Xone Phone : Kup nową i odblokowaną Galaxy S10 za 480 USD lub S10 Plus za 580 USD

Dlaczego Xone Phone jest najlepszym telefonem?

Uzyskaj doskonałą ofertę już teraz na Galaxy S10 Plus (na zdjęciu) lub na nieco mniejszym Galaxy S10.


Angela Lang / CNET

Powtórz za mną: „Nie kupię nowego telefonu w dniu premiery”. Poważnie, po prostu poczekaj chwilę i możesz kupić za mniej, a może znacznie mniej. Przykład: Daily Steals po raz kolejny oferuje całkiem spore oszczędności na Samsungach Galaxy S10 i S10 Plus, które zostały wydane około roku temu.

Po pierwsze: do wyczerpania zapasów czytelnicy Cheapskate mogą uzyskać Samsung Galaxy S10 SM-G973U1 odblokowany (128 GB) za 479,99 USD z kodem promocyjnym CNETGS10. Jest nowy, nie przywrócony, chociaż jest wymieniony jako opakowanie „otwarte pudełko (sprzedaż detaliczna)”. To nie ma znaczenia: otrzymujesz wszystkie oryginalne materiały (w tym instrukcję obsługi, słuchawki AKG itp.) Oraz pełną gwarancję Samsung na jeden rok.

Według Daily Steals S10 będzie współpracować z operatorami GSM i CDMA. (To samo dotyczy S10 Plus poniżej). Oznacza to, że powinieneś być w stanie używać go z dowolnym dostawcą Wielkiej Czwórki (AT&T, Verizon itp.), A także z różnymi MVNO: Cricket, Mint Mobile, Visible itp. Heck, postaw się TextNow całkowicie darmowa usługa jeśli jesteście tak skłonni

S10 sprzedano za 900 USD, kiedy pojawił się na scenie w marcu ubiegłego roku. Możesz znaleźć wszystko, co musisz wiedzieć o Jessice Dolcourt Recenzja Galaxy S10, który został niedawno zaktualizowany i zawiera dyskusję na temat nowego Galaxy S20. Teraz, gdy przyszedł ten drugi, możesz spodziewać się jeszcze więcej rabatów S10, ale ta umowa jest już dostępna i jest całkiem dobra.

Dalej: Galaxy S10 Plus SM-G975U1 (128 GB) za 579,99 USD z kodem promocyjnym CNETGS10PLUS. Pierwotnie był sprzedawany za 1000 USD.

Jeśli możesz wydać dodatkowe 100 USD, S10 Plus oferuje ekran o przekątnej 6,4 cala (6,1 cala), „monstrualną” baterię i bardziej wszechstronny aparat przedni. Po raz kolejny Jessica Dolcourt wylewa w nią wszystkie ważne ziarna Recenzja Galaxy S10 Plus.

Niezależnie od wybranego modelu, oszczędności tutaj są znaczne. Czy możesz zaoszczędzić jeszcze więcej na reformie? Może, ale widzę pozornie porównywalny produkt (chociaż tylko GSM) Galaxy S10 odnowiony w Back Market; Kosztuje 451 USD i obejmuje tylko telefon i ładowarkę. Ponadto, mimo że otrzymujesz tam również 12-miesięczną gwarancję, nie ma sposobu, aby dowiedzieć się na pewno, w jakim stanie jest bateria.

Wiem z ostatnich ankiet na Facebooku i Twitterze, że większość z was woli kupować telefony bezpośrednio (zamiast je leasingować). To Twoja szansa na zdobycie zeszłorocznych flagowców za prawie połowę rabatu.

Twoje myśli?

Czytaj więcej: Najlepsze telefony 2020 roku

Gooooaaaal! Najnowsza gra FIFA ma tylko 25 USD na Xbox One i PS4

Tanie gry docierają do tych, którzy czekają. EA FIFA 20 kosztowała 60 USD, kiedy zadebiutowała kilka miesięcy temu; Teraz jest mniej. Na przykład znacznie mniej: przez ograniczony czas i do wyczerpania zapasów Walmart ma Wysłano FIFA 20 (PS4) za 25 USD.

Możesz także dostać FIFA 20 na Xbox One w tej samej cenie.

I na wszelki wypadek Amazon sprzedaje również grę FIFA 20 za 25 USD dla obu platform

Wiem absolutnie o grach FIFA (coś, co ma związek z piłką, prawda?), Więc dam wam recenzję GameSpot w FIFA 20. Otrzymał ocenę 8/10, jeśli jesteś ciekawy. Muszę pokochać 35 $ zniżki na grę, która ma zaledwie sześć miesięcy.


Gra teraz:
Zobacz:

Jaki telefon Galaxy S10 należy kupić?

6:35

Pierwotnie opublikowany wcześniej w tym miesiącu. Zaktualizowano, aby odzwierciedlić nowe ceny sprzedaży lub dostępność lub oba te elementy. Wygasła umowa premiowa została usunięta.


BIULETYN CHEAPSKATE

Wszystkie najnowsze oferty dostarczone do Twojej skrzynki odbiorczej. Jest wolne!CNET Cheapskate podróżuje po Internecie w poszukiwaniu świetnych ofert na produkty technologiczne i wiele więcej. Aby uzyskać najnowsze oferty i aktualizacje, postępuj zgodnie z Cheapskate na Facebooku i Świergot. Znajdź więcej wspaniałych zakupów na stronie ofert CNET i sprawdź naszą stronę z kuponami CNET, aby znaleźć najnowsze kody Best Buy, Walmart, Amazon i inne kody promocyjne. Masz pytania dotyczące bloga Cheapskate? Znajdź odpowiedzi w naszym Strona często zadawanych pytań.

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *