Drone XPro : Airworks Trading ujawnia najlepsze 2020 drony DJI do użytku osobistego

:

DUBAJ, Zjednoczone Emiraty Arabskie – 14 stycznia 2020 r. – (Newswire.com)

Drony są fajne. Nie można temu zaprzeczyć. Niektóre są uwielbianymi technologicznie zabawkami, ale wiele modeli jest przydatnymi narzędziami do obrazowania i zastosowań filmowych małych i dużych. Jeśli szukasz latającej kamery do zastosowania w projekcie, istnieje coś na każdy budżet: ta branża przeszła długą drogę w bardzo krótkim czasie. Na rynku są teraz modele, które mają niesamowitą jakość wideo i stabilizację, o czym nie moglibyśmy nawet marzyć 5 lat temu. Oczywiście dostaje się to, za co się płaci: dron, który może uchwycić oszałamiające ujęcia, wymaga nieco sporej inwestycji. I jak w przypadku każdej inwestycji, wcześniejsze badanie, aby upewnić się, że naprawdę jest warte swojej ceny, jest zawsze dobrym pomysłem.

Jako nowy autoryzowany dealer DJI z siedzibą w Dubaju, Airworks oferuje oficjalne drony i gimbale DJI na magazynie z oficjalną gwarancją. Zrozumienie, jak działają drony, może być zniechęcające; dlatego AirWorks wydało DJI Educational, platformę internetową, która wyjaśnia, jak latać. Kursy obejmują wszystko, czego potrzeba, aby bezpiecznie latać UAV. Po ukończeniu kursu wydawany jest certyfikat uczestnictwa. Wszystkie kursy są bezpłatne dla klientów AirWorks i są dostępne za opłatą dla wszystkich innych użytkowników.

Oto niektóre z najlepszych dronów DJI na rynku w 2020 roku: to trochę ułatwi znalezienie idealnego.

Wymienione drony to modele gotowe do lotu, co oznacza, że ​​można ich używać od razu po wyjęciu z pudełka. W większości przypadków do oglądania obrazu z kamery w czasie rzeczywistym potrzebne będzie urządzenie z Androidem lub iOS, ale kilka modeli przesyła strumieniowo wideo bezpośrednio do pilota.

Przepisy i bezpieczeństwo

Reguły powietrza różnią się w zależności od regionu. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli dron waży 250 gi więcej, wymagana jest rejestracja, aby legalnie latać na zewnątrz – nawet nad własną własnością.

Najnowszy dodatek do rodziny dronów DJI, DJI Mavic Mini, w rzeczywistości waży 249 g (bez akcesoriów), co znacznie ułatwia pilotom latanie nim bez konieczności rejestracji.

Jednak jego niewielka waga oznacza, że ​​brakuje mu zabezpieczenia – omijania przeszkód. Obejmuje wszystkie inne oczekiwane narzędzia, które pomogą zapewnić bezpieczny lot, w tym stabilizację GPS, automatyczny powrót do domu oraz automatyczny start i lądowanie.

Dlaczego DJI jest najlepszą marką dla dronów

DJI jest światowym liderem w branży dronów i jest ku temu dobry powód. Firma jest teraz zaledwie kilka kroków przed konkurencją i ma katalog produktów z modelami w różnych punktach cenowych, dzięki czemu jest marką dla wszystkich entuzjastów dronów. Kultowa seria Phantom jest nadal doceniana do dnia dzisiejszego, a seria Mavic jest zdecydowanie najlepiej sprzedawaną na całym świecie.

Profesjonalna linia DJI Inspire jest obecnie w drugiej generacji. Te drony oferują funkcjonalność wykraczającą daleko poza to, co zyskujesz dzięki Phantom, w tym obsługę dwóch operatorów – jedna osoba lata, a druga pracuje przy kamerze – a także wymienne obiektywy i moduły kamery, przepływ pracy w kinie Raw i chowane podwozie.

Małe kontra duże drony

Wzrasta zapotrzebowanie na małe, przenośne drony. Turystów, fotografów podróży, a nawet hobbystów szukają lekkich opcji, które można zmieścić w plecaku (lub w kieszeni w przypadku aparatu Osmo Pocket!).

Najlepszym obecnie dostępnym małym dronem jest bez wątpienia Mavic Mini. Istnieją jednak inne opcje!

Jeśli planujesz używać drona głównie dla zabawy, inną dobrą opcją jest DJI Tello. Ważący zaledwie 80 g, z czasem lotu do 13 minut, DJI Tello ma kamerę HD 720p i jest niezwykle łatwy w użyciu.

Z drugiej strony, jeśli szukasz więcej funkcji i mocniejszego korpusu, DJI Mavic Air to dobry wybór, który zawiera ActiveTrack, QuickShot, SmartCapture i TapFly oraz potężny system wizualny FlightAutonomy 2.0 dla bardziej precyzyjnego lotu stacjonarnego i zoptymalizowanej wydajności.

Jeśli szukasz drona do profesjonalnych projektów, Mavic 2 Pro z pewnością zaspokoi wszystkie potrzeby. Ma Hasselblad L1D-20c z 1-calowym czujnikiem CMOS 20 MP, regulowaną przysłoną f / 2.8-f / 11, 10-bitowym Dlog-M i 10-bitowym wideo HDR. Jeśli szukasz dodatkowej mocy powiększenia, możesz wybrać Mavic 2 Zoom, wyposażony w 4x bezstratny zoom i funkcję Dolly Zoom.

Kontakt z mediami:
Beatrice Baldi
Telefon: +97145727599
E-mail: [email protected]

powiązane linki
DJI Autoryzowany Dostawca

Serwis prasowy Newswire.com

Oryginalne źródło: Airworks Trading ujawnia najlepsze 2020 drony DJI do użytku osobistego

Copyright © Associated Press. Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiał ten nie może być publikowany, nadawany, przepisywany ani rozpowszechniany.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *