Drone XPro : Raport: DJI ogłosi trzy nowe drony w 2020 roku, pierwszy w lutym

:

Wygląda na to, że Canon nie jest jedynym w ogniu, jeśli chodzi o ogłoszenie nowego sprzętu w 2020 r. (Przynajmniej sądząc z plotek). Po długiej przerwie wydaje się, że zobaczymy ich aż tyle trzy nowe drony od DJI w tym roku. Według raportów pierwszy z nich może trafić na rynek w lutym.

W październiku 2019 r. Pojawiły się już plotki o nowych dronach DJI. Przewidywali Mavic Mini na później tego miesiąca – i okazało się, że to prawda. Ten sam raport przewidywał również Mavic 3 na styczeń tego roku, ale wygląda na to, że będziemy musieli poczekać trochę dłużej, sądząc po nowym raporcie. Nie wiadomo dokładnie, jak długo, ale wydaje się, że długo oczekiwany Mavic 3 Mini nie nadejdzie w tym ani w następnym miesiącu.

Jednak dronem, który wkrótce zobaczymy, jest DJI Matrice 300. Według Digital Camera World, zostanie on wypuszczony w lutym 2020 roku. Sądzę więc, że przed ogłoszeniem nastąpi jeszcze kilka przecieków.

Trzeci dron, który podobno pojawi się w tym roku, to DJI Mavic Air 2. Raport mówi, że może to być „pierwszy nowy dron DJI z ADS-B, który zostanie wprowadzony na rynek w 2020 roku”. Drone DJ pisze o specyfikacjach, których możemy oczekiwać od Mavic Air 2:

„… Lepsza konstrukcja, nieco dłuższa żywotność baterii, lepsza jakość wideo 4K z procesorem Ambarella (…) Nowe silniki, układy ESC, nowe rekwizyty, które wytwarzają mniej hałasu i dłuższy czas lotu, nieco ulepszony kąt kamery i przeszkoda 360 stopni unikanie."

Wydaje się, że DJI zaczęło ten rok całkiem nieźle, biorąc pod uwagę, że przywróciło Phantom 4 Pro rok po jego zaprzestaniu. Jeśli najnowsze pogłoski są prawdziwe, wygląda na to, że firma będzie miała znacznie więcej do zaoferowania w ciągu 2020 roku. Ale sądzę, że dowiemy się znacznie więcej w ciągu najbliższych kilku tygodni.

(przez Digital Camera World)

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *