Drone XPro : Sprzedaż kart PNY micro SD w Amazon pozwala zaoszczędzić nawet do 41%

:

Strona sprzedaży PNY PRO Elite 256 GBAmazonka

Rozszerzalna pamięć masowa to funkcja, której wielu klientów tak naprawdę chce w swoich smartfonach. Daje im swobodę przechowywania ton aplikacji i multimediów bez martwienia się o brak miejsca. A teraz, dla tych z was, którzy mają szczęście posiadać telefon z rozszerzalną pamięcią, Amazon ma aktualną wyprzedaż na kartach PNY SD, których nie można przegapić.

W sprzedaży dostępne są dwie opcje – karty SD PNY Elite-X 128 GB i PNY PRO Elite 256 GB. Przez ograniczony czas klienci mogą odebrać jedną z tych kart SD odpowiednio za 16 USD lub 32 USD. To w sumie 41% i 40% zniżki na oryginalne metki 27 i 55 dolarów.

Związane z: Najlepsze telefony z Androidem z rozszerzalną pamięcią

Zaletą tej oferty jest to, że większość ludzi może wykorzystać więcej kart SD. Nawet jeśli nie masz smartfona z rozszerzalną pamięcią, te karty PNY micro SD będą również świetnie współpracować z aparatem, dronem, czytnikiem, tabletem itp.

Ta sprzedaż to oferta dnia Amazon, a to oznacza, że ​​nie potrwa długo. Jeśli więc szukasz nowej karty SD, powinieneś skorzystać z tej oferty, zanim będzie za późno.

Karta micro SD PNY PRO Elite 256 GB

Ta karta micro SD PRO Elite 256 GB od PNY oferuje prędkość odczytu do 95 Mb / s, prędkość zapisu 90 Mb / s oraz wystarczającą ilość miejsca na przechowywanie ton muzyki, filmów i zdjęć. Zawiera również adapter SD, dzięki czemu będzie działał z prawie każdym posiadanym urządzeniem obsługującym wymienną pamięć karty SD.

Karta micro SD PNY Elite-X 128 GB

Ta karta micro SD PNY Elite-X 128 GB jest jedną z najlepszych opcji budżetowych, jaką możesz teraz odebrać. Ta karta SD klasy 10 obsługuje prędkość odczytu do 100 MB / s i reklamuje wydajność A1, więc jeśli szukasz taniej karty SD, aby powiększyć swoją pamięć masową, aby pobrać więcej aplikacji na smartfona, to najlepszy wybór.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *