Drone XPro : Łączenie z 12 – żądania Aarona Rodgersa dotyczące jego odbiorników

:

GREEN BAY, Wis. – Szeroki odbiornik Packerów Marquez Valdes-Scantling po raz pierwszy wzbudziła gniew Aarona Rodgersa latem ubiegłego roku.

Nie był jedyny, ale mógł być tym, który najwięcej się z tego nauczył.

1 Powiązane

Była Valdes-Scantling, jedna z trzech ówczesnych debiutantek, która odpierała Rodgera podczas treningu w obozie treningowym 2018. Wygląda na to, że nikt nie mógł grać Rodgersa. Kiedy nie ustawili się w szeregu, biegli niewłaściwymi trasami lub źle zrozumieli instrukcje Rodgersa dotyczące snapu lub po prostu upuścili piłkę.

Ćwiczenie zakończyło się, gdy Rodgers osiągnął punkt wrzenia i rzucił piłkę w kierunku manekinów na linii bocznej.

Ponad 13 miesięcy później Valdes-Scantling, wybór z piątej rundy, jest jedynym członkiem tego trio z 2018 r. O szerokich odbiornikach w aktywnym składzie Packerów. Straszne ręce czwartego rundy J'Mona Moore'a kosztowały go swoją pracę w końcowych cięciach przed tym sezonem. Szósta runda Equanimeous St. Brown wylądowała na rezerwie z powodu kontuzji kostki. W innym przypadku stworzyłby zespół, ale znalazłby się za Valdes-Scantling na mapie głębokości.

Jak więc 24-latek – którego Rodgers pieszczotliwie nazywa „Quez” lub „MVS” – nie tylko ostatni stojący, ale szeroki odbiornik drugiego Packersa zmierza w czwartkowy wieczór u siebie z Philadelphia Eagles ?

„Niesamowite do oglądania jego żądania”

To nie jest opowieść o szybkim wstąpieniu Valdesa Scantlinga w ofensywę Packerów – mimo że gra się na sześciu łapach, 99 jardach, jednym dotknięciem w wygranej w niedzielę u siebie z Denver Broncos, można by się przydać, gdyby nie kilka rzutów karnych i niespójność przewinienia podczas startu Green Bay 3-0.

Dwukrotny zawodnik Pro Bowler Davante Adams zdobył zaufanie Aarona Rodgersa przez sześć sezonów razem. Jeff Hanisch / USA TODAY Sports

Jest to raczej okno na to, jak wymagająca – i satysfakcjonująca – jest gra z Rodgerami, jeśli jesteś odbiorcą.

„Wspaniale jest obserwować jego zapotrzebowanie na tych facetów” – powiedział koordynator ofensywy z Packers, Nathaniel Hackett. „Wszystko musi być idealne i myślę, że to jest takie niesamowite.”

Edgar Bennett, były ofensywny koordynator Packers, opowiadał o tym, jak to wszystko zaczyna się w klasie, kontynuuje ćwiczenia i przechodzi niezliczone kroki, zanim pojawi się w grach. Zamiast przerabiać te żmudne szczegóły, aby w pełni zrozumieć, w jaki sposób wideouty (i ciasne końce i ucieczki, jeśli o to chodzi) łączą się z Rodgerami, najlepiej usłyszeć to od samego rozgrywającego.

„Idealne przygotowanie” – powiedział Rodgers w tym tygodniu. „Spodziewam się, że będą gotowi do gry i rozumieją nasze kontrole, obowiązki w niektórych grach, (mają) wielkie oczy, gdy jest to gra, w której zajmują pierwsze miejsce w grze, a następnie robią małe rzeczy , także.

„Oczekuje się (zrozumienia) twojej odpowiedzialności przez cały czas. Krople się zdarzają. Ale mentalne rzeczy, nie możesz być tam konsekwentnie, jeśli nie wiesz, co robisz. Myślę, że ci faceci mają wykonałem naprawdę fajne skoki w tym roku ”.

„Wszyscy przez to przeszli”

Aby którykolwiek z odbiorców nie pomyślał, że połączenie nie może się dla nich wydarzyć, wystarczy porozmawiać Davante Adams.

Były wyborca ​​drugiej rundy walczył jako debiutant w 2014 roku. W jednym tygodniu złapał sześć podań na 77 jardów przeciwko delfinom Miami, a następnie w następnym tygodniu miał tylko jeden haczyk przeciwko Carolina Panthers. Postawił 121 jardów na sześciu połowach przeciwko New England Patriots, a następnie w kolejnych meczach z jednym hakiem przez 6 jardów przeciwko Atlanta Falcons i Buffalo Bills.

Dwa lata później Adams był dwucyfrowym odbiornikiem przyziemienia. Do 2017 roku grał w pierwszej z dwóch prostych Pro Bowls.

Adams sam tego nie wymyślił. Nauczył się od Randall Cobb i Jordy Nelson, którzy uczyli się od Jamesa Jonesa i Grega Jenningsa, którzy uczyli się od Donalda Drivera.

„Jedną rzeczą, którą zawsze starałem się zrobić, było to, że nigdy więcej nie musiałem tego mówić” – powiedział niedawno Nelson. „Jeśli Aaron rozmawiał z Donaldem, Gregiem lub tymi facetami, chciałem móc uczyć się na ich błędach i tym, co zrobili dobrze, więc nie musiał mi mówić kilka lat później”.

Valdes-Scantling powiedział, że to pomaga wiedzieć, że każdy, kto był przed nim, doświadczył czegoś podobnego.

„Wszyscy przeszliśmy przez to; 12 przeszedł przez wiele odbiorców przez 15 lat w lidze”, powiedział Valdes-Scantling. „Mając weterynarza, który ma z nim doświadczenie, może poprowadzić. Musisz znaleźć sposób na połączenie się z rozgrywającym. Nikt w tym pokoju nie jest taki sam, więc musisz znaleźć swojego nawiązać z nim kontakt i dowiedzieć się, co działa najlepiej dla niego i dla ciebie, dla niego i innych odbiorców. Tak to po prostu wygląda ”.

Valdes-Scantling doświadczył tego trochę już w tym sezonie. Złapał tylko trzy podania na 19 jardów w tygodniu 2 przeciwko Chicago Bears, zanim wrócił w zeszłym tygodniu – choć z dwoma rzutami – przeciwko Broncos.

„Zdecydowanie z nim rozmawiałem” – powiedział Adams. „Nie możemy marnować gier”.

„Nie chcesz nic zepsuć”

W zeszłym tygodniu tight end Evan Baylis zdobył awans do aktywnego składu. Po raz pierwszy przyjechał do Green Bay w ostatnim tygodniu zeszłego sezonu w składzie treningowym. Pod koniec sierpnia Baylis był kimś, kto zebrał niezapowiedziane pochwały od Rodgersa, który nazwał go „bardzo przyjemnie zaskakującym”.

NFL PrimeTime kontynuuje ten sezon po sezonie z rozszerzonymi wydarzeniami i analizami po zakończeniu meczów play-off każdego dnia. Obejrzyj na ESPN +

Baylis grał tylko raz w ataku w swoim debiucie przeciwko Broncosowi, ale już był na tyle, aby wiedzieć, co musi zrobić – a nie zrobić – kiedy tylko dostanie szansę.

„To Aaron i nie chcesz niczego zepsuć” – powiedział Baylis. „Ale jednocześnie sprawia, że ​​stajesz się jeszcze lepszym graczem. Małe rzeczy, które tak bardzo pomagają, musisz na tym polegać, ale zdecydowanie nie chcesz nic zepsuć”.

Baylis powiedział, że nie do końca jest pewny, jak złapał wzrok Rodgersa, ale upewnił się, że zawsze słucha wszystkiego, co mówi osoba dzwoniąca lub trenerzy, nawet jeśli nie jest skierowana w jego stronę.

Darrius Shepherd, szeroki odbiornik Rookie, podjął podobne podejście.

W rzeczywistości na początku obozu treningowego, wówczas rezerwowy DeShone Kizer powiedział, że Shepherd był „prawdopodobnie pierwszym facetem w tej szatni, który nauczył się instrukcji – zanim dowiedział się o tym rozgrywający”.

Marquez Valdes-Scantling nie ma problemów z wymagającymi sposobami Rodgera. „Nie wiem, kto nie byłby w porządku, gdy rozgrywający w Galerii Sław rzucałby im piłkę nożną” – mówi szeroko rozpowszechniony. Tannen Maury / EPA

Adams w pewnym momencie poza sezonem powiedział, że Shepherd „dosłownie zna zabezpieczenia, których nie znam”.

„Nie zrobiłem wiele z niczego, ale myślę, że największą rzeczą, która mogła wyróżnić się w wieku 12 lat, była znajomość podręcznika i bycie we właściwych miejscach we właściwym czasie” – powiedział Shepherd, który po raz pierwszy przyszedł do Packerów podczas próby, po tym jak stał się niezdecydowany i niepodpisany. „Za każdym razem, gdy jestem z nim w człapie, upewniam się, że jestem przy swoich materiałach i jestem czujny na wszelkie zmiany, które może wprowadzić na linii, ponieważ uwielbia atakować obronę, jak tylko może. Więc to tylko przygotowanie . ”

Ci, którzy to rozumieją, to ci, którzy łączą się z Rodgerami.

„Nie obchodzi mnie, czy jest dla mnie twardy” – powiedział Valdes-Scantling. „Nie obchodzi mnie, czy jest dla nikogo twardy. Nie wiem, kto nie byłby w porządku, gdy rozgrywający w Galerii Sław rzucałby im piłkę nożną”.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *