Drone XPro : Tinyhawk S to niesamowita gra FPV. -Fly, crash, powtórz …

:

Nie jest tajemnicą, że uwielbiam mojego oryginalnego Emaxa Tinyhawk, ale nowy Tinyhawk S podnosi go na wyższy poziom. Oryginał to świetny dron do latania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Emax zrobił wszystkie małe rzeczy dobrze, kiedy to zrobili. Moim jedynym życzeniem było to, że poradzi sobie z baterią 2S. Teraz może i jest to absolutny sen. To najlepszy dron dla początkujących, ale nie zatrzymałbym się tam. Jeśli latasz FPV, potrzebujesz tego drona. Tak, jest tak dobry i nie rozbije banku, zaczynając od 99 USD.

DJI Spark

Nowy w FPV?

Jeśli zastanawiasz się nad lotem FPV, Tinyhawk S może być najlepszym dronem. Jego trwałość i wszechstronność sprawiają, że jest to idealne miejsce na start. Jeśli nie masz pewności, od czego zacząć, nie martw się. Zrobiliśmy szczegółowy trzyczęściowy serial o tym, jak dostać się do latania FPV. Sprawdź to tutaj (część 1, część 2, część 3) lub obejrzyj wideo poniżej.

(osadzenie) https://www.youtube.com/watch?v=gcRQ5_UG0co (/ embed)

Emax Tinyhawk S.

Emax stworzył idealny dron dla początkujących FPV z Tinyhawk S. Jest lekki, trwały i mocny. Możesz latać w pomieszczeniu lub na zewnątrz. Zamiast kopiować ramy podobnych quadów 75 mm, Emax zaprojektował własne i jest niesamowity. Rzadko przegrywam rekwizyt i trudno go złamać. Wytrzymałość jest kluczowa podczas lotu FPV, a to może poradzić sobie z katastrofą.

"emax

Rama Tinyhawk 2 na pierwszy rzut oka wygląda tak samo jak oryginał, ale istnieją dwie ważne różnice. Rozpórki są mocniejsze, a kąt kamery można regulować. Obie są małymi zmianami, które mogą mieć duże znaczenie. Nachylenie kąta kamery ułatwia szybsze latanie, a mocniejsze rozpórki oznaczają mniej napraw. Najsłabszymi punktami na ramie są rozpórki wokół silników i właśnie dostały wzmocnienia.

"malutki

Sugeruję dodanie odrobiny gorącego kleju z tyłu aparatu. Po ciężkiej awarii ma tendencję do wybijania. Łatwo jest przywrócić go na miejsce, ale jeśli rozbijesz tyle samo, co ja, może to być oszczędność czasu. Polecam również wyciągnięcie dwóch anten z tyłu dla nieco lepszego zasięgu i odbioru.

Specyfikacja Tinyhawk S.

Tinyhawk S ma kilka ważnych poprawek pod maską, aby móc poradzić sobie z mocą 2S. Kontroler lotu to płytka MatekF411 z wbudowanym odbiornikiem Frsky D8 / D16. Ułatwia to wiązanie, ponieważ nie trzeba przytrzymywać przycisku podczas włączania. Możesz go nacisnąć po podłączeniu. Powiązaj go w trybie D8, jeśli możesz, niektóre z tych małych FC All-in-one mają drobne problemy w trybie D16.

W FC wbudowany jest również układ scalony BL Heli 4-w-1 5 A ESC. To wraz z nowymi bezszczotkowymi silnikami 0802 15.500 2S sprawia, że ​​jest to mikro bestia. Silniki te są mocniejsze i bardziej wydajne. Oznacza to, że pasek na 2S dla większej mocy lub 1S dla dłuższego czasu lotu.

"malutki

Nadal korzysta z tej samej kamery 600 TVL i 25 mW VTX. Miałem nadzieję na przełączenie na 200 mW, ale nadal jest dość solidne. Podobnie jak poprzedni Tinyhawk, możesz uzyskać dostęp do menu i zmieniać ustawienia za pomocą inteligentnego audio. VTX jest zablokowany, gdy go zdobędziesz, więc upewnij się, że odblokowałeś go przed lotem. Nie przełączyłem się i użyłem inteligentnego audio, aby przełączyć się na Raceband 1. Wtedy nie mogłem go zobaczyć, ponieważ kanał był zablokowany. Przytrzymaj przycisk VTX i podłącz akumulator, aby go odblokować, a będziesz gotowy.

Nowy Tinyhawk S będzie dostarczany z akumulatorem 1S 450 mah, a także z akumulatorem 2S 300 mah. Oba wykorzystują złącza JST-2.0, a nie będziesz łączyć szeregowo baterii 1S, aby uzyskać latanie 2S. Emax zawiera nawet ładowarkę wielofunkcyjną 1S / 2S. Emax pokonuje dystans, którego nie robią inni producenci. Ten Emax Tinyhawk 2S jest również dostarczany z dwoma zestawami śmigieł z czterema łopatami, dzięki czemu można z łatwością żółw. Podobnie jak oryginał, otrzymasz ładną małą walizkę, która ułatwi transport.

Czy powinieneś kupić Tinyhawk S.

"emax

Cóż, jeśli jeszcze tego nie rozgryzłeś, uwielbiam ten mały dron. Latanie jest świetną zabawą. Jest idealny na podwórko, park, a nawet w domu w deszczowy dzień. Jeśli zastanawiasz się, jak to się ma do Mobuli 7 lub Kosza na śmieci Eachine, wiedz, że ci dwaj gromadzą kurz. Choć mogą być silniejsze, nie są tak wytrzymałe ani zwinne jak Tinyhawk S.

Tinyhawk S jest lepszy na wiele sposobów. Możesz wybrać jedną z Banggood za 99 USD lub wydać dodatkowe 10 USD i uzyskać szybciej od Amazon.

"emax

POZOSTAĆ W KONTAKCIE!

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami na temat dronów, czerpakami, plotkami i recenzjami, śledź nas na Świergot, Facebook, YouTube, Instagram lub zapisz się do naszego codziennego biuletynu e-mail, który wychodzi każdego dnia o 18:00.

Kup następnego drona bezpośrednio od producentów, takich jak DJI, Parrot, Yuneec lub od sprzedawców detalicznych takich jak Amazon, B&H, BestBuy lub eBay. Korzystając z naszych linków, dokonamy niewielkiej prowizji, ale nic Cię to nie kosztuje. Dziękujemy za pomoc w rozwoju DroneDJ!

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich do zarabiania dochodów. Więcej.


Subskrybuj DroneDJ na YouTube, aby oglądać ekskluzywne filmy

(osadzenie) https://www.youtube.com/watch?v=4HziEh5FiKw (/ embed)

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *