Drone XPro : Uzupełnianie DJI Phantom 4 Pro V2.0

:

Wielu pilotów dronów było zaskoczonych świąteczną niespodzianką FAA w tym roku. Mamy nadzieję, że poniższe informacje przyniosą odrobinę szczęścia do końca tego roku. Na podstawie oficjalnego wykazu sprzedawców DJI wydaje się, że sprzedawcy detaliczni uzupełniają DJI Phantom 4 Pro V2.0, a zamówienia w przedsprzedaży mają rozpocząć się 7 stycznia 2020 r.

Uzupełnianie DJI Phantom 4 Pro V2.0 – Zamówienia w przedsprzedaży zaczynają się 7 stycznia 2020 r

Na oficjalnej stronie internetowej sprzedawcy DJI, Cloud City Drones, można znaleźć listę DJI Phantom 4 Pro V2.0. Gdy będzie dostępny, kultowy quadkopter można zamówić w połączeniu z pilotem zdalnego sterowania i ekranem o przekątnej 5,5 cala za 2199 USD lub bez za 1729 USD. Ceny te są takie same, jak obecnie podane na oficjalnej stronie DJI.

Najwyraźniej oficjalni sprzedawcy DJI obecnie uzupełniają zapasy i na podstawie tekstu z wykazu, DJI Phantom 4 Pro V2.0 będzie dostępny w przedsprzedaży od 7 stycznia 2020 r.

Ostatni raz informowaliśmy o DJI Phantom 4 Pro V2.0 tuż przed świętami Bożego Narodzenia, kiedy otrzymaliśmy potwierdzenie z dwóch niezależnych źródeł, że quadkopter będzie znowu dostępny w drugim tygodniu stycznia, co zbiegnie się z CES w Las Vegas.

Jak dotąd reakcje naszych czytelników były bardzo pozytywne na tę wiadomość, a jedna osoba powiedziała:

„Tak, to jest wyjątkowe! I mam nadzieję, że jest to coś, co może przetrwać przez chwilę! Zawsze mówiłem, że potrzebują czegoś między BETWEEN M2P a platformą Inspire, ponieważ … tak to jest, tak, mavic line jest niesamowicie zdolnym i potężnym przenośnym płatowcem, który daleko wyprzedza wszystkie drony z półki (nawet P4P ) na wiele sposobów, więc nie powalam Mav w żaden sposób, ponieważ w końcu sam kupiłem Mav pro 1 i nie mogę się bez niego obejść w niektórych środowiskach. Jednak… wciąż istnieje wiele sytuacji, w których ten dodatkowy obwód i stabilność platformy, a także tryb Atti za jednym naciśnięciem przełącznika, żeby wymienić tylko kilka, to umiejętności, które mogą oznaczać różnicę w tym, czy praca jest bezpiecznie wykonalna, czy nie bez skoczyć z mavica do małego śmigłowca wielkości Inspire. (Nie pukam też Inspiruj, oczywiście niesamowity ptak! DUŻY niesamowity ptak lol) Więc tak, naprawdę czuję, że chociaż może to nie być wielka sprawa dla zwykłych lotników, jest to BARDZO duży moment woo hoo dla wielu z nas! Problem z ADS-B nie będzie poważny, dopóki nie zostanie w pełni upoważniony, a nawet wtedy nie rozumiem, dlaczego Deej nie mógł zaktualizować lub wydać modułu modernizacji, nie sądzę, że byłoby to zbyt trudne do rozwiązania 👍 .. Fantastyczne wiadomości !! Zamawiam jeden na pewno 🙂 ”

Nie możemy zgodzić się więcej. Naprawdę wspaniałe wiadomości!

Co sądzisz o powrocie DJI Phantom 4 Pro V2.0? Podekscytowany? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Pozostać w kontakcie!

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami na temat dronów, czerpakami, plotkami i recenzjami, śledź nas na Świergot, Facebook, YouTube, Instagram lub zapisz się na nasz codzienny biuletyn e-mail, który wychodzi każdego dnia o 18:00. ET.

Kup następnego drona bezpośrednio od producentów, takich jak DJI, Parrot, Yuneec lub od sprzedawców takich jak Adorama, Amazon, B&H, BestBuy, DroneNerds lub eBay. Korzystając z naszych linków, dokonamy niewielkiej prowizji bez dodatkowych kosztów dla Ciebie. Dziękuję za pomoc DroneDJ rosnąć!

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich do generowania dochodu Więcej.


Subskrybuj DroneDJ na YouTube, aby oglądać ekskluzywne filmy

(osadzenie) https://www.youtube.com/watch?v=r-a5z8g20xQ (/ embed)

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *