Xone Phone : Najlepsze wideo nianie 2020: Którą kamerę powinni kupić rodzice? Jaka jest najlepsza cena?

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Elektroniczne nianie są niezbędne, gdy masz nowy dodatek do rodziny.

Podczas gdy wiele dzieci będzie dzieliło pokój z rodzicami przez pierwsze kilka tygodni, przeprowadzka do własnego pokoju jest często niezwykle zniechęcająca – zarówno dla malucha, jak i rodziców.

Nawet gdy rosną, monitory mogą być idealne, jeśli twoje dziecko źle się czuje – a nawet trochę bezczelnie wieczorem!

Na szczęście nianie elektroniczne mają teraz sportowe kamery wideo, dzięki czemu Twoje dziecko nigdy nie jest poza zasięgiem wzroku, a wiele z nich oferuje imponującą jakość obrazu. Są również wyposażone w wiele inteligentnych funkcji, takich jak łączenie się z aplikacjami na smartfony, a nawet śledzenie wzorców snu dziecka. Z pewnością są o wiele bardziej zaawansowane niż wcześniejsze wersje z dźwiękiem!

Wiele z tych dodanych dzwonków i gwizdków ma swoją cenę – więc zaokrągliliśmy niektóre z najlepszych opcji, które uruchamiają gamę cen.

Najlepsze wideo nianie do roku 2020

1) Elektroniczna niania Motorola MBP36S

Monitory wideo Motoroli tradycyjnie były bardzo dobre, a najnowsza wersja kontynuuje ten trend. Oferuje dwukierunkową komunikację i kamerę na podczerwień, która może przechylać się i przesuwać – co może sprawić, że będzie idealny dla tych, którzy mają więcej niż jeden maluch do sprawdzenia!

Ta zaktualizowana wersja oferuje również lepszą żywotność baterii.

Cena: 86,70 £, Amazon – Kup tutaj teraz

2) Tommee Tippee Closer to Nature Cyfrowe wideo i elektroniczne nianie ruchowe

Tommee Tippee to jedna z największych marek produktów dla dzieci, a ten monitor wideo pokazuje, dlaczego tak jest.

Oferuje dwukierunkową transmisję dźwięku i podczerwień, a także zawiera czujnik, co oznacza, że ​​możesz śledzić ruchy dziecka, aby zapewnić mu bezpieczeństwo i wygodę. Ma także duży zasięg 300 metrów i lampkę nocną, aby pomóc dziecku zasnąć.

Cena: 124,99 £, Asda – Kup tutaj teraz

3) BT Video Baby Monitor 6000

Dzięki 5-calowemu ekranowi, wskaźnikowi temperatury, funkcjom obrotu i pochylania oraz pilotowi zdalnego sterowania monitor BT jest jednym z najlepszych, jakie możesz uzyskać – i to w świetnej cenie.

Może odtwarzać pięć różnych kołysanek, a pilot można przesuwać kamerą – idealnie, gdy trzeba go zmienić bez budzenia dziecka.

Cena: 94,99 £, Amazon – Kup tutaj teraz

4) Inteligentna kamera WiFi Arlo Baby ABC1000 Monitor

Jeśli zainwestowałeś w ekosystem Amazon Alexa, nie możesz zrobić nic lepszego niż ta urocza mała jednostka Arlo.

Możesz poprosić Alexę o odtworzenie kołysanki, obejrzenie kamery przez Amazon Show lub czatować bezpośrednio z dzieckiem z dwukierunkowym dźwiękiem. Co więcej, kanał wideo ma rozdzielczość 1080p – więc niczego nie umknie.

Cena: 140,00 £, Amazon – Kup tutaj teraz

5) BT Video Baby Monitor 5000

Ten monitor BT, wyposażony w mniejszy ekran niż model 6000, o którym wspominaliśmy wcześniej, utrzymuje obroty i pochylenie, zdalne sterowanie, podczerwień i wskazanie temperatury, ale jest nieco tańszy.

W rzeczywistości, jeśli rozmiar ekranu nie stanowi dla Ciebie problemu, może to być idealny wybór dla Ciebie.

Cena: 94,99 £, Amazon – Kup tutaj teraz

Najlepsze nianie wideo z CES 2020

Patrząc w przyszłość, nianie będą jeszcze bardziej zaawansowane. Cubo AI jest określany jako „najmądrzejsza niania na świecie” i jest absolutnie pełen technologii, a jednocześnie wygląda uroczo.

Aktywny system ostrzegania wysyła telefonowi ostrzeżenie za każdym razem, gdy twarz dziecka jest zasłonięta, a także wysyła powiadomienia o przewróceniu.

Jednak nie wszystko jest bezpieczne – zrobi zdjęcie, jeśli zobaczy uśmiech Twojego dziecka, dzięki technologii AI, która uchwyci ten moment.

Angażuje się także Pampers, oferując nowy monitor o nazwie Lumi, który przyczepia się do pieluszki Twojego dziecka. Pozwala śledzić nawyki snu, czas karmienia i ogólne ruchy, a kamera łączy się również z urządzeniami mobilnymi.

W miarę rozwoju technologii dobrze wiedzieć, że nowa technologia może zapewnić bezpieczeństwo Twoim małym ukochanym.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *