Drone XPro : DJI przywraca Phantom 4 Pro V2.0 rok po jego zakończeniu

:

Prawie rok po ogłoszeniu, że „brak części” oznacza, że ​​nie będzie już w stanie produkować swoich dronów fantomowych, DJI przywrócił skład z martwych i ponownie sprzedaje Phantom 4 Pro V2.0.

Chociaż dron został ponownie zrestartowany 7 stycznia, wieści o jego powrocie zostały nieco zakopane pod falą zasięgu CES. Ale to nie znaczy, że to nie jest wielka sprawa.

Odkąd DJI ogłosiło domniemany koniec serii Phantom na początku 2019 r., Użytkownicy czuli, że istnieje różnica w składzie DJI między konsumencką serią Mavic a profesjonalną serią Inspire. I choć powrót Phantom 4 Pro V2.0 oznacza, że ​​masz teraz dwie opcje z zasadniczo identycznymi specyfikacjami – Mavic 2 Pro i Phantom 4 Pro idą cios za ciosem w prawie każdej kategorii – możesz wybrać współczynnik kształtu jak najlepiej.

W oświadczeniu do DPReview w związku z ponownym uruchomieniem rzecznik DJI powtórzył, że Phantom kiedykolwiek został przerwany z powodu „braku części” od dostawcy i przeprosił za długie oczekiwanie.

„DJI ustanawia wysokie standardy dla bardzo zaawansowanych komponentów w naszych produktach, które wymagają zaawansowanego czasu realizacji i technicznej precyzji produkcji”, czytamy w oświadczeniu. „Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie mogły to spowodować dla naszych klientów, i dziękujemy im za cierpliwość, ponieważ zapewniamy, że Phantom 4 Pro V2.0 będzie nadal spełniał ich wysokie oczekiwania”.

Prawdziwe pytanie brzmi: czy to oznacza, że ​​będzie Phantom 5?

(przez DPReview poprzez DIY Photography)

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *