Xone Phone : Boku, Inc. przystępuje do strategicznego partnerstwa ze Swisscom

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Boku (LON: BOKU), wiodąca na świecie niezależna firma zajmująca się handlem bezpośrednimi operatorami, ogłosiła dzisiaj, że zawarła umowę partnerską ze Swisscom w celu zapewnienia możliwości weryfikacji tożsamości mobilnej na rynku szwajcarskim.

W ramach umowy Swisscom połączy się z globalną platformą tożsamości Boku za pomocą jednego połączenia. Weryfikacja tożsamości mobilnej zapewniana przez Boku umożliwi około sześciu milionom subskrybentów Swisscom cieszyć się cichymi, bezproblemowymi procesami weryfikacji i uwierzytelniania podczas każdej interakcji mobilnej z globalnym portfolio handlowym Boku.

Strategiczne partnerstwo między Swisscom i Boku stanowi rosnącą tendencję operatorów sieci komórkowych, którzy zdają sobie sprawę, że telefon komórkowy może stać się nie tylko domyślnym mechanizmem wykrywania konsumentów, ale także podstawowym urządzeniem, na którym komunikują się z globalnymi firmami.

Stuart Neal, dyrektor ds. Biznesowych, Boku Identity, skomentował:

„Dzięki tej umowie będziemy nadal budować silne relacje z Swisscom. Konsumenci stale szukają łatwiejszych, bezproblemowych sposobów bezpiecznej interakcji na urządzeniach mobilnych. Dla Swisscom pogłębi to ich relacje z klientami, umożliwiając im interakcję i transakcje w naturalny i wygodny sposób. To kolejne poparcie strategii Boku, by dotykać każdej interakcji mobilnej ”.

Amir Peled, szef OTT Swisscom skomentował:

„Swisscom stara się pomagać naszym abonentom w dostępie i bezpiecznie uczestniczyć w szybko rosnącej liczbie działań i interakcji dostępnych za pośrednictwem ich telefonów komórkowych. Ta współpraca z Boku rodzi się ze wspólnej perspektywy, że ci klienci zasługują na sprawne, bezproblemowe doświadczenie, gdy rejestrują się w nowych usługach przez telefon, a my czekamy na współpracę z Boku w przyszłości. ”

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *