Drone XPro : Data wydania Autel Evo 2 styczeń 2020

:

Specyfikacje nowego drona Autel są zadziwiające i sprawiły, że wielu pilotów dronów jest bardzo, bardzo podekscytowanych. Słyszeliśmy nawet, że kiedy specyfikacje stały się publiczne, spowodowały one trzęsienie ziemi w dziale dronów konsumenckich DJI. Teraz najpilniejszym pytaniem dla wszystkich jest to, kiedy będziemy w stanie je zdobyć. Mamy dla ciebie dobre wieści. Nie musisz długo czekać, aż Autel Evo 2 zostanie wydany w styczniu 2020 r., A oficjalne ogłoszenie odbędzie się na CES. Spodziewaj się, że Evo 2 będzie wkrótce dostępne w sklepach takich jak DroneNerds, B&H, Adorama, BestBuy i Amazon.

Data wydania Autel Evo 2 styczeń 2020

Specyfikacje Autel Evo 2 są czymś, czego nigdy wcześniej nie widzieliśmy w dronie konsumenckim. Na wypadek, gdybyś go przegapił, Autel Evo 2 będzie miał trzy moduły gimbala z możliwością zmiany, które oferują ci 6K wideo z 1-calowego czujnika lub 8K wideo lub 8K wideo w połączeniu z kamerą termiczną. Możesz wybierać, wybierać i dopasowywać drona do swoich potrzeb. Dzięki Evo 2, Autel Robotics dosłownie przeskakuje każdy istniejący obecnie dron prosumenta lub konsument DJI.

Możesz przeczytać więcej o specyfikacjach Autel Evo 2 tutaj lub o konkurencji, którą wniesie do DJI tutaj.

Jeśli chodzi o ceny, nie mamy jeszcze żadnych informacji dla Ciebie. Wiemy jednak, kiedy ten nowy dron firmy Autel wejdzie na rynek. Data premiery Autel Evo 2 przypada na styczeń 2020 r., A oficjalne ogłoszenie odbędzie się na CES.

Btw – trzęsienie ziemi, które spowodowało Autel Evo 2 w dziale konsumenckim DJI, to nie tylko wymówka. DJI odbyło wczoraj nie mniej niż trzy duże spotkania pracowników w dziale konsumenckim. Evo 2 zaskoczyło DJI, a wielu menedżerów w dziale konsumenckim w HQ nie jest wcale zadowolonych. W przeciwieństwie do wszystkich szczęśliwych entuzjastów dronów, którzy uśmiechnęli się, gdy dowiedzieli się o Evo 2 w tym tygodniu!

Szczęśliwego Święta Dziękczynienia wszystkim!

Pozostać w kontakcie!

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami na temat dronów, czerpakami, plotkami i recenzjami, śledź nas na Świergot, Facebook, YouTube, Instagram lub zapisz się na nasz codzienny biuletyn e-mail, który wychodzi każdego dnia o 18:00. ET.

Kup następnego drona bezpośrednio od producentów, takich jak DJI, Parrot, Yuneec lub od sprzedawców takich jak Adorama, Amazon, B&H, BestBuy, DroneNerds lub eBay. Korzystając z naszych linków, dokonamy niewielkiej prowizji bez dodatkowych kosztów dla Ciebie. Dziękuję za pomoc DroneDJ rosnąć!

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich do zarabiania dochodów. Więcej.


Subskrybuj DroneDJ na YouTube, aby oglądać ekskluzywne filmy

[osadzenie] https://www.youtube.com/watch?v=aY4K1wo6uaM [/ embed]

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *