Xone Phone : Brak aplikacji Google, ale ponad 200 osób wciąż czeka w kolejce, aby zdobyć telefony Huawei Mate 30 podczas premiery w Singapurze, Business Insider

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

W cenie odpowiednio 948 USD i 1 298 USD dla wersji Mate 30 i Pro, Huawei ograniczył sprzedaż do zaledwie 500 zestawów podczas premiery.
Huawei

Nie masz aplikacji Google? Nie ma problemu.

Pomimo tego, co wydawało się początkowo ostrożne wprowadzanie na rynek flagowych telefonów z serii Mate 30, Huawei zobaczył pojawiające się kolejki na oficjalne wydanie serii w Singapurze w sobotę (16 listopada) rano.

Seria Mate 30 składa się z pierwszych telefonów Huawei, które nie mają aplikacji Google od czasu wprowadzenia w USA zakazu na początku tego roku.

Czytaj także: „Nadal działa świetnie”: pomimo amerykańskiego zakazu niektórzy klienci w Singapurze nadal używają telefonów Huawei

Zamiast Google Play nowe telefony Huawei wyposażone są w aplikację Huawei AppGallery i działają na urządzeniach Huawei EMUI10 i Andriod Open Source Project (AOSP).

Pomimo pewnych obaw ekspertów dotyczących bezpieczeństwa, ponad 200 osób ustawiło się w kolejce, aby zdobyć telefony podczas jednodniowego wydarzenia, które odbyło się pod adresem 313 @ Somerset, gdzie dostępnych było w sumie 500 telefonów. Chiński gigant technologiczny powiedział w poprzednim oświadczeniu, że każdy klient może kupić tylko jeden telefon.

Ludzie w kolejce podczas imprezy inauguracyjnej w sobotę.
Huawei

W cenie 948 USD za Mate 30 i 1 298 USD w wersji Pro Huawei wcześniej ograniczał sprzedaż telefonu do zaledwie 200 osób wybranych losowo z rejestracji zainteresowania odsetkami.

Jeden mężczyzna czekał w kolejce 11 godzin, żeby kupić telefon dla żony

Pierwszy w kolejności był klient, którego Huawei powiedział w kolejce od 23:00 poprzedniej nocy przed premierą o 10 rano. Zidentyfikowany tylko jako Kong, mężczyzna powiedział, że kupuje Mate 30 dla swojej żony, która „uwielbia wysokiej jakości aparat w telefonach Huawei”.

Inny klient, Maheswaran, powiedział, że nie ma problemów z brakiem dostępu do aplikacji Google na nowych telefonach. „Korzystanie ze (mobilnego) systemu Huawei (HMS) będzie dla mnie w porządku i uważam, że funkcje telefonu są ważniejsze, podobnie jak ich aparat” – powiedział.

Ci, którzy kupili serię Mate 30 podczas roadshow, otrzymali „specjalne i ekskluzywne pakiety prezentów”, zgodnie z oświadczeniem medialnym firmy.

Po roadshow telefony zostały również udostępnione w sklepach Huawei Concept, wybranych sklepach M1 i StarHub, sklepach z elektroniką użytkową oraz za pośrednictwem oficjalnego sklepu internetowego marki na Lazadzie.

Czytaj także:

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *