Xone Phone : Rozbijanie możliwych bitew o pozycję podczas wiosennego treningu Twins

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Jednym z luksusów przyznanych bliźniakom z Minnesoty kończącym sezon ze 101 wygranymi jest to, że większość harmonogramu Dnia Otwarcia jest ustalana na ten dzień – pełny tydzień przed pierwszą grą, w którą zespół zagra podczas treningu wiosennego.

Po części jest to, jak dobry był zespół w zeszłym roku, ale po części wychodzi z aktywnego sezonu poza sezonem, w którym Bliźniaczki zaspokajają ich potrzeby na prawie każdym poziomie. Naprawdę jedyna pozycja, do której bliźniacy nie zajęli się, była na boisku i łatwo można było zgodzić się z tym, że zespół ma największą głębokość.

Krótko mówiąc, nie ma tona intrygi na temat tego, kto stworzy skład Dnia Otwarcia dla 26 osób – zmiana z poprzednich sezonów pod względem limitu graczy – ale nadal istnieje trochę.

Jesteśmy tutaj, aby spojrzeć na te kilka miejsc:

Ostatnie miejsce na ławce

Możliwe, że zdrowie Byrona Buxtona może trochę wrzucić klucz do tej mieszanki, ale ogólną ideą jest to, że ławka będzie wyglądać następująco:

Jest pewna swoboda w zajmowaniu czwartego miejsca na ławce, ponieważ Gonzalez ma duże doświadczenie w terenie – ponad 1500 inningów obronnych – a wszyscy trzej regularni mogą poradzić sobie z polem środkowym. Tak więc, choć zasadniczo ma sens, że w czwartym miejscu powinien znajdować się Jake Cave lub LaMonte Wade Jr., to może mieć sens także Willians Astudillo.

Zespoły nigdy nie mogą mieć zbyt dużej głębokości chwytania, a to pomaga, że ​​w zestawie sztuczek Astudillo można grać w kilka miejsc. Jednak Astudillo nie jest szczególnie dobry w defensywie – co jest już problemem dla zasiedziałych Jorge Polanco i Luisa Arraeza w ich normalnych miejscach – i nie jest zbyt wiele czasu na grę z Alexem Avilą zagranie 1b do 1a Mitcha Garvera.

CZYTAĆ: Spotkaj się z zaproszonymi osobami niebędącymi składnikami drużyny Minnesota Twins na wiosenne szkolenie

Teraz można argumentować za Astudillo, który jest szczypcą, ale w ubiegłym sezonie ma już 200 występów na płytach MLB, gdzie trafił zaledwie .268 / .299 / .379. Ponadto, naprawdę nie ma zbyt wielu opcji dla graczy w regularnym składzie, aby regularnie ściskać szczypcami, gdy Bliźniacy mają jedno z najlepszych rozkazów mrugnięcia w grze. Jasne, Astudillo mógłby zapewnić ochronę, gdyby Garver szczypał uderzenia Avili, a drużyna chce być chroniona przy łapaczu w przypadku późniejszej kontuzji, ale użycie miejsca rosterowania dla tej bardzo wąskiej możliwości nie wydaje się dobrym wykorzystaniem zasobów.

26 września 2019 r .; Detroit, MI, USA; Pierwszy bazowy z Minnesota Twins, Willians Astudillo (64), otrzymuje gratulacje od prawego policjanta Jake'a Cave'a (60) po tym, jak trafił do domu w ósmej rundzie z Detroit Tigers w Comerica Park. Kredyt: Rick Osentoski-USA DZISIAJ Sports

Cave i Wade mają bardzo różne zestawy umiejętności. Obaj grali w centrum dużych lig i obaj są leworęcznymi swingersami, ale gra Cave'a jest bardziej nastawiona na prowadzenie baseballu, podczas gdy Wade jest bardziej zdyscyplinowany.

Naprawdę trudno jest ustalić, który gracz ma lepszy zestaw narzędzi, aby właściwie uzupełnić obecne początkowe trio, ale wydaje się, że skinienie głowy udaje się do Cave'a w oparciu o to, że spędził większość ostatnich dwóch sezonów w dużych z pewnym sukcesem na talerzu, Wade nie może całkiem powiesić kapelusza – przynajmniej jeszcze nie.

W tym momencie Cave czuje się jak inteligentny zakład – ale Bliźniacy mają pewną elastyczność i rzadko tracą okazję do bycia tak kreatywnym, jak to konieczne, aby wygrać w piłkę. Jest tu trochę intrygi.

Rozrusznik nr 5

Z Michaelem Pinedą zawieszonym do połowy maja, a Rich Hill odsuniętym na bok do czerwca, będzie szansa dla co najmniej jednego z przedstawicieli miotaczy na skorzystanie z okazji, której inaczej nie byłoby, gdyby wszystko poszło zgodnie z planem. Obecnie kwartet wygląda następująco:

Chacin jest jedynym z czwórki, którego nie ma w 40-osobowym składzie, ale czuje się także liderem w klubie. Przychodzi z brutalnego podziału sezonu między Milwaukee i Bostonem – 6.01 ERA w 103,1 inningów z dozwolonymi 25 osobami – ale jest już tylko rok usunięty z bycia ostoją w rotacji Brewers. W 2018 roku Chacin opublikował 3,50 ERA w 192,2 inningu i pozwolił na mniejszą liczbę startów domowych (18) niż w nieco ponad połowie inningów w 2019 roku.

Jest tu znaczna energia Anibala Sancheza i chociaż Bliźniacy nie pozwolą po prostu Chacinowi stworzyć zespołu, ponieważ A. stracili Sancheza i B. Nie ma na rynku Lance Lynn, który zająłby jego miejsce, nadal czuje się dobrym założeniem, że Chacin będzie pierwszym wyborem, aby zrobić pierwszą garść startów w miejscu przeznaczonym dla Pinedy, kiedy powróci – który będzie w Kansas City w drugi weekend maja, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem.

12 września 2019 r .; Toronto, Ontario, CAN; Początkujący miotacz Boston Red Sox Jhoulys Chacin (43) zapewnia boisko przeciwko Toronto Blue Jays w pierwszym meczu w Rogers Center. Źródło: Dan Hamilton-USA DZISIAJ Sports

Chociaż tego rodzaju plan sfrustrował fanów Twinsów w czasach Ramona Ortiza, Livana Hernandeza i Sidneya Ponsona, zespoły działają z tego powodu z jakiegoś powodu. Jeśli weteran się zawiedzie, dzieci są łatwym planem awaryjnym. Odwrotnie, nie działa, ponieważ ci weterani nie są dostępni 1 maja, jeśli młody chłopak nie radzi sobie dobrze przez pierwsze tygodnie sezonu.

I chociaż Chacin nie jest w 40-osobowym składzie, Bliźniacy mają otwarte miejsce z włączeniem Luke'a Raleya do umowy Kenta Maeda i prawdopodobnie będą mieli inne miejsce, jeśli / kiedy Hill zostanie przeniesiony na 60-dniowy lista rannych w najbliższej przyszłości.

Jak zauważono często w tej przestrzeni, posiadanie facetów takich jak Thorpe, Dobnak i Smeltzer tylko na telefon jest ogromnym luksusem dla zespołu MLB. Żaden z nich nie byłby nad głową jako zasadniczo gotowy produkt z punktu widzenia rozwoju, ale każdy ma jeszcze opcje, aby można je było wezwać w razie potrzeby, aby wypełnić rolę, jakiej wymagają Bliźniacy. Z punktu widzenia gracza nie jest to świetna egzystencja, ale surowa rzeczywistość konfiguracji gry.

Żaden zespół nigdy nie narzeka na to, że ma do dyspozycji startery kalibru 8-10 MLB.

Ostatnie dwa miejsca w bullpen

W tym przypadku zakłada się, że następujące miejsca dla byków są zamknięte:

Na 13-osobowym pięciolinii pozostawiają jeszcze dwa miejsca. Jak mądry młody człowiek powiedział mi wcześniej w tym roku, że zespół „z opcji” jest niepokonany. Innymi słowy, oznacza to, że Matt Wisler prawdopodobnie ma dużą szansę na stworzenie harmonogramu Dnia Otwarcia. To też nie jest nieuzasadniona ani nietypowa sytuacja. Wisler nie tylko nie jest tak daleko od bycia perspektywą na wielką skalę, ale ma też rzeczy z dużej ligi. W zeszłym roku uderzył 63 pałkarzy w 51,1 inningu między San Diego i Seattle – choć przyniósł także 10 homerów i 9,8 trafień na dziewięć inningów.

Rezultatem jest to, że przeciwni pałkarze uderzyli przeciwko niemu w zeszłym roku .272 / .323 / .490 – lub o to, co może zapewnić zdrowy C.J. Cron. Jeśli to się powtórzy w tym roku, nie przetrwa sezonu w Bullpen drużyny. Ale wciąż jest wiele rzeczy do polubienia w jego profilu boiska – szczególnie jego suwak – aby sprawić, że coś się tutaj stanie. Nie byłby pierwszym miotaczem pomocy, który zrobił duży krok naprzód w wieku 27 lat – to na pewno.

28 lipca 2019 r .; Seattle, WA, USA; Początkujący miotacz Seattle Mariners Matt Wisler (44) rzuca przeciwko Detroit Tigers podczas pierwszej inningu w T-Mobile Park. Prosimy o kredyt: Joe Nicholson-USA TODAY Sports

Drugie miejsce zostało hipotetycznie przeznaczone dla Brusdara Graterola, który od tego czasu został zamieniony na Los Angeles Dodgers w umowie Maeda. To otwiera potencjał, że ktoś taki jak Cody Stashak tworzy zespół, a może ktoś nieco dalej, jak Fernando Romero.

Tylko na liczbach należy Stashak. W 25 rundach Stashak miał niesamowity stosunek 25-1 K / BB i 3,24 ERA z trzema homerami dozwolonymi w roku, w którym piłka leciała jak szalona. Ale tutaj młodzieniec Stashaka działa przeciwko niemu – ma jeszcze opcje. I szczerze mówiąc, nie był to idealny pierwszy raz w dużych ligach. Przeciwnicy pałacyrzy nadal wystawili 0,773 OPS przeciwko Stashakowi, więc nadal będzie kilka potencjalnych zagięć do rozwiązania, ale jego ogólny sukces umożliwił mu zdobycie chyba ostatniego miejsca.

Trudno uwierzyć, że rok temu Bliźniacy rozmawiali o Romero jako o przyszłości z tyłu wielkiej ligi, ale taka jest prawda. Jednak po prostu nigdy nie spotkał się z Romero w 2019 roku. Rzucił tylko 14,0 naprawdę chwiejnych inningów z wielkim klubem (7,07 ERA, 18-11 K / BB), a Romero w Rochester również było bardzo ryzykowne: 4,37 ERA w 57,2 inningów, 9,8 K / 9, 4,5 BB / 9 oraz bicz 1,42.

Ale rzeczy wciąż tam są (pozornie). To jest facet, który pomimo swoich zmagań, uśrednione 97,0 mil / h na swoim fastballu w krótkim sezonie MLB w zeszłym sezonie i miał całkiem niezły 11,4 procent uderzeń zamachowych.

Jeśli Stashak lub Romero nie dadzą rady, nie brakuje ciekawych broni, które mogłyby mieć szansę. Jeden z początkujących, który tego nie robi, może działać w długiej roli. Jhoan Duran i Jorge Alcala rzucają dym. Ogólne liczby Seana Poppena nie były świetne w czasie 8,1 inningu w dużych ligach w zeszłym roku, ale brakuje mu nietoperzy i rzuca ciężarek o prędkości 95 km / h. Tak, ciężarek.

Bliźniacy nadal mogą patrzeć na typy inne niż roster. Spośród nich lewacy Blaine Hardy i Danny Coulombe wydają się mieć jak najbardziej sens, chociaż Ryan Garton z prawej strony może mieć również szansę z zewnątrz. Wszyscy trzej mają trochę doświadczenia MLB i ponownie, Twins mogą mieć otwarte 40-osobowe miejsce po dodaniu Hill'a do 60-dniowej IL.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *