Xone Phone : Słuchaj świątecznych list odtwarzania Mr. G, The Black Madonna, Call Super & Palms Trax

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Artyści ci wspierają uruchomienie pop-upów sklepów Help Refugees „Wybierz miłość” w Londynie, Nowym Jorku i Los Angeles.

Pan G, Czarna Madonna i Call Super & Palms Trax opracowali świąteczne playlisty Spotify na rzecz brytyjskiej organizacji charytatywnej Help Refugees.

20-utworowe playlisty obfitują w klasykę i pełne humoru jam, w tym muzykę Prince, Nightmares On Wax, Moodymann i Aphex Twin.

„Po prostu to, co chciałbym odpocząć z przyjaciółmi podczas świątecznej przerwy, ścieżka dźwiękowa, która sprawi, że wszyscy będą szczęśliwi” – powiedział G.

Uruchomienie list odtwarzania zbiega się z ponownym otwarciem sklepów Wybierz miłość; trzy wyskakujące okienka w Londynie, Los Angeles i Nowym Jorku, które jako pierwsze sprzedają produkty i usługi dla uchodźców, takie jak namioty, kredyty na telefony komórkowe i obuwie dziecięce. (Zamiast zabierać prezenty do domu, trafiają bezpośrednio do tych, którzy tego potrzebują). Od otwarcia w 2017 r. Sklepy zebrały około 3 miliony funtów i rozdały 1,6 miliona produktów.

„Robiąc zakupy w sklepach Select Love w Londynie, Nowym Jorku, Los Angeles lub w Internecie, zwykli ludzie pomagają udzielać wsparcia tam, gdzie upadają rządy” – powiedziała prezes Josie Naughton. „Każdy zakup idzie w kierunku zmieniającej życie pomocy dla najbardziej wrażliwych osób na świecie”.

Sklep Wybierz miłość w Londynie znajduje się przy 44-47 Neal Street w Covent Garden. Sklep w Nowym Jorku znajduje się przy 499 Broadway na Manhattanie, a siedziba LA znajduje się w West Hollywood, na głównym skrzyżowaniu La Cienega i Melrose. Kupuj tutaj online.

Słuchaj trzech list odtwarzania za pośrednictwem Spotify.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *