Drone XPro : Wydana aplikacja DJI Fly dla DJI Mavic Mini

:

Gdy pierwszy DJI Mavic Minis (od DJI lub Amazon) przybył wczoraj w ręce entuzjastów dronów, wielu z was zastanawiało się, kiedy dostępna będzie aplikacja DJI Fly. Według DJI aplikacja Fly zostanie wydana dopiero 11 listopada, jednak dziś rano mogliśmy potwierdzić, że aplikacja lotnicza DJI stała się dostępna zarówno w Google Play Store na urządzenia z Androidem, jak i Apple App Store dla urządzeń iOS. Mogłem dziś pobrać aplikację wcześniej i wydaje się, że działa dobrze.

Wydana aplikacja DJI Fly dla DJI Mavic Mini

Teraz aplikacja DJI Fly różni się nieco od aplikacji DJI Go 4, do której byłeś przyzwyczajony. Podczas inauguracji DJI powiedział, że musieli wymyślić nową aplikację ze względu na nowe i różne funkcje DJI Mavic Mini. W przeszłości DJI ciągle ulepszało i zmieniało aplikację DJI Go 4, ale napotykało na komplikacje i ograniczenia, stąd zupełnie nowa i uproszczona aplikacja DJI Fly dla Mavic Mini.

Nie wiemy, co to oznacza dla przyszłych dronów DJI. Wyobrażam sobie, że firma będzie kontynuować na przykład aplikację DJI Go 4 dla Mavic 3. Ale w przypadku DJI Mavic Mini chiński producent dronów postanowił wydać zupełnie nową aplikację.

I niekoniecznie jest to zła rzecz, ponieważ zobaczysz, że aplikacja DJI Fly jest znacznie uproszczoną wersją aplikacji DJI Go 4. Chociaż dla niektórych osób przyzwyczajenie się może trochę potrwać, ponieważ układ jest podobny, ale również różni się na wiele sposobów. Na przykład w aplikacji DJI Go 4 pasek stanu baterii znajduje się u góry ekranu. Dzięki aplikacji DJI Fly masz tylko małą ikonę baterii w prawym górnym rogu.

Innym przykładem jest mapa, która zwykle jest automatycznie wyświetlana w lewym dolnym rogu w DJI Go 4. W aplikacji DJI Fly, musisz nacisnąć tę małą kwadratową ikonę w lewym dolnym rogu, aby aktywować mapę.

Jest więc kilka różnic. Myślę, że dla początkujących pilotów dronów lub entuzjastów dronów aplikacja DJI Fly jest o wiele łatwiejsza do zrozumienia i przyzwyczajenia się, ale dla bardziej doświadczonych pilotów dronów może być to trochę rozczarowujące, ponieważ będziesz szukał funkcji, których nie ma tak takie jak panoramy, ręczne sterowanie podczas nagrywania wideo, fotografowanie w RAW itp. Mam nadzieję, że niektóre z tych funkcji zostaną udostępnione w przyszłych aktualizacjach oprogramowania układowego, ale nie wstrzymuj oddechu.

W każdym razie dołączę linki, abyś mógł pobrać aplikację DJI Fly zarówno ze sklepu Google Play, jak i Apple App Store. Użyj następującego kodu QR do sklepu z aplikacjami Apple lub wyszukaj „DJI”, a następnie przejrzyj strony programistów w Apple App Store. Czasami nie znajdziesz go, gdy po prostu przeszukujesz DJI Fly.

Baw się dobrze latając i daj nam znać, jak lubisz DJI Mavic Mini.

Pozostać w kontakcie!

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami na temat dronów, czerpakami, plotkami i recenzjami, śledź nas na Świergot, Facebook, YouTube, Instagram lub zapisz się na nasz codzienny biuletyn e-mail, który wychodzi każdego dnia o 18:00. ET.

Kup następnego drona bezpośrednio od producentów, takich jak DJI, Parrot, Yuneec lub od sprzedawców takich jak Adorama, Amazon, B&H, BestBuy, DroneNerds lub eBay. Korzystając z naszych linków, dokonamy niewielkiej prowizji bez dodatkowych kosztów dla Ciebie. Dziękuję za pomoc DroneDJ rosnąć!

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich do zarabiania dochodów. Więcej.


Subskrybuj DroneDJ na YouTube, aby oglądać ekskluzywne filmy

(osadzenie) https://www.youtube.com/watch?v=GrjVMIYzNT4 (/ embed)

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *