Xone Phone : Data premiery LG G9, nowości i wycieki

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Inne telefony, które spodziewamy się w 2020 roku:

LG G9 może zostać wprowadzony na rynek w lutym, więc spodziewamy się, że wkrótce pojawią się plotki o nadchodzącym flagowcu LG.

Ale jest już kilka rzeczy, które słyszeliśmy lub podejrzewamy, z których wszystkie znajdziesz poniżej, więc czytaj dalej wskazówki dotyczące daty premiery LG G9, specyfikacji i funkcji.

Ponadto opracowaliśmy listę tego, czego chcemy – a w niektórych przypadkach czego nie chcemy – od LG G9, aby znacznie poprawić LG G8 i LG G8X. Prawdopodobnie usłyszymy więcej w okresie poprzedzającym MWC 2020, ponieważ prawdopodobnie telefon uruchomi się podczas tego pokazu technicznego pod koniec lutego.

Aktualizacja: Wyciekłe rendery ujawniły prawdopodobną konstrukcję LG G9, wraz z czteroobiektywowym aparatem fotograficznym i skanerem linii papilarnych na ekranie, a zdjęcia LG V60 ThinQ sugerują, że oba telefony mogą być bardzo podobne.

Do rzeczy

  • Co to jest? Kolejny flagowy telefon LG
  • Kiedy to wyjdzie? Prawdopodobnie luty
  • Ile to będzie kosztowało? Jego cena prawdopodobnie będzie konkurować z innymi wysokiej klasy telefonami

Data premiery i cena LG G9

LG G8 został ogłoszony na MWC 2019 24 lutego, więc istnieje duża szansa, że ​​LG G9 wyląduje na MWC 2020, który potrwa od 24 do 27 lutego. Może być nawet ogłoszony tuż przed tym, ponieważ czasami pojawiają się duże ogłoszenia, zanim oficjalnie rozpocznie się koncert.

Na razie to tylko przypuszczenie, ponieważ nie ma jeszcze żadnych plotek dotyczących daty premiery LG G9, ale przynajmniej możemy się spodziewać, że zostanie ogłoszona w pierwszej połowie 2020 roku. Może to jednak potrwać kilka tygodni lub dłużej od momentu ogłoszenia do sprzedaży, w oparciu o wcześniejszą formę.

Jeśli chodzi o cenę, możemy tylko zgadywać, ale LG G8 wypuścił za 819 USD (około 640 GBP / 1200 USD), więc G9 może mieć podobną cenę.

(Źródło zdjęcia: TechRadar)

Wiadomości i pogłoski o LG G9

Główny wyciek LG G9 do tej pory przybierał postać wyciekających renderów, które można zobaczyć poniżej.

Pokazują one aparat z czterema obiektywami z tyłu (w górę od trzech obiektywów w LG G8), wraz z mniejszym wycięciem mieszczącym przedni aparat z jednym obiektywem i pozornie cieńsze ramki.

Źródło zdjęć mówi, że ekran będzie miał od 6,7 do 6,9 cala, co spowodowałoby ogromny wzrost wielkości w porównaniu z 6,1-calowym LG G8. G9 najwyraźniej ma również ekranowy skaner linii papilarnych i wymiary 169,4 x 77,6 x 8,8 mm (rosnący do 9,4 mm przy guzie aparatu).

(Źródło zdjęcia: OnLeaks / CashKaro)

LG G9 ThinQ jest również pokazany jako posiadający port słuchawkowy 3,5 mm, ale co ciekawe, prawdopodobnie nie miałby czujnika głębokości znajdującego się z przodu LG G8 (ponieważ nie ma na to miejsca w wycięciu). To z kolei prawdopodobnie oznaczałoby brak sterowania gestami Air Motion lub systemu rozpoznawania żył.

Co ciekawe, te obrazy wyglądają podobnie jak wyciekły obrazy LG V60 ThinQ, które mogą zostać uruchomione w tym samym czasie. Biorąc pod uwagę podobny projekt i potencjalnie podobną datę premiery, może nie być dużej różnicy między nimi, z V60 na pewno dostanie 5G (jak wszystkie telefony z serii V będą według LG), podczas gdy LG G9 może nie, co stanowi sposób na rozróżnienie tych dwóch.

Spodziewalibyśmy się, że oba będą miały wysoką moc, co oznacza, że ​​LG G9 ThinQ prawdopodobnie będzie korzystał z najwyższej klasy chipsetu Snapdragon 865.

Istnieje również kilka patentów LG, które mogą wskazywać na cechy LG G9. Na przykład jeden patent pokazuje telefon LG bez fizycznych przycisków – ruch, który może zwolnić przestrzeń wewnętrzną, poprawić wygląd i pozwolić na cieńsze słuchawki.

Konstrukcja w tym patencie pokazuje również aparat z czterema obiektywami, który byłby pierwszy dla LG, ale który wygląda prawdopodobnie, w oparciu o wyciekłe rendery powyżej.

Inny patent pokazuje aparat z pierścieniem wokół niego, który może być pewnego rodzaju obiektywem zmiennoogniskowym. Obrazy obu tych projektów można zobaczyć poniżej.

(Źródło zdjęcia: LG Electronics / LetsGoDigital)

Co chcemy zobaczyć

LG G8 to bardzo interesujący, bardzo wadliwy telefon. W przypadku G9 chcemy czegoś równie interesującego, ale bez wad. Poniższe sugestie mogą pomóc LG to osiągnąć.

1. Przywróć głośnik bez otworów…

LG G8 ma wiele eksperymentalnych funkcji, z których największym sukcesem jest zapewne bezotworowy wibrujący głośnik Crystal Sound.

To zasadniczo usuwa górny głośnik i powoduje wibrację dźwięku przez wyświetlacz, i działało dobrze w naszych testach. LG twierdzi, że dzięki temu telefon jest bardziej wodoodporny. Ponadto może pomóc usunąć jeszcze więcej ramki, więc chcielibyśmy, aby funkcja powróciła w LG G9.

2.… ale nie technologia Hand ID

(Źródło zdjęcia: TechRadar)

Jednym z mniej udanych eksperymentów LG G8 był Hand ID, funkcja, która pozwala telefonowi odczytać wzór krwi w twoich żyłach i użyć go do zidentyfikowania ciebie, a tym samym odblokowania słuchawki. Jest to więc alternatywa dla skanera linii papilarnych lub rozpoznawania twarzy.

Na papierze brzmi fajnie, ale w praktyce okazało się, że był ledwo funkcjonalny. Ale nawet gdyby działało niezawodnie, nie jesteśmy przekonani, że byłoby to znaczące ulepszenie standardowych opcji bezpieczeństwa biometrycznego, dlatego chcielibyśmy, aby to się skończyło.

3. Dodaj kamerę ekranową

Jedną ekscytującą nową funkcją, którą chcielibyśmy zobaczyć LG dodaje do LG G9, jest kamera ekranowa. W połączeniu z bezotworowym głośnikiem, który mógłby pozwolić na prawdziwie pozbawioną ramek konstrukcję, co byłoby fajne, zwłaszcza, że ​​LG G8 ma dość duże ramki.

4. Odśwież projekt

(Źródło zdjęcia: Future)

Mówiąc o projekcie, chcielibyśmy, aby ten ulepszony produkt był wszechstronny. LG G8 wygląda raczej zwyczajnie, nie wyróżniając się ani nawet nie dopasowując wizualnie do wielu flagowców. Pozbycie się wycięcia byłoby dobrym początkiem, ale naprawdę chcielibyśmy, aby projekt nas zachwycił. To pomogłoby LG G9 zrobić dobre pierwsze wrażenie.

5. Zwiększ wydajność baterii

LG G8 ma baterię 3500 mAh, która jest niewielka według flagowych standardów, aw naszych czasach z telefonem doprowadziło do przewidywalnie miernego życia. Akumulator został zwiększony do 4000 mAh w LG G8X ThinQ (swego rodzaju następcy), więc mamy nadzieję, że LG G9 może być większy, ale 4000 mAh to naprawdę minimum, którego chcielibyśmy.

(Źródło zdjęcia: TechRadar)

Zarówno LG G8, jak i LG G8X ThinQ mają tylne aparaty z podwójnym obiektywem, które w porównaniu do iPhone'a z potrójnym obiektywem 11, czteroobiektywowy Samsung Galaxy Note 10 Plus i pięcioczęściowy telefon Nokia 9 PureView nie są bardzo wiele.

Nie chodzi tylko o liczbę obiektywów, ale może to być dobry początek, ponieważ zakładając, że wszystkie obiektywy robią różne rzeczy, większa liczba może być bardziej uniwersalna. Dlatego chcielibyśmy zobaczyć co najmniej jeszcze jeden obiektyw w LG G9.

7. Nowe innowacje

Choć często zdarza nam się, że innowacje LG w smartfonach są trafione i chybione, dziękujemy firmie za próbę, ponieważ zapewnia ona, że ​​jej flagowce prawie zawsze się wyróżniają.

Chcemy, aby tak było nadal w przypadku LG G9, więc oprócz powrotu głośnika bez otworów chcemy czegoś nowego, czego nigdy wcześniej nie widzieliśmy na telefonie. To prawda, że ​​często kończy się to tyle samo porażką (Hand ID), co sukcesami (głośnik Crystal Sound), ale wciąż jest to sposób, by LG pozostało inne.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *