Xone Phone : Majtki kryminalne w hrabstwie Oakland z drugiej połowy 2019 r

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Zdjęcie Shutterstock

Reklama

Oto niektóre z najciekawszych i najdziwniejszych informacji o lokalnych przestępstwach od lipca do grudnia:

Pijany kierowca obwinia jelenia

TROY – policja została wezwana na Coolidge Highway, na południe od Briarwood Drive, tuż przed 4:30 rano, 7 lipca, na podstawie doniesienia, że ​​pojazd zjechał z drogi i uderzył w dom.

Policja powiedziała, że ​​znaleźli dwie osoby stojące przed czarnym Chevrolet Impala 2019, który zjechał z jezdni.

Według raportu policyjnego Impala uderzył w zaparkowany samochód na podjeździe i wepchnął go do drzwi garażu i boku garażu.

Drzwi garażu podobno uderzyły w dwa pojazdy zaparkowane w garażu.

Policja powiedziała, że ​​kierowca, 24-letni Lewisville w Teksasie, mężczyzna, który podobno pachniał alkoholem, powiedział, że jeździ samochodem z Mackinaw City do domu przyjaciela, kiedy skręcił, aby ominąć jelenia.

Według raportu policji przyznał się do wypicia dwóch drinków, nie zdał testów trzeźwości i wydmuchał zawartość alkoholu we krwi o wartości 0,103% podczas testu oddechu.

Został aresztowany i oskarżony o prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu.

Bilety na loterię wyłączone

MIASTO BLOOMFIELD – Około 1:40 rano, 8 lipca, oficerowie zostali wysłani na stację benzynową BP przy 6495 Telegraph Road na podstawie zgłoszenia kradzieży.

Mężczyzna rzekomo ukradł loteryjne bilety o wartości 110 USD. Urzędnik powiedział, że mężczyzna poprosił o 10 loterii Club Keno EZ Pick i paczkę papierosów. Próbował zapłacić za przedmioty za pomocą karty kredytowej, która została odrzucona, a następnie powiedział, że dostanie gotówkę ze swojego pojazdu zaparkowanego w pobliżu pompy gazowej.

Urzędnik obserwował, jak mężczyzna rzekomo wsiada po stronie kierowcy czarnej Hondy Pilot i opuszcza stację benzynową, a dopiero później zauważył, że bilety zniknęły z lady i zostały zastąpione starymi loteriami, które wygasły.

Dochodzenie było w toku.

Mężczyźni walczą w domu opieki

FILLINGTON HILLS – Policja została wysłana do domu spokojnej starości o 13:26. 15 lipca po tym, jak kierownik Manor Farmington Hills, 21017 Middlebelt Road, poinformował, że dwóch mieszkańców walczyło, a jeden napadł na drugiego.

Podejrzany, 70-letni mężczyzna z Farmington Hills, podobno uderzył ofiarę, 73-letni mężczyzna z Farmington Hills, raz w usta z zamkniętą pięścią. Podejrzany twierdził, że ofiara antagonizowała go podczas kłótni ustnej, która doprowadziła do napaści.

Ofiara odeszła z lekkim urazem dolnej wargi, ale żaden mężczyzna nie potrzebował pomocy medycznej w momencie zdarzenia. Obaj mężczyźni oświadczyli, że nie chcą już angażować policji; kierownik powiedział jednak, że musi zgłosić napaść z powodu polityki domu opieki.

Kobieta aresztowana za wniesienie paralizatora do sądu

ROCHESTER HILLS – 20-letnia kobieta z Pontiac została aresztowana po próbie wniesienia paralizatora do Sądu Rejonowego 52-3 w Rochester Hills o 13:50. 15 lipca.

Posłowie przydzieleni do szczegółów bezpieczeństwa w sądzie podobno obserwowali podejrzany przedmiot w torbie kobiety przechodzącej przez aparat rentgenowski.

Przedmiot wyjęto z torby i okazało się, że jest paralizatorem, który kobieta powiedziała, że ​​kupiła od Amazon.

Kobieta, która nie posiadała ważnej ukrytej licencji na pistolet, naruszyła ustawę o ukrytej broni.

Odmówiła złożenia dalszych oświadczeń, została aresztowana i osadzona w areszcie śledczym. Później została przewieziona do więzienia w hrabstwie Oakland, gdzie została złożona do czasu wydania zarzutów karnych.

Człowiek wypróżnia się w pobliżu platformy rzecznej

BIRMINGHAM – kobieta powiedziała policji o godzinie 19.00 22 lipca zobaczyła mężczyznę wypróżniającego się w pobliżu platformy obserwacyjnej rzeki wzdłuż południowej strony Midland Street.

Zrobiła zdjęcie tablicy rejestracyjnej samochodu, w którym zostawił mężczyznę, i skontaktowała się z nim policja. 60-letni mężczyzna z West Bloomfield był cytowany z nieuporządkowanym zachowaniem.

Kobieta aresztowana za posiadanie kokainy

FARMINGTON HILLS – 37-letnia kobieta z Highland Township została aresztowana 22 lipca za posiadanie kokainy.

O 22:43 policja zatrzymała kobietę jadącą M-5, gdy zbliżyła się do skrzyżowania międzystanowego nr 96 i skrzyżowania międzystanowego nr 275 z powodu braku sygnału do zmiany pasa. Kobieta oświadczyła, że ​​wraca do domu po odwiezieniu przyjaciela.

Oficerowie obserwowali butelkę na receptę z zawartą w niej łodygą marihuany. Kobieta powiedziała, że ​​nie zdaje sobie sprawy, że butelka na receptę jest w jej samochodzie.

Zapytana o broń kobieta powiedziała, że ​​w konsoli środkowej jest nóż.

Oficerowie znaleźli dwie czarne słomki zawierające pozostałości kokainy i torbę zawierającą 3 gramy kokainy w kobiecej torebce. Powiedziała, że ​​przyjaciółka musiała zostawić przedmioty w samochodzie.

Kobieta została aresztowana. Na komisariacie policjanci znaleźli kolejną czarną słomkę i złożony kawałek papieru zawierający kolejny gram kokainy ukryty w kobiecych butach. Kobieta powiedziała, że ​​jej przyjaciel również zostawił te przedmioty w samochodzie.

Przedmioty skradzione ze sklepu z kosmetykami

FARMINGTON HILLS – 35-letnia kobieta z Farmington HIlls została aresztowana o 10:29 30 lipca i oskarżona o kradzież pierwszego stopnia w sklepie z artykułami kosmetycznymi w 28000 bloku Orchard Lake Road.

Pracownik powiedział kupującemu, że pracownik uważa, że ​​sklep został właśnie skradziony, że inny klient zabrał produkty do pielęgnacji włosów ze stojaka w pobliżu kasy i wszedł do przejścia i zniknął z pola widzenia, zanim opuścił sklep.

Niezainteresowany klient wsiadł do samochodu i podążył za podejrzanym, gdy podejrzany szedł na południe wzdłuż Orchard Lake Road. Klient powiadomił policję o kradzieży i kierunku podejrzanego.

Funkcjonariusze zatrzymali podejrzanego na pobliskiej stacji benzynowej i aresztowali ją. W dużej torbie znaleźli skradzioną niebieską torebkę i różne produkty do pielęgnacji włosów. Produkty do włosów wyceniono na około 547 USD.

Ranny „pingwin” został zapisany

BLOOMFIELD HILLS – Oficerowie zostali wysłani dwa razy 31 lipca do 100 bloku Bloomfield Hills Parkway na podstawie doniesień o „rannym pingwinie”.

Oficerowie zareagowali w okolicy, aby znaleźć czaplę nocną w czarnej koronie z widocznym urazem nogi. Ptak zaczął się denerwować, gdy schwytali go oficerowie i stworzyli skrzynkę.

Funkcjonariusze skontaktowali się z Howell Nature Center w hrabstwie Livingston, a personel zaproponował rehabilitację czapli. Policja dostarczyła ptaka do centrum, gdzie personel zauważył, że został on opatrzony opaską na nogę – praktyka podobno powszechna w lokalnym zoo, gdzie ptaki są hodowane i wypuszczane w celu ponownego zaludnienia gatunku w jego naturalnym środowisku.

Oficerowie zamknęli dochodzenie i powiedzieli, że są zadowoleni z wyniku, ale rozczarowani, że nie znaleźli prawdziwego pingwina.

Ludzie zajmujący się konserwacją podstaw kłócą się o głośność muzyki

TROY – Dwóch pracowników firmy zajmującej się utrzymaniem terenu jadących razem ciężarówką w drodze do miejsca pracy przy 3305 W. South Blvd. podobno spierał się o głośność muzyki w radiu tuż przed 7:30 1 sierpnia.

Policja otrzymała sprzeczne raporty. Jeden z mężczyzn – który podobno doznał skaleczenia lewego oka i wybitego zęba – powiedział, że jego współpracownik uderzył go w twarz cztery razy i jeszcze dwa razy po upadku na ziemię, zgodnie z raportem policyjnym. Został potraktowany na miejscu.

Policja skontaktowała się telefonicznie z podejrzanym, który opuścił miejsce zdarzenia. Podobno przyznał się do walki, ale powiedział, że to wspólny donnybrook.

Trzeci pracownik jadący ciężarówką powiedział policji, że walka była wzajemna, zgodnie z raportem policji. Policja prowadziła dochodzenie.

Naga para odpadła na posterunku policji

BIRMINGHAM – Gdy oficer zatrzymał się w Departamencie Policji w Birmingham, przy 151 Martin St., tuż po północy 1 sierpnia zauważył nieznany pojazd zaparkowany i jadący w miejscu przeznaczonym wyłącznie dla pojazdów komunalnych.

Podszedł do samochodu i zauważył, że tylne szyby są zamglone.

Znalazł rozebranego na tylnym siedzeniu 24-letniego mężczyznę z Clinton Township i 25-letnią kobietę Sterling Heights. Otrzymali cytaty za nieuporządkowane zachowanie i wyznaczono im datę sądu.

Zirytowany eks oskarżony o próbę przejechania trzech osób

TROY – Policja została wezwana na zachód Vanderpool Drive, na zachód od Rochester Road i na północ od Big Beaver Road, tuż po 1:30 rano 3 sierpnia na podstawie doniesień, że 27-letni mężczyzna Clawson, podobno były chłopak mieszkaniec, prowadził Forda Fusion 2016 w górę iw dół, trąbiąc klaksonem i krzycząc przekleństwa.

Policja zatrzymała go, aby zbadać raport. Trzy osoby powiedziały, że widziały mężczyznę Clawsona, który kilkakrotnie przejeżdżał obok domu byłej dziewczyny, krzycząc, zgodnie z raportem policji.

Świadkowie powiedzieli policji, że mężczyzna próbował zepchnąć ich samochodem, zmuszając ich do ucieczki, aby uniknąć obrażeń.

Został aresztowany za przestępstwo za kradzież pojazdu silnikowego.

Mężczyzna cytowany za ucieczkę w sąsiedztwie

ROCHESTER HILLS – zastępca z podstacji biura szeryfa hrabstwa Oakland w Rochester Hills został wysłany do domu w 500 bloku Marquette Drive, aby zgłosić próbę kradzieży o 23:11. 4 sierpnia. Dzwoniący stwierdził, że przyczepa została skradziona, a podczas kradzieży przyczepa uderzyła w dwa zaparkowane samochody.

Dwaj sąsiedzi w okolicy powiedzieli deputowanym, że byli świadkami incydentu, i powiedział, że mężczyzna, który jest właścicielem przyczepy, podobno uderzył w dwa samochody, ale będąc w swoim czarnym Saturnie, przed odjazdem.

Mężczyzna ponownie powiedział deputowanym, że ktoś próbuje ukraść jego przyczepę i uderzył w dwa samochody. Po dochodzeniu mężczyzna został wezwany do ucieczki za ucieczkę z miejsca wypadku.

Mężczyzna zatrzymuje kobietę, która twierdzi, że ukradł samochód współpracownika

TROY – Policja została wezwana na Dequindre Road, na południe od Big Beaver Road, tuż przed 9 rano, 6 sierpnia, po doniesieniu, że czarny Volkswagen Jetta z 2002 roku został skradziony z miejsca, gdzie został zaparkowany w pobliżu placu budowy. Samochód należał do pracownika budowlanego.

Według raportu policyjnego kobieta wsiadła do samochodu i odjechała, używając kluczy pozostawionych w schowku.

Policja powiedziała, że ​​gdy odjeżdża, właściciel podszedł do niej i próbowała uderzyć go samochodem.

Podobno inny pracownik wsiadł do swojej furgonetki i podążył za nią, gdy jechała na południe Dequindre Road, a następnie za firmami na Maple Road. Drugi pracownik zablokował samochód furgonetką.

Kobieta podobno wysiadła z samochodu, rzuciła pracownikowi drinka i próbowała go uderzyć.

Policja powiedziała, że ​​był w stanie pociągnąć ją na ziemię, aby ją unieruchomić, dopóki nie przyjedzie policja.

Podejrzana, 31-letnia kobieta Warren, została aresztowana i oskarżona o bezprawne odjazd samochodu i przestępstwo.

Półnagi mężczyzna aresztowany za nieuporządkowane zachowanie, stawiający opór i utrudniający funkcjonowanie policji

ROCHESTER – Oficerowie zostali wysłani na teren Trzeciej i Głównej ulicy po raport o mężczyźnie biegnącym po mieście bez koszuli o 18:20. 10. sierpnia Pierwotny rozmówca stwierdził, że mężczyzna wydawał się wyjątkowo upojony i próbował sprowokować fizyczną sprzeczkę z innymi ludźmi w centrum miasta.

W okolicy przybyli oficerowie i znaleźli mężczyznę pasującego do opisu biegnącego po drugiej stronie ulicy, powodując zatrzymanie pojazdów. Nawiązali kontakt z podejrzanym, 24-letnim mężczyzną z Rochester Hills, który był bardzo odurzony i nie był w stanie odpowiedzieć na pytania zadawane przez oficerów.

Gdy funkcjonariusze poszli aresztować mężczyznę, oderwał ręce i nie zastosował się do poleceń oficera. Mężczyzna nadal nie stosował się do poleceń oficerów, ale policjanci byli w stanie go skutkować kajdankami i przetransportować do Departamentu Policji w Rochester.

Był przetrzymywany do trzeźwości i został zwolniony w oczekiwaniu na termin w sądzie za nieuporządkowane postępowanie oraz opór i utrudnianie policji.

Mężczyzna z trójką dzieci aresztowany, podczas gdy podobno sprzedaje cukierki w restauracjach

TROY – 19-letni mężczyzna z Detroit został aresztowany i oskarżony o przyczynianie się do przestępstwa drobnego, nagabywania bez pozwolenia i kradzieży wieczorem w budynku 10 sierpnia.

Policja powiedziała, że ​​dzieci, które były z nim – dwie 10-latki i 9-latki, wszystkie z Detroit – powiedział policji, że nie grają w piłkę nożną, co podobno powiedział potencjalnym klientom, aby sprzedawać cukierki w lokalnych restauracjach.

Według raportu policji dzieci podały, że 19-letni mężczyzna z Detroit zapłacił im za sprzedaż cukierków.

Kierownik jednej z restauracji na Big Beaver Road poprosił mężczyznę z Detroit i dzieci, które podobno próbowały sprzedać cukierki klientom, by wyszły, ale mężczyzna stał się agresywny i zagroził, że będzie z nim walczył, zanim odejdzie. do raportu policyjnego.

Policja zlokalizowała mężczyznę i dzieci idące na zachód wzdłuż Big Beaver Road, w pobliżu Livernois Road, i dowiedziała się, że nie ma pozwolenia na zabieganie w mieście Troja. Został wydany cytat o wykroczeniu za przyczynianie się do przestępczości małoletniego i nagabywanie bez zezwolenia. Oficerowie wypuścili go i dzieci ze sceny.

Następnie policja została wezwana do innej restauracji na Big Beaver Road tuż po 21:45. na podstawie raportu, że mężczyzna i troje dzieci próbują sprzedawać cukierki klientom.

Kierownictwo poprosiło ich o odejście i podobno weszli do łazienki.

Według raportu policji gospodyni odkryła, że ​​zaginęła jej torebka, a pracownik zgłosił podejrzane zachowanie w łazience.

Policja powiedziała, że ​​mężczyzna z Detroit opuścił kabinę łazienkową i pobiegł przez Big Beaver Road, gdzie policja później zlokalizowała go i dzieci.

Według raportu policji policja znalazła torebkę gospodyni w kabinie łazienkowej; Brakowało 40 dolarów.

Mężczyzna bierze drzemkę w holu

BIRMINGHAM – Pracownicy Boba Adamsa Towinga, 2500 Cole Street, zadzwonili na policję około 7 rano 13 sierpnia, aby zgłosić, że na zabezpieczonym parkingu znajdowała się nieznana osoba.

Przyjechali oficerowie i podeszli do 24-letniego mężczyzny z Inflant, który powiedział, że jego ciężarówka została odholowana i wspiął się na płot, gdy zdał sobie sprawę, że jego telefon i portfel są w ciężarówce.

Powiedział, że następnie postanowił się zdrzemnąć w ciężarówce. Został wydany cytat o wkroczeniu.

Wrzeszczący mężczyzna okazał się pijany

BIRMINGHAM – policja otrzymała wiele zgłoszeń mężczyzny krzyczącego w różnych restauracjach w centrum miasta o godzinie 23:00. 15 sierpnia.

Według doniesień mężczyzna spowodował scenę w obrębie 220 Merrill, Market North End i Leo's Coney Island przez cały wieczór.

Oficerowie spotkali się z mężczyzną w Sidecar Sliders, South Old Woodward Avenue i Merrill Street, gdzie pracownicy mówili, że mężczyzna leżał na krawężniku, krzycząc i przeklinając ludzi.

Mężczyzna, 40-letni z Detroit, został znaleziony pod wpływem alkoholu i został aresztowany za nieuporządkowane zachowanie.

Kierowca podaje 3 powody przekroczenia prędkości

BERKLEY – 47-letni mężczyzna z Southfield został aresztowany za działanie w stanie nietrzeźwości o 13:21. 20 sierpnia w pobliżu skrzyżowania Greenfield Road i Beverly Boulevard.

Według raportu, oficer jechał na Greenfield, gdy zaobserwowano, że pojazd podejrzanego jedzie z prędkością 70 mil na godzinę w strefie 40 mil na godzinę. Kiedy oficer zatrzymał pojazd i zapytał mężczyznę, dlaczego jechał, rzekomo odpowiedział: „Ponieważ jestem …

Według raportu mężczyzna powiedział również, że jechał szybko, ponieważ inny przejechany pojazd pokazał mu broń i że miał „f —– up”.

Mężczyzna odmówił przeprowadzenia testu trzeźwości i wstępnego testu oddechu i został aresztowany na miejscu zdarzenia.

Jezus podobno przejął koło

BLOOMFIELD HILLS – O 21:39 2 września funkcjonariusze odpowiedzieli na 700 bloków sądu w Kennebec na doniesienia, że ​​mężczyzna wjechał na podwórko rezydenta i twierdził, że jest Jezusem Chrystusem. Pojazd zniknął po przyjeździe.

Obserwowana kobieta jedzie do Departamentu Policji w Troy

TROY – kobieta poinformowała policję, że czarny CTS Cadillac 2012 śledził ją przez 30 minut 6 września.

Kobieta pojechała do Departamentu Policji w Troy, gdzie policja zatrzymała kierowcę Cadillaca tuż po 21:30.

Kierowca Cadillaca, 34-letnia Flint, podobno powiedziała policji, że jedzie do Detroit i myślała, że ​​podąża za siostrą.

Policja powiedziała, że ​​samochód pachnie alkoholem. Kierowca przyznał się do picia alkoholu godzinę wcześniej. Nie zdała testów trzeźwości i zdmuchnęła zawartość alkoholu we krwi o 0,145% podczas testu oddechu.

Została aresztowana i podobno odmówiła wykonania testu oddechu.

Została oskarżona o jazdę pod wpływem alkoholu w oczekiwaniu na wyniki badania krwi nakazanego przez sąd.

Mężczyzna rzekomo uderza kierowcę za komentarz na temat żony

TROY – Policja została wezwana do West Beaver Road na wschód od autostrady międzystanowej nr 75, tuż po 16:00. 6 września na podstawie relacji dwóch osób.

Według raportu policji, gdy funkcjonariusze rozmawiali z jedną z zaangażowanych osób, 40-letnią Troją, powiedział funkcjonariuszom, że próbował się połączyć, gdy jego linia się kończyła i uderzył w inny pojazd.

Troy powiedział, że gdy obaj kierowcy prowadzili gorącą dyskusję, jego żona wysiadła z pojazdu. W tym momencie, według raportu policji, człowiek Troi powiedział, że drugi kierowca skomentował jego żonę, co go rozwścieczyło. Powiedział policji, że raz uderzył drugiego kierowcę, przewracając go na ziemię.

Drugi kierowca podobno przyznał się do wzięcia udziału w ożywionej dyskusji i nieodpowiedniego komentarza, ale nie pamiętał, jak został napadnięty. Powiedział, że planuje wnieść oskarżenie o napaść, ponieważ nie rzucił żadnych ciosów, zgodnie z raportem policji.

Podobno dwóch pracowników budowlanych było świadkami kłótni i powiedział policji, że 40-letni Troy trzy razy uderzył drugiego kierowcę.

Troy został aresztowany i oskarżony o napaść.

Nagi mężczyzna wzięty do aresztu po strzelaniu z pistoletu w okolicy

ROCHESTER HILLS – 59-letni mężczyzna z Rochester Hills został zabrany do szpitala na badania psychiatryczne 12 września po tym, jak biegł nago po okolicy z pistoletem.

Deputowani z podstacji szeryfa hrabstwa Oakland w Rochester Hills odpowiedzieli na Toucan Street, w domku mobilnym Avon on the Lake, doniesieniem, że nagi mężczyzna biegnie ulicą z pistoletem o 13:52.

Zastępcy zlokalizowali mężczyznę przykucniętego w pobliżu szopy i wydawało się, że trzyma półautomatyczny pistolet.

Podobno pocił się obficie i wyglądał na bardzo zdezorientowanego.

Kiedy posłowie kazali podmiotowi położyć pistolet na ziemi, poddał pistolet i został aresztowany bez żadnych incydentów.

Mężczyzna powiedział, że ktoś go zastrzelił, ale posłowie nie znaleźli dowodów na poparcie tego twierdzenia.

Sąsiedzi i inni świadkowie powiedzieli policji, że mężczyzna nie skierował na nich pistoletu ani nie groził, ale wspomniał, że ktoś próbował go zabić.

Sanitariusze zabrali mężczyznę do szpitala Beaumont w Troy na ocenę psychologiczną.

Detektywi odkryli, że mężczyzna wystrzelił kilka pocisków w swoim domu, a następnie wszedł do domu sąsiada i strzelił jedną rundę przed powrotem na zewnątrz. Według doniesień, kilka otworów po kulach i zużyte pociski zostały zlokalizowane w rezydencji pacjenta. Posłowie skonfiskowali strzelbę znajdującą się w rezydencji mężczyzny.

Chociaż sąsiednia rezydencja otrzymała obrażenia w wyniku postrzału, sąsiad powiedział, że nie chce ścigać przestępców.

Według policji, nikt nie przebywał w domu mężczyzny w czasie strzelaniny. Detektywi kontynuowali śledztwo.

Mężczyzna kradnie dobry telefon Samarytanina

SOUTHFIELD – Mężczyzna powiedział policji, że pozwolił innemu człowiekowi używać telefonu komórkowego w kompleksie apartamentów w 16000 bloku Cumberland Road około 20:30. 18 września

Podejrzany powiedział ofierze, że używa telefonu, aby zadzwonić do kogoś, by go odebrać, ale po tym, jak go skończył, odmówił oddania go.

Po przyjeździe uciekł z telefonu z ofiarą.

Policja powiedziała, że ​​podejrzany został zidentyfikowany, a incydent był badany.

Policja odzyskuje skradziony pojazd

BERKLEY – Skradziony pojazd został odzyskany przez Departament Bezpieczeństwa Publicznego Berkley o 9:15 rano 22 września w 2600 bloku Kenmore Road.

Raporty mówią, że wcześniej tego ranka, o 1:24 rano, policja próbowała pociągnąć srebrną Dodge Charger za przekroczenie prędkości w pobliżu Kipling Avenue i West 11 Mile Road. Pojazd zaczął przyspieszać do prędkości od 70 do 80 mil na godzinę i pędził przez znaki stop, aby ominąć policję. Pościg został zakończony z powodu prędkości i potencjalnego niebezpieczeństwa dla mieszkańców i innych kierowców.

Kilka godzin później policja została wezwana do domu 27-letniej kobiety Berkley, która powiedziała, że ​​na jej podjeździe był nieznany pojazd. Pojazd pasował do opisu tego, który wcześniej uciekł z policji. Przeszukiwanie bazy danych sieci informacji organów ścigania wykazało, że pojazd został zgłoszony jako skradziony.

Mężczyzna aresztowany po wejściu na stację pijany i prowadzący samochód

ROCHESTER – policjant został poinformowany przez funkcjonariusza miasta, że ​​ktoś poszedł do lobby Departamentu Policji w Rochester, pachnąc środkami odurzającymi około 13:00. 28 września

Niedługo potem obserwowano pacjenta siedzącego w pojeździe i funkcjonariusz poradził mu, aby nie prowadził pojazdu pod wpływem alkoholu.

Niedługo potem badany był nieposłuszny znakowi stopu na południowej ulicy Pine i zachodniej Trzeciej ulicy.

Oficer zainicjował zatrzymanie ruchu, a kierowca, 59-letni mężczyzna z Rochester Hills, nie wykonał trzeźwości. Wstępny test oddechu zarejestrował zawartość 0,232% alkoholu we krwi. Został aresztowany za działanie pod wpływem alkoholu i zabrany do Departamentu Policji w Rochester w celu przeprowadzenia dalszych testów.

Został zarezerwowany, przetworzony i zwolniony. Poszukiwano nakazu działania w przypadku odurzenia o wysokiej zawartości alkoholu we krwi.

Klient został oskarżony o zbicie szklanych drzwi w lokalnym przedsiębiorstwie

FARMINGTON HILLS – 70-letni właściciel firmy poinformował policję o 7:34 rano 30 września, że ​​jeden z jego stałych klientów rozbił szybę na drzwiach jego firmy.

Powiedział, że właściciel firmy zamknął drzwi i umieścił na nich tabliczkę informującą, że wróci za kilka minut. Kiedy wrócił, zobaczył, jak klient irracjonalnie puka do drzwi, próbując wejść do środka.

Właściciel firmy powiedział przez drzwi do klienta: „Nie możesz odczytać znaku?”

Klient rzekomo kopnął szklane drzwi i rozbił je, chociaż szyba pozostała nietknięta.

Klient wyruszył pieszo na południe drogą Middlebelt Road. Właściciel firmy nie chce ścigać, ale powiedział, że chce, aby klient zapłacił za naprawę drzwi. Powiedział policji, że może odzyskać imię klienta.

Kierowca rzekomo kieruje broń na dostawcę

BERKLEY – 65-letni mężczyzna Berkley został aresztowany po tym, jak rzekomo wycelował broń w innego mężczyznę o 12:31. 1 października w pobliżu skrzyżowania Henley Avenue i Oxford Road, która znajduje się w pobliżu Catalpa Drive i Coolidge Highway.

Według raportu policja skontaktowała się z 28-letnim mężczyzną z Detroit, który jest kierowcą dostawy Amazon. Powiedział, że dostarcza paczkę w okolicy, gdy zauważył mężczyznę jadącego za nim samochodem. Po tym, jak pracownik Amazon dokonał dostawy, mężczyzna podjechał do niego i zaczął na niego krzyczeć. Według raportu mężczyzna ostatecznie pokazał kierowcy dostawy srebrny pistolet.

Doręczyciel, obawiając się o swoje życie, wskoczył do swojej furgonetki i odjechał. Powiedział, że widział idącego za nim mężczyznę, ale ten zaparkował samochód i wszedł do pobliskiego budynku.

Policja powiedziała, że ​​znaleźli mężczyznę w jego mieszkaniu i przesłuchali go w sprawie kłótni. Na początku zaprzeczył, że ma przy sobie broń palną, ale przyznał się do posiadania broni, podała policja. Kierowca dowodzący zidentyfikował mężczyznę na policję, a on został aresztowany za ciężkie przestępstwo, podała policja.

Kierowca kosi znaki drogowe

DREWNO HUNTINGTON – 62-letnia kobieta z Southfield została aresztowana za działanie pod wpływem alkoholu po przejechaniu wielu znaków drogowych.

Incydent miał miejsce o 21:32 1 października w pobliżu dróg West 10 Mile i Scotia. Według raportu Departament Bezpieczeństwa Publicznego otrzymał informacje o kierowcy jadącym przez krawężnik i uderzającym w znaki drogowe. Świadek podążył za pojazdem na parking, na którym policja znalazła sedana podejrzanego o dużym uszkodzeniu z przodu.

Policja zlokalizowała kobietę w jej mieszkaniu, gdzie podobno stwierdziła, że ​​piła wcześniej w domu przyjaciela i przyznała się do trafienia w znaki. Została aresztowana za jazdę pod wpływem alkoholu i opuszczenie miejsca wypadku.

Posłowie badają otwory wiercone w zbiornikach z gazem

ROCHESTER HILLS – Zastępcy z podstacji szeryfa hrabstwa Oakland w Rochester Hills i pracownicy straży pożarnej w Rochester Hills odpowiedzieli przedstawicielstwu samochodowemu Rochester Hills Chrysler Jeep Dodge Ram, zlokalizowanemu w 1300 bloku Rochester Road, o 23:38. 10 października po tym, jak mężczyzna spacerujący z psem zgłosił silny zapach benzyny.

Odkryto, że benzyna przecieka z trzech pickupów Ram 2019 zaparkowanych za sklepem w 1200 bloku South Rochester Road. Według doniesień w zbiorniku każdego pojazdu wywiercono otwory i gaz wyciekał na ziemię. Podczas sprawdzania kilku innych pojazdów posłowie odzyskali wiertarkę ręczną i puszkę benzyny.

Posłowie powiedzieli, że majstrowano przy czwartym pojeździe, ale nie zrobiono dziury w zbiorniku gazu. Pickupy, zgodnie z raportami, są częścią nowych zapasów handlowych, które są obecnie własnością dealera Rochester Hills Chrysler Jeep Dodge Ram.

Jednostka K-9 przeprowadziła tor, który prowadził z parkingu na południe, ale tor został zakończony bez powodzenia.

Technik zajmujący się dowodami zareagował na przetworzenie miejsca zdarzenia, a dowody zostały przetransportowane do laboratorium w celu przetestowania. Detektywi kontynuowali śledztwo.

Pijany kierowca uderza samochód policyjny

ROCHESTER HILLS – Zastępcy z podstacji szeryfa hrabstwa Oakland w Rochester Hills odpowiedzieli na 300 blok Arlington Drive w raporcie o katastrofie, która nastąpiła o godzinie 01:07 11 października.

Podczas gdy policja rozmawiała ze skarżącym, odpowiedzialny kierowca, 54-letnia kobieta z Shelby Township, przejechał obok podejrzanym pojazdem. Skarżący zidentyfikował pojazd jako ten, który uciekł z miejsca wypadku po wypadku.

Poseł zainicjował zatrzymanie ruchu kilka przecznic od miejsca pierwotnej katastrofy. Zastępca zbliżył się do podejrzanego pojazdu i poprosił kierowcę o umieszczenie pojazdu w parku. Kierowca cofnął pojazd i uderzył w pojazd patrolowy zastępcy.

Kierowca został aresztowany i osadzony w więzieniu hrabstwa Oakland za prowadzenie pojazdu silnikowego w stanie nietrzeźwym i opuszczenie miejsca wypadku.

Mężczyzna spada z roweru, zostaje aresztowany za niepłacenie alimentów

TROY – policja została wezwana na Coolidge Highway, niedaleko Cunningham Drive, tuż po 23:15 14 października, by sprawdzić raport, że mężczyzna spadł z roweru.

Policja powiedziała, że ​​45-letni mężczyzna Ferndale powiedział oficerom, że nic mu nie jest.

Jednak policja dowiedziała się, że ma dwa nakazy aresztowania za zasiłek na dziecko z sądu okręgowego w Oakland i zgodnie z raportem policyjnym został aresztowany.

Policja podobno znalazła fajkę i pigułki Xanax, na które mężczyzna nie miał recepty na swoją osobę.

Został oskarżony o nielegalne posiadanie leków na receptę i posiadanie akcesoriów związanych z narkotykami.

Pieszy uderza pojazdem laski, następuje walka

WEST BLOOMFIELD – Policja została wysłana na obszar Halsted i Wood Pond na podstawie raportu o walce na poboczu drogi o 17:39. 18 października

Policja powiedziała, że ​​mężczyzna, który jeździł na rolkach w okolicy, zdenerwował się mężczyzną, który prowadził Lexusa w 2019 roku z powodu incydentu, gdy łyżwiarz przejechał przez ulicę.

Wrotkarz rzekomo uszkodził Lexusa laską / kijem, a policja wybuchła na poboczu drogi, jak podała policja.

Policja powiedziała, że ​​łyżwiarz opuścił scenę i nie został zidentyfikowany.

Detektywi prowadzili śledztwo.

Informacje o walce zgłoszone między pracownikiem parkingowego a klientem

WEST BLOOMFIELD – Policja powiedziała, że ​​do walki doszło o 22:29. 18 października w firmie w 5600 bloku Maple Road.

Według raportu policyjnego klient i pracownik parkingowego wdali się w spór co do miejsca, w którym klient powinien zaparkować, i popadli w kłótnię fizyczną.

Policja powiedziała, że ​​incydent był badany.

Mężczyzna łamie kradzież samochodu

TROY – Mężczyzna podobno zauważył kogoś na siedzeniu kierowcy swojego czarnego Mercedesa GL320 z 2009 roku, gdy szedł ze swojego miejsca pracy, Diamond Vault przy 801 W. Big Beaver Road, do swojego banku tuż po 14:15. 22 października

Policja powiedziała, że ​​mężczyzna wybrał numer 911, a funkcjonariusze, którzy odpowiedzieli, podeszli do podejrzanego, 45-letniego mężczyzny z Clinton Township, i aresztowali go.

Według raportu policji nic nie zostało naruszone w pojeździe.

Mężczyzna z Clinton Township został oskarżony o manipulowanie pojazdem silnikowym.

Słoik napiwków skradziony przez kobietę w czepku

SOUTHFIELD – Właściciel restauracji z pizzą przy 25000 bloku Evergreen Road został powiadomiony przez pracownika, że ​​słoik napiwków został skradziony o 18:49. 23 października

Właściciel został poinformowany o opisie kobiety, w tym o tym, że miała na sobie czerwoną czepek, a on poszedł jej poszukać.

Mężczyzna powiedział policji, że znalazł kobietę ukrywającą się w krzakach w pobliżu przystanku autobusowego, i skonfrontował ją ze słoikiem napiwków, ale wsiadła do autobusu i skierowała się na południe drogą Evergreen.

Słoik napiwków został odzyskany z krzaków.

Tajemniczy gość znaleziony w salonie

BIRMINGHAM – Oficerowie zareagowali na 1300 blok Melton Road około 3 rano 2 listopada na doniesienia o inwazji na dom.

Właściciel domu powiedział, że mężczyzna właśnie wszedł do ich domu i usiadł na kanapie w salonie. Kiedy właściciel domu skonfrontował się z intruzem, wybiegł z domu.

Oficerowie zlokalizowali mężczyznę, 24-latka z Birmingham, który podobno był pod wpływem alkoholu i powiedział, że myślał, że jest w domu swojego przyjaciela. Został aresztowany i powołany za nielegalny wjazd i nieuporządkowane zachowanie.

Pijana kobieta kolana pielęgniarki w twarz

SOUTHFIELD – Funkcjonariusze zareagowali na raport kierowcy, który zapadł się w pojazd w okolicy dróg 10 Mile i Berg około 12:54 rano 4 listopada.

Police said the driver was found to be intoxicated, and that she was combative with officers and a family member who was at the scene.

The woman was arrested and transported to a hospital for a blood draw.

While at the hospital, the woman was being aggressive toward staff by yelling and using profanity and racial slurs.

Police said the woman refused treatment from hospital staff and refused to let staff take her vital signs.

The woman kneed a nurse in the face while the nurse was attempting to get a blood sample, police said.

Once the woman was cleared from the hospital, she was taken to the Southfield jail and was charged with operating while intoxicated, and assault and battery on hospital staff.

Rifle reportedly seen pointing outside window

FARMINGTON — Farmington police were dispatched Nov. 6 to the River Glen condo complex, 32718 Grand River Ave., after receiving a report of a rifle being pointed out of a window.

When officers arrived at the scene, they learned that the rifle was a BB gun, and that an 88-year-old woman was trying to shoot a squirrel. Police advised the woman of the city ordinance prohibiting the discharge of BB guns in the city.

Police returned to the woman’s residence again Nov. 7 after another report came in of her pointing the BB rifle out the window. Officers at this time confiscated the rifle and contacted the woman’s son.

The woman’s son told police he will make sure his mother stops violating the ordinance.

Man tries to order McDonald’s at Del Taco

CLAWSON — At approximately 1:50 a.m. Nov. 17, police responded to a report of a man in a winter hat who was pounding on the door of Del Taco, 1120 W. 14 Mile Road.

Police learned that the man, who smelled of intoxicants and was struggling to give a cohesive statement, was trying to get McDonald’s, according to the police report. He said he could not remember where he came from and what he had been doing, but was cooperative with officers, according to the report.

Police used the man’s phone to locate a ride for him, and they contacted another man, who walked to the location from the Hideout bar, 1110 W. 14 Mile Road. He stated that he had also been drinking, but he was very coherent, according to the report. He and a police officer contacted an Uber to take the two men back to the first subject’s home.

Women brawl over parking spot

TROY —  Police were called to the parking lot of La Marsa Mediterranean Cuisine, 3720 Rochester Road, just before noon Nov. 21 on a report of two women fighting.

Police said the two combatants, a 57-year-old Warren woman and a 47-year-old Royal Oak woman, verbally argued over a parking space, and the argument turned physical.

According to the police report, the Royal Oak woman was knocked to the ground and suffered a cut to the back of her head and complained of a possibly broken wrist.

She was transported to a hospital for further treatment, according to the police report.

Police said the 57-year-old woman had a swollen thumb, but declined medical treatment.

According to the police report, a witness said each woman was equally hitting the other with slaps and kicks to the shins.

Police issued both women misdemeanor citations for fighting in public.

Landlord reportedly bites renter’s father on the arm

TROY — A man told police he was moving out of a rented home on Pearl Drive, at Square Lake and Dequindre roads, at 6:30 p.m. Dec. 3 and doing a final walk-through with the owners when the discussion became heated.

According to the police report, one of the owners, a 73-year-old Clarkston woman, began poking him in the chest.

He told police that when he asked her to stop, she punched him in the face.

The conversation moved outside.

According to the police report, when the victim’s father tried to talk calmly with the homeowners, the woman brushed past her husband and bit the father on his arm.

Assault charges were being sought against the woman.

Advertisement

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *