Drone XPro : Livox firmy DJI wprowadza wysokowydajne, tanie czujniki lidar

:

Livox DJI jantrodudoes wysoka wydajność, niski koszt, masa rynek czujniki lidar falub Aplikacje do jazdy autonomicznej L3 / L4. Funkcje czujników Horizon i Tele-15 Livox's przełomowe skanowanie method, oFfering lepsza wydajność na fudział koszt tradycyjnego lidar systems.

DJI Mavic Pro

DJI's Livox Firma technologiczna (Livox) jest rewolucjonizuje lidar przemysł przez wprowadzenie dwa wysoka wydajnośćmi, produkowany masowo lidar czujniki, Horyzont i Tele-15, która funkcja za przełomowe skanowanie metoda ta ofertas ulepszony wykrywanie wydajności na Ułamek koszt tradycyjnego lidar jednostki. Przez zrobienie wysoka jakość technologia lidar o wiele łatwiejsze i niedrogie w integracji z produktami i aplikacjami, Livox przekształci innowacje w zakresie autonomicznej jazdy L3 / L4, inteligentnych miast, mapowania, robotyki mobilnej i innych.

„Potencjał wzrostu lidar przemysłowi zbyt długo przeszkadzały bardzo wysokie koszty i niskie tempo produkcji – powiedział Henri Deng, dyrektor marketingu globalnego w Livox. „Livox stara się to zmienić, zapewniając dostęp do wysokiej jakości lidaru systemy, które można łatwo zintegrować z szeroką gamą różnych aplikacji. Mamy nadzieję, że dzięki naszej technologii być katalizatorem szybkiego przyjęcia lidaru w szybko rozwijających się branżach autonomicznej jazdy, robotyka mobilna, mapowanie, ankiety i wiele innych. ”

Wysoka wydajność ZAnd Kompaktowy Projekt

Środowisko skanowane przez czujnik Livox zwiększa się wraz z dłuższym czasem integracji, gdy laser bada nowe przestrzenie w polu widzenia (FOV). Jak widać na poniższym obrazku, a Livox Mid-40 lub Mid-100 czujnik generuje unikalny wzór skanowania podobny do kwiatu aby stworzyć obraz 3D otaczającego środowiska. Wierność obrazu rośnie z czasem. Dla porównania, konwencjonalne czujniki lidarowe stosują poziome metody skanowania liniowego, które narażają na ryzyko martwych punktów, powodując, że niektóre obiekty w polu widzenia pozostają niezauważone, niezależnie od tego, jak długo trwa skanowanie. Unikalna, niepowtarzalna metoda skanowania czujników Livox lidar umożliwia niemal 100% pokrycie pola widzenia z dłuższym czasem integracji, który nie istnieje obecnie w żadnej alternatywnej alternatywie rynkowej.

Livox jest wyjątkowy niepowtarzalne wzorce skanowania w porównaniu z tradycyjnym mechanicznym liniowym wzorem skanowania.

Zaprojektowany dla aplikacji do jazdy autonomicznej L3 / L4

The Horizon i Tele-15 to wysokowydajne czujniki lidarowe przeznaczone do autonomicznych zastosowań jazdy L3 / L4. Horyzont ma zasięg wykrywania do 260 metrów z poziomym polem widzenia (HFOV) wynoszącym 81,7 °, które może obejmować 4 pasy drogi w odległości 10 metrów i współczynnik pokrycia FOV jest porównywalny z 64-liniowym mechanicznym lidar w czasie integracji 0,1 sekundy. Korzystanie z zaledwie pięciu jednostek Horizon umożliwia pełne pokrycie 360 ​​° z tylko 5% z koszt 64-liniowy mechaniczny lidar, który sprawia Livox wyróżnij się, gdy klienci chcą powiększyć flotę roboto-taxi do setek lub tysięcy samochodów lub gdyby OEM i Poziom 1 chce rozważyć lidar dla swoich przyszłych modeli z autonomicznymi funkcjami jazdy L3 / L4.

Próbka skrzyżowania w chmurze punktów horyzontu z pieszym przechodzącym przez ulicę

Stworzony do zaawansowanego wykrywania na duże odległości, Livox Tele-15 oferuje kompaktowy rozmiar, wysoką precyzję i trwałość, jednocześnie znacznie rozszerzając zasięg mapowania w czasie rzeczywistym. The Tele-15 mogą skanowanie 99,8% obszar w obrębie jego Okrągły 15 ° FOV o 0,1s który przewyższa mechaniczny 128-liniowy lidar czujniki obecnie dostępne na rynku. Tele-15 może z powodzeniem wykryć obiekt do 500 metrów z dala, co przy takich kosztach jest prawie nieosiągalne dla ludzkich oczu lub innych czujników.

W rezultacie przełomowa wydajność Tele-15 pozwala autonomiczny system jazdys wykryć dobrze zdalne obiekty z góry, dostarczanie więcej czasu reakcji parzysty przy dużych prędkościach.

Próbka chmury Tele-15 w odległym budynku oddalonym o 497 metrów

Porównanie LiDAR: piesi w odległości 10 metrów

Współczynnik pokrycia FOV Połowa 40 Tele-15 i Horizon w porównaniu z tradycyjną Multi-line Mechaniczny LiDAR Czujniki

„Testowaliśmy i używamy dużej liczby czujników lidar dostępnych na rynku i cieszymy się, że możemy znaleźć taki, który oferuje dobre połączenie wydajności, realności i kosztów”, powiedział Jianxiong Xiao znany również jako profesor X, dyrektor generalny i Założyciel z AutoX. „Cieszymy się, że Livox na nowo definiuje rynek lidar dzięki swojej innowacyjnej technologii i cieszę się ogłosić, że AutoX będzie używać Horizon i Tele-15 w naszych nowych flotach robotaxi w 2020 r. ”

T.promieniowy mechaniczny lidar jest zwykle zamontowane na szczycie pojazd Które może być wpłynęło przezodporność na wiatr i problemy związane z ruchliwość kiedy w środowiska z Niska warunki wysokościowe. Livox zoptymalizował konstrukcję sprzętową i mechaniczną dzięki czemu zwarty korpus z Horizon i Tele-15 czujniki umożliwiają klienci aby łatwo osadzić jednostki w istniejących i przyszłość pojazd wzory.

Systemy lidarowe DJI Livox są niezawodnei bezpieczny

Do tego, Możliwość masowej produkcji umożliwia Livox przeprowadzenie intensywnych testów niezawodności. Ponad 2,900 jednostek Livox lidar czujniki byli indywidualnie i dokładnie przetestowane do użycia w różny warunki środowiska. miach jednostka ma fałsz alarm stawka mniejsza niż 1/10000nawet w świetle słonecznym 100 klx. Livox spełnia standard motoryzacyjnys tak jak Horizon i Tele-15 mogą pracować w temperaturach od -40˚F do 185˚F (-40˚C do 85˚C). Dodatkowo, cały czujnik zarówno Horizon, jak i Tele-15 jest również IP67 oceniono.

T.promieniowy mechaniczny lidargolić się Liczba z obracanie elektroniczny elementy w celu uzyskania zasięgu 360 °, które może zwiększyć wskaźnik awaryjności. The unikalny projekt produktu Livox lidars nie ma żadnych ruchomych części elektronicznych jego obrotowy pryzmat (y). Dzięki temu produkty Livox są bardziej niezawodne, ze znaczącymly dłuższe godziny pracy w porównaniu do obecnych lidar rozwiązania na rynku. Moc lasera każdego czujnika spełnia wymagania dla 905nm Produkt laserowy klasy 1 zgodny z IEC 60825-1 (2014) i jest bezpieczny dla ludzkich oczu.

Niska cena i Hwysoka jakość mtyłek production

Dzięki nowatorskiej konstrukcji optoelektronicznej Livox jest w stanie zapewnić porównywalne rozwiązanie za ułamek ceny obecnych alternatyw rynkowych. Innowacyjna konstrukcja czujnika wymaga mniej kosztownych komponentów, a dzięki opatentowanej technologii DL-Pack czujniki Livox są automatycznie kalibrowane, co zapewnia lepszy produktjon wydajność, wymagając mniej specjalistycznych technicznych godzin pracy. Dzięki temu Livox może zwrócić klientom korzyści wynikające z kosztów i rozszerzyć ogólne zastosowania, gdy technologia ta staje się coraz bardziej rozpowszechniona.

Livox SDK

Livox SDK oferuje szereg niezbędnych narzędzi dla programistów, którzy chcą tworzyć unikalne aplikacje i algorytmy. Livox SDK obsługuje różne systemy operacyjne, takie jak Linux, Windows, ROS i języki programowania, takie jak C, C ++ i Python, umożliwiający korzystanie z Czujniki Livox LiDAR na różnych platformach. Livox zapewnia również popularne algorytmy, takie jak kalibracja zewnętrzna i SLAM, aby pomóc użytkownikom szybko rozpocząć.

„Naszym celem w Refraction jest zapewnienie naszym klientom niedrogiej, autonomicznej usługi dostawy ostatniej mili dlatego wysoka wydajność i przystępny koszt lidar są obie bardzo ważne dla nas uwagi ”- powiedział Matthew Johnson-Roberson, doo-założyciel Refrakcja AI. „Używamy czujników Livox Mid-40 LiDAR od kilku miesięcy na naszym REV-1 i już to robimybardzo zadowolony z wyników. W rzeczywistości mamy zamiar powiększyć flotę o połowę lat 40, dlatego cieszę się, że Livox nieustannie przyczynia się do rozwoju branży, oferując bardziej przystępne cenowo, ale wydajne czujniki lidar dla nowych firm takich jak my.

Cena i dostępność

Livox Horizon sprzedaje za 999 USD, a Tele-15 za 1499 USD. Dla małych ilości Czujniki Livox można kupić w sklepie internetowym DJI pod adresem store.dji.com. Horyzont będzie dostępny od 7 stycznia 2020 r., A Tele-15 będzie dostępny w drugim kwartale 2020 r.

Czujniki Livox Horizon i Tele-15 można również kupić po cenach EXW odpowiednio 800 USD i 1200 USD, w https://www.livoxtech.com/contact.

Livox na CES 2020

Odwiedzić Livox stragan na CES 2020 aby dowiedzieć się więcej o jego innowacyjnych rozwiązaniach i świadczyć relacja na żywoAplikacje i dema na miejscu. The stragan jest zlokalizowany w Westgate, stoisko N.umbra 833

Międzynarodowe firmy, które już wdrażają technologię Livox zawierać AutoX koncentruje się na Robo-Taxi, CiDi koncentruje się na autonomicznym transporcie, Refrakcja AI i GS-Robot skupianie się na robotyki, oraz Green Valley, koncentrując się na technologiach lotniczego, naziemnego i mobilnego skanowania laserowego. Wszystkie firmy będą organizować warsztaty i sesje praktyczne podczas CES na stoisku Livox od 8 styczniath9th. Szczegółowy harmonogram warsztatów znajduje się na stronie: https://www.livoxtech.com/news/3

Pozostać w kontakcie!

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami na temat dronów, czerpakami, plotkami i recenzjami, śledź nas na Świergot, Facebook, YouTube i Instagram lub zapisz się na nasz codzienny biuletyn e-mail, który wychodzi każdego dnia o 18:00. ET.

Kup następnego drona bezpośrednio od producentów, takich jak DJI, Parrot i Yuneec, lub od sprzedawców takich jak Adorama, Amazon, B&H, BestBuy, DroneNerds lub eBay. Korzystając z naszych linków, dokonamy niewielkiej prowizji bez dodatkowych kosztów dla Ciebie. Dziękuję za pomoc DroneDJ rosnąć!

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich do zarabiania dochodów. Więcej.


Subskrybuj DroneDJ na YouTube, aby oglądać ekskluzywne filmy

(osadzenie) https://www.youtube.com/watch?v=iZ2wyHb4yU8 (/ embed)

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *