Jeśli lubisz czytać Android Police (cześć), prawdopodobnie masz określone potrzeby. Jednym z nich może być telefon z dwiema kartami SIM. Ostatnio pisaliśmy o tym, że otrzymaliśmy dual-SIM Galaxy Note10 za mniej niż cenę detaliczną, to we wrześniu. Ceny zaczęły nieco spadać, ale okazjonalne oferty również je podcinają. A jeśli jesteś wystarczająco szybki, możesz zrobić pamięć 256 GB za jedyne 650 USD.

Jeśli znasz serię Note – oto nasza recenzja Note10 +, tylko dla odrobiny asymetrycznego odniesienia – prawdopodobnie dobrze wiesz o jej piórze S Pen, dużym wyświetlaczu i ogromnych mięśniach. A jeśli codziennie wybierasz dwie karty SIM, prawdopodobnie wiesz, jaki zasięg możesz uzyskać – prawie wszystkie główne globalne pasma LTE, a także standardowe pasma dla niektórych superregionów i GSM, zbyt. Ze względu na redundancję, oznacza to, że nie może on działać na nośnikach CDMA, takich jak Sprint i Verizon.

I na koniec, jeśli znasz się na eBayu, wiesz, że never-msrp jest uznanym sprzedawcą na platformie. Aby to wyjaśnić, mówimy o standardowym Galaxy Note10 z 256 GB przestrzeni dyskowej za 650 USD lub 28 USD miesięcznie przez dwa lata w ramach planu finansowania eBay. Dla porównania, Amazon sprzedaje ten sam telefon za 100 USD więcej. W chwili pisania pozostało tylko 45 jednostek w kolorach Aura Glow, Aura Black i Aura White (niestety, nie ma Aura Pink).

Wiele ifs i ands, ale wszystko to będzie opłacalne dla kogoś, kto potrzebuje tego telefonu.