Drone XPro : „Nie będziesz w stanie ukryć się przed naszym nowym dronem”

:

W Wielkiej Brytanii policja ostrzegła przestępców: „Nie będziesz w stanie ukryć się przed naszym nowym dronem”, który może śledzić podejrzanych uciekających przed przestępstwami, takimi jak włamanie i rozbój. W ramach nowego zespołu dronów w policji w Nottinghamshire 15 oficerów jest szkolonych na pilotów dronów. Po przybyciu oficerów na miejsce zbrodni dron można rozmieścić w ciągu ośmiu minut.

Na zdjęciu DJI Matrice 200/210 pokazano obok jednego DJI Mavic 2 Enterprise ze światłami punktowymi i jednego DJI Mavic 2 Enterprise Dual z zainstalowanym głośnikiem.

Matt Jarram pisze dla Nottingham Post:

W sumie są trzy drony – jeden główny dron i dwa niższe specyfikacje – zainstalowane z kamerami o zakresie zoomu kilometra.

Dron już pomagał oficerom w odnalezieniu zaginionych „trzech do czterech” osób, przeszukując rozległe obszary, do których policja miała trudności z dostępem.

Ma również czujnik ciepła i służy do wspierania straży pożarnej w celu wykrycia, czy ludzie są uwięzieni w płonących budynkach.

W poniedziałek, 6 stycznia, w dniu oficjalnego startu drona, technologia pomogła wyśledzić dwóch podejrzanych, którzy uciekli z miejsca włamania do biżuterii w Keyworth.

Inspektor Dean Gallacher, lider zespołu dronów powiedział: „Przestępcy boją się dronów, ponieważ jest to nieznane. To właśnie ta paranoja zakłóca przestępczość. Nie wiedzą, gdzie będziemy.

„Teraz zobaczą żółtą kurtkę policyjną idącą ulicą lub oznakowany samochód. Można tego łatwo uniknąć.

„Będą myśleć:„ Tam jest dron i nie wiemy, gdzie on jest ”.

Możesz przeczytać cały artykuł tutaj.

Co sądzisz o policji wykorzystującej drony do łapania podejrzanych przestępców? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Pozostać w kontakcie!

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami na temat dronów, czerpakami, plotkami i recenzjami, śledź nas na Świergot, Facebook, YouTube i Instagram, lub zaprenumeruj nasz codzienny biuletyn, który będzie wysyłany każdego dnia tygodnia o 18:00. ET.

Kup następnego drona bezpośrednio od producentów, takich jak DJI, Parrot lub Yuneec, lub od sprzedawców takich jak Adorama, Amazon, B&H, BestBuy, DroneNerds lub eBay. Dla naszych kanadyjskich czytelników zalecamy zakup dronów w Drone Shop Canada. Korzystając z naszych linków, dokonamy niewielkiej prowizji bez dodatkowych kosztów dla Ciebie. Dziękuję za pomoc DroneDJ rosnąć!

Zdjęcie: policja Nottinghamshire

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich do zarabiania dochodów. Więcej.


Subskrybuj DroneDJ na YouTube, aby oglądać ekskluzywne filmy

[osadzenie] https://www.youtube.com/watch?v=aY4K1wo6uaM [/ embed]

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *