Xone Phone : Komentarze Spencer na temat przesyłania strumieniowego gier Xbox One na Windows Phone, dlaczego brak klawiatury XOne, szybka nawigacja

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Phil Spencer udowodnił swój metal i ustabilizował rzeczy dla dywizji Xbox, która szaleje po oficjalnej premierze Xbox One w maju 2013 i E3 2013 (cena 100 USD więcej niż jego konkurent, DRM, Xbox Games With Gold i wiele innych rzeczy). Chociaż Xbox One wciąż pozostaje w tyle za PlayStation 4 pod względem światowej sprzedaży, ale nie można zaprzeczyć, że inicjatywy Spencer jako Xbox Division Boss pomogły Microsoftowi i Xbox One wygrać sezon wakacyjny 2014.

Xbox One

Ostatnio za pośrednictwem Twittera Spencerr ujawnił kilka interesujących nowych szczegółów na temat przyszłych możliwości Xbox One, deski rozdzielczej Xbox 360 i wielu innych rzeczy.

Phil Spencer potwierdził, że Microsoft rzeczywiście planuje przesyłać strumieniowo gry Xbox One do telefonów z systemem Windows, ale obecnie borykają się z problemami z kontrolą i żywotnością baterii.

Zapytany: „Czy w przyszłości będzie można przesyłać strumieniowo X1 na Windows Phone?” Spencer odpowiedział:

„To jest nasz cel, ale są problemy do rozwiązania, sterowania, baterii itp.”

Następnie Spencer wyjaśnił, dlaczego Xbox One nie ma jeszcze klawiatury. Według Spencera większość konsumentów korzysta z telefonu jako klawiatury. Należy zauważyć, że Spencer nie zaprzecza ani nie ujawnia faktu, że Xbox One może go mieć w przyszłości.

Wreszcie Spencer pochwalił pulpit Xbox 360, zwłaszcza funkcję Szybkiej nawigacji. Mamy tylko nadzieję, że Mirosoft również będzie dostępny na Xbox One.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *