Xone Phone : Jak oglądać Chelsea vs. Bayern Monachium: Transmisja na żywo w tym meczu Ligi Mistrzów

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Bayern Monachium zajmuje miejsce w Bundeslidze i wkracza do fazy pucharowej Ligi Mistrzów UEFA jako jeden z faworytów turnieju. Chelsea trzyma się czwartego miejsca w Premier League i przeżywa sezon wzlotów i upadków, wypróbowując młodszy skład rodzimych graczy. Tak więc jutro (25 lutego) rozpocznie się pierwsza część meczu Chelsea vs. Bayern Monachium. Można się spodziewać, że strona niemiecka wejdzie na mecz jako faworyt.

Oczywiście, mogłeś powiedzieć to samo, kiedy te dwie strony rywalizowały w Lidze Mistrzów, a Chelsea zaskoczyła Bayern Monachium, zdobywając tytuł 2012 w rzutach karnych na własnym stadionie Bayernu.

Tak więc stawka jest duża, gdy rozpocznie się mecz Chelsea vs. Bayern Monachium, i nie musisz przegapić chwili, jeśli wiesz, gdzie znaleźć transmisję na żywo z tego pojedynku Ligi Mistrzów. Oto podsumowanie, gdzie można znaleźć transmisję na żywo Chelsea vs. Bayern Monachium i jak korzystać z VPN (wirtualnej sieci prywatnej), aby mieć pewność, że możesz oglądać mecz z dowolnego miejsca na świecie.

Chelsea vs. Bayern Monachium czas rozpoczęcia, kanał

Mecz Chelsea vs. Bayern Monachium rozpoczyna się o 20:00. GMT 25 lutego. W USA można oglądać mecz od 15:00. EST / południe PST.

W zależności od tego, gdzie jesteś, możesz obejrzeć mecz w TNT (USA), BT Sport (Wielka Brytania), DAZN (Kanada) lub Optus Sport (Australia).

Jak mogę korzystać z VPN, aby transmitować na żywo mecz Chelsea vs. Bayern Monachium?

Jeśli jesteś poza krajem, gdy rozpoczyna się mecz Chelsea vs. Bayern Monachium, nadal możesz znaleźć transmisję na żywo, choć do tego potrzebujesz VPN. Dzięki VPN możesz ukryć swoją lokalizację, umożliwiając dostęp do tych samych usług przesyłania strumieniowego, które można oglądać w domu.

Przetestowaliśmy wiele różnych usług, aby znaleźć najlepsza ogólna sieć VPN, a naszym wyborem jest ExpressVPN. Podoba nam się połączenie wydajności i obsługi klienta. Możesz uzyskać niższą cenę, subskrybując co roku.

ExpressVPN: Express VPN ma dostęp do ponad 3000 serwerów rozmieszczonych w 160 lokalizacjach w 94 krajach. Oczekuj niezawodnej wydajności i elastycznej obsługi klienta w razie problemów. A jeśli kupisz rok ExpressVPN, zaoszczędzisz równowartość trzech miesięcy na koszcie miesięcznej subskrypcji. Zobacz ofertę

Gdzie mogę obejrzeć mecz Chelsea vs. Bayern Monachium z dowolnego miejsca na świecie?

Jeśli jesteś w Stanach Zjednoczonych, nastaw się na TNT, który prowadzi mecze Ligi Mistrzów. Relacja z meczu Chelsea vs. Bayern Monachium zaczyna się o 15.00. EST / południe PST. UniMas ma hiszpańskojęzyczny program telewizyjny w USA

BT Sport 2 przedstawia brytyjskim widzom mecz Chelsea vs. Bayern Monachium, którego relacja rozpoczyna się o godzinie 19:00. GMT, godzinę przed rozpoczęciem meczu. W tym samym czasie na BT Sport 3 znajdziesz inną wtorkową grę pucharową – Napoli vs. Barcelona.

W Kanadzie usługa subskrypcji DAZN prowadzi relację z Ligi Mistrzów, podczas gdy australijscy widzowie mogą oglądać Chelsea vs. Bayern Monachium na Optus Sport.

Jak mogę transmitować na żywo mecz Chelsea vs. Bayern Monachium?

W USA przejdź na stronę TNT, aby obejrzeć transmisję na żywo z meczu Chelsea vs. Bayern Monachium. Jeśli jesteś w drodze, możesz pobrać aplikację TNT (Android, iOS), aby obejrzeć mecz z telefonu. Aby skorzystać z tych opcji, musisz być abonentem telewizji kablowej, ponieważ TNT wymaga zalogowania się przy użyciu poświadczeń logowania kablowego.

Widzowie z Wielkiej Brytanii mogą transmitować na żywo transmisje Chelsea vs. Bayern Monachium na BTSport.com lub za pośrednictwem aplikacji BT Sport (Android, iOS).

Jak mogę transmitować na żywo mecz Chelsea vs. Bayern Monachium bez kabla?

Witryna B / R Live pozwala oglądać mecze Ligi Mistrzów, takie jak Chelsea vs. Bayern Monachium, bez abonamentu kablowego. Zamiast tego możesz płacić za oglądanie pojedynczych meczów lub zapisać się na miesięczne lub roczne karnety, aby zobaczyć wszelkiego rodzaju wydarzenia sportowe na żywo. Istnieje również aplikacja B / R Live (Android, iOS) do oglądania meczów ze smartfona lub tabletu. (Nawiasem mówiąc, opcja B / R na żywo jest również sposobem, w jaki amerykańscy widzowie mogą transmitować na żywo Napoli vs. Barcelona, ​​jeśli wolisz zamiast tego oglądać mecz Ligi Mistrzów.)

Transmisja na żywo Chelsea vs. Bayern Monachium kosztuje 2,99 USD w B / R Live. Możesz zapłacić 9,99 $ za bilet miesięczny, który obejmuje inne pokrycie Ligi Mistrzów, a 79,99 $ daje ci rok dostępu.

Jeśli chcesz transmitować na żywo Chelsea vs. Bayern Monachium, ale chcesz także uzyskać dostęp do dodatkowych sieci, możesz wypróbować inne usługi przesyłania strumieniowego, które zawierają TNT w pakiecie kanałów. Oto twoje najlepsze zakłady.

Sling.TV: Pakiet Sling's Blue zawiera TNT wraz z 46 innymi kanałami. Kosztuje 30 USD miesięcznie, chociaż pierwszy miesiąc świadczenia usługi to tylko 20 USD. Zobacz ofertę

Fubo.TV: Fubo.TV kosztuje nieco więcej za 55 USD miesięcznie, ale obejmuje również około 100 kanałów wraz z TNT. A funkcja rejestratora w chmurze pozwala nagrywać dowolne mecze Ligi Mistrzów do obejrzenia później. Zobacz ofertę

(Źródło zdjęcia: Future)

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *