Drone XPro : 2/12 Wyniki NXT TV: Recenzja Moore'a Lio Rush vs. Angel Garza, która została pretendentką do NXT Cruiserweight Championship, mistrz NXT Adam Cole vs. Kushida w meczu bez tytułu, Candice LeRae vs. Dakota Kai, finał hype na niedzielne przejęcie NXT: Portland

:

John Moore, ProWrestling.net Staffer (@liljohnm)

NXT TV w sieci USA
Nadawany na żywo 12 lutego 2020 r. Z Winter Park na Florydzie na Full Sail University

(Godzina pierwsza) Najważniejsze wydarzenia z zeszłotygodniowego odcinka NXT na antenie, z motywem NXT Slipknot w tle…

Komentowali Mauro Ranallo, Nigel McGuinness i Beth Phoenix. Mauro zameldował się w Crow's Nest z komentarza NXT. Mauro przebiegł przez nadchodzące mecze w serialu…

Roderick Strong zgłosił się na promocję otwarcia programu. Strong mówił o tym, że nie chodzi tu o niekwestionowaną erę ani o Mistrzostwa Ameryki Północnej. Strong wezwał Velveteen Dream za to, że Marina Shafir (żona Roddy'ego) i syn Roddy'ego, Troy, pomalowali mu spodnie w zeszłym tygodniu. Roderick powiedział, że zrobi coś, czego nie pożałuje od Dream. Dream zażądał od Dream przeprosin. Bronson Reed wyszedł i opowiedział o tym, jak ma problem z Silnym. Mecz rozpoczął się…

1. Roderick Strong vs. Bronson Reed. Nigel zauważył, że to oczywiste, że Regal dał Reedowi okazję ze względu na silny atak Reeda w zeszłym tygodniu. Trzcina zdominowała Mocne, a ruchy mocy wcześnie. Reed posiekał Strong na ringu. Strong wrócił z własnymi kotletami. Reed uderzył Strong z bocznym trzaskiem. Reed podniósł koszulę Strong, by zadać bezpośrednie ciosy w klatkę piersiową. Strongowi udało się odwrócić los lewą i prawą ręką. Reed odparł mocnym ciosem. Beth zauważyła, że ​​Reed potrzebuje mniej ogólnych ciosów, aby pokonać Strong ze względu na przewagę wielkości Reeda. Reed pracował nad sekwencją Strong.

Strong uniknął uścisku niedźwiedzia. Reed wrócił z łokciem. Reed miał Mocne wzmocnienie przez około 20 sekund w opóźnionym pionowym supleksie przed upadkiem. Reed złapał Silnego na zewnątrz z blokiem na ramię do nurkowania z fartucha. Przestawili się na reklamę obraz w obrazie. (do)

Reed dostał dwa punkty po tym, jak Strong rzucił atak biodra w rogu. Reed zauważył, że Strong może być bardziej rozproszony niż zwykle z powodu Velveteen Dream. Reed uderzył Strong silnym wewnętrznym lariatem dla dwóch osób. Reed uderzył Silnie w matę. Silny spotkał Reeda na górnej linie, zataczając go i uniemożliwiając mu uderzenie. Strong dał Reedowi Superplex za dwie liczby.

Nigel zauważył, że Strong potrzebował trochę czasu, aby dostać się do Reed. Mocne uderzenie Reeda kulą niszczącą. Nagle nastrojowe oświetlenie Velveteen Dream (fioletowe) objęło arenę. To rozproszyło wystarczająco Mocnego, aby Reed mógł uderzyć w Wielkie Samobójstwo. Na ringu Reed wybrał się na nurkowanie na górnej linie, ale Strong złapał latającą Reeda z wysokim kolanem, aby zwyciężyć.

Roderick Strong pokonał Bronson Reed przez pinfall w 14:02.

Velveteen Dream opowiadał o silnym łamaniu Dream Dream i porównał go do spotkania z Silną po raz pierwszy Marina Shafir. Dream mówił o tym, jak Strong prawie odebrał mu karierę. Dream mówił o zabraniu rzeczy Strongowi. Mówił o rodzinie Strong'a. Dream powiedział, że jeśli coś stanie się Strongowi i nie będzie w stanie wrócić do domu, ktoś będzie dostępny, aby „spełnić marzenia Mariny (Shafira)”. Dream pokazał twarze Mariny i Troya na spodniach, które rozgniewały Silnego, który pomaszerował do tyłu…

Mauro Ranallo, Nigel McGuinness i Beth Phoenix zameldowali się w komentarzach i przeglądali reklamowane mecze…

Myśli Jana: Wystarczająco przyzwoity mecz, ale był trochę niezręczny, jak go skonfigurowali, ponieważ wyjaśnienia WWE dotyczące zaimprowizowanych meczów są takie, że Regal podejmuje decyzje w ostatniej chwili i przekazuje je zespołowi komentującemu. To był sposób na utrzymanie Silnego w telewizji, jednocześnie pokazując Bronsona Reeda, zanim ostatecznie go popchną. Zanim go popchną, mogą chcieć go przepakować przed popchnięciem. W tej chwili jest jak zapaśnik ulepszeń Brodus Clay. Mam nadzieję, że nie wróci jako Funkasaurus. Jeśli chodzi o Dream, brzmiał ostrzej niż zwykle na mikrofonie. Chociaż tak jest w tym przypadku, zastanawiam się, w jaki sposób Dream będzie bardzo heelish zagrażający rodzinie Strong'a? Myślę, że to może działać, ale może również przynieść odwrót. Zobaczmy, gdzie to idzie.

Przestawili się na pakiet wideo Roderick Strong i Pete Dunne. Dunne zapytał Riddle'a, jak dostają trofeum do Portland. Dunne jechał z Riddle'em kabrioletem po złej stronie drogi. Riddle powiedział Dunne'owi, że nie było ich w Londynie. Dunne powiedział, że nie jest nawet z Londynu. Dunne i Riddle zostali zatrzymani i ich samochód został odholowany, ponieważ Dunne nie ma amerykańskiego prawa jazdy. Riddle powiedział, że był rozczarowany Dunne. Dunne zauważył, że Riddle nie ma nawet licencji. Riddle mówił o tym, żeby jakoś dotrzeć do Portland. Grafika „do kontynuacji” znajdowała się na dole ekranu, aby pokazać, że ten skit będzie kontynuowany… (c)

Mauro Ranallo podziękował gwiazdce YouTube Poppy za udostępnienie utworu „Fill the Crown” dla NXT Takeover: Portland i zauważył, że Poppy wystąpi na żywo w niedzielę w Takeover…

Cathy Kelley przeprowadziła wywiad z Angelem Garzą na temat zmierzenia się z Lio Rush. Garza zauważył, że Jordan Devlin nie przypiął Garzy do World Collide, a raczej przypiął Isaiaha Scotta. Lio Rush przerwał wywiad i mówił o tym, że jest inną osobą od czasu utraty tytułu Garzy. Lio powiedział, że jest szybszy i silniejszy i odzyskuje tytuł. Garza śmiał się z tego…

2. Candice LeRae vs. Dakota Kai. Dakota Kai z jakiegoś powodu nosiła na ringu koszulkę baseballową. LeRae wcześnie złapała Kai z Łamaczem Kodów. Kai wrócił z myciem twarzy w kącie na LeRae. LeRae wrócił z bocznym domem. LeRae złapała Kai podczas samobójczego nurkowania. LeRae dał Kai kolejne trzy nurkowania po kopnięciu go w twarz. LeRae uderzył Kaia pociskami spadochronowymi przez dwa punkty. Mauro reklamował Adama Cole'a vs. Kushidę w meczu bez tytułu na później w serialu (powód prawdopodobnie podobny do rozumowania Bronsona Reeda na początku serialu. Zemsta za atak za kulisami).

LeRae użył łokcia, by oprzeć Kai. Kai uderzył LeRae w linę. LeRae zablokował superpleks Kai. Kai powalił LeRae z górnej liny na fartuch. Kai dostał dwa liczyć na LeRae na ringu. LeRae uchyliła się przed kopnięciem z Kai. Kai szarpnął ramię LeRae w drugi ściągacz. LeRae potoczyła się na ziemię z twarzą zakrwawionego bałaganu z zakrwawionego nosa. Przestawili się na zwykłe reklamy. (do)

Mauro powiedział, że kobiecy oddział NXT ma więcej dramatów niż zjazd gospodyń domowych. LeRae uderzyła Kia Super Łamaczem Szyi. LeRae uderzył Kai z niemieckim suplexem pumphandle. LeRae następnie zamknął Kai w GargaNo Escape. Kai wycofał się z zestawieniem, by uzyskać niespodziewane zwycięstwo.

Dakota Kai pokonała Candice LeRae przez pinfall w 5:59 czasu telewizji na antenie.

Po meczu Kai dźgnął LeRae w brzuch, dzwonkiem. Tegan Nox wybiegł na rzut rożny. Nox uderzył Kaia w zamontowane stemple. Bezpieczeństwo i sędziowie wybiegli, by spróbować rozdzielić te dwie rzeczy. Nox zerwał i dostał więcej strzałów. Bezpieczeństwo i sędziowie ostatecznie rozdzielili dwa…

Mauro rozmawiał o Cameronie Grimes i Johnnym Gargano rozmawiających ze sobą w Riverside w Kalifornii na pokazie domowym. Nigel reklamował Johnny'ego Gargano vs. Camerona Grimesa za reklamę…

Reklama NXT Takeover Portland powstała… (c)

Myśli Jana: Dobry dostrajający mecz z odpowiednią osobą. LeRae ma tutaj pełnić rolę przywódcy szatni babyface, podobnie jak to robi Tommy Dreamer w telewizji w Impact Wrestling. To rola Teflonowego Gatekeepera, co nie jest złe. Czekamy na Kai vs. Nox w niedzielę, biorąc pod uwagę historię i podłą passę Kai.

Muzyka wejściowa Johnny'ego Gargano była odtwarzana do następnego meczu. Mauro zauważył, że był to pierwszy mecz Johnny'ego Gargano w Full Sail od powrotu po kontuzji…

3. Johnny Gargano vs. Cameron Grimes. Mecz rozpoczął się zapasy łańcuchowe. Grimes dostał pierwsze zdjęcie w talii podczas meczu. Gargano wrócił z zamkiem pod brodą. Grimes dotarł do dolnej liny na przerwę. Gargano rzucił judo w podróż. Gargano zablokował Grimesa w zmodyfikowanym indyjskim deathlocku. Grimes doszedł do skutku. Gargano odwrócił zabójstwo Grimesa bocznym ryglem głowy. Gargano uderzył Grimesa kilkoma rękawami. Gargano następnie wtoczył się do GargaNo Escape. Gargano przerobiony na główkę skrzydełka kurczaka. Zanieczyszczenia przetoczyły się, aby zapobiec naciskowi.

Grimes złapał Gargano za kolano. Grimes podążył za pałąkiem. Mauro zauważył, że Grimes był szkolony przez jego ojca, Matta i Jeffa Hardy'ego. Gargano wymknął się z ładowni i rzucił Grimesa na ring. Gargano poprawił się i uderzył Grimesa butem i kulą armatnią z fartucha. Gargano pracował nad Grimesem na ringu z kotletami przed fanami. Grimes chwycił górną linę, aby zablokować procę DDT. Grimes rzucił Gargano i uderzył go lariatem skierowanym na regularną reklamę. (do)

(Godzina druga) Gargano odbił się w kącie po bacie. Grimes uderzył w Gargano swoim charakterystycznym niemieckim suplexem Deadlift. Grimes dostał dwa obliczenia za mostem. Gargano dostał dwie liczby po małej paczce. Gargano uderzył Grimesa Tornado Paydirt na chwilę wytchnienia. Gargano uderzył Grimesa kopnięciem, a następnie lariatem, który wywrócił Grimesa na lewą stronę. Gargano złapał Grimesa włócznią procy na dwa sposoby.

Grimes uchylił się od kopnięcia z Listo. Gargano przekształcił Niemca w zestawienie dwóch hrabiów. Grimes uderzył Gargano bocznym trzaskiem przez dwa punkty. Obaj zamienili zmęczone strajki. Po pewnym pobiciu Grimes uderzył Gargano swoim charakterystycznym hiszpańskim Power Fly Slamem.

Myśli Jana: Nie widzę, żeby ktoś robił tak gładko uderzenie hiszpańskiej muchy jak Cameron Grimes. Czy ktoś jeszcze to robi? Grimes ma również słodki podwójny tupot.

Gargano odwrócił boczny trzask w przytulny DDT. Grimes wrócił z wysoką rundą. Gargano uciekł z jaskini i zablokował Grimesa w GargaNo Escape. Grimes stuknął.

Johnny Gargano pokonał Camerona Grimesa, przesyłając w telewizji 10:04 czas na antenie.

Po meczu Gargano (poza mikrofonem) Gargano zawołał Finna Balora i powiedział, że ma nadzieję, że Balor patrzy w ramach przygotowań do przejęcia. Mauro poderwał Gargano kontra Balor na niedzielę.

Myśli Jana: O ile chciałbym, aby Cameron Grimes uzyskał poziom pchnięcia i ochrony w głównym wydarzeniu, nie jest on wielką gwiazdą w meczu z Finnem Balorem podczas przejęcia w niedzielę. Jest to całkowicie w porządku i Gargano potrzebował czasu telewizyjnego po tym, jak był bardzo ograniczony w telewizji w ciągu ostatnich kilku miesięcy z powodu kontuzji. Grimes będzie głównym wydarzeniem tego programu we właściwym czasie, jeśli pozostanie na tej trajektorii. Jeśli chodzi o Gargano, wciąż jest bardzo rozczarowujący, odkąd NXT przeprowadził się do USA. Naprawdę uważam, że powinni przerzucić Balora na przejęcie, biorąc pod uwagę, że w tym momencie Balor ma więcej zalet w NXT ze względu na moc gwiazdy. Widzę, jak Gargano wygrywa, ale mam nadzieję, że to również spowoduje, że Balor połączy się z Kevinem Krossem jako jego nowym podwładnym. Tak, nadal fantastycznie to rezerwuję.

Cathy Kelley próbowała przeprowadzić wywiad z Adamem Cole'em na temat jego zbliżającego się meczu. Roderick Strong krążył za kulisami, a Cole powiedział Strongowi, żeby się nie martwił. Następnie Cole opowiedział o tym, jak Ciampa stara się nie stracić Championshp.

Wrócili do filmowej podróży Matta Riddle'a i Pete Dunne. Dunne i Riddle jechali łodzią łabędzi. Riddle powiedział, że błysnął mu żarówka w myślach o tym, jak dostaną trofeum do Portland. Ciąg dalszy nastąpi… (c)

Myśli Jana: Zdjęcia dronów i kinowa kamera wielokamerowa? Brakowało mi zdjęć Jeremy'ego Borasha, które rozsławił podczas Matt Hardy Broken Universe. Chociaż może nie być, niektórzy uważają, że Borash dobrze sobie z nimi radzi. Mamy nadzieję, że widzimy więcej tego dla większej liczby zapaśników.

Winieta Roberta Stone'a (np. Robbie E) wyemitowała promowanie Kayden Carter. Chelsea Green też tam była. Stone wyzwał Cartera na rewanż przeciwko Green w przyszłym tygodniu. Stone powiedział, że będzie to ponowne wprowadzenie marki Robert Stone. Następnie przerzucili się na grafikę pokazującą, że Roderick Strong vs. Velveteen Dream został zarezerwowany na następny tydzień…

4. Lio Rush vs. Angel Garza, zdobywca tytułu NXT Cruiserweight Championship. Garza zdjął spodnie od razu z nietoperza. Rush krążył wokół Garzy. Garza uniknął próby wymyślenia. Garza złapał Rusha biegnącym dropkickiem. Garza zwolnił i posiekał Rusha w kącie. Garza uderzył w Rusha pop-upem. Garza umieścił Rusha w Tree of Woe i uderzył Rusha biegnącym goleniem. Garza złapał Rusha na zewnątrz po próbie crossbody. Garza wbił Rusha w pierścień i stalowe stopnie. Garza następnie kopnął Rusha w barykadę. (do)

Rush uderzył Garza samobójczym nurkowaniem i korkociągiem Phoenix Splash na zewnątrz. Po kopniaku Capoiera Rush w dwóch przypadkach liczył na Garzę na ringu. Mauro mówił o tym, jak widzimy „innego” Lio Rusha (naprawdę?). Rush i Garza wymieniali kopnięcia z Rush wykonującym kopnięcia Capoiera. Garza użył dropkicka, by zablokować pośpiech Ogłuszacz. Następnie Garza uderzył Rusha czynnikiem X z Fumphum Pumphandle'a. Garza drażnił się z Super Wing Clipper, ale Rush wydostał się z zaczepu motyla.

Lio Rush uderzył Garzę Super Kruszarką Ace. Garza przeturlał się do brzegu, aby zapobiec przypięciu. Pośpiech uderzył w Garzę ostatnią godziną na ringu. Mauro zauważył, że Rush mógł równie dobrze zranić. Rush wciągnął Garzę na ring. Garza użył kolan, aby zablokować Ostatnią godzinę Szczytu. Garza superkicked Rush. Rush zwinął Garza z małym pakietem na zwycięstwo.

Lio Rush pokonał Angel Garza przez pinall w 7:04 czasu antenowego, aby stać się numerem jeden w mistrzostwach NXT Cruiserweight Championship.

Rush obchodzony na szczycie sceny. Jego temat przerwał Jordan Devlin, wchodząc. Pogratulował Devlinowi dobrego meczu. Devlin powiedział, że Rush to kolejny przystanek na trasie Devlin Championship. Devlin powiedział, że Rush nie ma dobrych szans, ponieważ nie stawiasz zakładu przeciwko asowi. Mauro ogłosił Devlin vs. Rush w przyszłym tygodniu NXT.

Myśli Jana: Chociaż szczerze myślałem, że odłoży Garze na bok, biorąc pod uwagę sposób, w jaki prezentowali Garzę, to wykończenie ma sens. Rozmawiałem o tym, jak dziwne było, że w zeszłym tygodniu budowali pięty kontra pięty z Devlinem i Garzą. Ten zapobiega temu. Myślałem, że zdejmą tytuł z Devlina, ale po tej pracy mikrofonu myślę, że powinni pozwolić mu rozwinąć się jako mistrz pięty. Jest solidny na mikrofonie i ma obecność. Jedyną rzeczą, którą odciągnęłam, jest wymuszone hasło na końcu jego promocji.

Przechodzili do stołu z komentarzami, w którym Nigel reklamował Keitha Lee na WWE Backstage w przyszłym tygodniu. Beth Phoenix przesłał wszystko do pakietu wideo Marka Henry'ego, w którym Mark Henry przełączył mecz Dominika Dijakovica i Keitha Lee. Henry mówił o tym, jak wyróżniają się obaj ci duzi mężczyźni. Henry powiedział, że Lee wydaje się nie do powstrzymania, ale Dominik Dijakovic może być tym, który może go powstrzymać. Henry porównał Dijaka do Undertakera i Rey Mysterio. Henry powiedział, że nie może się doczekać, aby Nacieszyć oczy i wygrzewać się w chwale w niedzielę na Mistrzostwa Ameryki Północnej. Henry powiedział, że będzie to fajny mecz, ponieważ „tak robią”… (c)

Myśli Jana: Dobry pakiet promocyjny autorstwa Marka Henry'ego, który zawsze jest przyjemnością do oglądania na mikrofonie. Około 2010 roku ten facet stał się jednym z moich ulubionych obcasów wszechczasów, a częściowo z powodu jego mocnej pracy z mikrofonem. Mądra decyzja, aby wielki wielki mężczyzna hype mecz wielkiego człowieka. To wpisuje się w to, co mówiłem od tygodni, że obraz Mistrzostw Ameryki Północnej w NXT zmienił się w krainę zwinnych gigantów. Rzuć Damien Priest i Killian Dain, a na tym zdjęciu zyskasz bardziej zręcznych dużych mężczyzn. Dobry towar.

Mauro ponownie podziękował Poppy za udostępnienie piosenki „Anything Like Me” dla Takeover: Portland. Komentator następnie przejrzał reklamowane mecze Takeover Portland…

5. Bianca Belair vs. Santana Garrett. Belair szybko odezwał się do Garretta zaraz po dzwonku. Belair nie pozwolił Garrettowi wstać z butami i księżycową burzą. Belair uderzył Garretta Glam Slam w górny ściągacz (o którym Mauro i Nigel mówili w stosunku do Beth). Belair uderzył Garretta KOD o zwycięstwo.

Bianca Belair pokonała Santanę Garrett przez pinfall w 0:42.

Belair powiedział, że Rhea pójdzie na Raw, zachowując się tak, jakby Belaira tu nie było. Belair powiedziała, że ​​nie jest niewidzialna. Belair powiedział, że Rhea może nadal tak robić, ponieważ Belair wychodzi z niedzieli jako nowy mistrz kobiet NXT. Rhea Ripley wkroczyła, by odciąć promocję Belair. Rhea zauważyła, że ​​nie patrzy obok Belaira, patrzy prosto na Belaira. Rhea powiedziała, że ​​w niedzielę idzie przez Belair.

Rhea uchyliła się od lariatu. Belair podążył za nim prawą ręką. Belair posadził Rheę, aby stanąć wysoko, aby zamknąć odcinek. Nigel zastanawiał się, czy będzie to ta sama scena, co niedziela (prawdopodobnie nie?). Mauro następnie zaatakował Adama Cole'a vs. Kushidę w meczu bez tytułu po przerwie…

Przystąpili do filmowej podróży Matta Riddle'a i Pete'a Dunne'a. Matt Riddle mówił o tym, że zna faceta, który może dostać transport. Riddle i Dunne wepchnęli trofeum do bagażowej części prywatnego samolotu. Następnie Riddle wepchnął Riddle'a do bagażnika i Dunne zorientowała się, że Riddle nie poprosił o zgodę na tę podróż samolotem. Nagle zauważono, że Triple H wchodzi do swojego prywatnego samolotu. Samolot uniósł się, aby zakończyć odcinek… (c)

Myśli Jana: Formuła z Belaira i Ripleya zmierza w niedzielę do obrony tytułu Ripleya. Nie jest to zła rzecz, ale uderzenie całkowicie sprawia, że ​​myślę, że Belair nie ma szans. Może próbują obalić oczekiwania gwałtownie, ale czy to naprawdę byłoby korzystne? Porozmawiać trochę o Garretcie. Mam nadzieję, że nie skończy jak Deonna Purrazzo, która spędza ponad rok jako talent do ulepszania. Można by pomyśleć, że solidny talent Garretta i jej protegowana ze Scott Hall działałyby na jej korzyść?

Tommasso Ciampa pokazano w klasie Full Sail, gdzie Triple H prowadzi seminaria. Ciampa mówił o tym, jak czuł się trochę niepewny siebie, siedząc tutaj po swojej kontuzji. Mówił o kontemplowaniu życia z nadciągającym widmem utraty zapaśniczej przyszłości. Ciampa powiedział, że mistrzostwa NXT mogą od niego zniknąć. Ciampa powiedział, że to cztery dni od przejęcia Portland. Ciampa powtórzył, że nigdy nie stracił tytułu. Ciampa wychował Cole'a, który prawdopodobnie wygrał i został najdłużej panującym mistrzem w historii NXT.

Ciampa powiedział, że może być jeden facet, który tak bardzo tego pragnie i przeszedł znacznie więcej, Tommaso Ciampa. Ciampa powiedział, że dzwon może zadzwonić, gdy Ciampa wygra, przywracając go z Goldie. Ciampa mówił o tym, żeby mieć na niego cały wzrok WrestleMania weekend, jeśli Champa wygra. Ciampa powiedział, że człowiek jest najbardziej niebezpieczny, kiedy nie ma nic do stracenia. Ciampa podniósł twarz do kamery i powiedział, że kiedy spojrzysz Ciampie w oczy, dowiesz się, jak to prawda…

Wejścia na główne wydarzenie odbyły się z dziesięcioma minutami w szczycie godziny…

6. Mistrz NXT Adam Cole vs. Kushida w meczu bez tytułu. Beth Phoenix zauważył, że Kushida była najbardziej widoczna w New Japan Pro Wrestling. Kushida i Cole rozpoczęli zapasy łańcuchowe. Kushida upuścił Cole'a na brzegu. Kushida złapał kolec do nurkowania z chłodnym blatem z krzyżowym łamaczem ramion. Mauro zauważył, że kilka lat temu Kushida pokonał Kyle O’Reilly w Best of the Super Juniors w Nowej Japonii. Kushida trochę pracował nad ramieniem Cole'a. Cole zrzucił Cole'a z fartucha butem z sprężyną ręczną. Cole wrócił z kopnięciem pompy. (do)

Kushida dał Cole'owi kilka uderzeń toporem z obrazka w obrazie. Kushida uderzyła Cole'a rzutem bioder. Cole zwinął się w fartuch. Kushida ponownie złapała Cole'a butami z wiosną, tym razem na górnej linie. Kushida i Cole walczyli na linie. Kushida odwrócił zachód słońca w krzyżowy armbreaker. Kushida upuścił rękę Cole'a, aby skupić się na potencjalnym poddaniu się. Cole cofnął blokadę hoverboardu i uderzył Kushidę Świecącym Czarodziejem, licząc dwa razy.

(Najechać) Cole i Kushida mieli silną stylową wymianę przedramienia. W zamian dodali kolana. Cole wylądował superkick. Kushida wylądował sianokosy. Cole uderzył w Kushidę serią Ushigoroshis. Mauro zauważył, że Cole często używał tego ruchu jako członek klubu (Bullet). Kushida uniknął finiszera Cole'a, ale został przybity supercelem Cole'a. Cole poszedł na najwyższą linę na Panama Sunrise. Kushida skontrował go w zamek Hoverboard. Cole częściowo wyszedł z ruchu, ale Kushida przetoczyła go na środek pierścienia, aby zapobiec ucieczce.

Kushida uderzyła w głowę Cole'a, gdy był w zamku. Cole zwinął Kushidę, by przełamać ładunek. Cole i Kushida następnie wymienili pakiety. Kushida złapał uciekającego Cole'a kopnięciem Pele. Kushida uderzył Cole'a kopnięciami Kawady. Cole skontrował Kushidę i uderzył go za pomocą Kreatora Last Shot Shining Wizard o zwycięstwo.

Adam Cole pokonał Kushidę przez pinfall w 12:51.

Powtórki z mety zostały wyemitowane. Adam Cole pocałował swój tytułowy pas po meczu. Mauro zauważył, że Cole jest mistrzem od 256 dni. Tommaso Ciampa wkroczył do walki z Adamem Cole'em. Tłum skandował Ciampa „Psycho Killer”. Cole i Ciampa stanęli twarzą w twarz, a Cole podniósł tytuł. Ciampa powiedział, że odbiera sobie życie w niedzielę. Cole powiedział „nad moim trupem, co robisz”, aby zamknąć program…

Myśli Jana: Naprawdę dobry mecz w głównym turnieju, ale trochę zawieszenia z niedowierzaniem zostało odebrane, biorąc pod uwagę, że wynik meczu był już przesądzony, biorąc pod uwagę, że Cole musi wejść w niedzielę wyglądając na silnego. Wydaje mi się, że miło jest przyjmować to podejście od czasu do czasu, ale mam nadzieję, że nie powtórzą tego podczas następnego występu w domu Takeover. Kolejna dziwna rzecz, czy to tylko ja, czy też wszyscy trzej komentatorzy robili o wiele więcej referencji do New Japan Pro Wrestling niż kiedykolwiek wcześniej? To nie była tylko Kushida, wychowali Kyle O’Reilly, Bullet Club, Super Juniors, Ushigoroshis itp. Nie sądzę, żeby to coś znaczyło, tylko trochę denerwujące.

Choć przyzwoity odcinek NXT, nie był tak atrakcyjny, jak większość NXT od czasu przeprowadzki do USA. Będę klasyfikować go w dolnej części programów NXT pod względem jakości od czasu przeprowadzki do USA, ale nadal jest to B + do A-, biorąc pod uwagę, że był to solidny program. Chociaż myślałem, że segmenty Riddle i Dunne mogą być zabawniejsze, nadal doceniałem to, że wróciły do ​​używania postaci z postaci z filmu i mam nadzieję, że zrobią to dla większej liczby zapaśników. Jutro będę z wyjątkową recenzją audio mojego członka. Jason Powell będzie jutro ze swoją listą przebojów, ilekroć obejrzy serial.


W nowej edycji podcastu Pro Wrestling Boom z Jasonem Powellem Justin Credible powraca do dyskusji na temat grania w klubach komediowych z Sandmanem i Shane Douglas w „The Whole F'n Truth Tour”, status dokumentu „Credible”, recenzując AEW Dynamite z Vince Russo i wiele więcej …

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *