Xone Phone : Każdy produkt z Asystentem Google ogłoszony na CES 2020

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Systemy Abode

Abode pokazał także kamerę bezpieczeństwa w CES, The Inteligentna kamera zewnętrzna / wewnętrzna. Może działać jako część istniejącego systemu bezpieczeństwa domowego Abode lub samodzielnie. Dostępne są wszystkie typowe funkcje, w tym wykrywanie ruchu, widzenie w słabym świetle, komunikacja dwukierunkowa oraz kamera 1080p 152 stopni.

Aparat powinien być dostępny tej wiosny w spodziewanym MSRP w wysokości 199 USD. Abode twierdzi, że jest w trakcie certyfikacji kamery do użytku z Google Assistant, Apple HomeKit i Alexa.

Lenovo

Zasięg Android Police: Lenovo przedstawia nową kartę Smart Tab M10 z trybem Assistant Ambient i gigantyczną inteligentną ramką na zdjęcia o przekątnej 21,5 cala

Lenovo pokazało mnóstwo produktów na CES, ale jedynym, który należy do tego podsumowania, jest Smart Tab M10 Plus (2. generacji) z Asystentem Google. Tak, to jest prawdziwe imię.

Oryginalna Smart Tab była zwykłym tabletem z Androidem, który po włożeniu do stacji zamienił się w inteligentny wyświetlacz Amazon Alexa. Ten model drugiej generacji ma tę samą podstawową koncepcję, ale zamiast używać Alexy, tablet aktywuje tryb otoczenia w Asystencie Google po zadokowaniu. W tym roku będziesz mógł go kupić za 189 USD.

Lifx

Zasięg Android Police: Lifx przedstawia nową inteligentną żarówkę, inteligentny przełącznik ścienny i więcej na targach CES

Biała żarówka LED

Pierwszą z linii Lifes CES jest żarówka Filament White LED, żarówka w stylu Edisona podobna do żarówek ostatnio wprowadzonych przez Philipsa i TP-Link Kasa.

Będzie dostępny w różnych wykończeniach szklanych, a Lifx planuje w końcu wydać więcej kształtów. Wszystkie żarówki będą miały tę samą temperaturę barwową 2700 K i przybędą później tej wiosny za 30 USD.

Przełącznik

Nowy przełącznik Lifx zastępuje ścienne włączniki światła w domu, zamieniając istniejące oświetlenie w inteligentne. Ma również schludny minimalistyczny design z dotykowym dotykiem.

Po premierze w marcu będzie kosztować 120 USD, ale jest rabat w przedsprzedaży.

Lifx X TV 360 i X Gamer Kit

Lifx ujawnił również dwa nowe inteligentne paski oświetleniowe na CES. Pasek Lifx Z TV 360 został zaprojektowany do owijania się z tyłu dużych telewizorów i monitorów, a zestaw X Gamer jest przeznaczony do stosowania z mniejszymi monitorami.

Większy zestaw TV 360 kosztuje 100 USD, a zestaw Gamer X kosztuje 60 USD. Nie jest to złe dla inteligentnego paska oświetleniowego, szczególnie takiego, który nie wymaga koncentratora – większość innych opcji początek po 100 $.

Świeca biała do ciepłej diody LED

Jest to żarówka w stylu kandelabrów, zdolna do przełączania między twardym białym kolorem a delikatniejszym ciepłym odcieniem. Kosztuje 30 USD.

Panasonic

O hej, kolejny telewizor! Na targach CES Panasonic zaprezentował inteligentny telewizor HZ2000, który będzie dostępny zarówno w rozmiarach 55 cali, jak i 65 cali. Firma twierdzi, że jest to pierwszy telewizor OLED obsługujący zarówno Dolby Vision IQ, jak i „Tryb filmowca”, który wyłącza irytującą funkcję wygładzania klatek, którą wiele telewizorów oferuje od lat.

Asystent Google i Alexa będą w stanie kontrolować telewizor, chociaż wydaje się, że żadne z nich nie jest wbudowane. Telewizor będzie dostępny tego lata.

Wemo

Produkty inteligentnego domu Wemo na ogół nie działają tak dobrze, jak konkurencyjne urządzenia, takie jak Philips lub TP-Link, ale to nie powstrzymuje firmy przed wprowadzaniem nowych ofert. Najnowsza inteligentna wtyczka Wemo jest znacznie bardziej kompaktowa, dopasowując się do wielkości urządzeń takich jak HS103P2 TP-Link.

W przeciwnym razie działa tak jak każdy inny inteligentny przełącznik, w komplecie z Google Assistant, zgodnością Alexa i Siri. Będzie on dostępny tej wiosny za 24,99 USD, co wydaje się nieco drogie – wspomniana wyżej wtyczka TP-Link kosztuje 30 USD za zestaw dwupakowy (jeśli nie jest w sprzedaży).

HiMirror

Lustro lustro na ścianie … jaka będzie dzisiaj pogoda? HiMirror, spółka zależna New Kinpo Group, ujawniła przesuwane lustro na CES, które działa na pełnym Androidzie. Zarówno Google Assistant, jak i Alexa są wbudowane, a nawet możesz poprosić Asystenta, aby włączał i wyłączał światła do makijażu.

Nowy slajd HiMirror będzie kosztował 119 USD i możesz go kupić już teraz. HiMirror popisał się także wersjami kopii lustrzanej zaprojektowanej do użycia w ustawieniach korporacyjnych, ponieważ zdecydowanie wydaje się, że z tego skorzystałyby biura, prawda?

Orbita

Na targach CES firma Orbit zaprezentowała B-hyve XR Smart Sprinkler Timer, który oferuje łatwe do podłączenia kątowe terminale, sterowanie oparte na aplikacji oraz obsługę zarówno Asystenta Google, jak i Alexy. Dokładna data premiery nie została wymieniona, ale model 8-strefowy będzie kosztował 149 USD, a wersja 16-strefowa będzie kosztować 179 USD.

Schneider Electric

Schneider ogłosił kilka nowych systemów inteligentnego domu na CES. Nowe produkty marki Wiser są już dostępne i obejmują 299 USD Smart Home Monitor (zapewnia zużycie energii w domu w czasie rzeczywistym), 349 USD Smart Home Monitor Solar Edition (ten sam produkt, ale z obsługą paneli słonecznych) oraz 50 USD Solar ETS.

Firma planuje także „Podłączony dom Square D”, który ma być „innowacyjnym systemem mieszkaniowym i rozwiązaniem dla elastycznych potrzeb energetycznych, który umożliwia łatwe podłączenie do wszystkich rodzajów środowisk zasilania, w tym do instalacji solarnych, falowników, akumulatorów i usług. „

ViewSonic

ViewSonic miał kilka projektorów do zaprezentowania się na CES, w tym dwa modele, które mogą być kontrolowane przez Google Assistant: X10-4KE i X100-4K. Oba modele mają lampy LED z funkcją odtwarzania treści 4K, głośniki Harman Kardon, wsparcie HDR i wiele innych. Ten ostatni projektor ma tę dodatkową zaletę, że jest wyjątkowo cichy i umożliwia przesuwanie obiektywu w celu montażu na suficie.

X10-4KE zostanie wydany w tym miesiącu za 1 499,99 USD, a X100-4K pojawi się w marcu za 1 699,99 USD. Zacznij oszczędzać już teraz.

Sengled

Lifx nie była jedyną firmą, która wprowadziła do CES inteligentne lampy o klasycznym wyglądzie. Sengled ogłosił żarówkę Edison Filament, której temperatura barwowa wynosi 2100 K.

Firma ogłosiła także nową żarówkę świecową E12 o wielu dostępnych kolorach oraz inteligentną wtyczkę z monitorowaniem energii, która robi dokładnie to, na co wygląda. Inteligentne produkty Sengled nadal muszą być podłączone do koncentratora, aby działały – coś, co jest nieco trudne do przełknięcia, gdy żarówki kosztują 25-30 USD.

Pionier

Nie brakuje części zamiennych Auto Auto do samochodów, ale Pioneer udostępnił jeszcze kilka modeli na CES. Jest 10,1-calowy pływający DMH-WT8600NEX, 9-calowy pływający DMH-WT7600NEX, 9-calowy modułowy DMH-WC6600NEXoraz 6,8-calowy 2DIN w desce rozdzielczej DMH-W4660NEX/DMH-W4600NEX.

Wszystkie modele obsługują Android Auto (a zatem mają Google Assistant), Apple CarPlay, odtwarzanie plików FLAC, 13-pasmowy korektor graficzny i inne funkcje.

Chipolo

Chipolo od dłuższego czasu produkuje podobne do kafelków obiekty do śledzenia obiektów Bluetooth, a firma ogłosiła swoją nową Chipolo One urządzenie w CES. Jest to monitor w kształcie monety o wartości 25 USD, który można aktywować za pomocą aplikacji na telefon lub za pomocą Asystenta Google. Możesz także udostępniać dostęp innym osobom.

Chipolo One jest już dostępny w sklepach takich jak Amazon, w MSRP za 25 USD.

Jedno życie

Jeśli masz dość czytania o wszystkich zwykłych urządzeniach inteligentnych, oto coś innego: inteligentny oczyszczacz powietrza. OneLife GmbH ujawniło oczyszczacz PureOne, który twierdzi, że usuwa „bardziej szkodliwe substancje – w tym najmniejsze cząstki PM 1.0 – niż jakikolwiek inny oczyszczacz powietrza”.

PureOne wykorzystuje filtr plazmowy do „tworzenia wysokiej wydajności filtracji przy niskiej prędkości wentylatora” i można nim sterować za pomocą aplikacji Google Assistant, Alexa, Siri lub smartfonów. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Alpejski

Zasięg Android Police: Alpine przedstawia radioodtwarzacz zgodny z Android Auto z 11-calowym ruchomym wyświetlaczem

Alpine pokazało również jednostkę główną Android Auto na CES, ogromnym 11-calowym iLX-F411. Wystaje z deski rozdzielczej z regulowaną wysokością, głębokością i kątem. Będąc Android Auto, może uzyskać dostęp do Asystenta Google.

ILX-F411 ukaże się w czerwcu za MSRP w wysokości 1200 USD. Pełna lista specyfikacji znajduje się na stronie Alpine tutaj.

sierpień

Zasięg Android Police: Nowa inteligentna blokada drzwi Wi-Fi z sierpnia jest o 45% mniejsza i nie wymaga koncentratora

Firma ochroniarska August wprowadziła swój nowy zamek drzwi Wi-Fi na CES, o trafnej nazwie Inteligentna blokada Wi-Fi. Jest o 45% mniejszy i o 20% cieńszy w porównaniu do poprzednich zamków z sierpnia i nie wymaga dodatkowego koncentratora do połączenia z Internetem.

Inteligentna blokada Wi-Fi współpracuje z Alexą, Asystentem Google, Siri, a nawet IFTTT. Nie jest jeszcze znana data wydania ani informacje o cenach.

dżin

Dopóki ta lista nie jest, nie widzieliśmy jeszcze inteligentnego mechanizmu otwierania drzwi garażowych! Genie ogłosił dwa nowe otwieracze drzwi garażowych na CES, a jeden z nich (Model 6170) integruje się z Asystentem Google i Alexą. Całkowicie nazwałbym swój garaż „drzwiami na zatoki”, więc mógłbym powiedzieć „Hej, Google, otwórz drzwi na zatoki”.

Inne funkcje obejmują minimalny system szynowy, podtrzymanie bateryjne i wstępnie zaprogramowany pilot. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *