Drone XPro : X autorstwa KYGO A11 / 800 Recenzja słuchawek z redukcją szumów – gadżet

:

PRZEJRZEĆ – Czy wiesz, że inne części świata oferują produkty audio niedostępne w Stanach Zjednoczonych? W Stanach jest wiele fajnych rzeczy, których nigdy nie doświadczamy. Czasami jednak, zupełnie pomija staw i pokazać się na naszych brzegach, takie jak X przez Kygo z Norwegii. Ich zaawansowane, bezprzewodowe aktywne słuchawki z redukcją szumów A11 / 800 są już dla nas dostępne. Ale czy to jest dobre?

Co to jest?

Słuchawki A11 / 800 to X najlepszych słuchawek Kygo. Posiada Bluetooth 5.0, parowanie NFC, aplikację na smartfona i aktywną redukcję szumów (ANC),

Okular

 • Bluetooth 5.0
 • Regulowana aktywna eliminacja hałasu (ANC)
 • 40 godzin odtwarzania (tryb Bluetooth)
 • 19-godzinny czas odtwarzania (tryb ANC i Bluetooth)
 • Mikrofon wysokiej rozdzielczości
 • Czujnik zbliżeniowy
 • Komenda głosowa
 • Parowanie NFC
 • aptX i AAC
 • Dotykowy panel sterowania
 • X by Kygo Sound App (link)
 • Rozmiar sterownika: 40 mm
 • Czas ładowania: 2 godziny
 • Zasięg Bluetooth: 50 stóp
 • Waga: 8,8 uncji

Projekt i funkcje

Na pierwszy rzut oka słuchawki X by Kygo A11 / 800 przypominają mi słuchawki Bose Quietcomfort lub Sony WH-1000XM3. Czy zbliża się do przedziałów cenowych, czy może konkurować?

Chociaż słuchałem zarówno słuchawek Bose, jak i Sony, nie jest to przegląd porównawczy. O ile nie zaznaczono tego z góry, każde recenzowane przeze mnie słuchawki mają swoje zalety.

Słuchawki X by Kygo A11 / 800 występują w dwóch surowych kolorach, czarnym lub białym. Mówię surowo, ponieważ są to najbielsze słuchawki, jakie kiedykolwiek testowałem! Obawiam się, że mogę ich dotknąć z obawy przed pojawieniem się brudu. Ale z pewnością są uderzające wizualnie. Konstrukcja jest w większości plastikowa – podobnie jak Bose i Sony. Plastik wydaje się wystarczająco wytrzymały. Mogę go lekko przekręcać, nie słysząc żadnych skrzypiących dźwięków. Czas pokaże, jak dobrze to wytrzymuje.

Są to słuchawki nauszne, więc istnieje znaczna redukcja szumów bez korzystania z redukcji szumów. W rzeczywistości, polecam pozostawiając szumów off, chyba że jesteś w szczególnie głośnym otoczeniu jak samolot lub dojazdów. ANC może negatywnie wpłynąć na jakość dźwięku, nadając muzyce sztucznie brzmiącą jakość.

Nauszniki są miękkie i lekko pochylone do tyłu – jak uszy. Dodać, że w niezbyt szczelne dociśnięcie głowicy i lekka (<9 uncji) i X przez Kygo A11 / 800 słuchawek jest dość wygodne. Pałąk jest również dobrze wyściełany i wzmocniony aluminiową ramą. W komplecie zapinana na zamek skrzynia z wewnętrznymi i zewnętrznymi kieszeniami. Słuchawki składają się, dzięki czemu obudowa jest bardziej kompaktowa i łatwiejsza do spakowania.

Słuchawki X by Kygo A11 / 800 mają wbudowaną funkcję zbliżeniową. Muzyka zatrzymuje, gdy słuchawki są usuwane i wznawiane po oddanie z powrotem, więc nie ominie (pun przeznaczone).

X by Kygo wykonał dobrą robotę dzięki parowaniu Bluetooth. Po sparowaniu z iPhonem sparowałem go z iPadem Pro. Od tego czasu za każdym razem, gdy zmieniam iPada na iPhone'a i odwrotnie, słuchawki X by Kygo A11 / 800 zapamiętują i podążają za nimi bez żadnych czkawek. Teraz, to jak to powinno działać!

Żywotność baterii jest całkiem dobra – oceniono na 40 godzin. Jednak spada to znacznie przy włączonym ANC – kolejny powód, aby go wyłączyć, jeśli możesz. W moich testach słuchawek X przez Kygo A11 / 800 nie trzeba jeszcze ładować. Przybył prawie w pełni naładowany od razu po wyjęciu z pudełka.

Prawa muszla zawiera wszystkie elementy sterujące. Trzy przyciski na dole służą do parowania Bluetooth, włączania / wyłączania ANC oraz trybu Ambient / Awareness. ANC robi dobrą robotę wyciszenie tła, przez całkowite wymazywanie dowolny Drone podobny hałas i tłumiąc odgłosy jak nagłe pobliżu mówić. Tryb otoczenia tnie ANC o 50%, dzięki czemu można być pewnym stopniu świadomi syren czy ktoś woła twoje imię, na przykład. W trybie uświadomienia faktycznie używane są zewnętrzne mikrofony do nadawania otoczenia do ucha. To jest jak słuchanie muzyki na zewnętrznym głośniku – słyszysz muzykę, a także wszystko, co dzieje się wokół ciebie. Możesz faktycznie prowadzić pełną rozmowę bez wyjmowania słuchawek, nawet jeśli może to wyglądać nieco dziwnie lub niegrzecznie.

Prawa muszla słuchawkowa ma fajną funkcję – wbudowany gładzik sterujący. Przesunięcie palca w górę lub w dół kontroluje głośność. Przesuwane do przodu lub do tyłu przeskok do następnego utworu lub przejście do poprzedniego utworu lub na początku odtwarzanego utworu. Dotknięcie nausznika powoduje wstrzymanie / odtwarzanie muzyki. Dwukrotne dotknięcie wywołuje Siri lub Asystenta Google w zależności od smartfona.

Jakość połączeń jest całkiem dobra! Nie uwierzysz, jak rzadko zdarza się używać słuchawek lub słuchawek o przyzwoitej jakości połączeń. Tak niewielu zdaje się to robić poprawnie. Wyrazy uznania dla Kygo za udane wykonanie tego zadania. Impreza, z którą rozmawiałem, dobrze mnie usłyszała. Dodatkowo przy włączonym trybie otoczenia słyszę siebie, co pomaga ograniczyć zbyt głośne mówienie.

X by Kygo dostarcza aplikację (iOS lub Android) do sterowania dowolnym profilem dźwięku. Jednak zamiast wybierać „więcej basów” lub „więcej tonów wysokich”, ekran smartfona jest podzielony na kwadranty, z których każda strona nosi nazwę miasta i okrąg / wskaźnik na ekranie, który można przesunąć w dowolnym kierunku w kierunku określonego miasta – lub ich mieszanina. X by Kygo nazywa ten obraz dźwiękowy. Zgodnie z ich strony, Pan Kygo (DJ klub i komu firma nosi nazwę) odwiedził te cztery miasta i pochodzą z podpisem dźwięku dla każdego miasta. Oto jego opis – „Los Angeles: Daje głębszy obraz dźwiękowy, podkreślając rowki w salonie; Bergen, Norwegia: To jest zredukowany dźwięk dla spokojnych czasów i spokojnej muzyki; Ibiza, Hiszpania: Ten obraz dźwiękowy przenosi imprezę, wypychając bas i bije na czoło; Nowy Jork: Ten obraz dźwiękowy wydobywa uderzenia wszystkich twoich ulubionych utworów RnB i Hip Hop. ”Zabawnie jest eksperymentować, przesuwając kółko / wskaźnik wokół czterech miast, aby uzyskać idealną mieszankę.

Oto moje cztery wybory miasta – ”Los Angeles: Brzmi płasko i sztucznie, jak stacja radiowa AM. Bergen: Energiczny z naciskiem na średnie częstotliwości. Ibiza: Tłumione zaakcentowanymi niższymi średnimi częstotliwościami. Nowy Jork: Jak jesteś w ruchu na czerwonym świetle i facet obok ciebie ma bas wygiętą do 200 decybeli drżenie wszystkiego. Znasz ten typ.”Do moich uszu, najlepsze ustawienie aplikacja jest umieszczenie wskaźnika / okrąg na środku ekranu smartfona ale popchnął lekko w kierunku Bergen. Lub jeszcze lepiej, wyłącz Sound Image w aplikacji i pozwól słuchawkom A11 / 800 być jak najbardziej neutralnym. Niestety, nie ma sposobu, aby zapisać ustawienia obrazu dźwiękowego z wyjątkiem go zostawić po zbiorze lub zrzut ekranu z ustawieniem (ja).

W aplikacji dostępne są cztery opcje włączania / wyłączania (dostępne również w samych słuchawkach A11 / 800). Bass Booster jest właśnie taki – wzmacnia bas. Zostaw to, chyba że jesteś basistą. Tryby redukcji szumów (ANC), świadomości i otoczenia zostały wyjaśnione wcześniej. Po wielokrotnym włączaniu i wyłączaniu ustawień wolę tryb otoczenia do codziennego użytku. Zapewnia wystarczającą redukcję szumów bez nadmiernego wpływu na dźwięk muzyki. Ponadto tryb otoczenia pozwala na wystarczający hałas z zewnątrz, dzięki czemu nie jesteś całkowicie odizolowany.

A11 / 800 słuchawki trudno jest ocenić na jakości dźwięku z powodu nieskończonych wybór profilu dźwięku dostępnych z obrazu dźwiękowego. Łatwo jest sprawić, by słuchawki brzmiały dobrze – lub źle – w zależności od twoich preferencji. Powiem, że kiedy ustawienia są dostosowane do moich osobistych preferencji, słuchawki A11 / 800 mogą brzmieć naprawdę dobrze. Niezliczone opcje ustawień pozwalają na dostrojenie muzyki do nastroju, jaki Cię spotka. Jak powiedziałem wcześniej, wolę to nie robić, ale wybór jest dobry, jeśli wolisz.

To, co lubię

 • Wygłuszanie szumów
 • Wygodny
 • Taki biały!
 • Elementy sterujące nauszników nauszników
 • Bluetooth 5

Co bym zmienił

 • Standardowy korektor w aplikacji oprócz Sound Image
 • ANC wpływa na jakość dźwięku

Końcowe przemyślenia

Podejście X do słuchawek Kygo przypomina mi V-Moda. Obie są firmami założonymi przez dźwiękowców, którzy chcą dzielić się tym, co wiedzą i lubią w produktach, które oferują. Słuchawki A11 / 800 to słuchawki premium X firmy Kygo i to pokazuje. Jeśli odniesie sukces w stanach, nie mogę się doczekać tego, co rozwinie się w przyszłości.

Cena £: 299 USD
Gdzie kupić: Amazonka
Źródło: Próbka tego produktu została dostarczona przez X przez Kygo.


Wspieraj gadżet:
Głównymi źródłami przychodów gadżetu są reklamy i linki partnerskie w artykułach takich jak ten. Chociaż możemy otrzymać rekompensatę, zawsze wyrażamy nasze uczciwe opinie na temat naszych doświadczeń z każdym produktem.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *