Xone Phone : Przegląd Head-to-Head: śledzenie orbit (OTCMKTS: TRKK) i grupa BT (OTCMKTS: BT)

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Orbital Tracking (OTCMKTS: TRKK) i BT Group (NYSE: BT) to zarówno firmy komputerowe, jak i technologiczne, ale który jest lepszy? Porównamy te dwie spółki na podstawie siły ich dywidend, wyceny, własności instytucjonalnej, zysków, rentowności, ryzyka i rekomendacji analityków.

Rentowność

Ta tabela porównuje Orbital Tracking i marże netto Grupy BT, zwrot z kapitału własnego i zwrot z aktywów.

Marże netto Zwrotu z kapitału Zwrot z aktywów
Śledzenie orbitalne -31,38% -116,51% -62,65%
Grupa BT Nie dotyczy Nie dotyczy Nie dotyczy

Oceny analityków

Jest to zestawienie obecnych ocen dla śledzenia orbitalnego i BT Group, zgodnie z raportem MarketBeat.

Sprzedaj oceny Trzymaj oceny Kup oceny Mocne oceny kupna Wynik oceny
Śledzenie orbitalne 0 0 0 0 Nie dotyczy
Grupa BT 3) 2) 3) 0 2,00

Zarobki i wycena

Ta tabela porównuje Orbital Tracking i najwyższe przychody Grupy BT, zysk na akcję i wycenę.

Przychód brutto Cena / stosunek sprzedaży Dochód netto Zysk na akcję Stosunek ceny do zarobku
Śledzenie orbitalne 5,73 miliona USD 0,00 – 1,20 miliona USD Nie dotyczy Nie dotyczy
Grupa BT 27,71 mld USD 0,00 2,83 miliarda USD 1,27 USD Nie dotyczy

Grupa BT ma wyższe przychody i zyski niż śledzenie orbitalne.

Własność instytucjonalna i poufna

1,1% akcji Grupy BT należy do inwestorów instytucjonalnych. 15,6% akcji Orbital Tracking należy do osób z zewnątrz. Silna własność instytucjonalna wskazuje, że fundusze hedgingowe, fundusze i zarządzający dużymi pieniędzmi uważają, że akcje osiągną lepsze wyniki na rynku w dłuższej perspektywie.

Zmienność i ryzyko

Śledzenie orbitalne ma współczynnik beta 3,27, co sugeruje, że jego cena akcji jest o 227% bardziej zmienna niż S&P 500. Dla porównania, BT Group ma współczynnik beta 0,74, co sugeruje, że jego cena akcji jest o 26% mniej zmienna niż S&P 500.

streszczenie

Grupa BT wyprzedza śledzenie orbitalne na 7 z 9 czynników w porównaniu między dwoma zapasami.

Informacje o śledzeniu orbitalnym

Orbital Tracking Corp., poprzez swoje spółki zależne, rozwija, dystrybuuje i odsprzedaje sprzęt łączności satelitarnej; i zapewnia produkty, czas antenowy i powiązane usługi klientom w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. Firma zapewnia również sprzęt i czas antenowy do użytku w różnych sieciach satelitarnych, a także usługi wynajmu krótkoterminowego dla klientów, którzy chcą korzystać z jego sprzętu przez ograniczony czas. Ponadto oferuje szereg przenośnych satelitarnych rozwiązań głosowych, danych i śledzenia, w tym podręczne telefony satelitarne, osobiste i urządzenia do śledzenia zasobów, przenośne terminale szerokopasmowe o dużej prędkości, satelitarne hotspoty Wi-Fi. Ponadto firma świadczy usługi dwukierunkowej transmisji głosu i danych, a także opcje przedpłaconej i miesięcznej komunikacji satelitarnej na czas antenowy. Dodatkowo obsługuje portale mapujące i śledzące orbitaltrack.com i gtctrack.com, które wyświetlają raporty lokalizacji zasobów w czasie rzeczywistym, w tym pozycję, prędkość, wysokość i kurs, a także raporty dotyczące lokalizacji i historii ruchu na różnych urządzeniach śledzących. Firma opracowuje również urządzenie śledzące w dwóch trybach, wykorzystujące technologię komórkową i satelitarną, aby zapewnić śledzenie, automatycznie przełączając się między łączami komórkowymi i satelitarnymi do użytku na obszarach zaludnionych i odległych, w tym na trasach trans-oceanicznych. Obsługuje klientów, w tym firmy, rządy USA i zagraniczne, organizacje pozarządowe i charytatywne, użytkowników wojskowych, sprzedawców i osoby prywatne. Firma była wcześniej znana jako Great West Resources, Inc. i zmieniła nazwę na Orbital Tracking Corp. w styczniu 2015 r. Orbital Tracking Corp. została zarejestrowana w 1997 roku i ma siedzibę w Aventura na Florydzie.

O Grupie BT

BT Group plc świadczy usługi komunikacyjne na całym świecie. Segment konsumencki sprzedaje telefony, nianie elektroniczne i przedłużacze Wi-Fi za pośrednictwem sklepów detalicznych, sklepu internetowego BT i witryny internetowej BT.com; i oferuje usługi telefonii domowej, szerokopasmowej miedzi i światłowodu, telewizji i usług mobilnych w różnych pakietach. Segment EE firmy oferuje usługi sieci komórkowej 2G, 3G i 4G; usługi szerokopasmowego, stacjonarnego głosu i telewizji; oraz plany abonamentowe i przedpłacone oraz sieć służb ratunkowych. Segment ten sprzedaje również telefony komórkowe 4G, tablety, podłączone urządzenia i mobilne urządzenia szerokopasmowe różnych producentów. Segment Biznes i sektor publiczny zapewnia usługi telefonii stacjonarnej, mobilności, światłowodów i łączności oraz sieciowe usługi IT dla detalistów, przedsiębiorstw użyteczności publicznej, sektora publicznego, opieki zdrowotnej, sportu, budownictwa, finansów i edukacji. Segment globalnych usług firmy oferuje komunikację biznesową i usługi ICT obejmujące BT Connect, BT Security, BT One, BT Contact, BT Compute, BT Advise i BT dla rynków finansowych. Ten segment obsługuje około 5500 klientów w 180 krajach. Segment sprzedaży hurtowej i przedsięwzięć umożliwia dostawcom usług komunikacyjnych i innym organizacjom świadczenie usług telefonii stacjonarnej lub komórkowej. Jego przedsięwzięcia świadczą usługi masowego rynku, takie jak zapytania o numery telefonów i automaty telefoniczne; oraz usługi dla przedsiębiorstw obejmujące BT Fleet i BT Redcare. Segment ten obejmuje również usługi szerokopasmowe i Ethernet, głosowe, hostowaną komunikację, operatora wirtualnej sieci mobilnej, rozwiązania zarządzane, machine-to-machine, roaming i usługi medialne. Segment Openreach firmy zajmuje się świadczeniem usług przez lokalną sieć dostępową; oraz instalacja i konserwacja światłowodowych i miedzianych sieci komunikacyjnych łączących domy i firmy. Firma była wcześniej znana jako Newgate Telecommunications Limited i zmieniła nazwę na BT Group plc we wrześniu 2001 r. BT Group plc została zarejestrowana w 2001 r., A jej główna siedziba znajduje się w Londynie w Wielkiej Brytanii.Codziennie otrzymuj wiadomości i oceny dotyczące śledzenia orbitalnego – Wpisz swój adres e-mail poniżej, aby otrzymywać zwięzłe codzienne podsumowanie najnowszych wiadomości i ocen analityków dla śledzenia orbitalnego i powiązanych firm z DARMOWYM codziennym biuletynem MarketBeat.com.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *