Drone XPro : Raport pokazuje Disney World testujący drony X-Wing wielkości SUV-a

:

Disney World's Star Wars: Galaxy's Edge park wydaje się testować drony X-Wing wielkości SUV-ów do nieujawnionych celów, zgodnie z raportem ze strony fanów parku DisneyM BlogMickey.com, za pośrednictwem io9 i TheForce.net. Co więcej, mają zdjęcia.

BlogMickey informuje, że otrzymali kilka zdjęć przedstawiających drona X-Wing wielkości SUV stacjonującego na odlewanym parkingu przed Disney Studios w Hollywood, wraz z oddzielonym od namiotu strzeżonym przez ochronę. Oto zdjęcie jednego z trwających dronów uzyskanych przez BlogMickey:

BlogMickey ostrzega czytelników, aby nie stawiali żadnych oczekiwań, mówiąc, że nie wierzą, że którykolwiek z dwóch testowanych obecnie dronów X-Wing będzie widoczny dla publiczności. Źródła BlogMickey poinformowały witrynę, że drony zostaną wykorzystane w nadchodzącym wydarzeniu podglądu multimediów Rise of the Resistance.

Warto również zauważyć, że parki Disneya otrzymały od FAA zezwolenie na użytkowanie dronów w 2016 r., Ale w szczególności wyraźnie mówi o „wielu małych bezzałogowych systemach samolotów”. Nie jest jasne, czy X-Wings wielkości samochodów należałoby do tej kategorii.

BlogMickey udało się również uzyskać obraz dwóch dronów latających wraz z dołączonymi oprawami oświetleniowymi.

Poza tym BlogMickey udostępnił również zdjęcia z parkingu Disney Studios w Hollywood, pokazując, że część sekcji członków obsady została zablokowana. Wydaje się, że duży biały namiot utrzymuje drony w ciągu dnia.

Myślisz, że zobaczymy te drony X-Wing przelatujące nad parkami, gdy w grudniu rozpocznie się Rise of the Resistance? Daj nam znać w komentarzach.

Gdy jesteś tutaj, sprawdź zasięg Star Wars: Galaxy's Edge IGN. Poszliśmy do warsztatu Savi i zbudowaliśmy miecz świetlny o wartości 200 USD, a oto 60-sekundowa wycieczka po całym parku.

Star Wars: The Rise of Skywalker Plakaty z postaciami

Nie zapomnij przeczytać o Star Wars Episode 9: The Rise of Skywalker, zanim film pojawi się również w grudniu. Niedawno dowiedzieliśmy się, że to J.J. Pomysł Abrama, by przywrócić cesarza Palpatine'a, po raz pierwszy przyjrzeliśmy się Rycerzom Ren, a międzynarodowy plakat filmu pokazuje nam powrót ulubionego stworzenia fanów.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *