Xone Phone : Gamasutra – Informacje prasowe – The Journey Down Trilogy pojawi się na PS4 i Xbox One w przyszłym tygodniu, a port Switch zostanie udostępniony wkrótce potem!

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?


(Ta niezredagowana informacja prasowa została udostępniona dzięki uprzejmości Gamasutra i jej partnerstwa z godnymi uwagi zasobami związanymi z PR-em GamesPress.)

Dołącz do Bwany w zapierającej dech w piersiach sadze przygodowej typu „wskaż i kliknij” w pełnym pakiecie The Journey Down Trilogy.

Barcelona – 23r & D Maj 2018 r. – We współpracy niezależnego dewelopera SkyGoblin i BlitWorks, znanego studia portierskiego z Barcelony, obie firmy przyniosą Podróż w dół z serii na PS4, Xbox One i Nintendo Switch.

The Journey Down to doceniona przez krytyków seria point-and-click z afro-karaibskim akcentem. Zainspirowany ich zamiłowaniem do klasyki gatunku SkyGoblin stworzył grę, która naprawdę wyróżnia się sama z siebie, co czyni ją obowiązkową dla fanów graficznych gier przygodowych.

Dołącz do Bwana w zapierającej dech w piersiach sadze przygodowej typu „wskaż i kliknij”, zdobądź pierwszy rozdział za 9,99 USD / 9,99 EUR lub zaoszczędź pieniądze, otrzymując pełny pakiet The Journey Down Trilogy za 39,99 USD / 39,99 EUR. Dodatkowo, jeśli zdobędziesz pakiet, będziesz mógł grać w rozdziały drugi i trzeci, zanim zostaną wydane indywidualnie! ”

Daty premiery pierwszego odcinka i pakietu:

PS4 US: 29 maja

PS4 EU: 30 maja

XONE: 1 czerwcaśw

Drugi i trzeci rozdział pojawią się w najbliższych tygodniach za 19,99 USD / 19,99 EUR każdy. Niedługo skontaktujemy się z Tobą w sprawie dat premiery wersji Journey Down na Nintendo Switch.

Zestaw dla prasy: http://www.thejourneydown.com/TJD_Presskit.zip

Poproś o kopię prasową: (chroniony e-mailem)

Informacja prasowa: https://us11.campaign-archive.com/?e=%5BUNIQID%5D&u=5fa372d753d0be50bc6635303&id=1af46af9e8

Podróż w dół trylogii

Odkryj sekrety i odkrywaj fabuły podczas podróży od rozległej metropolii St. Armando do starożytnych dżungli i świątyń mitycznego Podziemia. Pakiet ten obejmuje Podróż w dół: Rozdział pierwszy, drugi i trzeci.

Przygoda rozpoczyna się w zacienionym zakątku Kingsport Bay, na obrzeżach St Armando, gdzie Bwana i jego zaufany pomocnik Kito walczą o to, by związać koniec z końcem na zaniedbanej stacji benzynowej. Niewiele wiedzą, że wkrótce zostaną wrzuceni w mrożącą krew w żyłach przygodę, która zabierze ich z dala od domu, w krętą fabułę zepsucia i niebezpieczeństwa. Przygotuj się na epicką podróż ze śmiechem i niesamowitą przygodą!

cechy

  • Kręcąca opowieść o intrygującej przygodzie
  • Mnóstwo ręcznie malowanych środowisk
  • Zupełnie oryginalna ścieżka dźwiękowa jazzowego reggae
  • W pełni dźwięczna obsada (angielski)
  • Sztuka i animacje HD
  • Napisy w języku angielskim i niemieckim

Rozdział pierwszy USA zwiastun filmu: Https://youtu.be/PiGuw6xwEAk

Rozdział pierwszy UE zwiastun filmu: Https://youtu.be/_2vqvOf2bs0

Podróż w dół: Rozdział pierwszy

W pierwszym rozdziale „Podróży w dół” poszukiwanie zagubionego dziennika prowadzi do zapomnianych tajemnic tajemniczego podziemia. Śledź Bwana i Kito, gdy układają puzzli i zaczynają odkrywać prawdziwy los ich dawno zaginionego ojca, kapitana Kaonandodo.

O SkyGoblin

SkyGoblin to niezależny producent i wydawca gier komputerowych z Göteborga w Szwecji. Od momentu założenia firmy w 2005 roku SkyGoblin był zaangażowany w kilka różnych projektów gier, od reklam mobilnych, do pobrania i internetowych, po pełnowymiarową grę MMO 3D.

SkyGoblin specjalizuje się w projektowaniu i produkcji gier, ale przez lata studio prowadziło również różnego rodzaju prace doradcze, w tym wizualizację, edukację, animację i tworzenie oprogramowania.

http://www.skygoblin.com/

O BlitWorks

Z siedzibą w Barcelonie i założonym w 2012 roku, BlitWorks jest studiem portowym i wydawnictwa cyfrowego znanym z wyjątkowej jakości swoich portów. Najnowsze prace obejmują konwersję uznanych gier, takich jak Sonic CD, Jet Set Radio, FEZ, Spelunky, Bastion i Don't Starve na wszystkie marki konsol i platform mobilnych.

Aby uzyskać więcej informacji i aktualizacji na temat BlitWorks, odwiedź www.blitworks.com i śledź http://www.twitter.com/blitworks

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *