Xone Phone : Plan ujawnienia toporów automatów telefonicznych ze społeczności West Norfolk

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Osiem publicznych budek telefonicznych można usunąć ze społeczności w West Norfolk na podstawie propozycji przedstawionych przez BT.

Firma twierdzi, że obiekty w Lynn, Downham, Heacham i Hunstanton nie były w ostatnim czasie wykorzystywane w sposób wystarczający, aby zagwarantować ich ciągłość.

Ale jeden radny mówi, że zajmie się tą sprawą, ponieważ z jego okolic korzystano z telefonu z zagrożeniem ponad 70 razy.

Osiem publicznych automatów telefonicznych, takich jak te, w West Norfolk, można usunąć w ramach planów BT.
Osiem publicznych automatów telefonicznych, takich jak te, w West Norfolk, można usunąć w ramach planów BT.

Obecnie trwają konsultacje w sprawie planu, a mieszkańcy mają czas na wypowiedź do początku marca.

Propozycja dotyczy miejsc na Wisbech Road, Hospital Walk i Loke Road w Lynn, Winston Churchill Drive Fairstead i Reffley Lane, Reffley.

Trzy inne zagrożone telefony to: Bridge Road, Downham, Jubilee Road, Heacham i Lighthouse Close, Hunstanton.

W liście do West Norfolk Council, do którego mieszkańcy powinni pisać ze swoimi opiniami na temat każdego telefonu zaproponowanego do usunięcia, Rick Thompson, specjalista ds. Planowania automatów telefonicznych BT, powiedział, że strony zostały zidentyfikowane podczas trwającego przeglądu.

Powiedział: „Ogólne korzystanie z automatów telefonicznych spadło o ponad 90 procent w ostatniej dekadzie, a potrzeba zapewnienia automatów telefonicznych do użytku w sytuacjach awaryjnych cały czas maleje, przy czym co najmniej 98 procent Wielkiej Brytanii ma 3G lub 4G pokrycie."

Według firmy dwa z wymienionych telefonów topora w ogóle nie były używane w ciągu 12 miesięcy do połowy listopada, podczas gdy w tym samym okresie wykonano tylko jedno połączenie z Heacham.

Ale 41 połączeń wykonano z telefonu Reffley Lane, 58 z witryny Hospital Walk i 71 z tej w Winston Churchill Drive.

Gary Howman, radny gminy Fairstead, powiedział, że będzie rozmawiać na ten temat ze swoją przedstawicielką okręgu, Margaret Wilkinson i urzędnikami gminy.

Społeczności mogą przyjmować stare budki telefoniczne do alternatywnego użytku za symboliczną opłatą 1 GBP.

Skrzynie były wcześniej używane jako miejsce do przechowywania sprzętu ratunkowego, takiego jak defibrylatory, a jeden w Wiggenhall St Mary został w 2017 r. Zamieniony na giełdę książek.

Co myślisz? Czy potrzebujemy już tych publicznych budek telefonicznych? A może powinny zostać zachowane, niezależnie od tego, czy są używane? Napisz do nas na [email protected] ze swoimi przemyśleniami lub komentarzem za pośrednictwem naszej strony na Facebooku.


Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *