Xone Phone : Kevin stawia czoła swojej przeszłości… i Sophie

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

<p class = "canvas-atom canvas-text Mb (1.0em) Mb (0) – sm Mt (0.8em) – sm" type = "text" content = "* Ostrzeżenie: spoilery przed nami *"data-reagid =" 27 ">* Ostrzeżenie: spoilery przed nami *

<p class = "canvas-atom canvas-text Mb (1.0em) Mb (0) – sm Mt (0,8em) – sm" type = "text" content = "W zeszłym tygodniu To myRandall (Sterling K. Brown) osiągnął punkt krytyczny po tym, jak intruz włamał się do domu, który dzieli ze swoją żoną, Beth (Susan Kelechi Watson). Chociaż utrzymuje stan utraty pamięci Rebecca (Mandy Moore) od Kevina (Justin Hartley), Randall w końcu zwierzył się swojemu bratu o swoim obecnym stanie psychicznym, przyznając, że nie jest w porządku. ”Data-reagid =" 28 "> W zeszłym tygodniu To myRandall (Sterling K. Brown) osiągnął punkt krytyczny po tym, jak intruz włamał się do domu, który dzieli ze swoją żoną, Beth (Susan Kelechi Watson). Chociaż utrzymuje stan utraty pamięci Rebecca (Mandy Moore) od Kevina (Justin Hartley), Randall w końcu zwierzył się swojemu bratu o swoim obecnym stanie psychicznym, przyznając, że nie jest OK.

W sezonie czwartym, odcinek 12, Kevin idzie ścieżką pamięci, gdy spotyka się ze swoją byłą żoną Sophie (Alexandra Breckenridge) na pogrzebie swojej matki. Oto co się stało.

<p class = "canvas-atom canvas-text Mb (1.0em) Mb (0) – sm Mt (0.8em) – sm" type = "text" content = "Wracamy do nastoletniego Kevina (Logan Shroyer) i Sophie (Amanda Leighton), która wcześniej wraca do domu z college'u, aby zaskoczyć Rebecę w dniu jej urodzin. Dni naszego życia odcinek właśnie wyemitowany w telewizji. Niestety Rebecca nie patrzyła, ponieważ powiedziano jej, że jego linia została odcięta. Kevin próbuje (i nie udaje mu się) ukryć rozczarowanie. "Data-reagid =" 47 "> Wracamy do nastoletniego Kevina (Logan Shroyer) i Sophie (Amanda Leighton), którzy wracają do domu z college'u, by zaskoczyć Rebecę w jej urodziny. Kevin promieniuje ekscytacją, ponieważ jego Dni naszego życia odcinek właśnie wyemitowany w telewizji. Niestety Rebecca nie patrzyła, ponieważ powiedziano jej, że jego linia została odcięta. Kevin próbuje (i nie udaje mu się) ukryć rozczarowanie.

<p class = "canvas-atom canvas-text Mb (1.0em) Mb (0) – sm Mt (0.8em) – sm" type = "text" content = "Później Kevin odwiedza dom Sophie i natychmiast powitana przez jej mamę Claire (Jennifer Westfeldt) Claire nie tylko wita „przyszłą gwiazdę” z otwartymi ramionami, ale także zachwyca się jego Dni naszego życia wygląd. "data-reagid =" 48 "> Później Kevin odwiedza dom Sophie i natychmiast wita ją jej mama, Claire (Jennifer Westfeldt). Claire nie tylko wita„ przyszłą gwiazdę ”z otwartymi ramionami, ale także zachwyca się o jego Dni naszego życia wygląd.

<p class = "canvas-atom canvas-text Mb (1.0em) Mb (0) – sm Mt (0.8em) – sm" type = "text" content = "„ Widziałem cię na Dni," ona mówi. „Tak przystojny, że mogłem płakać.” ”Data-reagid =" 49 ">„ Widziałem cię Dni," ona mówi. „Tak przystojny, że mogłem płakać”.

Kiedy Sophie wychodzi z pokoju, Kevin wyjaśnia, że ​​jest rozczarowany, że nie mógł dać jej wymarzonego ślubu. Więc chce, żeby jej pierścionek marzeń. Kevin mówi Claire, że Sophie zawsze mówi o szmaragdowym brylantku należącym do jej babki.

„Ten pierścień ma historię” – mówi Claire. Wyjaśnia, że ​​jej rodzice zakochali się podczas rozwodów. Kiedy jej ojciec został powołany, kupił pierścionek, przyniósł go jako pamiątkę, a potem wrócił do matki. Claire mówi, że nie da Kevinowi pierścionka – on musi go „zarobić”.

Kevin jest na planie swojego filmu, gdy zauważa kilka nieodebranych połączeń od Sophie. Przez telefon wyjaśnia, że ​​jej mama zmarła i nie wiedziała, do kogo jeszcze zadzwonić.

„To dziwne, że zadzwoniłem, prawda?” – mówi.

<p class = "canvas-atom canvas-text Mb (1.0em) Mb (0) – sm Mt (0.8em) – sm" type = "text" content = "Kevin się nie zgadza i obiecuje, że będzie tam w krótkim czasie W samochodzie Kevin dzwoni do Randalla i pyta, dlaczego jego teksty brzmią tak formalnie (jeśli rozmowa brzmi znajomo, to dlatego, że po raz pierwszy zobaczyliśmy scenę w odcinek z zeszłego tygodnia.) Randall wyjaśnia, że ​​ktoś włamał się do ich domu, więc był na krawędzi. "Data-reagid =" 71 "> Kevin się nie zgadza i obiecuje, że będzie tam w mgnieniu oka. W samochodzie Kevin dzwoni do Randalla i pyta, dlaczego brzmią jego teksty. tak formalne (jeśli rozmowa brzmi znajomo, to dlatego, że po raz pierwszy widzieliśmy tę scenę w odcinku z zeszłego tygodnia). Randall wyjaśnia, że ​​ktoś włamał się do ich domu, więc był na krawędzi.

Na pogrzebie Kevin siedzi z tyłu i słucha przemówienia Sophie o swojej „niemożliwej matce”, która odmówiła zatrzymania się nawet po zdiagnozowaniu u niej M.S.

<p class = "canvas-atom canvas-text Mb (1.0em) Mb (0) – sm Mt (0.8em) – sm" type = "text" content = "Sophie nie wierzy, że pojawił się Kevin. Kiedy przybywa na przyjęcie, poznaje go na zewnątrz i mówi: „Zabierz mnie stąd?” Jadą przez chwilę w milczeniu – wystarczająco długo, by Kevin zauważył, że ma na sobie pierścionek babci że palec. Zagłębia się w mowę na temat przezwyciężania żalu, ponieważ „mają oni historię nawzajem się pogrzebami.” ”Data-reagid =" 75 "> Sophie z niedowierzaniem pokazała się Kevinowi. Kiedy przybywa na przyjęcie, spotyka się na zewnątrz i pyta: „Zabierz mnie stąd?” Jadą przez chwilę w milczeniu – wystarczająco długo, by Kevin zauważył, że ma na sobie pierścionek babci że palec. Zagłębia się w mowę na temat przezwyciężania żalu, ponieważ „mają oni historię nawzajem się pogrzebami”.

Kevin prowadzi Sophie w to samo miejsce, w którym spędzali wolny czas, gdy byli dziećmi.

„Nigdy nie myślałem, że tu wrócę” – mówi Kevin. „Moje dzieciństwo skończyło się właśnie tutaj”.

Po przejściu figuratywnego szlaku pamięci Kevin zapewnia Sophie, że jej ból z czasem się zmniejszy. Właśnie wtedy, gdy mają się pocałować, Sophie mówi: „Czas, żebym wróciła do domu”.

Kiedy Kevin ją podrzuca, Sophie daje mu starą strzał w głowę z autografem dla Claire. „Zawsze dla ciebie kibicowała” – mówi Sophie. „Była twoją największą fanką”.

Kevin odwiedza grób Claire otoczony kwiatami. Po podziękowaniu za jej bezwarunkowe wsparcie, Kevin przeprasza za to, że nigdy nie zdobył pierścionka.

Po opuszczeniu cmentarza Kevin udaje się do domu Kate (Chrissy Metz) tylko po to, by znaleźć Madison (Caitlin Thompson), która siedzi w domu dla Kate i Toby'ego (Chris Sullivan). Madison zaprasza go na herbatę i opowiada o swoim niespokojnym życiu miłosnym.

Następnego dnia Kevin odbiera telefon od Randalla, który przyznaje, że nie jest w porządku. Kiedy Kevin sugeruje, aby zadzwonili do Kate, wracamy do Rebeki, informując Kevina, że ​​obiad został odwołany. Rebecca martwi się, ponieważ Kate uciekła ze swoim chłopakiem, a potem nazwała ją płaczem. Rebecca uważa, że ​​ma kłopoty.

W dzisiejszych czasach Kevin dzwoni do Kate, która dokucza przyszłości swojego związku. „Jestem w odległości około dwóch sekund od mojego małżeństwa całkowicie implodująca” – mówi.

W tym momencie kamera obraca się, odsłaniając Madison leżącą obok Kevina w łóżku.

<p class = "canvas-atom canvas-text Mb (1.0em) Mb (0) – sm Mt (0.8em) – sm" type = "text" content = "Czekaj, czy Madison jest matką dziecka Kevina? To właśnie stało się naprawdę bardzo interesujące. & Nbsp;To my& nbsp; wraca do NBC & nbsp; za dwa tygodnie we wtorek, 11 lutego, o 21:00 "data-reagid =" 85 "> Czekaj, czy Madison jest matką dziecka Kevina? To właśnie stało się naprawdę, naprawdę interesujące. To my wraca do NBC za dwa tygodnie we wtorek 11 lutego o 21:00

<p class = "canvas-atom canvas-text Mb (1.0em) Mb (0) – sm Mt (0.8em) – sm" type = "text" content = "ZWIĄZANE Z:& nbsp; Każde podsumowanie sezonu 4 „This Is Us”„data-reagid =„ 86 ”>ZWIĄZANE Z: Podsumowanie sezonu 4 „This Is Us”

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *