Drone XPro : V-Coptr Falcon to dron bi-helikopter z 50-minutowym czasem lotu

:

Doskonała żywotność baterii Falcona wynika głównie ze zmniejszenia liczby śmigieł ze zwykłych czterech do dwóch, co przekłada się na znacznie niższe zużycie energii oraz lżejszą i bardziej aerodynamiczną konstrukcję. Jeśli chodzi o obsługę, zamiast przechylać całe ciało w celu nawigacji, dwa wirniki przechylają się indywidualnie, aby wykonać zadanie. Kiedy skończy się sok, możesz po prostu wymienić baterię lub złożyć oba ramiona i zrobić sobie przerwę.

Podobnie jak Hover 2, Falcon korzysta z przednich kamer stereo w celu postrzegania głębokości i unikania przeszkód – o ile leci nie szybciej niż siedem m / s. Rzeczywiste zdjęcia są wykonywane za pomocą 12-megapikselowej kamery głównej (z czujnikiem Sony 1 / 2,3 cala) na trójosiowym gimbalu zawieszonym pod kamerami stereo, który może rejestrować wideo do 4K przy 30 fps (lub 2,7K do 60 fps lub 1080p do 120 fps). Na pokładzie jest osiem GB pamięci, ale oczywiście chcesz dodać własną kartę microSD o pojemności do 256 GB.

(osadzanie) https://www.youtube.com/watch?v=LMaRFSchtqc (/ embed)

Podobnie jak jego poprzednicy, Falcon korzysta z firmowych algorytmów śledzenia wizualnego dla funkcji automatycznego śledzenia, a to dodatkowo poprawia oprogramowanie w tym samym procesorze Qualcomm Snapdragon jak w Hover 2. Możesz wybrać jedną z zaprogramowanych ścieżek lotu w aplikacja do automatycznych ujęć filmowych (z kilkoma szablonami do późniejszego edytowania) lub możesz przejść w pełni ręcznie za pomocą dołączonego kontrolera, który oferuje siedmiokilometrowy zasięg transmisji i 2,5 godziny pracy na baterii.

Biorąc pod uwagę przełom w czasie lotu i funkcje oprogramowania, 999 USD nie jest zbyt niską ceną dla Falcona, a na pewno jest to bardziej przystępna opcja w porównaniu z serią DJI Mavic 2. To powiedziawszy, musielibyśmy sprawdzić jakość obrazu przed dalszym osądem: Mavic 2 Zoom dałby dobre bezpośrednie porównanie z podobną (jeśli nie taką samą) 12 / megapikselową matrycą 1 / 2,3 cala, chociaż brak zoom optyczny. Mamy nadzieję, że będziemy mogli grać z Falconem bliżej daty wysyłki w lutym.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *