Xone Phone : Rozpoczęła się aktualizacja Nokia 7 Plus Android 10 z łatką bezpieczeństwa z grudnia 2019 r

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Rozpoczęła się aktualizacja Nokia 7 Plus Android 10 z łatką bezpieczeństwa z grudnia 2019 r

Jeśli masz smartfon Nokia 7 Plus, ta wiadomość jest dla Ciebie. Ten smartfon to nowy system operacyjny Google. Rozpoczęła się Android 10 Meet. Firma aktualizuje informacje na swoim oficjalnym koncie Twitter podał. Firma powiedziała w tweecie, napisała: „Nokia 7 Plus jest teraz lepsza. Teraz smartfon cieszy się systemem operacyjnym Android 10.

Nokia 7 Plus została wprowadzona w ubiegłym roku w Indiach. Android 10 aktualizuje firmę tym telefonem, wprowadzając łatkę bezpieczeństwa z grudnia 2019 r. Nowe aktualizacje z tymi urządzeniami, tryb ciemności, inteligentna odpowiedź, nawigacja gestami z prywatnością i lokalizacją dołączonych kontrolek ADSL

HMD Global Nokia 6.1 Plus również wydanie aktualizacji Androida 10 jest gotowe. Nokia 6.1 Plus ta sama Nokia 7 Plus dla TAKŻE Wystąpiła aktualizacja wersji 4.10 C. Wydanie. Jednak Nokia 7 Plus przychodzi do aktualizacji rozmiaru Nokia 6.1 Plus więcej, ta aktualizacja rozmiaru 1422.3 MB jest informowana.

Firma aktualizuje smartfon w OTA poprzez osiągnięty jest. Niedługo w tej aktualizacji pojawi się Bates, do której dotrą wszystkie smartfony Nokia 7 Plus, i to nie tylko aktualizacje po otrzymaniu powiadomień użytkowników za pośrednictwem tych informacji. Telefon jest nie tylko w ustawieniach danej opcji Aktualizacji systemu w podróży, ale również w tej aktualizacji można sprawdzić.

Mówiąc o funkcjach telefonu Nokia 7 Plus, jego wydajność w przypadku procesora Qualcomm Snapdragon 660 jest. Ponadto ma 6-calowy wyświetlacz HD. Fotografowanie światła w telefonie 12-megapikselowy czujnik główny i 13-megapikselowy czujnik drugi jest obecny. Podczas gdy selfie w tym 16-megapikselowym aparacie przednim było. Natomiast uzyskuje się moc baterii do 3800 mAh.

Zobacz też

Premiera głośnika Bluetooth Toreto Bash w Indiach, poznanie ceny i funkcji

Premiera Vivo S1 Pro w Indiach, Indiach cena i funkcje specjalne

Opublikowany: 08 sty 2020 21:07

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *