Xone Phone : Alumna Trooper Tracy ma wiadomość dla kierowców Illinois: Bądź bezpieczny! – Aktualności

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Alumna Trooper Tracy ma wiadomość dla kierowców Illinois: bądź bezpieczny!

Trooper Tracy

Ścieżki kariery dla absolwentów College of Applied Science and Technology (CAST) Illinois State University są jak szeroko otwarta autostrada – wykorzystująca odpowiednią metaforę – która może zabrać cię w dowolne miejsce. Ale sierż. Tracy Lillard '99 lub „Trooper Tracy”, ponieważ jest ona powszechnie znana ze swojej aktywnej i często zabawnej obecności jako koordynator ds. Mediów społecznościowych w policji stanowej Illinois (ISP), zaleca przestrzeganie podanego ograniczenia prędkości podczas podróży po prawdziwych drogach stanu.

Lillard, która uzyskała tytuł licencjata w dziedzinie nauk karnych, dobrze wykorzystała swoją edukację w stanie Illinois, wykonując karierę w organach ścigania. Ukończyła Illinois State Police Academy 31 sierpnia 2001 r., Dwa tygodnie przed 11 września. Pierwsze lata spędziła w Dystrykcie 15, patrolując Illinois Tollway na północ od Chicago. „To był wybór” – powiedziała. „Chciałem zdobyć jak najwięcej doświadczenia w krótkim czasie. Przybyłem z miasta bez świateł. Wcześniej jeździłem do Chicago dwa lub trzy razy. ”Podczas pracy w północnym Illinois poznała swojego męża, Toma, sierżanta ISP i opiekuna K-9. Przeprowadzili się tego samego dnia w 2004 r. Do Dzielnicy 10 ISP w Pesotum. Jak miła dziewczyna, która dorastała na farmie w środkowym Illinois, zaczyna pracę w policji? „Zawsze chciałem być gliną” – powiedział Lillard. „Byłem sprytny w szkole średniej, a jako dziecko byłem obserwatorem, obserwatorem ludzi. Czytam morderstwa i książki non-fiction na temat przestępczości. ”

Jako studentka stanu Illinois Lillard powiedziała, że ​​wiele się nauczyła o zarządzaniu czasem, odpowiedzialności i rozliczalności. „Wszystkie te cechy są potrzebne w życiu, ale szczególnie w egzekwowaniu prawa” – powiedziała. „Materiały szkoleniowe z moich zajęć z wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych zawierały przegląd tego, co później intensywnie studiowałem w akademii policji stanowej Illinois.” Lillard przypisuje przygotowanie w stanie Illinois, aby uczynić ją lepiej przygotowaną niż inni uczęszczający z nią do akademii. Jako studentka uczyła się także niezależności i tego, jak pozostać przy zadaniu. Przez te wszystkie lata później nadal lubiła to miejsce. „Kochałem ISU” – powiedziała. „Chcę, żeby moje dzieci tam pojechały”.

Troop Tracy robi selfie z dwoma studentami ISUPo ukończeniu college'u Lillard, obecnie 42-letni, odbył staż w Illinois Conservation Police, a następnie został zatrudniony, ale podczas szkolenia w akademii nie udało jej się wycisnąć. „Myślałem, że życie się skończyło i płakałem” – powiedział Lillard. To, co uważała za koniec, okazało się początkiem satysfakcjonującej i ważnej kariery. Jest pod wieloma względami twarzą ISP, gdy dociera do dziesiątek tysięcy ludzi dzięki swoim edukacyjnym, przemyślanym i zabawnym (w stosownych przypadkach) postom, które mają zwrócić uwagę opinii publicznej.

Jej misją jest wykorzystanie jej osobowości osobiście i online „do promowania komunikatów bezpieczeństwa ISP dotyczących przekroczenia prędkości, DUI, pasów bezpieczeństwa i rozproszenia prowadzenia pojazdu”, jak czytamy na stronie Trooper Tracy na Facebooku. Łatwo ją znaleźć w mediach społecznościowych i ma wiele kont na niektórych platformach. Jest na Facebooku, Twitterze, Instagramie i Snapchacie, których używa, by dotrzeć do młodych kierowców. Jest również bardzo popularna, z 270 000 obserwujących tylko na trzech głównych stronach. Jej przesłania są kreatywne i zawsze celowe. Jest dumna z osiągnięć swojej agencji za pośrednictwem mediów społecznościowych i jest pod wrażeniem niektórych jej obserwujących, w tym mediów i innych organów ścigania. „Prawie wszystkie dzielnice California Highway Patrol śledzą stronę” – powiedziała. Cały czas ma przy sobie dwa telefony, ale kiedy jeździ, są odkładane i wyłączane. Docenia technologię, szczególnie jej telefony i iPady, ale widzi je jako narzędzia, którymi są. „Moje życie, życie moich dzieci i życie ludzi na drogach są ważniejsze niż mój iPhone lub iPad” – powiedziała.

Jednym z prezentów Lillarda jako profesjonalnego komunikatora jest talent do bycia zabawnym, a następnie dostarczanie poważnego dowodu, takiego jak ten na temat niebezpieczeństw związanych z rozproszoną jazdą. Powiedziała, że ​​widziała zbyt wielu ludzi umierających na autostradach Illinois. Występuje w mowie publicznej, a jej popularność wzrosła na tyle, że dostaje oferty przemawiania do grup narodowych. Przemawia do dzieci w wieku szkolnym, administratorów szkół, agencji zarządzania kryzysowego, departamentów policji i krajowych konferencji motocyklowych. Mówi o bezpieczeństwie, swojej pracy i tym, jak skutecznie korzystać z mediów społecznościowych. W pokoju pełnym głównie mężczyzn, podobnie jak w jej profesji, Lillard jest obecny – stoi 5-11 – w mundurze żołnierza, lśniących butach i dużym brązowym okrągłym kapeluszu żołnierza. Jest silna, ale nie stanowi zagrożenia. Niedawno rozmawiała z członkami Illinois Public Works Mutual Aid Network, którzy uczestniczyli w dorocznej konferencji w hotelu Bloomington. „Nie boję się postrzelenia”, powiedziała uczestnikom, gdy schodziła z podium, a potem w górę i w dół nawy środkowej. „Mam ukrytą broń i kolejną oraz paralizator. Boję się głupich, nieostrożnych kierowców. ”

Trooper TracyJest wygodna przed widownią, wie, jak zwrócić ich uwagę, jest pełna humoru (Lillard, jej brat oraz jej matka i ojciec zostali wybrani klaunami w szkole średniej) i może być śmiertelnie sarkastyczna. Wszystko działa i zmusza ludzi do słuchania. Ale nie daj się zwieść jej kochającej zabawę, bardzo poważnie podchodzi do przekazywania swojego przesłania bezpieczeństwa. „Najważniejszą częścią mojej pracy jest edukacja” – powiedział Lillard do grupy. „Piszę bilety, ponieważ ludzie umierają na tych drogach, i mam tego dość. Edukacja i egzekwowanie prawa idą w parze. ”Jak to było pracować przez te wszystkie lata w tradycyjnie zdominowanej przez mężczyzn dziedzinie? To pozytywna reakcja, powiedział Lillard, zauważając, że wnosi inną dynamikę do miejsca katastrofy lub aresztowania. „Kobiety zazwyczaj potrafią uspokajać się w stresujących sytuacjach, a czasem ofiary czują się bardziej swobodnie rozmawiając z kobietą. Myślę, że wykorzystanie mojego daru komunikacji ogromnie pomogło w mojej karierze podczas zatrzymywania się na drodze, asystowania kierowcom, wypadków i aresztowań. ”Lillard oferuje kilka porad kobietom rozważającym karierę w organach ścigania:„ Weź udział w zajęciach z mówienia publicznego lub komunikacji z powodu zaufania i współczucia są wspaniałymi atutami kobiet w tej branży ”.

Spędziła 12 lat na patrolu dla ISP i zmieniła wiele płaskich opon dla utkniętych kierowców, zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Następnie przez sześć lat została oficerem edukacji bezpieczeństwa w Dystrykcie 10, a od 2018 r. Jest głównym koordynatorem mediów społecznościowych ISP. „Gdy mnie o to poprosili, brzmiał:„ Tracy, jak chcesz być sobą? ”, Powiedział Lillard o podejmowanie obecnej pracy. Kiedy rozpoczęła pracę, wiedziała, że ​​chce szybko uzyskać informacje w czasie rzeczywistym, co jest szczególnie ważne, gdy chodzi o opóźnienia podróży, niebezpieczne warunki na drodze i wypadki. Są to informacje potrzebne i pożądane przez społeczeństwo i media; szybko zauważyła, że ​​jej zwolennicy wzrosła do 50 000. Stara się edukować wszystkie segmenty kierowców, w tym nowych kierowców, pół-kierowców, motocyklistów i rolników. W wielu swoich postach próbuje humanizować odznakę, pokazując, co wspólne społeczeństwo i organy ścigania, takie jak małżeństwo, posiadanie dzieci, przyjaciół i rodziny. Powiedziała, że ​​żyje w kontaktach międzyludzkich. „Nigdy nie dzieliłem się informacjami o mojej rodzinie w mediach społecznościowych, ale im więcej się o mnie dzielę, tym więcej odpowiedzi otrzymuję od opinii publicznej, a oni mi ufają” – powiedział Lillard. „Pokazuję mojej rodzinie, aby pokazać, że jesteśmy ludźmi”.

Trooper Tracy przed mapą IllinoisJej celem jest budowanie znajomości, wiarygodności, a ostatecznie zaufania. „Jeśli Trooper Tracy mówi, że drogi są zbyt złe, aby jechać, to nie jeżdżę”, powiedziała. „Mam szkolnych kuratorów, którzy za mną podążają.” W domu ona i jej mąż starają się porzucić stresujące życie zawodowe. „Kiedy wracam do domu pod koniec dnia, krótko rozmawiamy o pracy, a potem jesteśmy mamą i tatą”, powiedziała, dodając, że ich trzy dziewczynki uważały, że wszyscy rodzice noszą mundury do pracy. Żyją wiejskim stylem życia, który pasuje zarówno do ich dzieciństwa na farmie. Mają 38 kurczaków, trzy kozy, dwa psy (w tym partnera K-9 Toma, Yadi, owczarek holenderski) i kota. Mają nawet 11 uli, które produkują miód, który gromadzą i sprzedają jako sposób na nauczenie swoich dzieci pracy i wydajności. Podczas swojego przemówienia udziela wskazówek początkującym koordynatorom mediów społecznościowych. "Bądź zabawny. Angażuj się. Bądź uprzejmy – powiedziała. „Dziel się tym, co ludzie robią dobrze”. Jest znana z tego, że publikuje bezpłatne wiadomości dla kierowców autobusów, motocyklistów i innych osób za bezpieczną jazdę. Podpisuje je „Z poważaniem, Mama Miś”. „Komunikaty prasowe są nudne, ale publikowanie historii przyciąga uwagę ludzi” – powiedział Lillard publiczności. „Spraw, by edukacja nie wydawała się edukacją”. Na przykład, kiedy uzależniony od heroiny został przyłapany na prowadzeniu samochodu podczas korzystania z igły, post Lillarda o tym incydencie stał się popularny i został zauważony przez 80 000 obserwujących. Nie wszyscy byli jednak szczęśliwi, niektórzy postrzegali to jako krytyczne wobec wrażliwej osoby. Lillard skorzystał z okazji, aby opublikować bezpłatny numer telefonu do programu rehabilitacji uzależnień. Innym razem opublikowała zdjęcie samochodu, który zjechał z drogi. Jej powodem było pokazanie, że 16-latek przeżył straszną katastrofę, zapinając pasy bezpieczeństwa. „Wiadomości będą to publikować (natychmiast), ale nie będziemy publikować przez kilka dni, ponieważ mama dziecka może to zobaczyć, gdy szykuje się do pracy”, powiedział Lillard o ostrożności, jaką podejmuje ze swoimi postami. Dla zabawy, ale dla podkreślenia tego, opublikowała także zdjęcie „gorącego” żołnierza, który stał się wirusowy (zrobiony przez żonę mężczyzny, gdy wyjeżdżał do pracy), ponieważ pokazywał, że ma zapięty pas bezpieczeństwa.

Jeden z jej ulubionych komentarzy obserwatora na Facebooku pochodzi od niejakiego Alexa, który napisał: „Bruh, ktokolwiek prowadzi konto policji stanowej, jest dzikusem”. „Tak zabawne, uwielbiam to” – powiedział Lillard. Niektóre z najbardziej szalonych rzeczy, które widziała, to facet, który został przyłapany na rzep iPada do swojej poduszki powietrznej, aby mógł oglądać film podczas jazdy. Kolejnym jest jeden z zapisów ISP dotyczących przekroczenia prędkości, gdy kierowca był taktowany z prędkością 161 mil na godzinę w strefie 55 mil na godzinę. Jedna z jej petów: kiedy kierowcy niecierpliwią się, że droga jest zamknięta, i zapytaj, dlaczego to opóźnienie. Musi ukryć swój gniew: „Ponieważ na chodniku leży człowiek. Przepraszam za spóźnienie. ”A to, co określiła jako najgorsze warunki jazdy, może cię zaskoczyć:„ Ślad śniegu w przeciwieństwie do stopy śniegu jest najgorszym koszmarem, ponieważ ludzie jeżdżą okropnie w takich warunkach ”. niektórzy ludzie są przekonani, że gliniarze „po prostu palantami jeżdżą po pisaniu biletów”, ale tak nie widzi Trooper Tracy. „Nie jesteśmy tutaj, aby przeszkadzać ludziom” – powiedziała. „Jesteśmy tutaj, aby pomóc ludziom w bezpieczeństwie”.

Ten artykuł został opisany w najnowszym wydaniu Prognoza czasopismo.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *