Drone XPro : 12 najważniejszych produktów i usług detalicznych dekady, według zespołu dziennikarzy i recenzentów produktów

:

  • Poprosiłem zespół dziennikarzy i recenzentów produktów, aby wymienili produkty i usługi, które uważają za najbardziej innowacyjne i wpływowe na tę dekadę.
  • W przypadku tej listy uwzględniliśmy osobisty i społeczny wpływ produktu lub usługi, a także jego innowacyjność.
  • W 2010 roku widzieliśmy fitness w nowym świetle dzięki ClassPass, zainwestowaliśmy w rytuały pielęgnacji skóry i urody dzięki Soko Glam i Fenty Beauty, cieszyliśmy się wygodą jedzenia dostarczanego przez Doordash i rozrywką na Amazon Kindle Paperwhite i nie tylko.

Jak definiujesz dekadę? Dla zespołu reporterów i redaktorów ds. Handlu to oczywiście produkty i usługi detaliczne.

Po podsumowaniu najlepszych produktów, które wypróbowaliśmy w 2019 roku, poprosiłem kolegów z drużyny, aby zrobili jeszcze większy krok do tyłu i pomyśleli o najważniejszych produktach detalicznych dekady. Wybrane przez nich produkty obejmują wiele branż i odzwierciedlają następujące kwestie:

  • Wpływ osobisty i społeczny (jak to zmieniło ich życie i / lub zachowanie społeczeństwa jako całości?)
  • Innowacja produktowa („Nowość”, kreatywność)
  • Data premiery w latach 2010-2019

W 2010 roku widzieliśmy fitness w nowym świetle, zainwestowaliśmy w rytuały pielęgnacji skóry i piękna, cieszyliśmy się jedzeniem i rozrywką wygodniej niż kiedykolwiek, a nawet więcej, dzięki tym 12 zmieniającym grę produktom.

Ponieważ jest to era startupów skierowanych bezpośrednio do konsumentów, zaskakująco wysoka jest reprezentacja nowych marek, takich jak Casper i Rent the Runway. Jednak długoletni liderzy handlu detalicznego, tacy jak Amazon i Apple, udowadniają, że wciąż mogą przodować w zakresie innowacji i przydatności swoich nowych produktów.

Nasze oferty dla 12 produktów i usług najbardziej definiujących dekadę:


Urządzenia do śledzenia płytek (2012)

Foto: sourceTile / Instagram

Tile Pro (2-pak), dostępny w Amazon, 50 USD

Kiedy byłem młodszy, zawsze chciałem mieć jakieś urządzenie śledzące, które mógłbym umieścić na moich ważnych przedmiotach, takich jak Nintendo DS lub jakąkolwiek kurtkę, którą przyniosłem do szkoły, ponieważ zawsze gubiłem lub gubiłem rzeczy. Jeszcze nie wyrósł mój talent do utraty rzeczy i do dziś zawsze zapominam, gdzie wkładam klucze lub portfel.

Dołączam te moduły do ​​każdego elementu, który mi towarzyszy na co dzień. Uwielbiam to, że małe urządzenia śledzące można łatwo odłączyć na wypadek, gdybym chciał wsunąć je w przedmioty, które musiałbym zostawić bez opieki na takich imprezach jak torby i płaszcze.

Nie tylko udało mi się wyśledzić przedmioty za pomocą aplikacji Tile na moim telefonie, ale także udało mi się wyśledzić mój telefon po kradzieży, gdy byłem w Europie za pośrednictwem mojego konta Tile, co było w jakiś sposób dokładniejsze niż Znajdź mój telefon na iCloud. Ośmioletni ja byłbym bardzo wdzięczny, że te małe urządzenia śledzące zostały w końcu wymyślone. -Ciannah Gin, redaktor


Kindle Paperwhite (2012)

Zdjęcie: sourceHollis Johnson / Business Insider

Kindle Paperwhite, dostępny w Amazon, 130 USD

Gdybym musiał zdefiniować swoje dzieciństwo jednym rytuałem, odwiedziłbym moją lokalną bibliotekę. Mój brat i ja nakręcaliśmy nawy książek, ładowaliśmy nasze torby z tuzinami książek w miękkiej oprawie, pożeraliśmy je w miarę możliwości, a następnie wróciliśmy kilka tygodni później, aby powtórzyć proces.

Od tego czasu środki nurkowania w światach zarówno fikcyjnych, jak i rzeczywistych zmodernizowały się: w 2007 roku Amazon wprowadził e-czytnik Kindle, aby ułatwić czytanie, nie wspominając już o swoim pochodzeniu jako księgarni internetowej. Pierwszy Kindle w sprzedaży detalicznej za 399 USD, ale teraz kosztuje tylko 90 USD, a Kindle rozszerzył się z jednego urządzenia do rodziny lekkich i wysokowydajnych czytników elektronicznych.

Paperwhite został wprowadzony na rynek w 2012 roku i jest najpopularniejszym urządzeniem z serii Kindle, wyposażonym w 300 dpi, nieoślepiający wyświetlacz, który nigdy nie męczy twoich oczu, wbudowane regulowane światło, duża pojemność i długi czas pracy baterii – wszystko dla rozsądna cena.

Czułem, że zdradzam swoje korzenie, kiedy dostałem swój pierwszy papier Kindle Paperwhite, ale od tamtej pory nie oglądam się za siebie. Ku mojej radości nadal mogę pożyczać książki z biblioteki, ale nie muszę już obciążać torby, aby to zrobić. Chociaż tradycjonaliści mogą narzekać na fizyczne oderwanie się od wyglądu, zapachu i stylu „prawdziwej” książki, urządzenia Kindle ostatecznie służą zwiększeniu konsumpcji książek, co moim zdaniem jest i pozostanie wartościowym kompromisem. -Connie Chen, starszy reporter


Zajęcia fitness w studio ClassPass (2013)

Zdjęcie: sourceClassPass / Instagram

Rozpocznij 7-dniowy okres próbny z ClassPass

Nie nazwałbym siebie osobą szczególnie sprawną, ale ClassPass zmienił moje spojrzenie na kondycję poprzez różnorodność oferowanych przez nią zajęć, szczególnie w Nowym Jorku.

Na początku dekady zajęcia treningowe rzadko widywano poza lokalnymi siłowniami i domami kultury. Od tego czasu zajęcia fitness butikowe, takie jak spinning, barre i HIIT, stają się coraz bardziej popularne i coraz droższe. ClassPass przewrócił tę branżę do góry nogami poprzez swój model biznesowy: Jedna miesięczna opłata zapewnia członkom pewną liczbę punktów, które można wykorzystać na różne zajęcia treningowe w różnych salach gimnastycznych, eliminując potrzebę angażowania się tylko w jeden typ lub miejsce.

Kredyty ClassPass można wykorzystać na wszystko, od boksów po beczki z wielopoziomową opłatą miesięczną, a prawie wszystkie opcje wyceny są tańsze niż średnie miesięczne członkostwo na siłowni. Po raz pierwszy w życiu nie mogę się doczekać, aby poćwiczyć i czuję się upoważniony, kiedy opuszczam zajęcia (moimi ulubionymi oferowanymi przez ClassPass są Rumble i Y7). Co najważniejsze, ClassPass pozwolił mi zbudować w moim życiu lek zmniejszający stres. -Emily Hein, pracownik produkcji treści


Dostawa żywności Doordash (2013)

Zdjęcie: sourceDoordash / Instagram

Zamów jedzenie z restauracji w Twojej okolicy dzięki DoorDash

Nie pamiętam świata przed nadejściem usług dostarczania żywności – i nie chcę. Osobiście uważam, że usługi takie jak DoorDash (wraz z Seamless, Grubhub i inne, które zostały założone jeszcze wcześniej) przydają się cały czas. Kiedy nagle mam ochotę na kawałek pizzy, kiedy wracam do domu do pustej lodówki po podróży, jeśli mam plany na kolację, ale wspólnie postanawiamy, że wolimy jeść na kanapie niż w restauracji – to tylko garść takich scenariuszy.

Usługi dostarczania żywności oferują masowy urok, ponieważ są wygodne i łatwe w użyciu, ale zasadniczo zmieniają również nasz sposób jedzenia. W przeszłości wydawało mi się, że posiłki w restauracjach były postrzegane jako luksus, ale możliwość ich zamawiania i jedzenia w domu zmienia tę perspektywę. Chcę zobaczyć, jak ten sektor ewoluuje. -Remi Rosmarin, reporter


Skarpety Bombas (2013)

Zdjęcie: sourceBombas / Instagram

Skarpety kwartalne, dostępne w Bombas, od 12 USD

Moim skromnym zdaniem Bombas zasadniczo zmienił nasze myślenie o skarpetach.

Kiedyś element odzieży, który z radością kupiliśmy hurtowo w Target, skarpety są teraz rzeczą, w którą chętnie inwestujemy. Ale ta zmiana nie nadeszła, ponieważ Marie Kondo powiedziała nam, abyśmy trzymali w życiu tylko te rzeczy, które „wywołują radość” przyszedł, ponieważ ktoś zrobił lepszą wersję skarpet, którą ludzie byli podekscytowani.

Bombas tworzy najlepsze skarpetki na świecie. Zaprojektowano je z myślą o każdym uciążliwości tradycyjnych skarpet – niewygodnych szwach na palcach, poślizgających się piętach, przechodzącej przez piętę tkaninie pięty – skarpety Bombas nie są nękane żadną z tych chorób. Zamiast tego są wyjątkowo wygodne i wspierają; fundamentalne, jeśli chcesz. Cieszę się, że mogę zapłacić 14 USD za parę skarpet, o których wiem, że nigdy nie będę musiał się zastanawiać, kiedy już się pojawią. Dziesięć lat temu nie mogłeś mnie przekonać, że na świecie jest jakaś para warta takich kosztów.

Warto również wspomnieć, że Bombas daje parę potrzebującym za każdą sprzedaną parę. W rzeczywistości celem zapewnienia skarpet osobom doświadczającym bezdomności jest cały powód założenia firmy. To nie był pierwszy wynalazek tego modelu biznesowego, ale nie zmniejsza to jego misji. -Sally Kaplan, redaktor


Drony DJI (2013)

Foto: sourceDJI

Quadkopter DJI Mavic 2 Pro z pilotem, dostępny w Best Buy, 1380 USD

DJI przeniosła fotografię dronów z nieistniejącego na realny i zabawny wybór dla każdego. Całkowicie zmieniło to, jak konsumenci i kreacje mogą pochwalić się swoją wizją świata. Wcześniej, chyba że miałeś przy sobie dodatkowy helikopter, nie strzelałeś z powietrza.

W ciągu kilku lat od wprowadzenia dronów konsumenckich przeszły one z ogromnego i niewygodnego sprzętu dla entuzjastów do czegoś na tyle małego, że można je było wrzucić do plecaka. Teraz jakość obrazu, która doskonale uchwyci wszystko, co chcesz zobaczyć, a urządzenia są na tyle inteligentne, że możesz ustawić je tak, aby podążały za tobą automatycznie podczas zjazdu z góry. -Adam Burakowski, dyrektor handlowy


Materace Casper (2014)

Foto: sourceCasper

Materac Casper (królowa), dostępny w Casper i Amazon, 995 USD

Eksplozja branży „łóżko w pudełku” była jedną z największych zmian w sprzedaży detalicznej dekady. Łóżka w pudełku są szybsze i wygodniejsze niż tradycyjne salony wystawowe, a zachęty, takie jak bezpłatna wysyłka i zwroty, 100-nocy próby snu i 10-letnie gwarancje ułatwiają nowicjuszom uzasadnienie. Od firmy Tuft & Needle w 2012 r. Po mnóstwo marek, które pojawiły się na rynku w 2014 r. (Casper, Leesa, Bear itp.), Odnotowaliśmy gwałtowny sukces branży, która wykazuje oznaki spowolnienia. Ale żadna firma nie reprezentuje tego trendu wzrostowego lepiej niż Casper, z wyceną 1,1 miliarda USD w marcu 2019 r. I rocznym budżetem marketingowym w wysokości 80 milionów USD. Przed 2014 rokiem nikt o tym nie słyszał – teraz jazda metrem lub słuchanie podcastu bez interakcji z reklamą jest prawie niemożliwe. -Mara Leighton, reporterka


Amazon Echo (2014)

Zdjęcie: sourceHollis Johnson / Business Insider

Amazon Echo, dostępny w Amazon, 80 USD

W 2014 roku Amazon wprowadził Echo i na zawsze potępił każdego, kto nazywał się „Alexa”, przez całe życie inteligentnych żartów asystentów. Inteligentny głośnik Echo był wówczas dużą innowacją, ponieważ w przeciwieństwie do Siri i Asystenta Google nie wymagał ekranu, aby móc z nim współdziałać.

Mimo że niektóre modele były bardziej skuteczne niż inne eksperymenty (RIP, Echo Look), urządzenia Echo są teraz standardem w świecie inteligentnego domu, utrzymując swoje własne na tle podobnych inteligentnych głośników innych gigantów technologicznych, takich jak Google i Apple. Według SVP urządzeń i usług, ponad 100 milionów urządzeń z wbudowaną Alexą zostało sprzedanych od stycznia 2019 r. -Connie Chen, starszy reporter


10-stopniowa rutyna K-Beauty (2015)

Zdjęcie: sourceSoko Glam / Instagram

10-etapowy koreański zestaw do pielęgnacji skóry, dostępny w Soko Glam, 199 USD

Idea pielęgnacji skóry jako samoopieki naprawdę przyjęła się w ostatnich latach. Oprócz masek w arkuszach zaobserwowaliśmy również popularyzację 10-etapowej koreańskiej rutyny, częściowo dzięki globalizacji koreańskiego piękna (eksport kosmetyków w Korei w 2016 r. Wzrósł o ponad 40% w porównaniu z rokiem ubiegłym, a eksport kosmetyków faktycznie przekroczył import) ).

10-etapowa rutyna zaspokaja pragnienie pewności i kontroli; istnieje bezpieczeństwo w głęboko naukowym i przyjaznym dla kultury reżimie oraz w ampułce lub surowicy na praktycznie każdy problem skórny. Istnieje również pewność w systemie stworzonym specjalnie dla Ciebie przez ekspertów. I wpisuje się w troskę o samodoskonalenie w 2010 roku poprzez koncepcję pielęgnacji skóry jako osobistej inwestycji. Sam spróbowałem 10-etapowej rutyny i czułem się tak dobrze, jakbym miał wszystkie odpowiedzi na co najmniej jeden duży, ważny test. Poza tym moja skóra wyglądała lepiej. -Mara Leighton, reporterka


Rent the Runway Unlimited (2016)

Foto: sourceRent the Runway

Nieograniczony plan, dostępny w Rent the Runway, 79 USD za pierwsze 2 miesiące, a następnie 159 USD / miesiąc

Pamiętam, jak wypożyczyłem piękną sukienkę Prabal Gurung z Rent the Runway około 2011 roku, kiedy to wciąż była okazjonalna usługa wynajmu i miałem takie trudności z tym, ponieważ rozmiary zawsze były małe lub niepewne, a dostawa była ryzykowna. Od tego czasu usługa bardzo się zmieniła i zdecydowanie na lepsze.

Plan Unlimited pozwala użytkownikom wypożyczyć cztery przedmioty na raz, a te przedmioty można wymienić w dowolnym momencie. Oznacza to, że możesz przechowywać jeden przedmiot, taki jak płaszcz, przez tyle miesięcy, ile chcesz, a inne przedmioty możesz obracać w dowolnym momencie.

Mam tak wielu przyjaciół i współpracowników, którzy żartują, że plan RTR Unlimited jest ich drugą szafą. Usługa pozwala eksperymentować z nowymi stylami, których nigdy inaczej nie kupiliby, a dla wielu ogranicza marnotrawstwo odzieży i niepotrzebne wydatki. Nie kupiłem nic poza podstawami, odzieżą do noszenia i butami, odkąd zacząłem korzystać z RTR Unlimited osiem miesięcy temu, a większość moich współpracowników, którzy korzystają z tej usługi, uważa, że ​​jest to jej największy atut. -Jada Wong, redaktor


Makijaż Fenty Beauty (2017)

Foto: sourceFenty Beauty

Zakreślacz Freestyle Killawatt, dostępny w sklepie Fenty Beauty, 36 USD

W ciągu ostatnich dwóch lat byliśmy świadkami demokratyzacji branży kosmetycznej przez Rihannę dzięki jej kultowej marce Fenty Beauty. Oferuje jeden z najszerszych asortymentów odcieni dla różnych odcieni skóry, a także oferuje innowacyjne i sprytnie zaprojektowane produkty oraz pionierskie kampanie, które wpłynęły na sposób, w jaki kupujemy, dyskutujemy, sprzedajemy i konsumujemy makijaż.

Od początku istnienia firmy widzieliśmy, jak firmy zmieniają swoje reklamy, a przede wszystkim poszerzają ofertę produktów, aby konkurować z poziomem włączenia oferowanym przez Fenty od samego początku. Fenty postawiło poprzeczkę wysoko i zmieniło oczekiwania konsumentów co do tego, czym może być marka kosmetyczna. -Dominique McIntee, redaktor


IPhone 11 (2019)

Foto: sourceApple

iPhone 11, dostępny w Apple i Best Buy, od 699 USD

Mimo że nienawidzę stawiać się na łaskę megalitycznej korporacji technologicznej i dzięki temu bezmyślnie patrzę na ekran, Apple w tym dziesięcioleciu wygrał mnie (i cały świat) z iPhonem.

Dziś możemy używać tych małych klocków, aby kontrolować nasze zdrowie, przesyłać strumieniowo i pobierać pliki z prawie nieskończonych katalogów muzycznych, pozostać w kontakcie z odległymi przyjaciółmi za pośrednictwem dowolnej liczby platform społecznościowych, nawigować zarówno drogą lądową, jak i morską za pomocą GPS, brać i przechowuj setki gigabajtów zdjęć, audio i wideo, i tak, nadal wysyłaj SMS-y i wykonuj połączenia telefoniczne. Dziesięć lat temu wszystko to kosztowałoby tysiące dolarów i zaowocowało kupą elektroniki.

Jasne, że iPhone nie jest jedynym smartfonem, ale był jednym z pierwszych i uważam, że wciąż jest jednym z najlepszych, jeśli tylko pod względem użyteczności i usprawnienia łączności. To nie było i nadal nie jest zniechęcające technicznie, aby działać jak wiele wczesnych smartfonów (i wciąż jest wiele obecnych). Nie chodzi tylko o ekskluzywną kadrę technologicznych świszczeń, ale o wszechobecny, wszechstronny telefon ludzi, który każdy, od twojej babci po trzyletniego siostrzeńca, może i prawdopodobnie tak obsługiwać. Samo to nie jest niczym dziwnym. – Owen Burke, starszy reporter

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *