Xone Phone : Wszystkie najlepsze oferty sieci w Wielkiej Brytanii dostępne dla Samsung Galaxy S20 +

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Samsung Galaxy S20 + może nie być w Wielkiej Brytanii przez ponad miesiąc (!), Ale to nie powstrzymuje sieci od chętnego wystawiania stron sprzedaży i zachęcania do przekazania pieniędzy po faktycznym wydaniu telefonu. W końcu nie możesz dostać pary Galaxy Buds +, jeśli nie złożysz zamówienia w przedsprzedaży, ponieważ nikt nigdy nie myślał o wydaniu 159 funtów na ich samodzielne zakupienie.

O ile nie zaznaczono inaczej, wszystkie umowy trwają 24 miesiące, wykluczają oferty wymiany i obejmują zarówno nieograniczone połączenia, jak i SMS-y.

BT ma tylko S20 + z trzema planami, co sprawia, że ​​wybór jest łatwy, jeśli nie masz już telefonu z siecią, która naprawdę powinna już zostać złożona w EE. Najtańsze to 6 GB danych z 64 £ miesięcznie i 50 £ z góry, podczas gdy najdroższe to 74 £ miesięcznie, 10 £ z góry i daje ci 100 GB danych.

Jeśli to za dużo, umowa na średnim poziomie kosztuje 69 GBP miesięcznie, z 10 GBP z góry i zapewnia 30 GB danych. Ale to twój los.

S20 + jest dostępny tylko jako model 5G, więc przejście do EE ma sens. W końcu mają teraz najbardziej geograficzny zasięg 5G, a jeśli płacisz za telefon 5G, równie dobrze możesz to wykorzystać.

Twój najtańszy abonament to 64 £ miesięcznie z 50 £ z góry, a to daje 30 GB danych. Ale abonament 69 funtów miesięcznie (z 30 funtami z góry) zawiera 120 GB danych miesięcznie – znacznie lepsza oferta, po prostu zapytaj kogokolwiek.

Nielimitowane dane są na najwyższym poziomie, a to kosztuje 74 funty miesięcznie i 0 funtów z góry. Oczywiście nie ma żadnych dodatków, a jeśli chcesz, będziesz musiał wykasować dodatkowego piątka miesięcznie i zapłacić 79 funtów za trzy.

giffgaff będzie miał nową Galaxy S20, ale jak dotąd na jej stronie internetowej nie ma nic, co pozwoliłoby ci je kupić. To powiedziawszy, nie będzie robić planów jak inne sieci, a ty wybierasz, aby kupić jedną kartę SIM za darmo lub płacić miesięcznie za pomocą RateSetter, a następnie osobno pobrać plan goodybag.

Sam S20 + będzie kosztował 999 £. Goodybags zaczynają się od 6 £ miesięcznie za 500 MB danych i idą aż do 25 £ miesięcznie w ramach planu Always One – który zapewnia 80 GB pełnej prędkości danych, a następnie zmniejszone prędkości (384 kb / s) między 8 rano a północą później.

Jak zawsze wszystkie plany O2 są konfigurowalne, ale jeśli chcesz spojrzeć na rodzaje cen, które są w ofercie, możesz sprawdzić plany zapasów, które są wymienione na stronie. Wszystkie kosztują z góry 40 £ i wystarczają na pełne 36 miesięcy.

Najtańszy plan oferuje 3 GB danych i kosztuje 47 GBP miesięcznie (26 GBP na urządzenie i 21 GBP na dodatki). Ale za dodatkowe 2 GBP miesięcznie możesz uzyskać 5 GB danych, co jest lepszą ofertą, jeśli mnie o to poprosisz.

Jeśli chcesz mieć nieograniczoną ilość danych, będziesz musiał zapłacić 61 funtów miesięcznie, a chociaż wydaje się, że dużo O2 wrzuciło w ciągu sześciu miesięcy do Amazon Prime Video lub Audible, aby osłodzić umowę.

Sky dzieli rachunki, dzięki czemu wszystko jest przyjemne i proste. W rezultacie płacisz co najmniej 37 £ miesięcznie za telefon, a następnie dodajesz do tego koszt abonamentu. Na szczęście nie ma reklamowanych opłat wstępnych.

Zaplanuj, że najtańsza dostaniesz to 6 funtów miesięcznie za 1 GB danych, chociaż skok do 10 funtów daje obecnie 10 GB miesięcznie – co jest dla ciebie o wiele lepszą ofertą. Na górze linii zapłacisz 25 GBP za 25 GB, ale poza tym nie będzie już więcej danych do kupienia.

Three nie ma zbyt wielu planów na S20 +, ale istnieją pakiety z innymi urządzeniami. Koncentrujemy się głównie na samym telefonie. Wszystkie plany zawierają 79 £ miesięcznie z góry, a najtańszy ogólny plan to 4 GB za 51 £ miesięcznie. Lub za 4 funty miesięcznie więcej możesz dostać 12 GB miesięcznie.

Jeśli mówimy bez ograniczeń, możesz uzyskać sześć miesięcy 24-miesięcznego abonamentu za pół ceny, co oznacza, że ​​płacisz tylko 33,50 £ miesięcznie przez pierwsze sześć miesięcy. Ale potem trzeba zapłacić 67 funtów za końcowe 18.

Na Virgin możesz kupić S20 + z 1000 minutami i 1 GB danych za 57 £ miesięcznie. Ale to trochę śmieci, a podbicie się o 8 funtów miesięcznie da ci 36 GB danych i 5000 minut.

Dostępne są znacznie droższe plany, ale jeśli chcesz mieć dużo danych, obecne oferty oznaczają, że możesz uzyskać 120 GB (i 5000 minut) za 73 £ miesięcznie.

Jeśli jednak jesteś klientem Virgin TV lub internetu szerokopasmowego, możesz uzyskać nieograniczoną liczbę opcji za 83 £ miesięcznie. To dużo, ale nie jest tak źle, jak niektóre inne sieci.

Vodafone to kolejny, który ma 5G, więc możesz zdobyć S20 + i w pełni wykorzystać to, co ma do zaoferowania. Twój najtańszy zakład nie jest jednak najlepszy, ponieważ musisz wydać 60 GBP miesięcznie i 169 GBP z góry, wszystko, aby uzyskać 5 GB danych.

Możesz zarobić 5 funtów więcej miesięcznie, a tylko 49 funtów z góry, i możesz uzyskać 20 GB danych, aby cieszyć się nimi. W górnej części możesz uzyskać nieograniczoną ilość danych, które możesz uzyskać za 75 £ miesięcznie i 29 £ z góry. To także Unlimited Max, co oznacza, że ​​żadne z tych paskudnych ograniczeń prędkości Vodafone nie stosuje tańszych, nieograniczonych planów danych.

Oczywiście możesz również dodać do swojego abonamentu jedną subskrypcję transmisji strumieniowej, co kosztuje dodatkowe 6 GBP miesięcznie.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *