Xone Phone : Woot wysadza odnowione modele iPhone'a 7 Plus i 8 Plus w cenach od 230 USD tylko dziś

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Woot ma dziś w sprzedaży kilka odnowionych modeli iPhone 7 Plus i iPhone 8 Plus, których ceny zaczynają się już od 229,99 USD. Te telefony mogą mieć pewne oznaki zużycia kosmetycznego, ale zostały przetestowane pod kątem ich pełnej sprawności i są objęte 90-dniową gwarancją Woot. Chociaż wiele urządzeń jest w pełni odblokowanych, niektóre modele są tylko GSM, co oznacza, że ​​będą działać tylko w określonych sieciach. Pamiętaj, aby dokładnie sprawdzić przed złożeniem zamówienia. Pamiętaj, aby dobrze wykorzystać członkostwo Amazon Prime i uniknąć opłaty za wysyłkę Woot w wysokości 6 USD.

oszczędzamOdnowiony iPhone 7 Plus i iPhone 8 Plus

Mają drobne niedoskonałości kosmetyczne, ale działają idealnie, a ceny ułatwiają zakup. Urządzenia są dostępne w wybranym kolorze, z maksymalnie 256 GB miejsca na dane, zarówno w wersji całkowicie odblokowanej, jak i tylko GSM.

Od 230 USD

Najtańszą opcją na sprzedaż jest iPhone 7 Plus od 229,99 USD. Jest oferowany z pamięcią 32 GB, 128 GB lub 256 GB i jest dostępny w kolorach srebrnym, złotym, różowozłotym, czarnym, kruczoczarnym i czerwonym. Chociaż iPhone 7 Plus może nie być najnowszą generacją iPhone'a, ma solidne specyfikacje do codziennego użytku i obsługuje najnowsze oprogramowanie Apple iOS 13. Ma 5,5-calowy wyświetlacz Retina HD z technologią 3D Touch i Touch ID odcisków palców. Rozdzielczość pikseli wynosi 1080 x 1920 przy 401 ppi. Ma podwójny system tylnej kamery o rozdzielczości 12MP, a przedni aparat to 7MP. Procesor to układ A10, który jest tylko nieco za A11 wewnątrz iPhone'a 8. Seria iPhone 7 była również pierwszą, która zwiększyła odporność na zachlapanie, wodę i kurz o stopniu ochrony IP67. Sprawdź naszą recenzję urządzenia, aby uzyskać bardziej szczegółowy wgląd.

Jeśli chcesz mieć najnowszy telefon w sprzedaży, wybierz iPhone'a 8 Plus za 309,99 USD. Wygląda bardzo podobnie do iPhone'a 7 Plus, który go poprzedził, z wyjątkiem nieco innych dwukolorowych kolorów dzięki połączeniu szklanego tyłu i metalowej ramy, ale wewnątrz jest wiele ulepszeń. Wprowadzony w 2017 roku iPhone 8 Plus oferuje ładowanie bezprzewodowe, wyświetlacz True Tone, sześciordzeniowy układ A11 Bionic, ulepszone aparaty i wiele innych. Jest dostępny z 64 GB lub 256 GB pamięci w tej sprzedaży, a kosmiczne szarości, srebro, złoto i czerwone kolory są nadal dostępne.

Oferty są ważne tylko na dziś lub do wyczerpania zapasów, więc działaj szybko, aby nie stracić odpowiedniego telefonu.

Możemy otrzymać prowizję za zakupy za pomocą naszych linków. Ucz się więcej.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *