Xone Phone : Mężczyzna oszukany 70 tys. Dolarów od rezydenta Basking Ridge na stronie randkowej: Cops

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

BASKING RIDGE, NJ – To była dzika i skomplikowana historia – co najmniej – która doprowadziła mieszkańca Basking Ridge do wysłania ponad 70 000 $ do mężczyzny, którego poznali na internetowym portalu randkowym. Policja twierdzi, że okazało się to oszustwem.

14 listopada rezydent Arbor Circle powiedział, że spotkał mężczyznę o imieniu Adam Schell na stronie randkowej. Kiedy mieszkaniec rozmawiał z nim przez telefon, oszust powiedział, że jest obywatelem Szwecji, który mieszkał w Connecticut, ale teraz mieszka w Milford, raport policji miejskiej Bernardsa.

Schell opowiedział historię, że był gemologiem na wykopaliskach w „gorącej strefie” obecnie w Turcji i że zamierza wrócić do New Jersey, poinformowała policja.

Schell wysłałby swoje ofiary na „stronie wykopalisk w gorącej strefie”. Pewnego razu, gdy rozmawiał przez telefon z ofiarą, Schell twierdził, że został okradziony i słychać było wystrzał. Schell twierdził, że jeden z jego oficerów bezpieczeństwa został zabity, jak podała policja.

Następnie Schell poprosił mieszkańca Basking Ridge o pieniądze na zakup biletu na samolot i powrót do domu. Mieszkaniec kupił bilet, ale Schell powiedział, że anulował bilet, ponieważ nie mógł opuścić Turcji z powodu niezapłaconych podatków i potrzebował około 233,0 dolarów na połączenie z osobą imieniem Madina Nurachmetova, powiedziała policja.

Po tym, jak ofiara wysłała pieniądze, Schell powiedział, że potrzebuje około 50 000 $ więcej, aby spłacić należne odsetki od pierwotnej kwoty. Po tym, jak Schell otrzymał dodatkowe pieniądze, powiedział następnie, że potrzebuje więcej, aby spłacić więcej długów, powiedziała policja.

Kiedy mieszkaniec Basking Ridge powiedział, że nie ma już pieniędzy, Schell przestał odbierać telefony ofiary.

Ofiara skontaktowała się następnie z policją. Nikt nie został obciążony.

Masz wskazówkę dotyczącą aktualności? E-mail [email protected]

Otrzymuj powiadomienia o nowościach z łatami wysyłane bezpośrednio na Twój telefon dzięki naszej nowej aplikacji. Pobierz tutaj.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *