Drone XPro : Dostępne są pakiety LEGO Dimensions Ghostbusters, Doctor Who, Back to the Future

:

Lego Dimensions Ghostbusters 2Najwyższy czas… Właściciele LEGO Dimensions mogą wreszcie zdobyć kilka bardzo oczekiwanych pakietów zabawy, poziomów i drużyn, w tym dla Pogromców duchów, DC Comics, Doctor Who, Powrót do przyszłości i wreszcie LEGO Ninjago.

Fala 3 prawdopodobnie została już wyparta jako aktualizacja gry, ale gracze mogą odebrać fizyczne dodatki w tym tygodniu.

Sprawdź poniższe ogłoszenie wraz z zapowiedzią Ghostbuster Level Pack i nowymi ekranami dla nich wszystkich.

LEGO Dimensions: Ghostbusters Trailer:
(osadzanie) https://www.youtube.com/watch?v=bVKUpKbo3t0 (/ embed)

LEGO Dimensions – ekrany rozszerzeń Wave 3:

Firma Warner Bros. Interactive Entertainment ogłosiła dziś wydanie pięciu bardzo kolekcjonerskich dodatków LEGO Dimensions opartych na Ghostbusters, DC Comics, Doctor Who, Back to the Future i LEGO Ninjago. Gracze mogą spersonalizować swoje przygody z budowaniem i grą w LEGO Dimensions, kupując pakiet poziomów 3, pakiet drużynowy i pakiety rozrywkowe, które zapewniają dodatkową rozgrywkę, postaci do zbudowania oraz pojazdy i gadżety do zbudowania 3 w 1 ze specjalnymi umiejętnościami w grze . Wszystkie pakiety rozszerzeń zapewniają graczom możliwość korzystania ze wszystkiego zamiennie w dowolnym miejscu gry. Ponadto każda postać z pakietu rozszerzeń może odblokować odpowiedni Świat Przygody tej samej marki, aby zapewnić graczom dodatkową zawartość rozgrywki w otwartym świecie opartą na tej właściwości rozrywkowej.

Fani Pogromców Duchów, którzy chcą uprzyjemnić swoje przeżycia LEGO Dimensions poza poziomem Pogromców Duchów w pakiecie startowym LEGO Dimensions mogą dodać Paczkę poziomów Pogromców Duchów, która zawiera „A Spook Central Adventure!” – oparty na misji poziom Ghostbusters, w którym gracze muszą walczyć z Gozerem i uratować Nowy Jork Miasto. Do zestawu dołączona jest minifigurka LEGO Petera Venkmana oraz paczka protonów, Ecto-1 i pułapka duchów – wszystkie grywalne. Gracze mogą używać deflektora laserowego niedopasowanego parapsychologa, zawieszania duchów i ochrony przed zagrożeniami, aby rozwiązywać zagadki i obezwładniać wrogów. Mogą również poprawić swoją rozgrywkę za pomocą Ecto-1, który można przebudować na Ecto-1 Blaster i Ecto-1 Water Diver oraz Ghost Trap, który można przebudować na Ghost Stun ’n Trap i Proton Zapper. Pakiet umożliwia także dostęp do Ghostbusters Adventure World, w którym gracze mogą grać jako jeden z czterech Ghostbusters. Gracze mogą odtwarzać w grze i na innych poziomach, aby uwięzić duchy i uzyskać dostęp do większej liczby przedmiotów kolekcjonerskich w ich podróży, aby uratować multiwersum LEGO.

Gracze mogą dodać odrobinę psot do rozgrywki LEGO Dimensions dzięki pakietowi DC Comics Fun Pack z oszalałym duetem The Joker i Harley Quinn. Aktywacja potężnych umiejętności Grapplera, Celu, Zagrożenia i Elektryczności Jokera lub zdolności Akrobata i Super Siła Harleya Quinna pomogą im rozwiązać zagadki i walczyć z wrogami. Kiedy sytuacja staje się trudna, gracze mogą wysłać Chopper Jokera i Quinn-mobile Harleya, a następnie przebudować je – odpowiednio – w Złośliwego Pocisk Rakietowy i Blokadę Laserową Jokera; lub Quinn Ultra Racer and Missile Launcher dla ulepszonych umiejętności w grze.

Whovians mogą ulepszyć rozgrywkę LEGO Dimensions dzięki pakietowi zabawnemu Doctor Who Cyberman, który zawiera minifigurkę Cybermana do zbudowania i Dalka. Gracze mogą umieścić humanoida przypominającego drona na LEGO Toy Pad, aby ożywić go w grze, a następnie aktywować jego zaawansowaną technologię kontroli umysłu, hakowania, dronów, wizji rentgenowskiej, srebrnego LEGO Blowup, technologii i umiejętności nurkowania, aby rozwiązuj zagadki i walcz z wrogami w prawdziwym stylu Doctor Who. Dalek można przebudować na Dalek Ognistego Jeźdźca i Srebrny Strzelec.

Gracze mogą przenieść swoją rozgrywkę LEGO Dimensions do przyszłości iz powrotem dzięki pakietowi zabawy z powrotem do przyszłości Doc Brown. Umieszczenie ulubionego, nieuważnego naukowca na LEGO Toy Pad, ożywi go w grze, w której gracze mogą aktywować swoje umiejętności hakowania, technologii, naprawy i dronów, aby rozwiązywać zagadki i pokonać wrogów. Jeśli zabraknie mu pomysłów, przynieś pociąg podróżny Doc Browna i przebuduj go na maszynę latającą i pociąg wybuchowy pocisku.

Gracze mogą również podjąć mądrego mistrza w swoich przygodach LEGO Dimensions dzięki pakietowi zabawy LEGO Ninjago Sensei Wu, który zawiera minifigurkę Sensei Wu i jego złotą laskę, a także Latającego Białego Smoka, który można przekształcić w Złotego Smoka Ognia i Smoka Ultra Zniszczenia . Gracze mogą wykorzystywać swoje umiejętności Spinjitzu i inne specjalne umiejętności, aby rozwiązywać zagadki i walczyć z wrogami.

LEGO Dimensions jest dostępny na konsolę Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4 i PlayStation 3 oraz system Wii U od Nintendo.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *