Drone XPro : Najlepsze najlepsze drony aparatu w 2020 roku

:

Drony aparatu są przydatne dla amatorskich i profesjonalnych fotografów i kamerzystów, ponieważ są w stanie strzelać pod różnymi i trudnymi kątami, co nie jest możliwe w przypadku tradycyjnych aparatów. Możesz strzelać z dowolnego miejsca, pod warunkiem, że uzyskasz wymagane uprawnienia i pod dowolnym kątem, dzięki zręcznym funkcjom dostępnym w dronach aparatu. Nie musisz już wspinać się na drzewa, aby uzyskać ten piękny panoramiczny widok. Dzisiaj technologia dronów stała się tańsza, a ze względu na jej rosnącą popularność większość entuzjastów jest na to stać. Małe drony wewnętrzne są wyposażone w proste kamery, ale mogą one robić zdjęcia niskiej jakości, podczas gdy większe mogą strzelać w rozdzielczości 1080p HD lub większej i mają kontrolery. Sprawdźmy jedne z najlepszych dronów z kamer.

Zobacz także: Najlepszy aparat kompaktowy

Najlepsze drony aparatu

Inteligentny dron aparatu z kontrolą głosu

SNAPTAIN A15

SNAPTAIN A15

Ma niesamowity wygląd i można nim nawet sterować za pomocą poleceń głosowych. Aparat ma rozdzielczość HD 720 pikseli. Jest fabrycznie zmontowany, więc po prostu wymaga ładowania do konfiguracji. Kamera HD 720p może robić zdjęcia pod szerokim kątem 120 stopni. Ma również aspekt FPV, co oznacza, że ​​ma transmisję Wi-Fi w czasie rzeczywistym do łączenia się z telefonem.

Inne możliwości Snaptaina A15 polegają na tym, że może wykonywać obrót o 360 stopni za jednym naciśnięciem przycisku. Z tej funkcji można korzystać w celu uzyskania kreatywnych efektów na zdjęciach i filmach. Funkcja powrotu do domu pozwala przywrócić drona w dowolnym momencie, zmniejszając w ten sposób ryzyko jego utraty. Kolejnym przydatnym trybem jest tryb Bezgłowy, który jest przydatny dla początkujących. W takim przypadku możesz robić płynniejsze filmy, ponieważ nie musisz patrzeć w kierunku, w którym będzie poruszał się dron. Polecenia głosowe, takie jak Lądowanie, Idź w prawo lub Dalej, to inne inteligentne i przydatne funkcje.

Jest mały, lekki i łatwy w transporcie. Wymiary to 11,4 x 7,8 x 3,1 cala i waży 1,21 funta.

Inne elementy zawarte w pudełku to pilot zdalnego sterowania, wyjmowana bateria litowo-jonowa, ładowarka USB, 8 zapasowych ostrzy wirnika, śrubokręt i 4 osłony ochronne. Całkowity czas lotu wynosi około 15 minut.

Kto powinien to kupić?

 • Dla tych, którzy chcą kupić świetny składany dron w rozsądnej cenie.
 • Odpowiedni dla osób, które wybierają się w podróż i chcą zabrać ze sobą quadkopter.
 • Jest to idealny dron aparatu dla początkujących, a także dla fotografów hobbystycznych i twórców filmów.

Zobacz na Amazon

Kompaktowy, składany dron aparatu

Autel Robotics EVO

Autel Robotics EVO

Jest to kompaktowy dron z kamerą o składanej konstrukcji. Lot trwa 30 minut. Aparat ma rozdzielczość 12 MP i jest w stanie rejestrować wspaniałe filmy 4K przy 60 fps. Zbudowany jest na platformie kardanowej ze stabilizatorami 3-osiowymi zapewniającymi większą stabilność i ma 94-stopniowy FoV. Ma zarówno GPS, jak i GLONASS, w tym 2 kamery z przodu, za pomocą których może tworzyć trójwymiarową mapę otoczenia i poruszać się po niej bezpiecznie i wydajnie. Użytkownicy mogą widzieć i kontrolować aktywność z wbudowanego w nią ekranu OLED o przekątnej 3,3 cala.

Zasięg transmisji wynosi 4,3 mili przez 30 minut i zapewnia prawdziwy stabilizowany 4K płynny materiał. Przyciski są łatwo dostępne, a użytkownicy mogą nakazać dronowi powrót do domu, w tym automatyczny start i lądowanie, robienie zdjęć, wideo itp. Może on autonomicznie podążać za obiektami, tworząc w ten sposób kształt pudełka wokół obiektu. Ujęcia filmowe są łatwe – wystarczy wybrać punkt, który ma zostać nakręcony, a dron otoczy wokół niego idealne koło. Automatyczne trasy lotu mogą być również ustawione do pomiarów.

Wymiary Autel Robotics EVO wynoszą 12,5 x 11 x 10,5 cali i waży 7,37 funta. Pochodzi z inteligentnymi trybami lotu z dynamicznym śledzeniem, punktami trasy i urządzeniami VR. Inteligentne algorytmy unikają przeszkód, a czujniki ultradźwiękowe zapobiegają lądowaniu na nierównych powierzchniach. Wszystkie te oferują najwyższą precyzję podczas latania i lądowania.

Kto powinien to kupić?

 • Ci, którzy chcą małego, kompaktowego, ale solidnego drona do robienia zdjęć lotniczych i filmów.
 • Dla profesjonalistów, którzy chcą mieć wysokiej jakości drona z kamerą.

Zobacz na Amazon

Kompaktowy składany dron aparatu z 4K

HubsanZino Pro Drone

HubsanZino Pro Drone

Dron HubsanZino Pro jest wyposażony w kamerę 4K umieszczoną na trójosiowym, stabilnym obrotowym gimbalu. Czas lotu wynosi 23 minuty, kilka trybów lotu i 4 kilometry łączności. Aparat ma czujnik Sony 1/3 cala. Przydatną funkcją jest to, że możesz zdjąć obiektyw aparatu i zainstalować inne obiektywy z wbudowanymi filtrami ND. Filtr ND redukuje światło wpadające do obiektywu i zapobiega prześwietleniu. Użytkownicy mają większą kreatywną kontrolę nad zdjęciami dzięki odłączanemu filtrowi, dzięki czemu mogą wybrać przysłonę i czas otwarcia migawki.

Może nagrywać filmy 4K przy 30 fps i 60 Mbps. Quadkopter ma prędkość 22 mil na godzinę, a jego zasięg wynosi 2,5 mili. Transmisja wideo jest możliwa do 4 km. Wykorzystuje silnik bezszczotkowy i ma przycisk do automatycznego powrotu do domu. Aparat jest zamontowany na trójosiowym stabilizatorze kardanowym, który pomaga mu robić płynne filmy i robić ostre zdjęcia nawet w ruchu.

Wymiary drona HubsanZino Pro wynoszą 11 x 9,6 x 4,5 cala i waży 4,41 funta. Posiada wymienną baterię 3S o mocy 3000 mAh. W tej kamerze dostępne są różne rodzaje trybów lotu, takie jak automatyczny powrót do domu, kontrola utraty bezpieczeństwa, panorama, orbita, śledzenie, GPS, śledzenie obrazu, śledzenie, tryb bezgłowy, punkt trasy, tryb lotu liniowego, pomocnicze lądowanie i tryb orbitowania warkot.

Kto powinien to kupić?

 • Ci, którzy chcą lekkiego i kompaktowego, składanego drona z aparatem, który mogą zabrać ze sobą wszędzie podczas podróży.
 • Ci, którzy chcą profesjonalnego drona z aparatem do zdjęć lotniczych i filmów.

Zobacz na Amazon

Wygodny i łatwy do przenoszenia dron aparatu

Dron HUKKKYIT

Dron HUKKKYIT

Jest to wygodny i przenośny dron z kamerą, który jest dostarczany z walizką. Aluminiowa obudowa ma wystarczająco dużo miejsca do przechowywania wszystkich razem dronów. Ostrza są składane i łatwe do przechowywania. Ma różne tryby sterowania, takie jak bezgłowy i wysokość. Ma tylko jeden klucz do startu i lądowania, dzięki czemu jest łatwy i funkcjonalny. Aparat jest 4K HD z 120 regulowanymi wartościami FoV. Kamera Wi-Fi 5G zapewnia wyraźną transmisję obrazu HD, którą można łatwo zapisać na karcie SD lub smartfonie. Mogą być one automatycznie generowane i udostępniane natychmiast znajomym lub mediom społecznościowym. Tryb nagrywania to HD 2048 x 1152 pikseli, a maksymalna odległość transmisji wynosi od 200 do 300 metrów.

Funkcja Home-Return jest inteligentna dzięki pomocy GPS. Inne funkcje obejmują Follow-Me, śledzenie obiektów, niestandardowe ścieżki, śledzenie i automatyczne śledzenie itp. Funkcja transmisji w czasie rzeczywistym 5G umożliwia szybką i płynną transmisję obrazu bez opóźnień wideo, dlatego jest idealna do filmowania miejsca lub po prostu patrzenia na około.

Kamera 4K to szerokokątny aparat 120 stopni, który można regulować w górę iw dół w zakresie 90 stopni. 2 baterie 7,4 V 1200 mA to inteligentne baterie, które oferują znaczny czas lotu 2 x 13 minut. GPS umożliwia precyzyjne pozycjonowanie i automatycznie wraca do domu, gdy bateria się rozładuje lub gdy naciśniesz klawisz powrotu. Nadaje się również do robienia selfie, ponieważ ma funkcję Follow-Me, która umożliwia dronowi podążanie za tobą bez względu na szybkość biegu. Wymiary to 11,3 x 10 x 3,4 cala i waży 2,3 funta.

Kto powinien to kupić?

 • Dla tych, którzy chcą drona z kamerą, który można wygodnie nosić na zewnątrz.
 • Łatwa obsługa dla początkujących i dzieci.
 • Odpowiedni dla tych, którzy chcą robić selfie z lotu ptaka.

Zobacz na Amazon

Dron aparatu dla profesjonalistów

Potensic D58

Potensic D58

Jest to jeden z najlepszych dronów z kamerą, który oferuje doskonałe wrażenia z lotu dzięki inteligentnym funkcjom aparatu. Został stworzony z materiałów najwyższej jakości i ma sportowy wygląd w kruczoczarnej powłoce, którą pokochają profesjonaliści. Konstrukcja jest solidna, kompaktowa i wysoce funkcjonalna, a jej wyposażenie obejmuje przyjazne dla użytkownika elementy sterujące i ciekawe sztuczki latające.

Kamera jest szerokokątną kamerą HD o kącie 120 stopni, dzięki czemu można oglądać wyraźne zdjęcia lotnicze w czasie rzeczywistym. Aparat ma rozdzielczość 1080 pikseli z obiektywem o regulowanym kącie 90 stopni do robienia różnego rodzaju zdjęć. Użytkownicy komercyjni mogą opracować precyzyjny kurs przy pomocy GPS do filmowania filmów. GPS pomaga rejestrować trajektorię lotu, dzięki czemu można znaleźć lokalizację, która została sfilmowana. Dostępne są wszystkie tryby, takie jak Follow-Me, lot na orbicie i losowanie kropek. Inne przydatne funkcje to automatyczny powrót do domu, w przypadku utraty sygnałów, niskiego napięcia i tak dalej. Użytkownicy mogą wybrać tryby 3 prędkości, z niską prędkością dla początkujących, średnią dla dorosłych i wysoką dla wykwalifikowanych specjalistów. Wszystkie podstawowe funkcje są łatwe do wykonania.

Ma transmisję Wi-Fi 5G, która zwiększa zasięg sterowania, a kontroler działa do 500 metrów. Czas lotu Potensic D58 wynosi 18 minut. Dron pozwala cieszyć się wirtualnym światem 3D. Oprócz kamery jest wyposażony w 2 anteny, co zapewnia dodatkową siłę sygnału i szybszą transmisję sygnału. Wymiary to 12,9 x 12,6 x 6 cali i waży 2 funty.

Kto powinien to kupić?

 • Posiada inteligentne funkcje aparatu odpowiednie dla użytkowników komercyjnych i profesjonalnych fotografów. Przydatny dla użytkowników komercyjnych, którzy chcą robić wyraźne zdjęcia nieruchomości na sprzedaż lub innych ważnych wydarzeń.
 • Odpowiedni dla początkujących i hobbystów, ponieważ elementy sterujące są przyjazne dla użytkownika.
 • Przydatny dla podróżników, którzy chcą strzelać na zewnątrz w nieznanym terenie.

Zobacz na Amazon

Mały, potężny i doskonały dron aparatu

DJI Mavic Mini

DJI Mavic Mini

Jest to idealny dron dla każdego, posiadający wszystkie podstawowe funkcje i dostępny w rozsądnej cenie. Zasięg aparatu i kontroler są doskonałe, a jego wymiary są wystarczająco małe, aby wrzucić go do torby i podróżować. To główny punkt sprzedaży Mini. Główne cechy to 30 minut lotu, transmisja wideo HD 4 km, 3-osiowy gimbal z kamerą 2,7 K i fizycznymi kontrolerami współpracującymi z telefonami z Androidem i iOS.

Waży mniej niż 250 gramów, dzięki czemu jest bardzo lekki i dłużej utrzymuje się w powietrzu w porównaniu do innych typów quadcopterów. Ponieważ jest on mniejszy niż 250 gramów, można go latać w USA lub Kanadzie bez rejestracji. Dron oferuje obsługę zdjęć lotniczych w rozdzielczości 12 megapikseli z quadami HD o rozdzielczości 2,7 tys. 3-osiowy gimbal zapewnia dobrą stabilność aparatu i niezwykle płynny materiał. Istnieje wiele trybów fotografowania, takich jak Dronie, Circle, Helix, Rocket i tak dalej. QuickShot oferuje łatwy sposób wykonywania zaprogramowanych ruchów do nagrywania.

Wykorzystuje nową aplikację DJI DJI Fly, która zawiera kilka ulepszeń. Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do SkyPixel, platformy mediów społecznościowych do udostępniania zdjęć lotniczych i filmów oraz odkrywania popularnych miejsc w ich okolicy. Aparat jest dobry i może robić dobre zdjęcia nawet w pochmurne dni. Jest wyposażony w 360-stopniową osłonę śmigła w celu ochrony śmigieł i poprawy bezpieczeństwa. GPS i czujniki widzenia w dół pomagają precyzyjnie unosić się w pomieszczeniu i na zewnątrz. Pilot zdalnego sterowania utrzymuje transmisję nawet na odległość 4 km. Wymiary to 6,3 x 3,1 x 0,4 cala i waży 0,16 uncji.

Kto powinien to kupić?

 • Ci, którzy chcą szybko reagującego, lekkiego, łatwego i szybkiego drona z kamerą, który pozwala cieszyć się lotem.
 • Ci, którzy chcą mieć małego i kompaktowego drona, który mogą nosić wszędzie, dokądkolwiek się udają.

Zobacz na Amazon

Łatwa konfiguracja Łatwy do latania, składany dron aparatu

Papuga Anafi

Papuga Anafi

To składany quadkopter łączący łatwość lotu z szeregiem pełnoprawnych funkcji i wysokiej jakości kamerą. Może robić filmy 4K i wysokiej jakości zdjęcia. Chociaż ma pilota, możesz także latać za pomocą podłączonego smartfona. Istnieje również kilka automatycznych trybów śledzenia, aby uzyskać doskonałe strzały i ma przyzwoity zasięg 4 km.

Dron Parrot Anafi ma szerokokątny obiektyw anrf / 2.4 ASPH HDR z zoomem cyfrowym 2,8x, zdolnym do filmów 4K FHD lub 2,7K filmów przy 2704 x 1520 pikseli ze zdjęciami 21MP oraz przegubem kątowym 180 stopni. Ponadto ma timer, tryb zdjęć seryjnych dla 10 zdjęć na sekundę oraz kreatory profesjonalnych ustawień. Ta konstrukcja jest ultraprzenośna i waży zaledwie 11,2 uncji, jest zarówno solidna, jak i łatwa do złożenia. Występuje w walizce, która chroni quadcopter podczas transportu. Wymiary to 9,4 x 6,9 x 2,6 cala i waży 1,56 funta.

Czas lotu to 25 minut filmowania i wykorzystuje inteligentny akumulator Li-Po, który ładuje 60% za pomocą ładowarki PD USB typu C. Konstrukcja jest lekką ramą z włókna węglowego w ultrakompaktowej formie, która przenosi ją do prędkości 55 km / hw trybie Sport. Do zdalnego sterowania jest papuga Skycontroller 3. Inne funkcje obejmują Geofence, SmartRth i Find-My-Drone. Jest ergonomiczny i łatwy w użyciu dzięki aplikacji FreeFlight 6 obsługiwanej przez sztuczną inteligencję do automatycznego robienia zdjęć filmowych. GeoFence umożliwia zdefiniowanie wirtualnego obwodu, aby nie wyleciał z określonego obszaru. Smart RTH oznacza, że ​​wróci do domu, jeśli poziom naładowania baterii będzie niski.

Kto powinien to kupić?

 • Ci, którzy chcą dobrej jakości drona z kamerą, który można złożyć i schować w walizce lub plecaku podczas podróży.
 • Ci, którzy chcą robić zdjęcia w wysokiej rozdzielczości i filmy 4K za pomocą drona z aparatem.

Zobacz na Amazon

Dron aparatu dla dzieci i dorosłych

UDI RC U818A Discovery

UDI RC U818A Discovery

Jest to quadkopter z odkrytymi kośćmi, który w całości opiera się na umiejętnościach pilota obsługującego pilota. Sterowanie jest łatwe w użyciu. Ma minimalistyczny design z plastikową ramą i elektroniką umieszczoną w małej wnęce pośrodku. Ma mały zasilany bateryjnie przy 500 mAh. Aparat jest mały i jest połączony przewodami. Ma także kartę micro-USB do przechowywania filmów i zdjęć. Wirniki są małe o średnicy 5,25 cm i wykonane z tworzywa sztucznego z małą śrubą blokującą. Dostajesz także zapasowy zestaw wirników wraz z małym śrubokrętem. Przyciski quadkoptera mogą robić zdjęcia, uruchamiać i zatrzymywać filmy, odwracać i zmieniać tryb lotu itp.

Jest lekki zaledwie około 4,6 uncji i dobrze leży w dłoni. Zasilany jest 4 bateriami AA. Quadkopter sprawia frajdę lataniem, ponieważ jest mały i lekki i można go łatwo manewrować. Może także wykonywać akrobacje, takie jak skręty o 360 stopni, backflipy, salta itp. Aparat znajduje się na dole i waży zaledwie 0,2 uncji, wyposażony w kartę micro SD o pojemności 4 GB i mały obiektyw. Filmy można nagrywać w rozdzielczości 640 x 480 pikseli przy 30 fps, a zdjęcia w rozdzielczości 1280 x 960 pikseli, z przyzwoicie wyglądającymi kolorami.

Kto powinien to kupić?

 • Ci, którzy chcą mocnego drona z kamerą, który zapewnia przyzwoitą wydajność w rozsądnej cenie.
 • Dla tych, którzy chcą latać dronem zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, ponieważ jest wyposażony w osłony wirnika, aby zapobiec kolizjom w pomieszczeniu.
 • Dla początkujących pilotów, którzy chcą przejąć kontrolę nad lotem i nagrywać filmy oraz mają ograniczony budżet.

Zobacz na Amazon

Dron aparatu z zoomem optycznym

DJI Mavic 2 Zoom

DJI Mavic 2 Zoom

Jest to najbardziej znana nazwa w dronach konsumenckich, a DJI zawsze dostarcza towary. Mavic 2 Zoom został wydany w 2018 roku i ma kilka przełomowych funkcji. Aparat jest wyposażony w 4x bezstratny zoom i wideo FHD. Obejmuje również 2x zoom optyczny od 24 mm do 48 mm. Czujnik ma rozdzielczość 12 MP i CMOS 1 / 2,3 cala. Inne funkcje obejmują czujniki unikania, które pokrywają cały obiekt.

Dolly Zoom umożliwia fotografowanie zarówno ujęć szerokokątnych, jak i średnich. Zawiera 3-osiowy gimbal zapewniający stabilne nagrania niezależnie od sytuacji. Całkowity czas lotu wynosi 31 minut, co jest najdłuższym obecnie dla dronów konsumenckich. W trybie sportowym ma maksymalną prędkość 72 km / h, a podczas lotu obejmuje także technologię cichą. Inne funkcje obejmują Active Track 2.0 i funkcje szybkiego śledzenia prędkości do 27 km / h. Zdjęcia lotnicze są robione i przetwarzane automatycznie dzięki funkcji Hyperlapse. Kolejną przydatną funkcją są czujniki unikania przeszkód, które wykrywają przeszkody wokół obiektu. Jest w stanie zaplanować swoją trasę na mapie 3D i może rozpoznawać przeszkody z przodu lub z tyłu i oddalać się od nich.

Posiada również dodatkowe światło pomocnicze na dole do użytku w warunkach słabego oświetlenia, co również pomaga czujnikom skierowanym w dół. System obrazowania jest doskonały i może rejestrować szeroki zakres zdjęć dzięki kreatywnym opcjom.

Kto powinien to kupić?

 • Entuzjaści dronów aparatu i profesjonaliści, którzy chcą drona z zoomem optycznym.
 • Ci, którzy chcą łatwego do latania doświadczenia i są gotowi zapłacić za to cenę.
 • Ci, którzy szukają przenośnego i kompaktowego drona z aparatem, który można wcisnąć do małego plecaka.
 • Odpowiedni dla doświadczonych amatorów, a nie dla absolutnie początkujących, choć latanie jest łatwe, nawet jeśli nigdy wcześniej nie latałeś z kamerą.

Zobacz na Amazon

Wzmocnienie ante na dronie aparatu selfie

DJI Spark Fly More Combo

DJI Spark Fly More Combo

Ma niewielką i lekką konstrukcję oraz doskonały aparat, który jest mechanicznie stabilizowany. Inne funkcje to ładowanie USB, sterowanie gestami i wykrywanie przeszkód. DJI Spark to inteligentny dron śledzący obiekt, który pomaga robić selfie za pomocą gestu ręki. Oprócz wykrywania przeszkód, posiada także dwuzakresowy GPS i system wizualnego pozycjonowania, który pozwala mu unosić się nad ziemią do 98 stóp, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Latanie quadem jest łatwe. Po prostu przytrzymaj go przed sobą i naciśnij dwukrotnie przycisk zasilania. Kamera skanuje otoczenie i blokuje twarz, a następnie obraca śmigła. Sterowanie gestami działa wyjątkowo dobrze, a wszystko, czego potrzebuje, to tylko praktyka związana z gestami. Gesty są fajne, ale ograniczone do kilku czynności przydatnych do robienia szybkiego selfie lub klipu wideo. Do innych działań możesz użyć aplikacji DJI. Istnieją różne tryby lotu do wyboru i za pomocą ActiveTrack, można ustawić śledzenie ciebie lub dowolnego innego przedmiotu wybranego z ekranu.

Czas lotu wynosi od 10 do 14 minut. Wymiary to 9,8 x 3 x 8,2 cala i waży 1,49 funta. Zapewnia dobry stosunek jakości do ceny i jest wyposażony w dobry aparat i stabilizację. Jest kompaktowy i można go złożyć, a jego wymiary ułatwiają podróż.

Kto powinien to kupić?

 • Ci, którzy chcą wszystkich funkcji drona z kamerą w niewiarygodnie małej obudowie.
 • Dla tych, którzy chcą wysoce przenośnego drona z aparatem do fajnych selfie z lotu ptaka.
 • Odpowiedni dla początkujących i tych, którzy nie są doświadczonymi pilotami. Możesz nauczyć się latać, nie wiedząc wiele o elementach sterujących.
 • Przydatny do szybkich lotów i robienia selfie. Zasadniczo dla tych, którzy chcą uchwycić spektakularne zdjęcia lub filmy z powietrza i uzyskać fajne selfie.

Zobacz na Amazon

Prosty, zabawny dron dla początkujących do latania

Ryze Tello Drone

Ryze Tello Drone

To jest wersja początkowa quadkoptera Ryze Tello. Ponadto dostępne są inne wersje, takie jak Essential, Professional, Advanced, Premium i Ultimate. Jest to mały i szybki dron wyposażony w łatwe sterowanie i wygodny pilot. Możesz latać za pomocą aplikacji, pilota Bluetooth lub za pomocą Scratch, potężnego języka programowania. Wykorzystanie bloków kodowych do startu, lotu, zawracania, wykonywania przewracania lub lądowania. Z aplikacji można korzystać na telefonach z systemem iOS i Android, a ekran dotykowy może służyć do podglądu zdjęć i sterowania dronem. Zdjęcia i filmy są przechowywane w aplikacji, ponieważ quadcopter nie ma miejsca. Dron jest inteligentny i interaktywny z filmami o rozdzielczości 720 pikseli i zdjęciami 5 MP. Oba są ostre i szczegółowe. Aplikacja pozwala na różne tryby, takie jak 8D flips, Up and Away, 360, Circle i Bounce. Jest prosty w użyciu dla początkujących. Akumulator jest zasilany przy 1100 mAh i zapewnia około 3 do 5 minut czasu lotu.

Jest szybki i zwrotny i leci energicznie z prędkością 20 mil na godzinę w trybie szybkiego lotu, podczas gdy tryb wolny jest ograniczony do 8 mil na godzinę. Dron jest mały i kompaktowy, ma wymiary 12,8 x 9,7 x 2,6 cala i waży 11 uncji, więc rejestracja FAA nie jest konieczna. Jednak na dronie nie ma GPS, więc nie można go zaprogramować i ustawić na kursie.

Kto powinien to kupić?

 • Jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych lotników, ponieważ dostępne są różne wersje.

Zobacz na Amazon

Oszałamiająca kamera lotnicza 4K z dronem

DJI Phantom 3 Professional

DJI Phantom 3 Professional

Łatwo jest latać, łatwo go skonfigurować i jest wyposażony w stabilizowaną kamerę dronową, która może nagrywać filmy 4K. Czujniki obrazu są doskonałe i oferują doskonały materiał wraz z czujnikami do skanowania naziemnego podczas latania w pomieszczeniach. Kamera jest krystalicznie czysta i oferuje filmy w jakości HD w czasie rzeczywistym z intuicyjną kontrolą lotu w celu robienia zdjęć o profesjonalnej jakości.

Phantom 3 Pro nagrywa wideo w rozdzielczości 4K, 3820 x 2160 pikseli na w pełni stabilizowanym, 3-osiowym gimbalu. Możesz nagrywać filmy 4K z prędkością do 30 klatek na sekundę i robić zdjęcia w rozdzielczości 12 MP. Poza tym ma system pozycjonowania wizyjnego, który zapewnia stabilne wrażenia lotu również w pomieszczeniach, dzięki czemu można go latać nisko nad ziemią w obszarach wolnych od GPS. Oglądanie na żywo w rozdzielczości 720 pikseli jest możliwe dzięki cyfrowej transmisji strumieniowej Lightbridge, a także filmy w pełnej rozdzielczości rejestrowane na karcie microSD. W zestawie znajduje się także bateria lotu i pilot zdalnego sterowania z możliwością ładowania.

Istnieje aplikacja DJI Pilot na systemy iOS i Android, umożliwiająca całkowitą kontrolę kamery i podgląd na żywo. Posiada również tryb dla początkujących do nauki latania. Dron zawiera wszystkie wypróbowane i zaufane funkcje drona DJI, z automatycznymi startami i lądowaniami, inteligentną baterią lotniczą o dużej mocy, bazą danych bezpieczeństwa stref zakazu lotów oraz wydajną aplikacją mobilną. Blokuje się również, jeśli używasz go w promieniu 15 mil od Białego Domu, ponieważ jest to ograniczone. Wymiary to 18 x 13 x 8 cali i waży 9,2 funta.

Kto powinien to kupić?

 • Specjaliści, którzy chcą robić piękne zdjęcia lotnicze i zdjęcia z doskonałą jakością obrazu.
 • Ci, którzy chcą profesjonalnego drona z kamerą, który może być używany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Zobacz na Amazon

Wniosek

Drony kamerowe to małe maszyny, które pozwalają badać otoczenie z wysokości i mogą robić wspaniałe zdjęcia lotnicze i filmy. Jeśli jesteś początkującym, zdobądź jedną poniżej 50 USD, aby nauczyć się podstaw, a później możesz przejść do czegoś droższego w przedziale od 500 USD do 1500 USD. Profesjonalne drony są używane przez filmowców i kosztują dużo, ale oferują doskonałą jakość wideo, specyfikacje i prędkości. Jednak użytkownicy muszą wiedzieć o technologii dronów. Sprawdź funkcje, takie jak żywotność baterii, koszt akumulatorów, silniki bezszczotkowe dla cichszej pracy, specyfikacje aparatu (dołączone lub wbudowane), tryb bezgłowy, zintegrowany GPS, tryb Follow-Me, zintegrowany gimbal zapewniający stabilność podczas silnych wiatrów, funkcje omijania przeszkód, zasięg itd. Pamiętaj, że wszyscy użytkownicy dronów muszą zarejestrować swój samolot, jeśli jest on większy niż 250 gm i muszą przestrzegać obowiązujących zasad i przepisów. Miłego strzelania! Lataj bezpiecznie i odpowiedzialnie.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *