Xone Phone : E3 2019 na zdjęciach: Gooigi, szalone automaty i muzeum DOOM

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

LOS ANGELES – jeśli nie mogłeś lub nie dotarł do E3 2019, nie jesteś jedyny. Niepotwierdzone dowody sugerują, że była to najrzadziej uczęszczana E3 od jakiegoś czasu (choć jej organizatorzy na ESA twierdzą, że w tym E3 było tylko 3000 mniej uczestników niż w 2018 r.), Z powodu być może nieobecności Sony lub dużej liczby koncertów na żywo przesyłane strumieniowo opcje oglądania wydarzenia we własnym domu.

Biorąc to pod uwagę, my uczestniczył, a Ars Technica wrócił z Los Angeles z dużą ilością do pokazania. Oprócz nadchodzących kilku praktycznych zapowiedzi (które będą oparte na najlepszej liście E3 2019, którą już złożyliśmy), wynieśliśmy nasze kamery zarówno z oficjalnych sal E3, jak i pobliskich wydarzeń (Xbox Fan Fest, EA Play) .

Rezultatem jest tutaj aż trzy galerie zdjęć. Pierwszy z nich obejmuje wszystkie podstawowe, oczekiwane taryfy, a drugi i trzeci koncentrują się na elementach retro: LOS-specyficzne mini-muzeum oraz wyselekcjonowana kolekcja bardzo rzadkiego sprzętu do gier i przedmiotów kolekcjonerskich dzięki uprzejmości National Videogame Museum we Frisco w Teksasie. (Jeśli nigdy wcześniej nie byłeś w tym fizycznym miejscu, zachęcamy do zarezerwowania wycieczki).

I nie moglibyśmy opuścić E3 bez spaceru po niemal karnawałowym wyborze dostawców i wynalazków w samym zapleczu wystawy. Spójrz poniżej na dziwną sekcję „et cetera”.

Zdjęcie aukcji autorstwa Sam Machkovech

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *