Xone Phone : 7 wydarzeń „Don't Miss” Kinus

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Biuro Shluchim wita wszystkich Shluchos przybywających do Kinus Hashluchos. Podczas pobytu w mieście, oto niektóre z wydarzeń i usług oferowanych przez biuro Shluchim, które pomogą Ci w trakcie pobytu. Pełna historia

Biuro Shluchim wita wszystkich Shluchos przybywających do Kinus Hashluchos. Jeśli jesteś w mieście, poniżej znajdują się niektóre z wydarzeń i usług oferowanych przez biuro Shluchim, które pomogą Ci w trakcie pobytu.

1. Coroczne Shluchos Farbrengen – Nowa lokalizacja: JCM!

Dołącz do nas w czwartek wieczorem, 18 lutego w Shevat (13 lutego) o 20:00, po zakończeniu wydarzeń Kinus Hashluchos przez 3 jednoczesne Farbrengens, z niesamowitymi i inspirującymi mówcami i tematami! Podawane będą wyszukane desery, w tym świeżo wykonane pączki i smakołyki z Boozery. Odbędzie się loteria z kuponami do Tzfasman Jewellers, Kettle & Cord i Totally Her, między innymi wspaniałymi nagrodami.

Ze względu na popularny popyt Farbrengen odbędzie się w JCM (dolne piętro), 792 Eastern Pkwy.

2. Konferencja sieci CECE

Sesja „Niemowlęta i małe dzieci jako chętni uczniowie: tworzenie programów angażujących dla młodszych dzieci” z panią Chanie Feldman!

W niedzielę, 21 w Shevat (16 lutego), od godziny 9:30 w biurze Shluchim, wydarzenie z naszej sieci przedszkolnej. Bezpłatnie dla członków CECE, 30 USD dla osób niebędących członkami.

RSVP na bit.ly/CECEKinus i więcej informacji na e-mail (chroniony e-mailem).

3. Salon Shlichus Market – One Stop Shop dla twojego centrum Chabad

Przyjdź do Shlichus Market Showroom i zdobądź praktyczne doświadczenie dzięki naszemu polecanemu wyborowi wielu produktów, które oferujemy. Od podstaw hebrajskiej szkoły i przedszkola po setki nowych i różnorodnych przedmiotów przez cały rok. Shlichus Market oferuje wszystko, czego potrzebujesz do swojego centrum Chabad w najniższych możliwych cenach.

Salon Shlichus Market będzie otwarty przez cały weekend Kinus w biurze Shluchim, 816 Eastern Pkwy.

POTRZEBUJESZ DOSTAW PURIM?

Wszystkie zamówienia złożone przed czwartkiem będą gotowe do odbioru w niedzielne popołudnie. Aby otrzymać zniżki, musisz mieć odznakę Szluchos. Zamów online na ShlichusMarket.com.

4. Kinus Tzeirei Hashluchos

Kinus Tzeirei Hashluchos oferuje Młodym Shluchos 4-dniowy weekend inspiracji i przyjaźni. Zabawa zaczyna się od opcjonalnego czwartkowego programu w dniu 18 lutego w Shevat (13 lutego) i trwa, gdy dziewczyny dołączą do głównego programu Kinus w piątek rano na trzy pełne dni hiskashrus i dumy ze swojego szyszka. Dzieci Kinus kończą swój uroczysty bankiet w niedzielę wieczorem. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź YoungShluchim.org.

5. Coroczne spotkanie dla międzynarodowej szkoły online Nigri Shluchim

Coroczny Dzień Świętowania 5780 dla Dywizji Dziewcząt odbędzie się w środę, 17 lutego w Shevat (12 lutego).

Program odbędzie się w Lubawiczu Jesziwie i obejmie wspólny uroczysty bankiet z wykładowcą, rodzicami i uczniami oraz ekscytujące zajęcia z kolegami z klasy i przyjaciółmi.

6. Coroczne spotkanie dla Bet Sefer Net (oddział hebrajski)

Coroczny bankiet zjazdowy dywizji hebrajskiej odbędzie się również w czwartek 18 lutego w Szawat (13 lutego).

W biurze Shluchim uczniowie i nauczyciele spotkają się, po raz pierwszy, i wspólnie spędzą wieczór inspiracji.

7. Niedziela Farbrengen

Nie zapomnij: dołącz do nas w niedzielę wieczorem, 21 lutego w Shevat (16 lutego) po bankiecie Kinusa Hashluchosa na drugie Farbrengen w biurze Shluchim, hebrajski Farbrengen będzie na 4 piętrze.

Usługi dla Twojej wygody:

Salon Shluchim

Oderwij się od zgiełku i pracy w naszym relaksującym salonie, znajdującym się na drugim piętrze biura Shluchim.

Salon Shluchim jest gotowy i czeka na Ciebie miejsce do pracy z komputerami, telefonami i dostępem do Internetu Wi-Fi.

Karty SIM

Zatrzymaj się w recepcji w biurze Shluchim, aby kupić kartę SIM, którą można umieścić w dowolnym odblokowanym telefonie komórkowym GSM i używać w całym Kinusie.

Obiekt na konferencję / spotkanie

Przestronna sala konferencyjno-konferencyjna Shluchim Office będzie dostępna tylko po rejestracji.

Aby zarezerwować termin spotkania lub wydarzenia, skontaktuj się z biurem pod numerem 718-221-0500 lub pocztą elektroniczną pod adresem (chroniony e-mailem).

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *