Xone Phone : Nie będzie Pixela 4a XL, plotka głosi, że

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Chociaż oferta Pixel początkowo miała obejmować wyłącznie urządzenia wysokiej klasy, które zmieniły się w 2019 r., Kiedy Google wypuściło Pixel 3a i Pixel 3a XL, niedrogich średnich rangersów. Nie tak dawno widzieliśmy pierwsze wyciekające rendery nadchodzącego Pixela 4a, a dziś nowa plotka głosi, że nie należy spodziewać się dołączenia do niego Pixela 4a XL.

Więc jeśli to rozwiąże, Pixel 4a z ekranem 5,81 "będzie jedyną środkową wersją Google wprowadzoną w tym roku. Pomimo większego ekranu w porównaniu do swojego poprzednika, 4a będzie podobno ogólnie mniejszy, dzięki przyciętym ramkom dookoła ( jak ujawnili rendery).

Nie będzie Pixela 4a XL, plotka głosi, że

Te roszczenia pochodzą od Dave'a Lee, szanowanego YouTubera. To powiedziawszy, zwykle nie jest osobą, która ujawnia informacje o nadchodzących produktach, więc nie ma tutaj żadnych osiągnięć. Wszystko po to, by powiedzieć, że prawdopodobnie powinieneś wziąć to ze szczyptą soli, przynajmniej na razie.

Byłby to pierwszy Pixel, który nie pojawił się w dwóch rozmiarach, ale decyzja o uruchomieniu tylko 4a, a nie 4a XL, była podobno z powodu o wiele bardziej udanego Pixela 3a niż 3a XL.

Dave Lee również podzielił się informacjami na temat kolorów w nadchodzącym telefonie i wygląda na to, że powinniśmy spodziewać się, że zobaczymy go w kolorze czarnym (z zielonym akcentem), białym (z koralem) i „arktycznym niebieskim” z „gorącym różem” „akcent na przycisku zasilania. Powyższy rendering został stworzony w celu zaprezentowania tej niewidzialnej kombinacji kolorów.

Podobnie jak w przypadku generacji 3a, Pixel 4a ma zrezygnować z ładowania bezprzewodowego, ale ma gniazdo słuchawkowe. Konstrukcja jest nadal plastikowa, jest port USB-C i aparat selfie z dziurkaczem.

Źródło | Przez

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *