Xone Phone : Nowa inteligentna waga Fitbit Aria Air jest bezpłatna dzięki Fitbit Inspire HR od BT

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Rok 2020 jest doskonałym początkiem dla każdego, kto szuka fantastycznych ofert Fitbit. Na początku tego tygodnia widzieliśmy gwiezdne 41 £ zniżki na smartwatch Versa 2 z obsługą Alexa (teraz ma prawie 50 £ zniżki) – to było po 72 funtach zniżki na oryginalną Versę. Teraz kup bezpłatną inteligentną wagę Aria Air o wartości 49,99 GBP od BT przy zakupie Fitbit Inspire HR. Tracker kosztuje zwykle 89,99 GBP, ale oferta BT pozwala nawet zaoszczędzić 1 pensa na RRP.

To niesamowity zestaw, biorąc pod uwagę, że Aria Air wypuściło zaledwie kilka miesięcy temu w listopadzie 2019 r. The Air jest mniejszym rodzeństwem do pełnej skali Aria 2 – chociaż pomiar procentu tłuszczu jest miarą, której nie oferuje Air. Otrzymujesz pomiar masy ciała (oczywiście), obliczanie wskaźnika masy ciała (BMI) za pośrednictwem aplikacji Fitbit oraz automatyczne rejestrowanie masy ciała za pomocą Bluetooth do telefonu.

Zobacz naszą recenzję Aria Air, którą zalecamy, jeśli nie chcesz wydawać 119,99 £ na Aria 2.

Inspire HR został wydany w marcu 2019 r. I oferuje prawie wszystkie funkcje bardziej zaawansowanych urządzeń Fitbit, takie jak monitorowanie tętna, oddychanie z asystą i śledzenie snu – co jest jedną z najsilniejszych funkcji Inspire HR. Brakuje wysokościomierza, który mierzyłby wszelkie kroki na schodach lub pochyłości. Zobacz naszą pełną recenzję Inspire HR.

Oprócz tego osobno podsumowujemy najlepsze oferty Fitbit, jeśli chcesz zobaczyć, co jeszcze jest w ofercie w całym asortymencie.

Jeśli chcesz sam Inspire HR lub Aria Air, skorzystaj z naszego narzędzia do porównywania cen na żywo, aby znaleźć najlepszą ofertę:

Ceny HR Fitbit Inspire

Detalista Cena £ Dostawa

Porównanie cen z ponad 24 000 sklepów na całym świecie

Ceny Fitbit Aria Air

Detalista Cena £ Dostawa

Porównanie cen z ponad 24 000 sklepów na całym świecie

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *