Xone Phone : Zdobądź Galaxy Note 10+ 5G za 800 USD (open-box)

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Jeśli masz ochotę posmakować rozwijających się sieci 5G, jest to oferta dla Ciebie. Ta oferta na eBayu obniża o 40 procent Samsung Galaxy Note 10+ 5G.

Seria Note 10 jest zdecydowanie jednym z najgorętszych telefonów roku i nietrudno zrozumieć, dlaczego jest tak popularna – ma najlepsze parametry, takie jak chipset Snapdragon 855, oraz mnóstwo superszybkiej pamięci UFS 3.0 i gwiezdną konfigurację kamery. Do tego dochodzi ogromny, 6-calowy wyświetlacz Infinity o przekątnej 6,8 cala i znak firmowy S Pen, które pomogą Ci załatwić sprawę.

Niestety, wszystkie te wspaniałe funkcje oznaczają, że astronomiczna cena nie jest zaskoczeniem – Note 10+ w wariancie 5G może kosztować 1299 USD. Na szczęście takie oferty znacznie obniżyły koszty.

Ta aukcja w serwisie eBay oferuje nową, otwartą skrzynkę Galaxy Note 10+ 5G za prawie 40% zniżki, oszczędzając ci aż 500 dolarów do ostatecznej ceny 799 $. To tańsze niż wiele flagowców w tym roku, a dla telefonu tak przyszłościowego, jak ten, jest to świetna okazja.

Telefon ma 256 GB pamięci w kolorze czarnym, białym lub pryzmatycznym kolorze Aura Glow. Telefon jest odblokowanym wariantem Verizon, więc powinien działać na wszystkich głównych operatorach, chociaż może mieć nieco lepszą łączność z przewoźnikami CDMA, takimi jak Verizon lub Sprint, niż na odpowiednikach GSM.

Telefon jest wysyłany z USA i jest sprzedawany przez najlepiej ocenianego sprzedawcę z wynikiem 99,9% oceny. Dostępne są tylko ograniczone ilości, więc zajrzyj, jeśli jesteś zainteresowany.

Sprawdź ofertę tutaj

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *