Xone Phone : Cena akcji CCL, prognoza i aktualności (karnawał)

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Carnival Corporation działa jako firma turystyczna w Ameryce Północnej, Australii, Europie i Azji. Działa w czterech segmentach: rejsy wycieczkowe w Ameryce Północnej i Australii, rejsy wycieczkowe w Europie i Azji, obsługa rejsów wycieczkowych oraz wycieczki i inne. Firma obsługuje rejsy pod markami Carnival Cruise Line, Princess Cruises, Holland America Line, P&O Cruises (Australia), Seabourn, Costa, AIDA, P&O Cruises (Wielka Brytania) i marki Cunard. Czytaj więcej…

Przemysł, sektor i symbol

Przemysł Transport wodny

Pod-przemysłHotele Kurorty i linie wycieczkowe

SektorUznaniowe konsumenta

Telefon305–599–2600

Dług

Cena do zysku

Sprzedaż i wartość księgowa

Coroczne wyprzedaże20,83 mld USD

Rentowność

Różne

Pracowników102 000

Data następnego zarobku24.03.2020 (Szacowany)

OpcjonalnieOpcjonalnie

Carnival (NYSE: CCL) Często zadawane pytania

Jaki jest symbol giełdowy Carnival?

Carnival handluje na giełdzie w Nowym Jorku (NYSE) pod symbolem „CCL”.

Jak często Carnival wypłaca dywidendy? Jaka jest stopa dywidendy dla Carnival?

Carnival ogłosiło kwartalną dywidendę w poniedziałek 14 października. Akcjonariusze zarejestrowani w piątek, 22 listopada, otrzymają dywidendę w wysokości 0,50 USD na akcję w piątek, 13 grudnia. Jest to roczna dywidenda w wysokości 2,00 USD i stopa dywidendy w wysokości 4,09%. Datą dywidendy od daty wypłaty dywidendy jest czwartek, 21 listopada. Zobacz historię dywidendy Carnival.

Jakie były zarobki Carnival w ostatnim kwartale?

Carnival Corp (NYSE: CCL) opublikował wyniki finansowe w piątek, 20 grudnia. Firma odnotowała 0,62 USD zysku na akcję za kwartał, osiągając szczyt konsensusu szacowanego przez Zacka na 0,51 USD o 0,11 USD. Firma zarobiła w tym kwartale 4,78 miliarda USD, w porównaniu do szacunków analityków na 4,56 miliarda USD. Carnival uzyskał zwrot z kapitału własnego w wysokości 12,29% i marżę netto w wysokości 14,36%. Przychody firmy za kwartał wzrosły o 7,3% r / r. W tym samym okresie ubiegłego roku firma zarobiła 0,70 USD zysku na akcję. Zobacz historię zarobków Carnival.

Kiedy będzie następna data zarobków Carnival?

Jakie wytyczne wydał Carnival w sprawie zysków w następnym kwartale?

Carnival zaktualizował swój pierwszy kwartał 2020 r
Wytyczne dotyczące wyników przedrynkowych w piątek, 20 grudnia. Firma przedstawiła wytyczne dotyczące zysku na akcję w wysokości 0,47-0,51 za ten okres, w porównaniu do konsensusu szacunkowego zysku na akcję Thomson Reuters na 0,40 USD.

Jaką cenę docelową mają analitycy dla CCL?

17 analityków zajmujących się badaniami rynku akcji opublikowało 12-miesięczne ceny docelowe akcji Carnival. Ich prognozy wynoszą od 38,00 USD do 65,00 USD. Średnio oczekują, że cena akcji Carnival osiągnie 50,07 USD w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Sugeruje to możliwy wzrost o 2,5% w stosunku do obecnej ceny akcji. Zobacz docelowe ceny dla analityków na karnawał.

Jakie jest zalecenie analityków konsensusowych dla Carnival?

17 analityków z Wall Street wydało w ubiegłym roku oceny „kup”, „trzymaj” i „sprzedaj” dla Carnival. Obecnie dostępnych jest 1 ocena sprzedaży, 9 ocen trzymaj i 7 rekomendacji kupuj dla akcji, co daje konsensusową rekomendację „Trzymaj”. Zobacz oceny analityków dotyczące karnawału.

Czy Carnival otrzymuje pozytywne wiadomości?

Informacje o akcjach CCL zyskały ostatnio na popularności, informuje InfoTrie Sentiment. InfoTrie ocenia nastroje w mediach, monitorując w czasie rzeczywistym ponad sześć tysięcy wiadomości i źródeł blogów. Firma plasuje się w rankingu spółek publicznych w skali od pięciu do pięciu, przy czym wyniki najbliższe pięciu są najbardziej korzystne. Carnival osiągnęła dzienny wynik sentymentu 3,0 w skali InfoTrie. Przypisali także w prasie o firmie 0,0 na 10, co wskazuje, że bardzo mało prawdopodobne jest, aby niedawne relacje w mediach miały wpływ na cenę akcji w najbliższym czasie. Zobacz historie z okazji Karnawału.

Czy inwestorom brakuje karnawału?

Karnawał odnotował wzrost krótkiego zainteresowania w grudniu. Na dzień 13 grudnia brakowało odsetek o łącznej wartości 19 390 000 akcji, co stanowi wzrost o 6,8% w porównaniu z 28 listopada 18 150 000 akcji. W oparciu o średni dzienny wolumen obrotu wynoszący 4 320 000 akcji, wskaźnik pokrycia dni do pokrycia wynosi obecnie 4,5 dnia. Około 4,5% akcji spółki jest sprzedawanych krótko. Zobacz aktualny łańcuch opcji Carnival.

Kim są niektórzy z głównych konkurentów Carnival?

Jakie inne akcje posiadają akcjonariusze Carnival?

Kim są kluczowi dyrektorzy Carnival?

Zespół zarządzający Carnival składa się z następujących osób:

  • Pan Arnold W. Donald, CEO, Pres & Director (Wiek 64)
  • Pan David Bernstein, Dyrektor finansowy i główny księgowy (Wiek 61)
  • Pan Arnaldo Perez, Gen. Counsel & Company Sec. (Wiek 59)
  • Pan Stein Kruse, Szef Grupy Oficer Holland America Group & Carnival UK (Wiek 60)
  • Pan Michael Olaf Thamm, Chief Exec. Oficer w Costa Group i Carnival Asia (Wiek 55)

Kim są główni akcjonariusze Carnival?

Karnawał jest własnością wielu różnych inwestorów instytucjonalnych i detalicznych. Najważniejsi akcjonariusze instytucjonalni to Advisors Capital Management LLC (0,11%), State of Alaska Department of Revenue (0,03%), Pennsylvania Trust Co (0,01%), CLARET ASSET MANAGEMENT Corp (0,01%), Sound Income Strategies LLC (0,01%) oraz Sound Income Strategies LLC (0,01%). Znawcy firmy, którzy posiadają akcje Carnival, to: Arnaldo Perez, Arnold W Donald, David Bernstein, Randall J Weisenburger, Richard Glasier, Sir Jonathon Band i Stein Kruse. Zobacz trendy własności instytucjonalnej na karnawał.

Którzy inwestorzy instytucjonalni sprzedają akcje Carnival?

Akcje CCL zostały sprzedane przez różnych inwestorów instytucjonalnych w ostatnim kwartale, w tym przez Pennsylvania Trust Co, Departament Dochodów Stanu Alaska, Gateway Investment Advisers LLC i IBM Retirement Fund. Znawcy firmy, którzy sprzedali akcje spółki Carnival w ostatnim roku, to Arnaldo Perez, David Bernstein, Sir Jonathon Band i Stein Kruse. Zobacz Insider Kupowanie i sprzedawanie na karnawał.

Którzy inwestorzy instytucjonalni kupują akcje Carnival?

Akcje CCL zostały zakupione przez różnych inwestorów instytucjonalnych w ostatnim kwartale, w tym Advisors Capital Management LLC, Forte Capital LLC ADV, Sound Income Strategies LLC, Sound Income Strategies LLC, Private Asset Management Inc., CLARET ASSET MANAGEMENT Corp, Bangor Savings Bank oraz Carroll Financial Associates Inc .. Wśród osób, które kupiły akcje Carnival w ciągu ostatnich dwóch lat, są: Arnold W Donald i Randall J Weisenburger. Zobacz Insider Kupowanie i sprzedawanie na karnawał.

Jak kupić akcje Carnival?

Udziały CCL można nabyć za pośrednictwem dowolnego internetowego rachunku maklerskiego. Popularne maklerskie sklepy internetowe z dostępem do giełdy amerykańskiej obejmują usługi maklerskie Vanguard, TD Ameritrade, E * TRADE, Robinhood, Fidelity i Charles Schwab.

Jaka jest dziś cena akcji Carnival?

Jedną akcję CCL można obecnie kupić za około 48,85 USD.

Jak duża jest firma Carnival?

Kapitalizacja rynkowa Carnival wynosi 25,75 mld USD i każdego roku generuje 20,83 mld USD przychodów. Firma zarabia 2,99 mld USD dochodu (zysku) netto rocznie lub 4,40 USD na podstawie zysku na akcję. Carnival zatrudnia 102 000 pracowników na całym świecie. Zobacz dodatkowe informacje o Carnival.

Jaka jest oficjalna strona Carnival?

Jak mogę skontaktować się z Carnival?

Adres pocztowy Carnival to 3655 N W 87TH AVE PO BOX 1347, MIAMI FL, 33178. Z firmą można się skontaktować telefonicznie pod numerem 305-599-2600.

Ocena społeczności MarketBeat dla Carnival (NYSE CCL)

Oceny społeczności MarketBeat to ankiety na temat tego, co myślą członkowie naszej społeczności o karnawale i innych akcjach. Wybierz „Lepsze wyniki”, jeśli uważasz, że CCL osiągnie lepsze wyniki niż S&P 500 w dłuższej perspektywie. Jeśli uważasz, że CCL w dłuższej perspektywie osiągnie gorsze wyniki od S&P 500, wybierz opcję „Słabsze wyniki”. Możesz głosować raz na trzydzieści dni.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *