Xone Phone : publiczna zawiera nową umowę najmu z głównym najemcą nieruchomości biurowej GORE w Neu-Isenburg

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

DGAP-News: publicity AG / Słowa kluczowe: Real Estate / Contract
14.02.2020 / 08:44
Emitent ponosi wyłączną odpowiedzialność za treść niniejszego ogłoszenia.

Informacja prasowa

publiczna zawiera nową umowę najmu z głównym najemcą nieruchomości biurowej GORE w Neu-Isenburg

Frankfurt 14 lutego 2020 r – publicity AG (Scale, ISIN DE0006972508) osiągnął znaczący sukces jako zarządzający aktywami dla kompleksu biurowego GORE German Office Real Estate AG w Neu-Isenburg. Nowa dziesięcioletnia umowa najmu została zawarta z głównym najemcą ARAMARK Holding Deutschland GmbH („ARAMARK”), która obowiązuje do stycznia 2030 r. ARAMARK zajmuje powierzchnię około 4200 metrów kwadratowych i 60 miejsc parkingowych w kompleksie biurowym, który ma łączną powierzchnię 15 882 metrów kwadratowych. Średni całkowity czas trwania umów najmu nieruchomości (WALT) został zatem wydłużony do 9,3 lat z 3,4 lat.

Nieruchomość, która została zbudowana w 1993 roku, znajduje się w uznanej dzielnicy handlowej w Neu-Isenburg, w bezpośrednim sąsiedztwie Frankfurtu nad Menem i lotniska we Frankfurcie, i ma bardzo dobrą infrastrukturę transportową dzięki połączeniu z autostradami A3 i A5 oraz do lokalnego transportu publicznego. Kompleks składa się z trzech pięciopiętrowych części budynku z powierzchnią biurową i magazynową, 192 garażami i 23 miejscami parkingowymi na zewnątrz.

Thomas Olek, CEO wydawnictwa AG: „Fakt, że główny najemca zawiera tak długoterminową nową umowę najmu, jest przyjemnym osiągnięciem w zarządzaniu aktywami. Nieruchomość jest oceniana dzięki doskonałej lokalizacji w jednym z najsilniejszych gospodarczo regionów Niemiec bezpośrednio okolice Frankfurtu i lotniska ".

Kontakt prasowy:

Prasa finansowa i relacje inwestorskie:
edicto GmbH
Axel Mühlhaus / Peggy Kropmanns
Telefon: +49 69 905505-52
Mail: [email protected]

O publiczności

publity AG („publity”) jest zarządcą aktywów i inwestorem specjalizującym się w nieruchomościach biurowych w Niemczech. Firma obejmuje rdzeń łańcucha wartości od nabycia do rozwoju i sprzedaży nieruchomości. Dzięki ponad 1100 transakcjom w ciągu ostatnich siedmiu lat publikacja jest jednym z najbardziej aktywnych graczy na rynku nieruchomości. Obecnie firma zarządza portfelem o wartości ponad pięciu miliardów euro. publiczność charakteryzuje się stabilną siecią w branży nieruchomości oraz w działach Work-Out instytucji finansowych. Dzięki bardzo dobremu dostępowi do funduszy inwestycyjnych, publiczność szybko obsługuje transakcje przy użyciu wysoce wydajnego procesu i sprawdzonych partnerów. W poszczególnych przypadkach publiczność uczestniczy jako współinwestor w transakcjach joint venture w ograniczonym zakresie. Akcje spółki AG (ISIN DE0006972508) są przedmiotem obrotu w segmencie Scale Deutsche Börse.

14.02.2020 Rozpowszechnianie wiadomości korporacyjnych, transmitowanych przez DGAP – serwis EQS Group AG.
Emitent ponosi wyłączną odpowiedzialność za treść niniejszego ogłoszenia.

Usługi dystrybucyjne DGAP obejmują ogłoszenia o regulacjach, wiadomości finansowe / korporacyjne oraz informacje prasowe.
Archiwum na www.dgap.de

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *