Drone XPro : Oszałamiające zdjęcia zrobione z nieba

:

<! –

Fotografia dronów gwałtownie wzrosła w ostatnich latach, a liczba i jakość zdjęć dronów rośnie z każdym rokiem. W rzeczywistości jest tak wiele zdjęć, że fotografia dronów ma nawet własne oficjalne programy nagród.

Teraz, gdy większość nowych dronów jest wyposażona w wysokiej jakości aparaty zdolne do robienia doskonałych zdjęć i filmów, obrazy stają się coraz lepsze. Mówimy łatwiej, ale to nie znaczy, że to spacer po parku.

Zebraliśmy jedne z najlepszych zdjęć, które widzieliśmy, a także wiele innych z Dronestagramu i konkursu fotograficznego Skypixel, aby pokazać, jak wspaniałe mogą być zdjęcia dronów. Przygotuj się, aby podnieść szczękę z podłogi.

Jajka nad jeziorem

Ciekawy widok od strony wody i jezdni we wschodnim jeziorze w Wuhan w Chinach pokazuje rzeźby w pobliżu jeziora całujących się jaj.

Z pewnością niezwykły widok z nieba.

Amos ChappleNajlepsze zdjęcia dronów Oszałamiające zdjęcia z nieba 2

Gwiezdny fort w Bourtange

Fort Bourtange został pierwotnie zbudowany w 1593 roku w Holandii w celu obrony i kontroli drogi między Niemcami a Groningen. Przez dziesięciolecia i stulecia widział wiele historii, które minęły od tamtego czasu, a ostatnio dość słusznie zostało przekształcone w muzeum historyczne.

Z góry Fort Bourtange jest z pewnością piękny, otoczony fosami obronnymi i wspaniałymi krajobrazami.

Mont Saint Michel we mgle

To zapierające dech w piersiach zdjęcie pokazuje słynny francuski klasztor Mont Saint Michel skąpany w oszałamiającej porannej mgle. Ten obraz został również wybrany jako główny zwycięzca konkursu Skypixel w 2018 roku.

Petra Leary / ZEISS Photography AwardNajlepsze zdjęcia dronów w historii 124

Codzienna geometria autorstwa Petry Leary

Jeśli masz listę najlepszych zdjęć dronów, wydaje się, że uczciwe jest tylko zdobycie nagrody. Te zdjęcia są częścią cyklu „Geometria codzienna” autorstwa wielokrotnie nagradzanej fotografki lotniczej Petry Leary. W tej kolekcji zdjęć mistrz fotografii lotniczej został wybrany na krótką listę Zeiss Photography Award 2019. Świetne linie, odważne, przyciągające wzrok kolory i niesamowita symetria z prostych miejskich lokalizacji.

postandflyNajlepsze zdjęcia dronów w historii 126

Rekin wielorybi i turyści

W wodach zatoki La Paz w Meksyku co roku przybywają setki młodych rekinów wielorybów. Ten obraz przedstawia niektórych turystów zanurzających się we wspaniałych stworzeniach.

Amos ChappleNajlepsze zdjęcia dronów w historii 3

Zbawiciel na przelanej krwi

To jest wspaniały widok Kościoła w Sankt Petersburgu w Rosji. Pokazuje Kościół Zbawiciela na przelanej krwi. Ten niesamowity budynek pierwotnie rozpoczął budowę w 1893 roku i reprezentuje styl architektoniczny romantycznego nacjonalizmu autorstwa Alfreda Aleksandrowicza Parlanda i Archimandryta Ignatego.

Oko Ziemi

Wspaniałe ujęcie z Islandii pokazuje coś, co wygląda jak kolorowe oko Matki Natury zlewającej rzekę łez. Ten genialny obraz gejzeru Strokkur został uchwycony za pomocą drona Mavic Pro i zgłoszony do konkursu Sky Pixel.

Amos ChappleNajlepsze zdjęcia dronów Oszałamiające zdjęcia z nieba 4

Opuszczony college

Jest to piękny widok na okolicę Republiki Abchazji. Pokazuje niesamowity krajobraz z tragiczną historią, ponieważ jest to część regionu, w którym czystki etniczne miały miejsce w latach 90. Ludzie zostali wydaleni ze swoich domów, brutalnie zamordowani i prześladowani. Teraz zepsuty, opuszczony college jest hołdem dla tego tragicznego czasu.

AMPHOTOCONajlepsze zdjęcia dronów kiedykolwiek obraz 128

Kumpel

Delfiny są niesamowite, prawda? Tym bardziej, gdy zobaczysz ich w domu w ich naturalnym środowisku w niewiarygodnie krystalicznie czystych wodach u wybrzeży Australii Zachodniej.

Wschód słońca w Bagan

To genialne zdjęcie drona zostało zrobione w Bagan w Myanmarze przez Witolda Ziomka. Użył Mavic Pro zrobionego do zrobienia tego wspaniałego zdjęcia starożytnej architektury na tle balonów na ogrzane powietrze.

Czerwony pociąg

Ten doskonale kontrastujący obraz z nieba pokazuje fantastyczny czerwony pociąg jadący przez zaśnieżone góry Szwajcarii.

Amos ChappleNajlepsze zdjęcia dronów Oszałamiające zdjęcia z nieba 5

Świątynia Lotosu

Jest to z pewnością zapierający dech w piersiach widok na już wzbudzającą podziw świątynię kultu. Świątynia Lotosu znajduje się w Delhi w Indiach i słynie z kształtu przypominającego kwiat. Jest to także miejsce cudów dzięki przyjęciu wszystkich – niezależnie od wyznania.

Nie mała wyspa Hongkongu

Podobnie jak scena z Incepcji, to zdjęcie drona zrobione Phantomem 4 Pro pokazuje marzycielski widok Hongkongu. Kolekcja 43 zdjęć miała właśnie stworzyć ten niesamowity widok i na pewno robi wrażenie.

Marama Photo VideoNajlepsze zdjęcia dronów w historii 125

Zagubiona wyspa

Kto nie śni o tym widoku? Spokojny widok na bezludnej wyspie, piękne spokojne wody rozciągające się w oddali i daleko od zgiełku miejskiego życia. Ten widok został uchwycony za pomocą DJI Phantom i GoPro Hero 3 Black podczas unoszenia się nad francuską polinezyjską wyspą Taha'a. Niesamowity.

Kiedy w Rzymie

Rzymskie Koloseum to niesamowity widok z ziemi i pod wieloma kątami. To cud architektury i fantastyczny widok naszej historii. Właśnie wtedy, gdy pomyślałeś, że nie może być bardziej imponujący, pojawia się obraz Mauri Pagliai pokazujący go w pełnym blasku nocy z nieba.

To zdjęcie zostało wybrane do konkursu People's Choice Prize in the Sky Pixel.

Hipopotamy w kąpieliskach

Ten obraz hipopotamów kąpielowych zdobył pierwszą nagrodę w konkursie fotograficznym dronestagramów 2018 w Dronestagramie. Fotograf Martin Sanchez powiedział:

„To był zdecydowanie punkt kulminacyjny mojej podróży do Tanzanii. Wielka impreza hipopotamowa, która była super VIP. Ale wiedziałem dokładnie, jak się dostać. Coś, czemu nie mogli się oprzeć. Gra Hungry Hungry Hippos!”

Basilica del Voto Nacional

Niesamowity, skąpany w słońcu widok na Bazylikę Voto Nacional, kościół rzymskokatolicki, który dominuje na horyzoncie Quito w Ekwadorze. Niesamowity kościół został pobłogosławiony przez Papieża w 1985 roku i jest jedną z największych atrakcji tego regionu. Stanowi także imponujące zdjęcie drona, jak udowodnił Alex Javier za pomocą tego przystawki za pomocą Phantom 4 Pro.

AMPHOTOCONajlepsze zdjęcia dronów w historii 127

Plaża Kwinana

Niesamowity widok z lotu ptaka na oszałamiająco piękne plaże Kwinana w Australii Zachodniej. Ten obraz jest częścią zbioru podobnie oszałamiających obrazów Amphotoco, które zostały opublikowane na Dronestagramie. Kochamy ich i teraz desperacko pragniemy odwiedzić ten kraj.

Ups

Nieszczęśliwy wypadek stanowi dość niesamowite zdjęcie lotnicze. Ciężarówka wywróciła się i rozlała ładunek na pobocze. Ilya Martyanov zauważył wypadek i szybko rzucił się, by wysłać swojego drona na zatrzask. Rezultatem jest fantastyczna fotografia dronów pułapek współczesnego życia.

Cienki lód

Dziwnie piękna czarno-biała fotografia, która wydaje się przypominać wzór żyły na lodzie poniżej. Być może resztki drzewa, które zniknęło poniżej lodowatych głębin?

Szalona futbolem wyspa

Fantastyczny widok dronów na norweskie wyspy Lofoty, gdzie piłka nożna jest pasją. Fotograf ładnie podsumowuje ten obraz:

„Zdjęcie zostało zrobione w jednej z wiosek archipelagu o nazwie Henningsville, która ma tylko 500 mieszkańców. Wieśniacy w zasadzie polegają na połowach na utrzymanie. Ale w tak trudnym środowisku, w tak odległej wiosce i miasteczku nadal może istnieć tak piękne i piękne boisko do piłki nożnej, wystarczające, aby zobaczyć zamiłowanie mieszkańców wsi do piłki nożnej i wsparcie władz lokalnych dla sportu piłkarskiego. Z drugiej strony infrastruktura sprzętowa naszego projektu piłkarskiego nie jest taka sama. Mam nadzieję, że dzięki temu zdjęciu, opinia publiczna może uzyskać natchnienie ”.

Islandzki wodospad

Cudowne zdjęcie Mavic Pro krajobrazów Islandii i jednego z wielu wodospadów zalanych lodem widocznych w krajobrazie.

Szczęśliwe łodzie

Całkowicie radosny widok z rzek Singapuru pokazuje kajaki z góry, pozując w pozycji, która sprawia, że ​​wyglądają jak szczęśliwa twarz. Oczywiście może to być wypadek, ale jest to szczęśliwy wypadek.

Ogień i lód

Kolejne genialne zdjęcie Mavic Pro. Tym razem z Parku Narodowego Yellowstone w USA. Lodowata powierzchnia poniżej ma jaskrawe kolory, gdy gorąca woda siarkowa przedostaje się przez śnieg.

Nad niedźwiedziem polarnym

Zdobywca głównej nagrody w konkursie Skypixel 2017, zdobytej za pomocą Phantom 4 Pro, pokazuje samotnego niedźwiedzia polarnego skaczącego przez lodowate krajobrazy. Fotograf Florian Ledoux podpisał swoje zdjęcie:

„Drogie przyszłe pokolenie, mam nadzieję, że nadal będziemy mogli zobaczyć arktyczną przyrodę, tak jak teraz. Jest zagrożona ze względu na zmiany środowiska. Byłem świadkiem wielu scen dzikiej przyrody i mogę zagwarantować, że jest to najpiękniejsza rzecz, którą kiedykolwiek widziałem. Niesamowite i wyjątkowe ujęcie nad niedźwiedziem polarnym w Nunavut, w regionie Baffin, podczas reportażu z przyrody w Nunavut i Grenlandii. ”

Saksun

Saksun to mała wioska położona w północno-zachodniej części wyspy Streymoy na Wyspach Owczych. Wioskę otaczają wspaniałe krajobrazy z zapierającymi dech w piersiach widokami przyrody. Ten niesamowity widok lokalnego kościoła został uchwycony przez Iana Montgomery'ego za pomocą Mavic Pro i zgłoszony do konkursu Sky Pixel.

Dużo basenów

Ten widok drona imponującego kompleksu hotelowego pokazuje mnóstwo basenów, w których goście mogą się pluskać. Nawet pośrodku betonowej dżungli iluzję raju można stworzyć jedynie przez posypanie drzew i wspaniale zbudowane baseny rekreacyjne.

Letnie wykończenie, Francja autorstwa jcourtial

Jerome Courtial, 39-letni Francuz z Londynu, udał się do Valensole, aby uzyskać „oryginalne zdjęcie zamiast klasycznego widoku z zachodem słońca w tle”. Jego dziewczyna była z nim, aw wywiadzie po tym, jak został wybrany zwycięzcą nagrody Dronestagram 2017, podziękował jej za jej cierpliwość, ponieważ „długo czekali na znalezienie idealnego miejsca”. Zdjęcie stało się jego ulubionym zdjęciem, jakie kiedykolwiek zrobiono.

Latarnia morska Smögen

Doskonale oświetlone zdjęcie latarni morskiej w Szwecji pokazuje słońce zachodzące z góry. Błyszcząca czerwień końcówki świeci jasno, aby wszyscy mogli to zobaczyć. W tle rozciąga się pusty horyzont. Genialnie proste, wspaniale oprawione i fantastyczne użycie Mavic Pro.

Twierdza wyspowa

Czy jest lepszy sposób na powstrzymanie pogan przed zatoką niż potężna forteca na wyspie otoczona fosą tak wielką jak jezioro. Ten niesamowity widok na wieś został uchwycony i przesłany do Dronestagramu i jest naszym zdaniem prawdziwym zwycięzcą.

Ziemia Ziemi

To zdjęcie jest częścią zbioru zdjęć pokazujących szkody, jakie odpady przemysłowe wyrządziły krajobrazowi. Chociaż pokazują fale o pięknym kolorze, te zdjęcia lotnicze faktycznie pokazują szkody, jakie ludzkość wyrządziła światu, w którym żyjemy.

Fotograf skomentował:

„Szybki rozwój cywilizacji ludzkiej przyniósł szereg negatywnych skutków. Środowisko jest zanieczyszczone, a ekologia zniszczona. Obecnie status quo zanieczyszczeń na ziemi jest bardzo trudny, tworząc oszałamiającą„ ziemię ”! Ludzkość musi zastanowić się nad triumfalnym modelem rozwoju przemysłu, naprawdę wdrożyć politykę transformacji trybu rozwoju i osiągnąć zrównoważony rozwój społeczny i gospodarczy. Stawić czoła dewastacji ziemi, wieczne blizny. Zanieczyszczeniem środowiska trzeba zarządzać, w przeciwnym razie nie będzie kompletnej ziemi. Bez ochrony środowiska ludzkość zginie. Abstrakcyjne obrazy mogą zamiast tego lepiej wyrazić wpływ zanieczyszczenia przemysłowego na środowisko. Chociaż te środowiska związane z zanieczyszczeniami przemysłowymi, detale i kolory mogą tworzyć atrakcyjny urok, wygląd nie reprezentuje istoty spektakularnych kolorowych zdjęcia mogą mieć bardzo brzydką naturę, są brudne, bardzo złe. Ludzie są bogaci w wynalazki d kreatywność. Mogą również tworzyć wyraziste piękno wizualne w procesie zanieczyszczenia przemysłowego i niszczenia przyrody. Autor zarejestrował zniszczoną ziemię w fotografii lotniczej. Ta grupa zdjęć (18) 2017 r. Zrobiona w odpadach kopalnianych. ”

Stacja kolejowa Haydarpasa

To wspaniałe zdjęcie zostało zrobione w Stambule w Turcji i pokazuje niesamowity widok na wody z dworcem kolejowym Haydarpasa w tle. Został nakręcony na DJI Phantom 2 i przesłany na Dronstagram w 2015 roku.

Następny poziom autorstwa Macareuxprod

Thibault Beguet, 34-letni fotograf z siedzibą w Rennes w Bretanii, używa dronów do robienia zdjęć i kręcenia filmów dla firm, agencji, telewizji itp. To zdjęcie zostało zrobione z jego dziewczyną, Manon, podczas szukania zabawnego, oryginalnego oraz niezwykły sposób ogłoszenia, że ​​oczekują bliskich i przyjaciół: „Uwielbiamy Normandię, morze i zajęcia na świeżym powietrzu, więc naturalnie wybieramy strzelanie na plaży”.

Szaleństwo w paintballu

To zdjęcie drona pokazuje zespół paintballowy gotowy do akcji poza fortem pokrytym farbą. Zabawa wkrótce się rozpocznie. To tylko spokój przed burzą.

Pola koloru

Kolejne niesamowite zdjęcie drona z góry na niebie, przedstawiające wspaniale kolorowe pola i samotny budynek na brzegu rzeki.

Globus z widokiem

Drony są teraz pełne różnego rodzaju sprytnych technologii kamer. Obejmują one możliwość tworzenia takich zdjęć, które zamieniają standardowe zdjęcie lotnicze w widok globu z góry. To zdjęcie w zasadzie sprawia, że ​​mała wyspa wygląda jak część nowej planety.

Ugo le marin autorstwa Rga

Romain Gaillard powiedział, że to zdjęcie zostało zrobione wcześnie rano. „Poszedłem na plażę, aby zrobić zdjęcia” – wyjaśnił. „Gdy patrzyłem, jak moje dzieci bawią się na plaży … wpadłem na pomysł, aby użyć piasku jako dużej kartki papieru. Więc moi dwaj synowie i ja narysowaliśmy scenę związaną z morzem – na zdjęciu widać mojego najstarszego syn."

Cienie z góry

To zdjęcie pochodzi od profesjonalnego fotografa i entuzjasty dronów Tomasa Vama Houtryve'a, który ma serię równie niesamowitych zdjęć wykonanych z nieba. Cienie widziane pod tym kątem wydają się większe niż życie i o wiele bardziej imponujące.

Spokojny widok na morze

Nieczęsto widzisz takie widoki na morze z pustymi plażami i spokojnymi drogami wodnymi. Ten widok dronów dodaje ciekawego kąta do tego, co już bez wątpienia jest idyllicznym miejscem przyrodniczym.

Wioska Santa Maddalena, Włochy

To niesamowite zdjęcie pokazuje piękne zielone wzgórza i okolice Santa Maddalena we Włoszech. Genialnie kolorowe ujęcie natury możliwe dzięki sztucznemu dronowi.

Wodospady i tęcze

Kolejne fantastyczne zdjęcie lotnicze pokazuje kaskadę wody z wodospadu, tworząc tęcze w sprayu poniżej.

Jesienny zapach

Ten profesjonalny fotograf wykonał na niebie w Chinach wiele wspaniałych zdjęć za pomocą DJI Phantom 4 Pro. Jeden z tych zdjęć pokazuje wiejskie wioski i ciężką pracę, która polega na zbieraniu plonów owoców. Ten widok z lotu ptaka został wybrany jako drugi w kategorii profesjonalnych opowieści. Zdecydowanie zalecamy sprawdzenie pozostałych zdjęć.

Fotograf skomentował:

„Sezon jesienny to pora żniw, pełna złotych owoców to wkład ziemi w ciężką pracę ludzkości”.

Zabawa z łodziami

Nie jesteśmy do końca pewni, co się tutaj dzieje. Niezależnie od tego, czy jest to wyścig łodzi, czy zorganizowany pokaz, ale to zdjęcie z drona z pewnością pokazuje spektakl, gdy ludzie na deskach wiosłują wokół miejskich dróg rzecznych.

Wieże i żaglówki

Ten wspaniały widok z lotu ptaka oddaje majestat nadmorskiego miasta, w tym miejscową wieżę kościelną i wszystkie żaglówki zacumowane w doku. Te widoki na panoramę są tak łatwe do uchwycenia dzięki nowoczesnym dronom, ale prawdopodobnie nie zobaczymy ich regularnie w naszym codziennym życiu.

Dwa muczenie Luke'a Bell'a

Luke Bell, filmowiec i fotograf z Kapsztadu, powiedział, że zrobił to zdjęcie zimnym wczesnym rankiem w Południowej Afryce na farmie w pobliżu Stellenbosch. „Dwie krowy pijące z pobliskiej tamy przykuły moją uwagę, gdy zobaczyłem ich długie cienie” – wyjaśnił. „Wystartowałem z moim dronem, aby uchwycić scenę w sposób niemożliwy do zrealizowania za pomocą innego rodzaju aparatu”.

Kolarstwo górskie z przyjaciółmi

Jeśli masz zamiar zrobić coś szalonego, np. Weź rower górski na prawdziwą górę, to czy jest lepszy sposób na uchwycenie go niż z dronem. Dodaj odrobinę czarno-białego cudu, a otrzymasz prawdziwego zwycięzcę.

Chlapanie w krystalicznie czystych wodach

Kolejny genialny widok z lotu ptaka niektórych pływaków cieszących się spokojną krystalicznie czystą wodą poniżej. Ten prosty, ale genialny obraz został przesłany do Dronestagramu i na pewno jesteśmy zazdrośni o ten widok.

Anioł Północy

Anioł Północy jest najczęściej widziany przez przejeżdżających kierowców i tych, którzy starają się zatrzymać, aby spojrzeć. Uchwycony z góry za pomocą drona wygląda jeszcze bardziej imponująco.

Fortyfikacje na wzgórzu

Istnieje wiele ukrytych klejnotów rozrzuconych po okolicy. Zamki, kościoły i średniowieczne fortyfikacje na wzgórzach i zboczach gór, zaprojektowane tak, aby zapewnić jak najlepszy widok na otoczenie i zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom. Pierwotni budowniczowie nigdy nie widzieliby ich z tej wysokości.

Linia nocna

Zdjęcie przedstawia chińskiego rybaka pracującego na wodach, prowadzącego handel. To zdjęcie było jednym z serii podobnie pięknych zdjęć zarejestrowanych nad wodami.

Surfowanie po zdjęciach

Wiele z tych dronów przedstawia zdjęcia wykonane nad tym czy innym rodzajem wody. Ten zawiera niesamowite ujęcie surferka sunącego po krystalicznie czystych wodach, pozostawiając spokojne budzenie.

Wioska Santa Maddalena, Włochy

To niesamowite zdjęcie pokazuje piękne zielone wzgórza i okolice Santa Maddalena we Włoszech. Genialnie kolorowe ujęcie natury możliwe dzięki sztucznemu dronowi.

Tancerz

Ten genialnie prosty obraz został zarejestrowany na DJI Mavic Pro i pokazuje tancerza na środku starożytnego dziedzińca w Szanghaju w Chinach.

Fotograf Cocoanext skomentował:

„Jedynie prawie 190-letni dom w Szanghaju z północnymi elementami jest rzadko spotykany na południu, gdzie tancerze tańczą nie tylko spódnice, ale także stare wspomnienia z Szanghaju”

Mile i mile betonu

Kolejny strzał z góry nad ziemią pokazuje domy i budynki rozciągające się tak daleko, jak okiem sięgnąć. To zdjęcie drona pokazuje wizerunek człowieka na tym świecie i to, jak mało znaczący jesteśmy.

Pokój, Hiszpania, przez luckyydron

Luis Saguar Domingo, 24-latek, powiedział, że dostał swój dron w prezencie na Boże Narodzenie i był w Madrycie, szukając przyjemnego miejsca do latania nowym dronem. Czuje się zrelaksowany podczas latania po prostu z powodu wszystkich pięknych krajobrazów, które może zobaczyć, a kiedy zrobił to zdjęcie, pomyślał, że to „naprawdę fajne i symetryczne”. Z tego punktu widzenia Domingo powiedział, że naprawdę „trudno jest zrobić takie zdjęcie”.

Poważni pływacy

Czasami drony są używane do poważniejszych przedsięwzięć. Świetnie nadają się również na imprezy sportowe. Ten widok z lotu ptaka pokazuje triathlon w akcji z niektórymi zapalonymi pływakami brodzącymi w zimne wody, aby ścigać się.

Widok z lotu ptaka

Widok z lotu ptaka z dronów jest świetny, nie można zaprzeczyć, ale co z wrzuceniem skrzydlatego cudu do miksu. Ten wspaniały ptak nie wydaje się nawet łagodnie odstraszany przez drona brzęczącego w jego przestrzeni powietrznej.

Freewheeling

To zdjęcie lotnicze naprawdę gra sztuczki na oku, sprawiając wrażenie rowerzysty wsiadającego z boku wieżowca. Obraz Nigela Kwana został umiejętnie uchwycony za pomocą Mavic Pro.

Cudownie wijące się rzeki

Genialny widok dziewiczej przyrody w najlepszym wydaniu. Kręta rzeka przecina gęsty las w szczerym polu. Idealnie spokojny, aby się zrelaksować lub przynajmniej zakłócić ciszę za pomocą fotografii dronów.

Powietrzne selfie

Wszyscy kochamy dobre selfie, ten facet wzniósł go na wyższy poziom, wysyłając swój aparat w niebo. Ten widok dronów pokazuje miejską dżunglę z pilotem i jego przyjacielem stojącymi na pobliskim dachu.

Farma hodowli małych homarów

Ponad wodami Wietnamu Trung Pham uchwycił ten obraz farm homara w prowincji Phu Yen. Uderzające kolory i mieszanka sztucznych materiałów z naturą tworzą niesamowitą fotografię.

Spokojne drogi wodne

Spokojna scena nad spokojnymi wodami, gdy długa łódź rozbija powierzchnię i płynie rzeką. Ten kolorowy strzał Ric Netto jest z pewnością czymś wyjątkowym.

Geometria płynnego złota

Javier del Cerro uchwycił to genialne zdjęcie lotnicze niesamowitej symetrii gajów oliwnych Castilla La Mancha, Hiszpania.

Widok historii z lotu ptaka

Niegdyś wspaniały budynek zostaje schwytany przez drona, który tragicznie się kruszy. Zniszczona i znużona struktura, zwietrzała przez czas i zużyta bez konserwacji. Smutny widok jakoś upiększył z góry.

Pierwiastkowy

To zdjęcie lotnicze zostało zrobione na wysokości 1500 stóp nad rzekami Islandii. Falujące linie pokazują piękno przyrody, a ten obraz jest częścią serii równie wspaniałych zdjęć o podobnym motywie.

Kominy i muł

Czasami nowoczesne drony mogą być również wykorzystywane w profesjonalnych przedsięwzięciach. Są one powszechnie używane do badania lokalnych krajobrazów, robót budowlanych i terenów przemysłowych. Ten widok z pewnością pokazuje dużą aktywność przemysłową, może nie być tak cudowny jak inni na naszej liście, ale z pewnością pokazuje wszechstronność współczesnych dronów.

Stromy upadek

To zdjęcie lotnicze pokazuje przerażające pionowe opadanie w dół klifu. Wspinacz jest ledwo widoczny na imponującym tle, nawet z jasnozielonym blatem.

Zabytki stadionu

Kolejne klasyczne zdjęcie z drona pokazuje wypełniony stadion piłkarski z morzem widzów obserwujących rozgrywkę.

Słońce jest zajęte

To zdjęcie drona pokazuje widok z lotu ptaka robotników suszących makaron na różnych stojakach. Fotograf podpisał zdjęcie:

„5 października 2017 r. Wieśniacy w mieście Xiashi w mieście Kaili w prowincji Guizhou zajęli się suszeniem makaronu”.

Rozmazany tor wyścigowy

Uwielbiamy to zdjęcie drona z toru wyścigowego. Ślady opon na rogach pokazują, gdzie dzieje się cała szybka akcja i szybkie zakręty. Z góry tor wygląda również na malutki, ale w porównaniu z lokalnym otoczeniem i budynkami jest wyraźnie większy, niż się wydaje.

Bardziej zielony niż zielony

Na tej liście jest kilka wspaniałych zdjęć – kolorowe i wspaniałe ujęcia naszego świata z góry, których rzadko można zobaczyć w codziennym życiu.

Podnoszenie kaczek nad rzeką

Na niebie nad Wietnamem dron chwyta kaczki wychowywane przez lokalnych rolników. Masa białych kaczek odpoczywa na spokojnych rzekach, podczas gdy rolnik pracuje.

Zabawa z fajerwerkami

Jak często widujesz fajerwerki z góry? Nie jest to widok powszechny, ale absolutnie wspaniały. Z pewnością stadion z widokiem.

Świt na wieży rtęci, Rosja autorstwa Alexeygo

Aleksiej Gonczarow, 36-letni fizyk pracujący na Moskiewskim Uniwersytecie Państwowym, powiedział, że czasami robi zdjęcia dronów przed wyruszeniem do pracy. Pewnego ranka, gdy szukał pięknego odbicia w lustrzanych oknach wieży Mercury, zauważył wspinaczy przemysłowych: „Podobało mi się to, jak wyglądali ich prace z tej perspektywy. Wydawało się, że myją samo miasto, a nie tylko okna budynku. ”

Zawsze miej fantazyjne wykończenie

Ten genialny obraz daje nową perspektywę i doskonale wykorzystuje możliwości fotograficzne Mavic Pro.

Miasto Anchang więcej towarów

Ten obraz pokazuje stare miasto wokół krętych dróg wodnych. To miasto znane jest z produktów, ale teraz jest również znane z widoków. To zdjęcie lotnicze jest częścią kolekcji uchwyconej za pomocą DJI Spark, małego, ale wyraźnie sprawnego drona.

Zeng Xinmin skomentował ten obraz:

„Starożytne miasto Anchang jest jednym z czterech słynnych starożytnych miast w Shaoxing, prowincja Zhejiang to pierwsza partia opublikowanych miast historycznych i kulturowych. Została zbudowana w dynastii Północnej Song, po wojnie, wielokrotnie spalana i przebudowywana w Ming i Qing Dynastie, styl architektoniczny dziedziczy typowe cechy Jiangnan Water Village, wody, proste i eleganckie, jej specjalność kiełbasa Anchang lub „sos” Mięso drobiowe itp. Tylko nie możesz myśleć, nie ma „wosku” Anchang , „sos” nie może. To miasto rodzinne Shaoxing Master. ”

Elementy

Ten zadziwiająco piękny obraz krajobrazów Islandii składa się w rzeczywistości z 12 osobnych zdjęć. Wspaniałe ujęcie panoramiczne z pokrytymi chmurami szczytami górskimi i płynącymi rzekami przecinającymi krajobraz.

Betonowa dżungla, Dubaj, EAA firmy Bachirm

Bachir Moukarzel, 33-letni Libańczyk mieszkający w Dubaju, jest kontrolerem finansowym w Rotana Hotels. To zdjęcie zostało zrobione o zachodzie słońca w Dubaju o 18:00, podczas próby uchwycenia obszaru, który był pustynią 10 lat temu, ale teraz jest „betonową dżunglą z najwyższymi budynkami w Dubaju”. Powiedział, że każdy lot to nowa przygoda, mimo że lata od wieków, ponieważ każdy lot „ma swój własny gust”.

Ścieżka wielbłądów przez piaski

To zdjęcie autorstwa Abdullaha Alnassara zostało zrobione przy użyciu Phantom 4 Advanced i pokazuje wielbłądy przechodzące przez wydmy Arabii Saudyjskiej. Cienie zwierząt rozciągają się na wydmach podczas wędrówki.

Pokaz wędkarski Inle Lake

Zdjęcie to pokazuje pokaz rybaków dla turystów na jeziorze Inle w Birmie, ale w rzeczywistości reprezentuje ich tradycyjne metody połowów. Widok z lotu ptaka zrobiony za pomocą DJI Mavic Pro jest z pewnością czymś wyjątkowym i prawdopodobnie bardzo różni się od widoku zwykle oglądanego przez osoby odwiedzające jezioro.

Fotograf skomentował:

„Rzeka Inu w Myanmarze, starożytne i unikalne metody połowów, przyciągające niezliczoną liczbę turystów do oglądania, a teraz stało się show”.

La Vijanera, Hiszpania by Feelmovie

Javier Bustamante, 32-letni projektant, powiedział, że zrobił to zdjęcie podczas La Vijanera, zimowego karnawału, który odbywa się w miejscowości Silió w Kantabrii (Hiszpania) w pierwszą niedzielę każdego roku. „Ta grupa składa się z grupy łowców, którzy chcą schwytać niedźwiedzia” – wyjaśnił. „(Sic) Zwiedzaj wioskę przedstawiającą schwytanie niedźwiedzia … To zdjęcie jest końcem imprezy, na której schwytany jest niedźwiedź.”

Piękny Yantian

To zdjęcie zrobione za pomocą DJI Phantom 4 i pokazuje doki dystryktu Yantian w Chinach. To zdjęcie jest częścią serii pięknych zdjęć pracowników opiekujących się dokami i utrzymujących powierzchnie.

Kometa w ciemność

Wczesnym rankiem w Nowej Funlandii w Kanadzie profesjonalny fotograf dronów wysłał swojego drona, aby zobaczyć, co może zobaczyć na wodach. Łódka rybacka zbliżająca się do brzegu jest stado mew, bez wątpienia próbując złapać własny połów.

„Jedno z moich ulubionych ujęć. Wczesnym rankiem w Nowej Funlandii wędrowałem szlakiem East Coast Trail, gdy usłyszałem stado mew. Szybko odpaliłem drona, aby dowiedzieć się, co spowodowało chaos. To był mały połów dorsza łódź płynie w kierunku portu, to naprawdę magiczny moment. ”

Lilia wodna, Wietnam, autor: helios1412

Piękny strzał z górnych dróg wodnych w Wietnamie pokazuje samotnego pracownika brodzącego głęboko w wodzie.

Długa jazda

To zdjęcie jest w rzeczywistości wynikiem wielu różnych zdjęć połączonych ze sobą w celu utworzenia efektu końcowego. To przeszycie sprawia wrażenie zginającego się świata, który rozciąga się w nieskończoność. Widzieliśmy już ten styl i musimy powiedzieć, że jest to całkiem niesamowity sposób na robienie zdjęć z dronów.

Jesper Guldbrand daje nieco więcej wglądu:

„Ta seria nazywa się„ zginanie umysłu ”i została nakręcona w 2017 roku w różnych lokalizacjach w Szwecji. Falun to świetne miasto dla rowerzystów górskich. To zdjęcie pokazuje to. 20 zdjęć połączonych ze sobą. Proces ten trwał około 1,5 miesiąca.”

Spacer po linie szaleństwa

Ten widok z lotu ptaka przedstawia także linoskoczka, który swobodnie przedziera się przez linę zawieszoną nad niebezpieczną dla życia kroplą. Imponujące umiejętności skutkujące także wspaniałym zdjęciem.

Unosząc się nad dokiem zatoki

Widok zachodu słońca na zatokę ukazujący światła odbijające się od prawie nieruchomych wód. Ten rodzaj cudownego ujęcia pokazuje możliwości współczesnych dronów i noszonych przez nie kamer.

Koniec linii, USA – Martin Sanchez

Martin Sanchez powiedział, że zrobił to zdjęcie w sobotnie popołudnie w kwietniu tuż przed zachodem słońca w New Jersey. Zauważył pusty kort tenisowy, który „wyróżniał się jak cenna historia w książce pustych słów”. Po kilku ujęciach przyszły dwie osoby, aby pograć w tenisa i wydawały się zmieszane, widząc go leżącego na ziemi. Kiedy skończył, pokazał im swoje zdjęcie, a oni powiedzieli: „Och, rozumiem!

Chwyć ogon upadku

Kolejne zapierające dech w piersiach zdjęcie lotnicze zrobione Phantomem 4 Pro pokazuje cudowne czerwienie jesiennych drzew.

Sun's Up, Nets Out

To zdjęcie pokazuje rybaka na jego łodzi na wodach jeziora Inle. Ten utalentowany mężczyzna nie tylko wiosłuje łodzią nogą, ale także potrafi jednocześnie łowić ryby. Genialne zdjęcie, zasługujące na nagrodę.

„Rybak Intha ustawia sieć, aby łowić ryby, wiosłując łodzią za pomocą unikalnej techniki wiosłowania na jeziorze Inle w Mayanmarze”

Balmoral Ball

Zdjęcie lotnicze boisk do koszykówki w Auckland pokazuje cudownie kontrastujące kolory i genialną symetrię z nieba. Ten obraz autorstwa Petry Leary zdobył pierwszą nagrodę w kategorii profesjonalnych portretów w konkursie Skypixel w 2017 roku.

Kobieta w praniu

Z wybrzeży Tajwanu zdjęcie lotnicze uchwyciło fotografa leżącego nad brzegiem wody, bielenie fal mieszało się z jej białą suknią. To genialne zdjęcie zostało nominowane jako profesjonalny obraz w kategorii portretowej.

Fotograf Bobo skomentował ten obraz:

„To mój tajwański film. Linia brzegowa Hualien to strome klify i zaciszne morze, stromy teren, krok po kroku to głębokie morze. Zawsze chciałem mieć specjalną perspektywę, więc postaraj się tego spróbować, ponieważ Mavic lata nad wybrzeżem, Widzę, że fale na wybrzeżu pięknie migają między ciemnoszarym żwirem a turkusową wodą, ciemnością i światłem. Kontrast był bardzo silny. Kiedy fale opadły w kierunku brzegu i wycofały się, pokazały ogromny i eufemistyczny kształt, przypominający mi ogon koniec wieloryba i dokończyłem pracę. Nacisnąłem migawkę, gdy spray i spódnica zostały przekazane, aby spódnica i fala morska zlewały się ze sobą i miały wrażenie przedłużenia, pozostawiając pracę z załącznikiem i podobną przestrzenią . With this idea, I shot a series of compositions in different forms continuously. The whole process was very exciting. Unfortunately, it was a cloudy day. If it is sunny, the overall color of the works will be even more gorgeous."

Ice formation By Florian

Florian Ledoux, a 27-year-old who recently moved to Reykjavik to get closer to the Arctic, started to photograph in Greenland in 2014 to “report changes in Inuit culture and to witness the beauty of this huge land”. This photo was taken during winter in East Greenland – one of the most remote place on Earth. He said he attempted to fly here several times, and that his drone got attacked by two Gyrfalcon.

Waterfall hero

A lone man is captured diving over the waterfall. This brilliantly timed photo shows a Guinness World Record holder carrying out his passion.

The photographer gave a little more insight into it:

"He is over sixty, he is the world record holder for the Guinness waterfall diving. In China's famous spout of the Yellow River and the great falls of the water tower in Heilongjiang province, he surprised the world with his leap. In the air, his action stretches the beautiful. Freeze the moment of the shock, take this leap into eternity."

Infinite Road by Calin Stan

Calin Stan, a 30-year-old who has worked in the photography business for more than a decade and owns his own business, said his drone image is of the Cheia DN1A road that takes you to Transylvania in Romania. Or, as the legend says, this is the view that "Count Dracula himself saw on his nocturnal flight", Stan explained. He actually first captured the image for the Transylvania Roads Project.

The rebirth

From Sardinia, Italy, this aerial image won third prize in the professional portrait category of 2017's Skypixel awards with a simple caption:

"Now you're going to be witness to the rebirth of humanity."

Lost in the sand dunes

Near the Grand Staircase National monument area in Utah, Marc Lamey snapped this image using a DJI Phantom 4 Pro. The subject of his photo curled up on the warm sands below.

Footprints

A lone man is captured wading through the desert sands in the depths of China. The image was submitted to the Skypixel awards with the caption:

"It was shot in the Tengger Desert, an outdoor sportsman walking hard in the desert on foot, with the footsteps of deeper and deeper, will not be caught?"

Sunset over suburbia

This brilliant drone's eye view of suburbia, shows a staggering landscape dwarfed by a massive sun shining brightly in the sky.

Flying over foothills

Another classic view of the world through the lens of a drone. This photo shows lush green landscape and a sky-bound city in the distance.

Sunset over Annecy, France

Another classic drone photo of a sun setting over a bustling urban landscape. This image was snapped above the streets of Annecy, France and submitted to Dronestagram.

Drone fans

A crowd of onlookers watch as a pilot lifts his drone off skyward. The drone looks back at them and marvellously captures their admiring gazes.

People in the clock tower

Another view which makes us wonder what's going on as two people stand at the top of a clock tower, arms held aloft like they're surrendering to the drone. Perhaps it's armed with more than just a camera?

A fiery view

With enough battery power, drones can fly for some distance – which makes them perfect for safely capturing dangerous views like this one. Molten lava and raging landscape burns below as this drone flies overhead snapping the scene.

Herding sheep

We wonder if drones are good for herding sheep? They certainly work well for keeping an eye on them if nothing else.

Wintery Wonderland

Winter is coming or rather, it has already come. Snow dominates the landscape and many of the trees have already shed their leaves, yet a solitary bunch stand holding the frost back.

Cutting a path in the snow

A fantastic view of a loan snowboarder cuts a path through the snowy mountainside. A perfectly timed shot too.

A busy pool

An aerial view of a large swimming pool shows a mass of swimmers frolicking around in the waters below. Pablo Bayona took this image while at a competition in Cúcuta, Colombia. In submitting the image to Dronestagram he said: "Instead of taking the same photo as always, it occurred to me to fly my drone to try to achieve something different…"

A popular sandy spot

Another classic image of a beach submitted to Dronestagram by Karolis Janulis. It shows packed deck chairs and sun umbrellas at Playa de Amadores beach in the Gran Canaria.

Camels on tour

While on honeymoon in Cable Beach, Australia, Todd Kennedy took this snap of the sandy beaches below with his drone. The image shows the photographer and his new wife on a camel tour, casting brilliant shadows across the sand.

Above the clouds

A fantastic view of the Basilica of Saint Francis of Assisi in Italy. This image was taken by Francesco Cattuto and shows a cloudy view of the area that's enough to take your breath away.

The valley below

The landscape tells of a harsh surrounding climate, but this drone's eye view shows waters in the valley below. Certainly a new perspective on the surroundings.

St. Stephen's Cathedral, Vienna

This image was taken using a DJI Phantom 3 and shows an aerial view of the streets of Austria with St. Stephen's Cathedral looming in the foreground.

A vibrant forest

Drone photography master Micheal L B. Rasmussen took this image while on a walk in the woods. A brilliantly vibrant and colourful view of the forest below.

A colourful sunset

It makes perfect sense to use drones to snap amazing sunsets. You certainly get a better view of the horizon when you're way up in the sky. This photo is a perfect example with the colours of the falling sun casting brilliant hues across the clouds.

Beauty in the coastlines

Island coastlines are a strong favourite with drone photographers and with snaps like this, it's easy to see why.

A sun-drenched forest

Another drone photo featuring copious amounts of trees. This sunshine drenched area makes for a brilliant aerial snap.

Landing not recommended

This aerial snap shows a magnificent building with its own landing pad. We'd assume that attempting to land a drone on it would be a bad idea though. Nonetheless, the view from above is something special.

It's foggy below

You'd often only see images like this from the window of an aeroplane. Whether it's low cloud cover or thick fog, the ground below is shrouded in mist. Skyscrapers and spires jut out from below.

Central Park in the winter

New York City certainly sees some regular snowfall. The city's park looks incredible from this angle – even more so when sprinkled in wintery snow.

A bird's eye view of Lombard Street, San Francisco

Most people will be able to identify this as the famous Lombard Street – reportedly "the crookedest street in the world". This windy road is certainly iconic and this drone photo is equally fantastic.

Tatahatso Point

This brilliant image shows Tatahatso Point at the Grand Canyon. A popular photography spot, but not often seen from the sky.

Novo Mesto, Slovenia

This incredible sight is seen in the town of Novo Mesto, near the border of Croatia. A lush green landscape, winding river and close-knit community can be easily seen from the sky.

Metamorfoza

This isn't just a small jetty into beautiful waters. It's also an aerial view of a lighthouse on the coast of Yalta. The waters are actually the Black Sea. This impressively high photo makes the lighthouse appear tiny too. Which is no mean feat.

Stylish symmetry

This simple photo wasn't snapped as high in the sky as some of the others on our list, but that's doesn't make it great. The view of rows and rows of vines stretching off as far as the eye can see look fantastic. Even more so with the brilliant symmetry.

A lonesome home

In the dusty plains, a lonely house sits surrounded by nothing but dust, brush and the occasional tree. The buildings casting magnificent shadows across the land.

Where we're going we don't need roads

Roads, roads, so many roads. But who needs roads when you can fly? Certainly not this drone.

A lion's eye view

The king of the jungle is also perfect fodder for a fantastic aerial snap. This brilliant image shows a lion disturbed by the sounds of the drone, but not put out by its presence. Not often you get to safely view a wild animal in this manner unless you happen to be hiding in a nearby tree.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *