Drone XPro : Longmont Mayor Pro Tem Aren Rodriguez; drony; zapytanie o impeachment – Longmont Times-Call

:

Aren Rodriguez daje przykład

Polecam burmistrzowi Pro Tem Arenowi Rodriguezowi za przeprowadzenie obywatelskiej, poważnej i dogłębnej dyskusji na temat dzielnic mieszkaniowych podczas sesji studyjnej rady we wtorek, 7 stycznia. Po raz pierwszy od wielu miesięcy rada była w stanie omówić ważną kwestię z szacunek, godność i umiejętność pozostania przy zadaniu.

Wykorzystywanie dzielnic metra do finansowania inwestycji mieszkaniowych jest bardzo złożonym problemem i może potencjalnie nadużyć ze strony deweloperów. Mieszkańcy Longmont muszą dołożyć wszelkich starań, aby zrozumieć konsekwencje, które mogą mieć wpływ na nabywców domów w tych dzielnicach.

Prelegenci, którzy przedstawili zarówno zalety, jak i wady tego tematu, mieli wystarczająco dużo czasu, aby udzielić bardzo potrzebnych szczegółowych informacji dla tych, którzy uczestniczyli w spotkaniu.

Burmistrz Pro Tem Rodriguez poprowadził spotkanie bezstronnie, traktując członków rady i mówców bardzo uczciwie, umożliwiając wszystkim wypowiedzenie się bez przerwy.

Tego oczekują obywatele od wybranych przez nich urzędników. Burmistrzu Pro Tem, podałeś właściwy przykład odnośnie tego, w jaki sposób należy prowadzić posiedzenie rady. Mam nadzieję, że zobaczę cię w tej pozycji częściej w przyszłości.

Paricia Davis

Longmont

Drony stanowią zagrożenie dla innych samolotów

Dla tych, którzy nie są zaznajomieni z problemami powodowanymi przez niezarejestrowane i „tajemnicze” drony, stanowią one poważne zagrożenie dla innego ruchu lotniczego, między innymi. Wolno latające drony przekraczające ustaloną wysokość lub naruszające ograniczoną przestrzeń powietrzną stanowią realne zagrożenie. Widzieliśmy liczne przypadki odłożenia operacji gaśniczych w powietrzu lub anulowania zrzutów z powodu aktywności dronów w przestrzeni powietrznej wokół pożarów. Przestrzeń powietrzna nad nami jest intensywnie obładowana komercyjnym ruchem pasażerskim, jednostkami wojskowymi, lotnictwem awaryjnym oraz prywatnymi samolotami / śmigłowcami. „Tajemnicze drony” stanowią bardzo realne zagrożenie bezpieczeństwa dla wszystkich użytkowników przestrzeni powietrznej nad nami.

Federalna Administracja Lotnicza próbuje wprowadzić regulacje i jakiś porządek, aby nadrobić zaległości technologiczne w „dronie”. Na ziemi polegamy na tym, że operatorzy dronów są odpowiedzialnymi pilotami swoich maszyn, pozostając poniżej wysokości innych samolotów i z dala od ograniczonej przestrzeni powietrznej.

Douglas Munson

Longmont

Ponownie otwórz zapytanie dotyczące impeachmentu

W świetle wszystkich pojawiających się dowodów i niesłyszalnych głosów, przeszkód prezydenckich i głodu władzy Mitcha McConnella, marszałek Pelosi powinien przejść do ponownego otwarcia śledztwa w sprawie impeachmentu. Dopóki społeczeństwo nie będzie miało pełnego, zgodnego z prawdą konta, przez cały proces pozostanie chmura.

Robert Porath

Otoczak

Laisser un commentaire

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *