Drone XPro : Insta360 ONE R modułowa kamera akcji 3 w 1

:

Insta360 wypuściło najnowszą kamerę, Insta360 ONE R, modułową kamerę akcji 3 w 1, która daje użytkownikom wybór sposobu przechwytywania wideo. ONE R ma 1-calowy moduł czujnika kamery, moduł kamery 360 oraz standardowy moduł szerokokątny. Chciałbym zobaczyć, dokąd zmierza ta nowa wersja kamery akcji.

Insta360 ONE R został pokazany na CES w tym tygodniu i zrobił wrażenie na tłumie. ONE R bierze skromną kamerę akcji i zamienia ją w ciekawą grę.

ONE R został opracowany wspólnie z Leicą, aby stworzyć najbardziej imponujący moduł kamery z tej grupy, 1-calowy moduł. Moduł 1-calowy dodaje 1-calowy czujnik do małego zestawu kamer sportowych, co pozwala uzyskać lepszą wydajność przy słabym świetle przy 5,3 K przy 30 fps.

Insta360 ONE R jest połączony za pomocą jasnego czerwonego modułu kamery u dołu, łącząc moduł kamery i moduł wyświetlacza razem. Oba moduły są odwracalne. Jedyny problem, jaki widzę, to niewielki rozmiar ekranu i fakt, że jest kwadratowy.

Wszystkie moduły aparatu są wodoodporne do 5 metrów, mają sterowanie głosowe, zdjęcia HDR i stabilizację FlowState. 1-calowy moduł jest zdolny do wykonywania nocnych okrążeń, generując końcowe gwiazdy i zdjęcia 19 MP. Moduł 360 pobiera 5,7 tys. Filmów 360, automatyczne kadrowanie, śledzenie i śledzenie oraz filmy w zwolnionym tempie.

Co sądzisz o Insta360 ONE R? Czy kupisz jeden, a jeśli tak, jakie moduły dostaniesz? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

[osadzanie] https://www.youtube.com/watch?v=b8dsssSi4Aw [/ embed]

Pozostać w kontakcie!

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami na temat dronów, czerpakami, plotkami i recenzjami, śledź nas na Świergot, Facebook, YouTube i Instagram lub zapisz się na nasz codzienny biuletyn e-mail, który wychodzi każdego dnia o 18:00. ET.

Kup następnego drona bezpośrednio od producentów, takich jak DJI, Parrot lub Yuneec, lub od sprzedawców takich jak Adorama, Amazon, B&H, BestBuy, DroneNerds lub eBay. Korzystając z naszych linków, dokonamy niewielkiej prowizji bez dodatkowych kosztów dla Ciebie. Dziękuję za pomoc DroneDJ rosnąć!

Zdjęcie: Insta360

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich do zarabiania dochodów. Więcej.


Subskrybuj DroneDJ na YouTube, aby oglądać ekskluzywne filmy

[osadzenie] https://www.youtube.com/watch?v=o7obpmf33rw [/ embed]

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *