Drone XPro : przegląd dronów z kamer, pro i początkujących

:

Marzysz o pilotowaniu własnego drona? To nigdy nie było łatwiejsze ani tańsze – jak pokazuje najlepsza lista dronów.

Drony to jedne z najgorętszych produktów technicznych na rynku, dostępne we wszystkich kształtach, rozmiarach i cenach. Jeśli jednak dopiero zaczynasz przygodę z dronami, starasz się być na bieżąco z tym, dokąd jadą lub potrzebujesz zasad i przepisów, zrobiliśmy dla Ciebie dużo pracy.

Podczas kompilacji najlepszego drona na 2019 r. Omawialiśmy wszystkie bazy, od testowania tych latających maszyn do decydowania, która z nich najlepiej pasuje do określonego rodzaju nabywcy.

AKTUALIZACJA: Jeśli lubisz drony, w tym tygodniu mamy wiadomości z drona kosmicznego, NASA ujawniła więcej o swoim dronie Dragonfly, który odwiedzi Księżycowego Tytana Saturna. Misja została oficjalnie ogłoszona przez NASA na początku tego roku. Ale NPR poinformowało, że więcej szczegółów związanych z technologią, a także misja są już dostępne. Dragonfly wystartuje z Ziemi w 2026 roku i przybędzie na Tytana w 2034 roku.

W końcu nie ma sensu wydawać małej fortuny na wysokiej klasy drona na profesjonalnym poziomie, jeśli naprawdę zależy ci tylko na okazjonalnej zabawie po południu. Oczywiście są też wszystkie punkty pośrednie, dlatego wybraliśmy drona na każdą okazję i budżet.

Poniżej możesz przeczytać nasze szczegółowe recenzje i dowiedzieć się, jak doszliśmy do wniosku o naszych najlepszych dronach. Ale po wielu testach, Ryze Tello jest naszym najlepszym wyborem i DJI Mavic 2 Pro jest naszym ulubionym ogólnie.

Najlepsza wartość

Najlepsza wartość

Ryze Tello

79,00 £

To świetne miejsce na rozpoczęcie pracy drona. Tello jest niedrogi i zapewnia mnóstwo zabawy.

Zobacz teraz w Argos

Chociaż nazwa może nie wydawać się tak znana jak DJI lub Parrot, Tello Ryze jest rozsądnym wyborem, jeśli masz minimalną gotówkę do wydania. I odwrotnie, faktycznie zyskujesz maksymalną wartość z tego małego drona, ponieważ ma ucztę z funkcji i funkcjonalności, która czyni go atrakcyjnym, ale jest również łatwy w użyciu dla początkującego operatora drona.

Najlepszy ogólnie

Najlepszy ogólnie

DJI Mavic 2 Pro

1 199,00 £

To jest wysokiej klasy dron. Jego aparat jest genialny, a oprogramowanie sprawia, że ​​nagrywanie idealnego klipu wideo jest dziecinnie proste.

Zobacz teraz w Amazon

DJI Mavic 2 Pro musi być naszym najlepszym ogólnym wyborem, ponieważ ma wiele pod względem atrakcyjności dronów. Jest mały, lekki, a zatem cudownie przenośny, ale jednocześnie oferuje wiele funkcji, w tym wideo 4K. Biorąc pod uwagę jego mocną specyfikację, cena DJI Mavic 2 Pro jest dość rozsądna.

Autor Bio

Rob Clymo

Rob Clymo

Rob Clymo jest wieloletnim dziennikarzem technologicznym, który ma doświadczenie z pierwszej ręki na rynku kamer akcji po tym, jak był redaktorem magazynu Digital FilmMaker przez ostatnie sześć lat. Sfilmował materiał do góry nogami w lekkim samolocie, jadącym bokiem samochodem rajdowym i pod falami podczas nurkowania.

Krótka lista: najlepszy dron

Podczas gdy DJI jest prawdopodobnie postrzegana jako marka dronów, Parrot tworzy również solidne modele. Anafi jest bardziej przystępny cenowo, ale nadal oferuje rozdzielczość kamery do 4K i może robić zdjęcia o rozdzielczości 21 megapikseli. Zasięg jest mniejszy w odległości 2,4 mili, ale żywotność baterii wynosi około 25 minut, więc nadal jest więcej niż zdolny. Kolejną zaletą Anafi jest to, że jest ładnie przenośny i lata też całkiem dobrze.

Ryze Tello jest idealny dla początkujących, którzy chcą poradzić sobie z lataniem dronem. Jest kompaktowy, łatwy do zejścia z ziemi i utrzymywania się w powietrzu, ale co najważniejsze, jest niedrogi. Wideo jest akceptowalne w rozdzielczości 720p oraz 5-megapikselowe obrazy nieruchome, a czas przelotu wynosi niecałe 15 minut. Chociaż nie składa się, kompaktowy rozmiar oznacza, że ​​można go łatwo transportować.

Jeśli masz ochotę na profesjonalistę, DJI Mavic 2 Pro to doskonały dron, który ma wszystkie funkcje i funkcje, których potrzebujesz. Jest właściwie konkurencyjny cenowo, jeśli weźmiesz pod uwagę, że dron ma fantastyczną kamerę Hasselblad, która nagrywa do 4K, a także zdjęcia o rozdzielczości 20 megapikseli. Zasięg nadajnika wynosi 5 mil, a czas lotu wynosi nieco ponad 30 minut.

Idealne, jeśli szukasz zgrabnego skrętu na zwykłym dronie, aby utrzymać poziom zainteresowania na wyższym poziomie. Ta konkretna papuga jest wyposażona w gogle First Person View, które pozwalają kontrolować ją w powietrzu przez 25 minut w dość ograniczonym zasięgu 100 metrów, wykorzystując moc technologii. Pod tym względem latanie jest dziecinnie proste i daje dużo zabawy.

Jeśli jesteś początkującym operatorem, DJI Inspire 2 uzupełni listę aspiracyjnych zestawów. Jest drogi, ale wynika to z jego wysokiej klasy możliwości i konstrukcji, która łączy włókno węglowe i magnez. Niemniej jednak jest to dron o dużej wadze, który wymaga umiejętności i wiedzy, aby pilotować z powodzeniem. Jeśli jednak planujesz produkować wysokiej jakości filmy z powietrza i mieć głębokie kieszenie, trudno je pokonać.

Typhoon H to zwinny, ale wysokiej jakości dron 4K, który oferuje wiele wyrafinowanych funkcji i możliwości pilotowania go za pomocą 7-calowego kontrolera z ekranem dotykowym. Prawdziwym bonusem jest to, że używa wielu inteligentnych narzędzi nawigacyjnych, aby utrzymać go w powietrzu i uniknąć wpadnięcia w coś. Znakomity, jeśli śledzisz obiekt i nie chcesz być śledzony przez omijanie przeszkód po drodze.

Kolejny bogaty w funkcje dron 4K firmy Yuneec, który oferuje świetne funkcje, w tym sterowanie głosem i wykrywanie twarzy. Dodatkową korzyścią jest to, że Mantis Q można złożyć. To nie czyni go wyjątkowym, ale w połączeniu z wieloma innymi fajnymi narzędziami i 33 minutami latania oznacza, że ​​masz drona, który wymaga dużo bicia. Jeden z najlepszych, jeśli masz ochotę na funkcje techniczne.

Świetny wybór, jeśli chcesz skosztować zachwytów drona z globalnym pozycjonowaniem satelitarnym lub drona z kamerą GPS bez rozbijania banku. Jest lekki, ma zasięg sterowania 500 metrów i wykorzystuje praktyczny kontroler. Żywotność baterii to zaledwie 15 minut, ale to wystarczająco długo, abyś mógł nauczyć się lin. Funkcja GPS Return to Home oznacza, że ​​również nie ucieknie od ciebie. Innymi słowy, idealna opcja dla początkujących.

Chociaż Hubsan jest stosunkowo tani i wesoły, ma wiele uroku, szczególnie jeśli chcesz odkryć, co potrafi dron, nie ryzykując zbyt wiele ciężko zarobionych pieniędzy. Jest wyposażony w kamerę HD 1080p, a wbudowany GPS pomaga początkującym, dostarczając drona z powrotem do bezpiecznego przechowywania. Jest również płynnym operatorem dzięki 6-osiowemu systemowi latania, który pomaga utrzymać stabilizację. Całkiem dobra jakość.

TBS Oblivion jest dziełem zespołu Blacksheep, a jego strona internetowa nazywa swoje drony „poważnymi zabawkami”. Chociaż ten dron ma podobne konotacje, jest tak naprawdę smaczną alternatywą dla konwencjonalnych dronów, jeśli chcesz ścigać się. Wyścigi dronów stały się wielką sprawą, a ta latająca maszyna jest specjalnie przystosowana do konkurowania. Szybko się składa i można go ulepszyć i dopracować w miarę zdobywania doświadczenia. Jest trwały, zbudowany z myślą o szybkości i idealnie nadaje się do krótkich, wysokoenergetycznych wybuchów aktywności w powietrzu.

Jak wybraliśmy najlepsze drony do przetestowania

Drony występują we wszystkich kształtach i rozmiarach, ale mają jedną wspólną cechę; wszystkie są latającymi maszynami.

Jako taki, jeśli jesteś nowicjuszem w dronach, najlepiej zacząć od modelu podstawowego, a następnie awansować po drabinie pilotowania dronów, aż dostaniesz maszynę, której naprawdę szukasz. To jest główny powód, dla którego nasz najlepszy przewodnik na temat dronów 2019 zawiera dziesięć modeli z całego spektrum cenowego.

Podczas gdy zasady latania dronem są zasadniczo takie same, jeśli pilotujesz tanią i wesołą maszynę lub pojazd na profesjonalnym poziomie, pułapki mogą być bardziej dramatyczne w przypadku drogiego modelu. Właśnie dlatego wyróżniliśmy takie poziomy budżetu Ryze Tello wraz z bardziej ekskluzywnymi modelami, takimi jak DJI Mavic 2 Pro, Parrot Anafi i Yuneec Typhoon H.

Należy pamiętać, że dostępne są również inne modele, które mogą należeć do kategorii „nowości” lub „zabawki podobne” i pominęliśmy je z oczywistych powodów (większość to śmieci), chociaż mamy wiele modeli na poziomie budżetu pokaż tutaj.

Najlepszy dron „class =” inline lazyload szerokość-szerokość-kolumna

Większość właścicieli dronów dąży do lepszego latania, a następnie rejestrowania fajnych zdjęć i filmów z powietrza. W rezultacie spędziliśmy czas na testowaniu jakości wykonania, funkcji, użyteczności i ogólnej trwałości.

Drony ze swej natury podlegają wszelkim obciążeniom i obciążeniom, od nieprzewidywalnego pilotowania przez ich właścicieli, po radzenie sobie z niesprzyjającymi warunkami pogodowymi. Jeśli więc dopiero zaczynasz przygodę ze światem dronów, zauważysz, że kilku producentów ma tendencję do przenoszenia większości najlepszych modeli tylko dlatego, że są w tym tak dobrzy.

DJI jest prawdopodobnie najsilniejszym graczem na polu dronów, ale są też Parrot i Yuneec, z których wszystkie produkują drony, które są idealne dla każdego, kto ma skłonność do wykonywania wysokiej jakości prac lotniczych.

Niższe spektrum budżetowe oferuje wiele opcji dla początkujących, ale należy pamiętać, że nasze tańsze modele mają zazwyczaj mniej opcji na pokładzie. A czasy lotów są również krótsze dzięki mniejszym akumulatorom. Nie jest to jednak nic złego, ponieważ jeśli zaczynasz, być może dobrze jest wiedzieć, że Twoja dziewicza podróż będzie prawdopodobnie krótkotrwała i, miejmy nadzieję, bez przygód.

Najlepszy dron „class =” inline lazyload szerokość-szerokość-kolumna

Dron na zdjęciu: Ryze Tello

Zastanawialiśmy się również nad konsekwencjami napraw, jeśli w końcu włączysz swoją latającą maszynę w drzewa.

Drony mogą być świetne do kręcenia wideo z lotu ptaka i robienia zdjęć, a ten scenariusz był podstawą naszego procesu selekcji, ale jak zwykle specyfikacje są często kompromitowane w przypadku tańszych modeli w naszym podsumowaniu.

Jeśli wydasz więcej, zazwyczaj uzyskasz dostęp do większych czujników aparatu, co oznacza lepszą jakość nagrania, podczas gdy rzeczy takie jak zasięg i płynność rejestrowanego obrazu mogą być lepsze na urządzeniach, które kosztują więcej, z oczywistych powodów.

Jak testowaliśmy najlepsze drony

Im więcej płacisz, tym więcej dostajesz: tak jest z pewnością w przypadku dronów. Niektóre modele z wyższej półki kosztują dużo, ale mają więcej technologii, niż można sobie wyobrazić.

Jednak przetestowaliśmy szereg produktów w całym spektrum cen i spodziewaliśmy się różnych rzeczy w różnych cenach.

W czapce dla początkujących dokładnie zastanawialiśmy się, jak łatwo dron będzie latał, a także jakie wyzwania stworzył podczas startu i lądowania. Zwróciliśmy również szczególną uwagę na parametry wydajności, ponieważ niektóre bardziej profesjonalne drony mogą być trudne do latania, jeśli musisz wykonywać inne zadania podczas pilotowania jednostki, takie jak praca z kamerą i tak dalej.

Najlepszy dron „class =” inline lazyload szerokość-szerokość-kolumna

Zależy nam również na kontrolowaniu kosztów eksploatacji, takich jak wymiana części i zakup części zamiennych na wypadek awarii lub, co gorsza, całkowitej utraty drona. Jeśli denerwujesz się lataniem dronem, naprawdę warto zacząć od podstawowego modelu, aby opanować technikę pilotowania jednostki z ziemi.

Po opanowaniu podstaw umiejętności te można przenieść na bardziej ekskluzywną maszynę. Ale bez podstawowego zrozumienia, co sprawia, że ​​dron lata, to narażasz się na problemy z zakupem.

Dlatego przyjrzeliśmy się uważnie temu, co było związane z utrzymywaniem drona w powietrzu, w tym żywotnością baterii i zasięgiem, z których oba były bardzo różne w różnych modelach, które oglądaliśmy.

Najlepszy dron „class =” inline lazyload szerokość-szerokość-kolumna
Dron na zdjęciu: Yuneec Typhoon H

Kolejną wielką rzeczą dla każdego, kto wybiera się w świat dronów z myślą o rejestrowaniu zarówno ruchomych, jak i nieruchomych obrazów, jest jakość kamery pokładowej. Kontrolowanie jednego z nich może również wydawać się mroczną sztuką, dlatego ponownie dobrym pomysłem jest wycięcie latających zębów na modelu budżetowym, a następnie przeniesienie tych umiejętności do modelu o wyższej specyfikacji w dalszej części linii.

Uznaliśmy również, że nie wszyscy chcą pójść ścieżką wideo i kadrów, więc przyjrzeliśmy się modelom, które można przelecieć za wszelką cenę. Rzeczywiście zdecydowaliśmy się również na opcję bardziej wyścigową, na wypadek, gdybyś po prostu chciał cieszyć się przypływem adrenaliny podczas latania małym buzzy elektrycznym samolotem po otwartej przestrzeni.

Ostatecznie jednak większość nabywców dronów chce zobaczyć, jakie wyniki mogą uzyskać z wbudowanych kamer, które często są centralnym punktem tych latających maszyn, dlatego uważnie obserwowaliśmy, jakie wyniki uzyskaliśmy raz na tym froncie nasze drony wróciły do ​​firmy Terra.

Najlepszy dron: wyniki testu

DJI Mavic 2 Pro to nasz najlepiej oceniany dron. To ładnie
zaokrąglony pakiet, który pozwala zrobić wszystko, co chcesz z nim zrobić
 tych przenośnych maszyn latających. Oprogramowanie pozwala wycisnąć
najlepiej z tego, jednocześnie utrudniając porzucenie rzeczy, nawet w obliczu
 trudne warunki pogodowe.

I oczywiście uzbrojenie we wbudowaną kamerę Hasselblad
oznacza, że ​​Mavic 2 Pro doskonale nadaje się do nagrywania filmów i robienia zdjęć.

Z drugiej strony DJI Inspire ma jeszcze większą moc
możliwości, ale wymaga także dodania niestandardowej kamery w celu ukończenia
pakiet, co czyni go mniej opcją dla początkujących. To także kosztuje
dużo pieniędzy.

Najlepszy dron „class =” inline lazyload szerokość-szerokość-kolumna

Jeśli szukasz wysokiej jakości materiału, papuga Anafi, Yuneec Typhoon H i Yuneec Mantis Q są najlepszymi wykonawcami, którzy się pakują
pojemność filmu i zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Jednocześnie jednak oni
nie są idealnym pierwszym wyborem dla początkujących, ponieważ wszystkie trzy są dość
inwestycja.

Najlepszy dron „class =” inline lazyload szerokość-szerokość-kolumna

Chcesz wydać mniej? Wszystkie nasze opcje krótkiej listy są solidne
w powietrzu i odkryliśmy, że wszyscy mogą latać w różnych warunkach
warunki. Nawet niższy koszt
Hubsan H501S X4i Holy Stone HS100 Navigatorsą zaskakująco zwinne, podczas gdy Ryze Tello pojawia się ponownie jako jedna z najprostszych opcji pod względem
dostarczając prostą, ale skuteczną dawkę działania drona.

Być może jedynym prawdziwym człowiekiem z zewnątrz jest TBS Oblivion
 w istocie bardziej dronem wyścigowym i dlatego nie jest tak odpowiedni dla
kręcenie codziennych filmów i zdjęć. Może jednak iść bardzo, bardzo szybko.

Najlepszy dron „class =” inline lazyload szerokość-szerokość-kolumna

Jeśli masz ochotę na trochę sportu
Przyszłość z przodu drona, to małe piękno jest warte sprawdzenia
na zewnątrz.

Każdy z naszych wybranych dronów ma wiele zalet
krzyczeć o Jeszcze lepiej, teraz, gdy elementy uległy poprawie i
projekt i produkcja stają się coraz lepsze, wszystkie są dość trwałe
maszyny też.

Okazało się, że sposób, w jaki poradzili sobie na zewnątrz, był godny podziwu
i chociaż niektóre są lepsze od innych pod względem żywotności baterii, jak
z naszych indywidualnych przeglądów, wszyscy mogą pozostać na bieżąco
 powietrze wystarczająco długo, aby zapewnić ekscytujący smak tego, co to jest
latać dronem.

Wreszcie, druga ważna kwestia dla nas, kiedy byliśmy
testowanie jednostek było ich przenośnością. Dron taki jak DJI Inspire jest
 dość duża maszyna i dlatego nie jest bardzo przenośna, ale jest preferowana przez profesjonalistów. Z drugiej strony, a
 jednostka taka jak DJI Mavic 2 Pro jest idealna dla przeciętnych użytkowników, ponieważ tak nie jest
zbyt obszerny, ale wciąż oferuje wysokiej jakości wydajność.

Jeśli jednak jesteś
szukając czegoś, co łatwo byłoby spakować do torby między lotami
wróciliśmy do
Ryze Tello jeszcze raz. To w zasadzie a
proste, ale skuteczne rozwiązanie dronów.

Najlepszy dron ogólnie

DJI Mavic 2 Pro 1343 £

DJI Mavic 2 Pro jest, jak sama nazwa wskazuje, kontynuacją bardzo popularnego Mavic Pro. Oba są podobne, ale tym razem DJI wprowadziło znaczące ulepszenia. Może pozostawać w powietrzu przez 31 minut, o kilka więcej niż starsze wcielenie, podczas gdy cień jest szybszy także w powietrzu, osiągając prędkość 44 mil na godzinę.

Świetne jest także oprogramowanie DJI Mavic 2 Pro. Działa w połączeniu z szeregiem czujników pokładowych, które „widzą” i należycie omijają przeszkody na torze lotu.

Najlepszy dron „class =” inline lazyload szerokość-szerokość-kolumna

Aparat Hasselblad jest gwiazdą, z 1-calowym czujnikiem CMOS i regulowaną przysłoną. To reguluje ilość światła docierającego do aparatu i zauważalnie zmienia głębię pola, gdy obiekt znajduje się stosunkowo blisko.

Oczywiście, jeśli jesteś nowicjuszem, możesz pozostać w trybie automatycznym, ale te funkcje mają również pewien urok na przyszłość. Mavic 2 Pro rejestruje naprawdę świetne filmy i zdjęcia.

Nie ma funkcji powiększania, chociaż DJI ma do tego odpowiedni model Mavic 2 Zoom. To prawda, że ​​podkreśla to jedyną niewielką wadę tego drona. Ma nieruchomą kamerę, z którą utkniesz.

Najlepszy dron „class =” inline lazyload szerokość-szerokość-kolumna

Jednak doskonale sprawdza się w przypadku większości ogólnych zadań filmowych i fotograficznych. Połącz to ze sposobem, w jaki DJI buduje swoje drony, i masz świetną kombinację. Jakość wykonania Mavic 2 Pro nie ma sobie równych, dzięki doskonałemu wykorzystaniu wzornictwa i materiałów do stworzenia drona, który wydaje się uzasadniony, że jego cena jest uzasadniona. Wracając do oprogramowania, DJI wykonało świetną robotę, dopracowując to, aby Pro był łatwy do latania, biorąc pod uwagę jego duży potencjał strzelania.

Najlepszy dron „class =” inline lazyload szerokość-szerokość-kolumna

Oprogramowanie jest również intuicyjne i wyrwie cię z trudnych sytuacji, co jest dobrodziejstwem dla mniej doświadczonych użytkowników. Oczywiście, każdy, kto chce mieć model, który pozwala na pracę z różnymi zamontowanymi kamerami, może chcieć zbadać DJI Inspire 2. Ale dla ludzi w dolnej części krzywej uczenia się / kupowania dronów, która może okazać się początkowo trochę za drogie i skomplikowane.

Dron DJI Mavic 2 Pro jako rozwiązanie gotowe do użycia to świetny model do rozważenia, ponieważ możesz szybko uruchomić i cieszyć się owocami swojej pracy, bez zbytniego wysiłku w czytaniu ręcznym i konfiguracja maszyny.

Najlepszy dron pod względem wartości

Ryze Tello 79 £

Kochamy Ryze Tello, nawet jeśli jego niska cena i status większej zabawki oznacza, że ​​nigdy nie uzyska statusu gwiazdy w świecie dronów. Oczywiście znajduje to odzwierciedlenie w ogólnej konstrukcji i specyfikacji technicznej, ale zaznacza wiele pól, jeśli chcesz szybko naprawić.

The Ryze Tello jest szczególnie przydatny dla początkujących ulotek, ponieważ potrzebujesz niewielkiej wiedzy lub doświadczenia, aby latać. Jest również kompaktowy i lekki, co czyni go idealnym do udania się w bezpieczne miejsce do latania i przywrócenia go z powrotem bez zbytniej przeszkody.

Najlepszy dron „class =” inline lazyload szerokość-szerokość-kolumna

Jego podstawowa, ale funkcjonalna aplikacja pozwala latać za pomocą smartfona lub tabletu i jest również idealnym dodatkiem, chociaż wady obejmują ograniczony czas lotu około 13 minut i podstawowe możliwości fotografowania.

Wideo na żywo w rozdzielczości 720p zapewnia zabawny widok z powietrza, ale nie jest to tabaka, jeśli łowisz ryby, aby robić „właściwe” filmy za pomocą funkcji wideo HD. Niemniej jednak za mniej niż sto funtów wideo z mięsnymi ziemniakami i 5-megapikselowymi zdjęciami łatwo wybaczyć.

Najlepszy dron „class =” inline lazyload szerokość-szerokość-kolumna

Świetna sztuczka imprezowa, którą można zdjąć i wylądować w / na ręce, co jest świetną zabawą. Przy wadze zaledwie 80 gramów jest tak lekki jak piórko – co nawiasem mówiąc, może sprawić, że pilotowanie w wietrznych warunkach będzie nieco bardziej przydatne.

To może oczywiście wpłynąć na inne drony, ale dla czegoś tak lekkiego może to być czynnik ograniczający, jeśli mieszkasz w jednym z bardziej narażonych obszarów kraju.

Najlepszy dron „class =” inline lazyload szerokość-szerokość-kolumna
Aplikacja kontrolera Trello

Zdecydowanym plusem jest poczucie bezpieczeństwa Ryze Tello, z osłonami śmigieł chroniącymi wszystkie cztery łopaty i wszystko, z czym się zetkną. Jest również mało wymagający w utrzymaniu, dzięki akumulatorom, które można ładować na pokładzie za pomocą portu microUSB, a kamera jest zamocowana na miejscu, dzięki czemu uzyskujesz stabilizację elektronicznie.

Oznacza to, że po zrobieniu tego jest bardzo niewiele do zrobienia Ryze Tello po wyjęciu z pudełka. Dla wielu początkujących jest to chyba najbardziej atrakcyjny aspekt ze wszystkich, a dość konserwatywny zasięg od 50 do 100 metrów oznacza, że ​​nie zobaczysz, jak znika w oddali, co bez wątpienia uspokoi rodziców, którzy zdecydowali się dać ich chętni potomkowie próbują go latać.

Ważna rada dla właścicieli dronów

Chociaż latanie dronami jest postrzegane jako świetna zabawa, musisz również pamiętać, że kupienie jednego z nich wiąże się z pewnym poziomem odpowiedzialności.

Wszyscy widzieliśmy w prasie historie o dronach i nie cała ekspozycja była pozytywna. Drony są postrzegane przez wielu jako aspołeczne i irytujące. A w najgorszym przypadku drony były używane do wywoływania chaosu, szczególnie gdy leciały bez zezwolenia w pobliżu lotnisk i lotnisk.

W związku z tym zdecydowanie chcesz przestrzegać kodeksu postępowania podczas latania dronem, który obejmuje unikanie wspomnianych lotnisk i lotnisk, pozostawanie poniżej 120 metrów nad ziemią oraz utrzymywanie kontaktu wzrokowego ze swoją maszyną latającą.

Najlepszy dron „class =” inline lazyload szerokość-szerokość-kolumna

Nie trzeba dodawać, że nie zbliżaj się do innych samolotów i zachowaj zdrowy rozsądek. Wiele osób denerwuje się, gdy dron leci nad głową, i nie tylko mogą spowodować obrażenia lub szkody, jeśli coś pójdzie nie tak, mogą zbłądzić do prywatnej własności.

Na podstawie tego myślenia podkreślamy, jak przydatne może być rozpoczęcie od mniejszego i tańszego modelu, na przykład Hubsan H501S X4 lub Holy Stone Navigator, a jeśli chcesz robić rzeczy bardziej profesjonalnie lub komercyjnie, przejdź na maszyny takie jak drony DJI i Yuneec.

Zalecamy również odwiedzenie strony internetowej Urzędu Lotnictwa Cywilnego w celu uzyskania wskazówek i sposobu zachowania bezpieczeństwa i przestrzegania prawa. Sprawdź także Dronesafe, aby uzyskać porady dotyczące robienia rzeczy we właściwy sposób.

Jeśli masz dzieci, które podczas podróży widziały drony i tęsknie spoglądają w niebo, mając nadzieję, że one również mogą unieść się w powietrze, to coś w rodzaju Ryze Tellostanowi tani i zabawny punkt wejścia do świata latania. Jeśli następnie stracą zainteresowanie, nie wydasz za dużo gotówki i prawdopodobnie znajdziesz innego chętnego nowego właściciela, który przejmie ją, jeśli będzie to nadwyżka w stosunku do wymagań.

To powiedziawszy, nawet wyższej klasy drony są popularnymi przedmiotami na rynku wtórnym, więc przekazanie dowolnego modelu powinno być dość łatwe, o ile jest w dobrej formie i działa tak, jak powinno. Większość producentów dronów jest wystarczająco inteligentna, aby produkować części zamienne do swoich modeli, ponieważ oni również wiedzą, że wszyscy możemy wyrządzić szkody tym dość delikatnym latającym maszynom. Ale jeśli jesteś szczególnie podatny na wypadki, warto rozważyć model, który można przywrócić do pierwotnej świetności bez rozbijania banku. To samo należy wziąć pod uwagę także w przypadku akumulatorów i wirników, ponieważ w niektórych modelach ich wymiana może być irytująco kosztowna.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *